Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ooo

22.05.2017. 17:52

»

uz Mēness nav ko elpot

Starp Dienu un IR nav daudz atšķirību. Tā pati nelaime ar liberālistisko(ar to ko saprot mūsdienās) domāšanu un atšķirības starp Dienu un IR ir vienkārši personīgās atšķirībās un no malas raugoties - par nebūtiskiem(vismaz lasītājam) sīkumiem. Viens no viņiem ir izreklamējis sevi kā neatkarīgu...


Kaur kā tā ..... Es nelietoju Twitteri (apnika reāli, baigi daudz uzmanības prasa) bet pirms gadiem 2 vai 3 IR žurnāla auditorija ja nemaldos bija gadrīz 1000 eksemplāru, kas laikam ir stipri maz. Tagad iespējams vairāk, nezinu. Ir mācījās no valsts, kas ES struktūrfondos ūdens apgādes projektos (piemēram) gala pieslēgumu skaitu sarēķināja saskaitot mājas un sareizinot ar saules krišanas leņķi 5 minūtes pēc pusdienas laika. Tagad taisa likumu ka vecie ūdensvadi neder un akas neder un bedres neder, visiem draudzīgi jāslēdzas pie vada. Piemērs tika dots :)

Atbildēt

uz Mēness nav ko elpot

19.05.2017. 17:35

»

ooo

IR ir vienīgais žurnāls kuru lasu. Tur uzskatu vismaz ir smaka no žurnālistikas. Lar Pietiek.com nekomentēšu, kā redzat arī ielienu, bet šim portālam ir cits mērķis - atmaksošana. Jautri, bet no tā nogurst. Kas tad mums ir žurnālisti? Diena? fui, viss pārpublcēts. Delfi - rasols, apr visu un neko, populārākā...


Starp Dienu un IR nav daudz atšķirību. Tā pati nelaime ar liberālistisko(ar to ko saprot mūsdienās) domāšanu un atšķirības starp Dienu un IR ir vienkārši personīgās atšķirībās un no malas raugoties - par nebūtiskiem(vismaz lasītājam) sīkumiem. Viens no viņiem ir izreklamējis sevi kā neatkarīgu...

TVNET sen neesmu apmeklējis, bet komentāru rakstīšanas atļaušana nav dota tāpēc, lai jūs varētu rakstīt savas "žurnālistikas" pērles, bet reklāmu apgrozījumam... uz to arī balstās Delfi, kasjauns un lsm. Viņi visi ņem galvenās ziņas no ziņu aģentūrām - tāds ir mūsdienu ziņu publicētāju biznesa modelis... Ja jums tas nepatīk... pasūtiet ziņas papīra formā - tā ir vienīgā normālā žurnālistika, kas mums ir bijusi un bez iespējām komentēt...

Pieņemu, ka pārējie mēdiji ir uzrādījuši lasītāju skaitu, nebalstoties uz twitter, bet IR ir uzrādījis tieši šos skaitļus - nevis ir.lv regulāros apmeklētājus un lasītājus kas droši vien ka ir daudz daudz mazāks skaitlis par twittera sekotājiem - vismaz 2-3 reizes. Un pilnīgi noteikti ir.lv reģistrētie lietotāji ne tuvu nav twitter sekotāju skaitam. Ja nebūtu twitter statistikas, ir.lv vietā naudu saņemtu kāds cits, vai ir.lv saņemtu mazāku naudu - atbilstoši reālajam viņu lasītāju skaitam. Viss pastāsts, bet tad LL nebūtu par ko rakstīt - un jums ko lasīt... ;)

Atbildēt

ooo

19.05.2017. 15:42

IR ir vienīgais žurnāls kuru lasu. Tur uzskatu vismaz ir smaka no žurnālistikas. Lar Pietiek.com nekomentēšu, kā redzat arī ielienu, bet šim portālam ir cits mērķis - atmaksošana. Jautri, bet no tā nogurst. Kas tad mums ir žurnālisti? Diena? fui, viss pārpublcēts. Delfi - rasols, apr visu un neko, populārākā rukrika "aculiecinieka video". TVNET? Ar savu galvā dr... Veibergu-rējēju? Būtu sēdējusi savā Zviedrijā un muti aiztaisījusi, nav viņas darīšana kas te notiek. Komentāri arī liegti, sevišķi minētās kundzes rakstiem vispār, pat reģistrēti nevar izteikties. Kasjauns? ar saviem kliedzošajiem virsrakstiem par "šaušalīgajām" un "briesmeklīgajām" nelaimēm? Viss visapkārt viena vienīga nelaime. Pēdēj`alaikā mēģināju lasīt LSM, tukšs portāls, nekā nav. IR vismaz ir kāds apskats, protams, ka tas ir žurnālistu viedoklis, bet es vismaz lasu viedokli un apskatu. Interviju ar tiem drosmekļiem kas vēl ALtvijā kaut ko veido, ražo rada, viņu padomus un ieteikumus. Kaut kas no Kultūras dzīves u.c. LL vēl kā līdz mēnesim līdz IR līmenim, uzēdās uz 47 tk EUR, kā uzdevumā? Man pat neinteresē, nav svarīgi. Atslābsti LL, tev tāds uzdevums rakt, es saprotu, bet man ir sava galva lai saprastu ka tie ir sīkumi.

Atbildēt

Bumerags

18.05.2017. 10:49

»

Shēma

Žurnāls "Ir" uzraksta atmaskojošu rakstu vai rakstu sēriju par kādu personāžu...


nu irir taču nav vienīgais. Visa kliķe kā uz DELNAS, Kur tur baltam mazgāties, ja melnā ūdenī peldies.

Atbildēt

Pēteris

18.05.2017. 08:44

»

ha ha

Tikai Lapsa neņēma vērā, ka kāds apskatīsies tos viltus profilus un pamanīs, ka tie visi izveidoti maijā un tātd tiem nav nekāda sakara ar konkursu, kurš noslēdzies aprīlī


Nu sk. IR tātad ir totāli melots par sekotāju apjomu! Sajutuši deguma smaku Vienotības roklaižas veikli saražoja attiecīgo skaitu. Par vēlu, par vēlu...

Atbildēt

IR piedalījies shēmā?

18.05.2017. 03:08

»

Shēma

Žurnāls "Ir" uzraksta atmaskojošu rakstu vai rakstu sēriju par kādu personāžu...


Vispār ne jau LL komisijai iesniedza datus par 73 000 sekotājiem twitter kontā. Paši IR.lv to iesniedza un apakšā parakstījās. Jebšu visādi citādi acīgais un analītiskais IR nekādi nespēja pamanīt, kur viņiem tik, Latvijas apstākļiem, nenormāli daudz sekotāju. Tiešām nemaz, nemaz neskatījās, kas viņiem seko? Pat iesācējs soc. tīklos ātri vien saprastu, ka kaut kas nav lāga. IR.lv izvēlējās to "nesaprast." Ņemot vērā viņu ilgstošo pieredzi, šādai "nepamanīšanai" nav ticama izskaidrojuma. Ja nu vienīgi apzināta blēdīšanās. LL loma ir vienīgi tā, ka viņš, atšķirība no Roberta Putņa, negrasījās pievērt acis un skaidri redzamu blefošanu.
Ločmele domāja, ka izdosies viegli piekrāpt VKKF, bet neiedomājās, ka LL paskatīsies rūpīgāk uz viņu iesniegtajiem dokumentiem. Iekrita un viss. Godprātīgam policistam pierādījumu bāze ir ļoti skaidra.

Atbildēt

Shēma

17.05.2017. 22:43

Žurnāls "Ir" uzraksta atmaskojošu rakstu vai rakstu sēriju par kādu personāžu.

"Skartais" personāžs kopā ar rokas puišiem izdomā shēmu - diskreditēsim pašu "Ir". saražosim veselu lērumu "feiku" sekotāju.

Bet kam gan iedot šo sensacionālo ziņu? Kur meklēt tādu taisnības cīnītāju? Varbūt iedosim LL, lai viņš uztaisa traci.

Un LL to visu vēl nosauc par pētniecisko žurnālistiku. Varbūt te nav sakara ar žurnālistiku? Varbūt kāds LL samaksāja, lai nomelnotu "Ir"?

Rezultātā LL nesaprot, ka piekrītot šādiem darījumiem viņš diskreditē tikai un vienīgi savu "žurnālistisko" integritāti. Skumji.

Atbildēt

blah

17.05.2017. 22:01

Kas tā par žurnālistiku? Man tagad būtu jāpēta raw csv faili un jāsaprot kas Lapsam nepatīk?

Atbildēt

vīī. Lapsa apvainojās

17.05.2017. 21:31

»

PIETIEK

Nekādi bez apsaukāšanās neizdodas izteikties, biedri trolli? Nu, tad piedošanu


Lapsa, kuram patīk visus apliet ar mēsliem apvainojās, kad pats saņēma to pašu.

Atbildēt

izsmiekls

17.05.2017. 21:07

Nez a šitas netiks publicēts žurnālā "Ir":))))) Kad krāpjas blēdis tā ir viena lieta, bet, kad pieķer to, kurš uzdevies par godīgo, tad ir cita aršana. Iepriekš pašpasludināti godīgais morāli kļūst zemāks par blēdi.

Atbildēt

Interesanti

17.05.2017. 20:27

Kas apmaksā pietiek ballīti?

Atbildēt

nu tak

17.05.2017. 16:07

»

S.S.

Latvieši villojās. Cūkas


nevajag apvainot cūkas.

Atbildēt

LV sirdsapziņa

17.05.2017. 15:37

nu gan Lapsa dabūs pa galvu! pieķerties PAŠAM GODĪGĀKAJAM, PAŠAM OBJEKTĪVĀKAJAM, PAŠAM NEATKARĪGĀKAJAM žurnālam, jo visi pārējie ir oligarhu un krievu specdienestu kontrolē!
nu vai tad nevar pievērt acis uz to,ka IR dabūs kumosiņu no valsts silītes???
Lai dzīvo ločmeles/ozoliņa visgodīgākais izdveums latvijā!

Atbildēt

S.S.

17.05.2017. 15:12

Latvieši villojās. Cūkas!

Atbildēt

pietiek com

17.05.2017. 14:09

Tas IR tacu zagļi...

Atbildēt

Super

17.05.2017. 11:20

Pietiek malači!

Atbildēt

mjā

17.05.2017. 10:20

Nellija, kura cīnās par taisnību, izrādās - prasta vulgaris-šmara-šmugulis :))) Prasta jenotu plukata, kurai tendences darbos kā saimniekam.

Atbildēt

mākomākonītis

17.05.2017. 09:50

tas saucas - taisi feikus un saņem piķi!

Atbildēt

U.U.

17.05.2017. 09:43

Nav pilnīgi nemaz ticams, ka dārgie jaunlatviešu žurmēsli neturpinās visu noliegt un saglabās savu viedokli, ka 2x2=5. Etniskā mentalitāte nevar izmainīties īsā laikā.

Atbildēt

Vai Latvijai ir izvēle

17.05.2017. 09:43

Paldies pietiek.co par rīcību!!! Šis tomēr ir nebijis precedents valsts ideoloģiskajā nozagšanā, ko organizējusi pati nomenklatūra.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: