Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

emīls1

01.08.2017. 20:02

28. jūl

:))(zombie)(bat)(bell) Liecinieks-Kādā sarunā atšifrējot krievisko vārdu- ""Nolikumu"", kur 1917.g. Jūdu jomunistu organizētajā Krievijas impērijas apvērsumā-izteica= izkliedza jūdu vadoņi-Ļeņins, Trockis utml.... -TOVARIŠČI / TOVAR-IŠČI ! /, pieklājīgi būtu vismaz teikuši-TOVAR ISČĪĶE......tātad tulkojumā -MEKLĒ PRECI- ....un TOVAR-IŠČ=Preces meklētājs un abās dzimtēs vienādi.... Tas arī ir viens no atrisinājumiem - atšifrējumiem""Sarkanajam Teroram"" . Tātad KOMANDA ! MEKLĒ PRECI !- tā vietā , lai cilvēks veidotu-uzlabotu savus dzīves apstākļus, izdlītotos, ražotu tās pašas preces-NECILVĒKU=BIOROBOTU .../JŪDU-ŽĪDU, ĒBREJU/ pārņēmtā un organizētā cilvēku pazemojošā JŪDU KOMUNISTISKĀS SISTĒMAS vārā=LĀGERI+VESELU TAUTU PĀRVIETOŠANĀ, KĀ ARĪ TIEŠAS MASVEIDA SLEPKAVĪBAS...ar lozungu TOVAR IŠČI ! Ja tas ""Meklētājs"" NONĀCA PIE TĀS"" PRECES""-, piem .sveša cilvēka, vai pat tautas īpašuma-vajadzēja ATŅEMT=EKSPROPRIĒT...Ja kāds vēl pretojās tam-Revolūcijas Vārdā ""Galvu nost!"" Un tam ir to pašu BIOROBOTU izdomātā un realizētā jau 2000 gadus CILVĒKU ..nīšanas un slepkavību organizēšanas JŪDU KRISTIETĪBA....ja nepieņēma-ISAS=JĒZUS VĀRDĀ-ATŅEMT ĪPAŠUMU /PRECI/ un bieži tāpat-GALVU NOST ! UN VĒL CAUR J.KR. BAZNĪCU PAKALPIŅIEM-NĀCĪTĀJIEM NOZIEDZNIEKIEM nozaga CILVĒKA DVĒSELI! Un ""tĀDI...PĒCNĀCĒJI""", kas šo TERORU ..veica un organizēja-šodien vēl iR pie varas bij Krievijas impērijā un visur, kur tika vardarbīgi un ar viltu izplatīts JŪDU KOMUNISMS un JŪDU KRISTIETĪBA...Tātad komunisti., ekskomunisti, mācītāji un tiem pielīdzinātie....(highfive)(nope)(pray)

Atbildēt

emīls1

14.07.2017. 16:03

:)) (bell)13. lūlija ""Pasākumā-Pret Valsts nozagšanu"" pie ""Pionieru-jūdu krustnešu pils "" , kur piedalījās no 18.00 vairāk kā 1000 / tūkstots / cilvēku un piedalījās ""Pats..."" šorīt LtV 24 Ievuška ziņoja, ka piedalījušies...esot pārdesmit -,bedzot izdvesa- pāris simti cilvēku un , tā kā notika draudzīga ""Paša"" izsvilpšana - izteicās, ka esot ŪJINĀTS...varbūt VIŅAI...studijā / vai naktī .../ kāds ūjināja....(kiss2)(bell)

Atbildēt

wow

11.07.2017. 08:26

Slikta atmiņa raksta autoram, par Venstpils naftas sabiedrisko attiecību speciālisti tapat vien nevienu neieceļ, tas par to NAGLu LTV ... zinat kurā vietā

Atbildēt

kas arī bija jāpierāda

08.07.2017. 16:11

»

forcemajeure

ieskatījos, te kāds citē preses likumu. tad lūk, fuck preses likumu


PATIESĪBĀ - ir tikai divi iespējamie varianti, kā var veidoties "pastāvošā lietu kārtība" jebkurā valstī / sabiedrībā un absolūti jebkādā izpratnē / izpausmē, t.sk., protams - arī šajā pašreizējā "vērtību un tiesiskuma valstī":

1. Viens LIKUMS un (līdz ar to) viena Taisnība VISIEM. Šis visnotaļ loģiskais un, neapšaubāmi, jebkurā izpratnē / izpausmē visadekvātākais "lietu kārtības regulējuma" pamatprincips sevī ietver jebkuram normālam cilvēkam gluži elementāri (paš)saprotamu obligātu nepieciešamību pienācīgi pilnvērtīgi ZINĀT un konsekventi respektēt, jebkādas savas attiecīgās kompetences ietvaros ikdienišķi pastāvīgi pildīt jeb realizēt, kā arī attiecīgas nepieciešamības gadījumā atbilstoši rezultatīvi aizsargāt SAVU (!!!, t.i. arī savas valsts, savu līdzcilvēku sabiedrības) LIKUMU. Kas, savukārt, ir obligāti un vienādi saistošs absolūti VISIEM fiz. / jur. personāžiem attiecīgajā jurisdikcijā. "Tik vien tā darba!", kā ir sacīts.

2. Katram "atsevišķi ņemtam" (no RU) jeb "katram vienam" (no EN) fiz. / jur. personāžam ir ekskluzīvi prioritāra sava privātā subjektīvā "taisnība" jeb "revolucionārā pārliecība" (kura ir perfekti raksturojama ar vispārzināmo pļēgurošanas 3. stadijas "definīciju": "visi bauro un neviens neklausās"). T.i. – katram personāžam ir saistoša TIKAI un VIENĪGI sava privātā, pat demonstratīvi juridiski analfabētiska un intelektuāli impotenta "revolucionārā pārliecība". (Ko, savukārt, ikdienišķi masīvi sludina un max. intensīvi lobē uz "dzelteno noplūdumu žurnālistikas" rēķina truli parazitējoši vismaz tik pat juridiski analfabētiski un intelektuāli impotenti masmēdītāji - kas ir uzurpējuši leģendārā Dž. Orvela fantazētās "patiesības ministrijas" iedomāto bet patiesībā neesošo "kompetenci" un izpildfunkcijas [tipisks un šobrīd aktuāls precedents = tā dēvēto "oligarhu sarunu" aizvēsturiskas lumpensensācijas "reanimācija", "renovētajam" angažējumam atbilstoša "neidentificētu avotu nopludināta izejmateriāla apstrāde un figurantu izstrāde", kā arī "optimizētā produkta iebarošana" un iezombēšana "glupajiem bauru pīpļiem" – u.c.taml. "medijzombijprodžekti"]). Pie tam, attiecībā uz absolūti jebkuru sfēru / situāciju / problēmu – valsts / pašvaldību pārvaldi, politiku, ekonomiku, tiesiskumu, plašsaziņu (u.t.t., u.t.j.pr., "pa pilnu spektru"). Un, kas ir pats būtiskākais, principiāli atšķirīgais un arī "konceptuāli" izšķirošais – BEZ jebkādiem VISIEM personāžiem jeb VISAI sabiedrībai kopīgi "lietojamiem", vienādi saistošiem un konsekventi respektējamiem LIKUMIEM. Un, līdz ar to - arī BEZ jebkādām "garantijām" attiecībā uz jebko, kā arī ar VISĀM no tā izrietošajām un absolūti neizbēgamajām SEKĀM, jebkādā izpratnē / izpausmē.

"Izvēlies ko vēlies!", jo attiecībā uz šo NEKĀDA alternatīva "zelta vidusceļa" vienkārši NAV.

=======

Ir sacīts: "Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS."

Un, arī: "Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti truli noskatoties, nožēlojami gļēvi "klusējot lupatiņā", vai pat apzināti uz to "parakstoties" un +/- "aktīvi ņemot dalību" - nav būtiskas atšķirības."

Atbildēt

asdf

06.07.2017. 23:44

Ja neyinaatu no personiigaas pieredzes, tad varbuut piekristu un atbalstiitu LTV.

LTV sheema ir vienkaarsha. Nenaak buutiski riikojumi no menedzhmenta, bet zhurnaalisti prostituee pa tiesho t.sk. Aizliegtaa panjeemiena komanda it iipashi.

Atbildēt

uzmest veco draugu

05.07.2017. 23:44

tv un radio paņēma un uzmeta

Atbildēt

forcemajeure

05.07.2017. 18:09

2.koments
a par ko te īsti visi cepas? tāpat jau izsenis zināms, ka dzīvojam mafiozā un korumpētā valstī. kas, rozā aizkariņi nokrita? žurnālisti visi ir nopirkti, jo kāds maksā viņiem algu. viena no vecākajām profesijām

Atbildēt

forcemajeure

05.07.2017. 18:06

ieskatījos, te kāds citē preses likumu. tad lūk, fuck preses likumu. :
"Aizliegta un saskaņā ar likumu tiek sodīta masu informācijas līdzekļu izmantošana, lai iejauktos personu personiskajā dzīvē." 7.pants
bet mums ir žurnāls ar nosaukumu privātā dzīve. vismaz nesen vēl bija

Atbildēt

gūnars

05.07.2017. 11:22

»

atbilde uz LTV komentāru

1.Tas, ka kaut kāds ētikas kodekss kaut ko nosaka vai aizliedz, nekādi nenozīmē, ka tas nenotiek. Arī zagt, ņemt kukuļus uz slepkavot ir aizliegts...


Pilnīgi piekrītu! Nu neticu, ka Elksne, Līcīte un Nagla tajās sarunās tikušas pieminētas tāpat vien. Nu nav dūmu bez uguns. Kāpēc tad nepieminēja kādus citus žurnālistus, bet tieši šīs dāmas? Neiestāstīsiet, ka tie runātāji zināja, ka noklausās un kaut kā speciāli pameta šīs tankam zem riteņiem. Kaut kas tur ir bijis, uz kā pamata tā ir runāts, tas taču ir skaidrs.

Atbildēt

jātiek vaļā no Arņa Krauzes

05.07.2017. 10:43

Projām ir no LTV.Vai tikai tā liekas?

Atbildēt

jaaks

05.07.2017. 10:42

Jūtu, ka Drogās drīz aptrūksies mazgāšanas līdzekļi. Cik visi grib būt tīri. Kamēr "l"emberga stipendiāti būs vadošajos amatos, nekas jau nemainīsies.
Arī vakardienas LTV pārraide kādā citā demokrātiskā valstī liktu pamatu turpinājumam ar procesiem, un liktu atkāpties no amata daudziem stipendiātiem, taču ne jau pie mums - Banānu republikā.

Atbildēt

Anonīms

05.07.2017. 09:08

Anonīms raksts ar parakstu - Latvijas Televīzija.

Atbildēt

Žulis

05.07.2017. 08:38

Lasot šo rakstu un tā virsrakstu, nāk prātā tas padomju laika teiciens: "Mēs neesam pret intīmo dzīvi, bet blakus ir jāstāv kolektīvam!"

Atbildēt

zaķītssss

05.07.2017. 08:33

Rādās ka visi ,kuru vārdi skan ierakstu atreferējumos uzsākuši sevis attaisnošanu ar uzbrūkošās aizsardzības taktiku jebšu...Zaglis kliedz zaglim...ķeriet zagli jo viņš nav pūkains

Atbildēt

Viens Likums un viena Taisnība VISIEM!

05.07.2017. 02:34

»

Vasals

Pirsmtiesa jau ir beigusies


1. Ko tu tur muldi par kaut kādu "pirmstiesas beigšanos" - kāds tam sakars ar tā dēvēto "mediju likumu" (un, konkrētajā gadījumā, ar tajā definētajiem 7. panta nosacījumiem, kas skaidri un nepārprotami reglamentē masu informācijas līdzekļos nepublicējamās informācijas konkrētus kritērijus un precīzu to uzskaitījumu, kā arī 27. un 28. pantu nosacījumiem, kas skaidri un nepārprotami definē attiecīgo likumīgā tiesību subjektu [t.i. tā dēvēto "masmēdītāju" / tajos parazitējošo "žurnālistu"] likumīgo atbildību par 7. pantā definēto nosacījumu analfabētisku vai pat apzinātu pārkāpšanu)?

2. Ko KONKRĒTI tu "kā nejurists" nesaprati un kādi paskaidrojumi tev nepieciešami?

3. Kāds sakars tam, ka "tad ja tiesa nav bijusi vai nav ierosināta" ar tā dēvētajā "mediju likumā" definētajiem publiskošanas aizliegumiem (t.i. nepublicējamās informācijas kritērijiem / to uzskaitījumu) un likumīgās atbildības definējumu par publiskošanas aizlieguma pārkāpšanu?

Savukārt, attiecībā uz šo paudumu: "vai tas aizliegums ir uz mūžīgiem laikiem?" - jebkurš likums vai cits normatīvais akts ir aktuāls un obligāti saistošs (VISIEM bez izņēmuma, un īpaši jau attiecīgajiem "tiešajiem" likumīgās atbildības subjektiem) tikmēr jeb uz tik "mūžīgiem laikiem", kamēr tas ir juridiskā spēkā esošs.

Atbildēt

atbilde uz LTV komentāru

04.07.2017. 23:56

1.Tas, ka kaut kāds ētikas kodekss kaut ko nosaka vai aizliedz, nekādi nenozīmē, ka tas nenotiek. Arī zagt, ņemt kukuļus uz slepkavot ir aizliegts.
2. Tas, ka viens no LTV žurnālistiem ticis ievēlēts par Latvijas žurnālistu asociācijas vadītāju, arī neko neliecina par pārējiem. Turklāt citu Latvijas žurnālistu savienību vada pilnīgs Lemberga kājslauķis Paiders.
3.Attiecībā uz konkrēto LTV Ziņu dienesta darbinieku pieminēšanu neredzu neko apmelojošu. No Krauzes, kuru Belte nez kāpēc nepiemin, LTV ir tikusi vaļā. Bet par pārējām trim teiktais nav pat pretrunā ar piesaukto ētikas kodeksu, jo tas neaizliedz ar kādu būt draudzīgās attiecībās vai taisīt draudzīgus sižetus.
P.S. Ja sāk rakstīt par matemātiskām neprecizitātēm, tad vispirms derētu apgūt latviešu valodu, lai saprastu, ka trešā nedēļa un trīs nedēļas ir dažādi jēdzieni!
P.P.S Man nav nekāda sakara ar IR, tā izdevējiem vai žurnālistiem.

Atbildēt

LTV PR

04.07.2017. 22:45

LTV PR lēdija ir 0!!!

Atbildēt

kauns!

04.07.2017. 20:46

Interesanti, vai šis kungs pats tic tam, ko raksta?
Jāievēro žurnālistikas standarti? LTV tos ievēro?
Un pats Belte? Un kāpēc oligarhi Pēdiņās?
Ja viņam neko nenozīmē sarunās minēto TV ļautiņu morāle un atļaušanās, tad par ko mums vispār runāt, biedri Belte?! Taču tā nav Jūsu privātā TV, ja kas.

Atbildēt

Beltem

04.07.2017. 20:38

Ja bija "vitāli" svarīgi, tad kāpēc klusēji kā Štirlics?

Atbildēt

Pretīga

04.07.2017. 20:34

Pretīga LTV locīšanās un savu kolēģu nodevība.
Kas vainīgs, tas bailīgs. Ar šo arī beidzu pērkamo LTV ziņu skatīšanos.

Atbildēt

Vasals

04.07.2017. 20:19

»

Viens Likums un viena Taisnība VISIEM!

Likums "Par presi un citiem masu informācijas līdzekļiem...


Pirsmtiesa jau ir beigusies.
Ja es kā nejurists to nesaprotu- kāds varētu paskaidrot.
Tad ja tiesa nav bijusi vai nav ierosināta, vai tas aizliegums ir uz mūžīgiem laikiem?

Atbildēt

par 'atkritumu aizdedzināšanu'

04.07.2017. 20:18

700 000 eu

Atbildēt

Arturs Nagliņš

04.07.2017. 18:31

Vai tik tiešām uz tās Daugavas salas nav neviena, kas varētu pateikt, ka šī pašslavināšanās ir idiotisms: "Jau līdz šim LTV Ziņu dienests ar savu darbību vairākkārt (!?) pierādījis, ka spēj un ceļ gaismā sabiedrībai nozīmīgas lietas (VID finanšu policistu iespējamie likuma pārkāpumi, nodokļu shēmas, birokrātija un kukuļņemšana mazajā biznesā, operāciju "Bistro Frics")." Idiotisms ir žurnālistikas misijas fundamentāla neizpratne: nevis vairākkārt, bet nemitīgi žurnālistikai ir jāceļ "gaismā sabiedrībai nozīmīgas lietas"!!! Kā to var nezināt? Kādi mēsli ir šos uz salas dirnošos gatavojuši? Vai viņi vispār ir kaut ko uzzinājuši par žurnālistiku? Kas tādus pieņēma darbā? Tā ir kardināla profesionālā izgāšanās, par ko vajadzētu mēslus turpat pie salas Daugavā noslīcināt.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: