Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

?

09.04.2017. 00:09

»

Juvenis

Priedītis pierāda: vecums nenāk viens


un ko pierādi tu, āzi?

Atbildēt

Vācietis

02.04.2017. 09:23

Uz latviešiem tas neattiecās, jo latvieši jau no dzimšanas ir pagrimuši un nekāda norietēšana neattīstītai tautai nevar notikt.Te par to liecina komentētāji, kuri izpeld ar savu neattīstību kā mežoņi.

Atbildēt

varbūt

02.04.2017. 09:03

»

Re kā

Tahogēnā atsvešinātība...


To var pateikt arī tā - ja tā ir taisnība, ka darbs padarīja mērkaķi par cilvēku, tad kārtīga darba trūkums var šo procesu atkal pagriezt atpakaļ.

Atbildēt

> Re kā

02.04.2017. 02:24

Piemirsts būtisks raksturojoss lielums - teritorija. Var nebūt valsts, bet teritorija ir vairāk vai mazāk noteikta, pastāvīga.

Atbildēt

Blondīne

01.04.2017. 09:01

Priedīša raksti, protams, ir diskutabli.
Taču priecē, ka diskutē par tiem cilvēki, kuri spēj domāt, nevis vienkārši izlamāties!

Atbildēt

hm

01.04.2017. 08:13

Palasoties mākslas vēsturi, tajā skaidri un nepārprotami formulēti mākslas stilu rašanās veidošanās un izbeigšanās secība. Stila iedīgļis, attīstība, uzplaukums, noriets un pagrimums.
Līdzīgi ar civilizācijām. Atnāca Tramps un konstatēja, ka 4. vara (CNN, BBC, NYT ....) no elkiem pārvērtušies par visīstākajiem meļiem.
"Stila" uzplaukums pārvarēts. Varētu tikai strīdēties, šī ir norieta vai pagrimuma stadija
Manuprāt kodolīgākā atziņa par dabā notiekošo skan tā "kas neaug, tas sapūst".

Atbildēt

Dievs

01.04.2017. 01:24

Ar Lato Lapsas vienpiedzimušo dēlu

Dievs Jahve svētī!

pird - svētī!

pird Jēzusbezdes

pird āmen baznīcā!

Atbildēt

Re kā

31.03.2017. 23:39

Tauta ir vēsturiska parādība; rodas no vairākiem etnosiem, kuru sākums var būt asinsradniecība. Tauta reizē ir bioloģisks veidojums un reizē ir sociāls veidojums, jo dzīvo saskaņā ar sociāliem likumiem. Tautas pazīmes ir 1) tautas sastāvs (vecuma grupas, šķiras utt.) un 2) tauta kā veselums ar noteiktu mentalitāti. Mentalitātes kritēriji ir tādi paši kā cilvēku mentalitātes kritēriji: intelekts, radošais potenciāls, drosme, uzņēmība, stingrība, labsirdība, tieksme uz nodevību un paniku, izturība, pašcieņa, sabiedriskums, atturība, organizētība. Tautai var būt sava sociālās organizācijas forma – valsts. Valsts iekārta tautas mentalitātes veidošanās procesā nav galvenais faktors, kā mēdz uzskatīt. Tas ir svarīgs faktors. Taču ne vairāk svarīgs faktors kā citi faktori – dabas apstākļi, tautsaimniecības raksturs, vēsturiskie apstākļi, mūsdienās teiktu – ģeopolitiskā pievilcība, reliģija, ideoloģija, kultūras mantojums, demokrātija kā ideoloģiskā norma. Rietumu tautu mentalitātes iezīmes: paaugstināta noslieksme uz individuālismu, augsts intelektuālais un radošais potenciāls, spēja izgudrot, prakticisms, lietišķība, aprēķinātība, konkurētspēja, avantūrisms, zinātkāre, emocionālais vēsums, godkāre, pašcieņa, pašdisciplīna, pašorganizētība, etniskā pārākuma apziņa, menedžera dotības, jūtu savaldība, teatrālisms.

Atbildēt

Juvenis

31.03.2017. 22:36

Priedītis pierāda: vecums nenāk viens

Atbildēt

Re kā

31.03.2017. 22:16

Tahogēnā atsvešinātība
Izmantojot sengrieķu „tachos” (ātrums), jēdziens „tahogēns” apzīmē ātruma palielināšanos kādā procesā. Savukārt par tahogēno atsvešinātību var runāt sakarā ar atsvešinātības pieaugumu no tradicionālās pasaules uztveres un tradicionālās dzīves kārtības, pieaugot ātrumam virzībā uz haosu, katastrofu. Tahogēnā atsvešinātība liecina par pagātnes pieredzes nerespektēšanu, cenšoties pēc iespējas vairāk ģenerēt inovācijas; jo vairāk inovāciju, jo vairāk atmirst pagātnes mantojums. Tahogēnā atsvešinātība ir iespējama vienīgi prāta sabrukuma laikā, kad valda bezprātīgs iracionālisms un bezprātīgais iracionālisms lielā ātrumā izvēršās arvien plašāk un plašāk.

Atbildēt

švamme

31.03.2017. 19:46

Liberalism is a Mental Disorder, I call `em Libtards.
Šis nu ir vienreiz mērķī un ļoti aktuāli. Liberālisms ir jāaizliedz, lai glābtu veco Eiropu. Kaut gan uz doto brīdi izskatās, ka UK ir jau zaudēta, droši vien, ka Vācija arī. Lai tās atgūtu tur ir jāizvērš plaša kara darbība, jo pašlaik tur karš notiek pilnīgi bez jebkādas pretošanās.
Arī Amerikā ir centieni iefiltrēties (kaut gan % viņu ir daudz mazāk nekā UK) pārsvarā visi precedenti ir no Texas. Tur viņi gribēja nodibināt Sharia Court, labi, ka gubernatore pagadījās ar mugurkaulu, skolu sistēmā arī mēģina savus likumus ieviest, kā arī ēdināšanas tīklos. Pagaidām ir pretspars, bet ja viņi vairosies 4-5 reizes straujāk par baltajiem pēc kaut kādiem 20-30 gadiem Eiropā viņu būs vairākums un arī Amerikā nebūsim droši. Kanādā jau ir ar likumu aizliegts pastaiga ar suni dvieļgalvu tuvumā. Jau ir cilvēki par to tikuši arestēti. Lūk par ko Amerikāņi balsoja. Kaut arī liberasti rīko visādu panku protestus (tie izskatās kā freak show) pret Trump, normālie cilvēki viņu atbalsta. Jebkurš var pārliecināties FB: ir interešu grupa- Liberalism is a Mental Disorder, tur palasot vienkāršo cilvēku (ļoti lielas ļaužu massas) viedokļus, mana cerība paliek lielāka, papildus spēru pašsaglabāšanās soli, pāris gadu atpakaļ pārvācāmies uz kalniem, tālāk no civilizācijas, megapolēm.

Atbildēt

A.P.

31.03.2017. 18:24

Tuvuma aberācija.Par aberāciju sauc novirzīšanos no normas. Novirzīšanos no normas var veicināt tuvums; respektīvi, pārāk tuva atrašanās attiecīgajai parādībai, neļaujot to precīzi fiksēt. Tādu aberāciju var dēvēt par tuvuma aberāciju. Tā attiecās uz Rietumu civilizācijas un kultūras norietu. Cilvēki nespēj pa īstam uztvert norietu. Iemesli ir zināmi. Viņi atrodas civilizācijas un kultūras ne tikai tuvumā, bet procesā. Viņi ir šīs civilizācijas un kultūras autori, līdzdalībnieki, aktīvi subjekti. Tas, pirmkārt. Otrkārt, civilizācijas un kultūras noriets nekādi neatsaucās uz viņu eksistences nosacījumiem. Viņi turpina ēst, dzert utt. Civilizācijas un kultūras noriets neatņem cilvēkiem eksistenciālos līdzekļus. Treškārt, atrašanās procesā cilvēkiem neļauj sasaskatīt kopējo ainu. Viņi atrodas pārāk tuvu civilizācijai un kultūrai. Šis tuvums traucē uztvert parādību un tendenču vēsturisko kontekstu, traucē zināt un respektēt civilizācijas un kultūras virzību iepriekšējos gadsimtos, pakāpeniski novedot līdz visjaunākā laika līmenim.

Atbildēt

Ambrosijs

31.03.2017. 17:24

Nenoticēsiet,pēc inglišu brexsita nažuku zīļuku sākuši interesēt CILVĒKU LIKTEŅI,tas tāds 1 aprila laikam joks.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: