Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Artūrs Malta VLT valdes loceklis.

13.07.2017. 00:04

Pediņiem un lezbietēm bērni nedzimst!

Atbildēt

meh

11.07.2017. 18:11

Negribējās komentēt, jo ļoti daudz muļķību un slīcēju glābšana ir pašu rokās(tie kas grib izglītoties, lasa grāmatas utt., bet tie kas nē...), bet par to, ka Roma iznīka dēļ migrācijas cilvēkiem ir smiekls citur:

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2017/07/10/15/423253A200000578-0-image-a-29_1499698362317.jpg

Romas impērija bija vispretīgākā impērija cilvēces pastāvēšanas vēsturē - tai nebija kultūras bet tā izmantoja iekaroto tautu kultūru un sasniegumus un kad tā iekaroja svešas zemes, tā PĀRVIETOJA IEKAROTO ZEMJU IEDZĪVOTĀJUS UZ CITĀM VIETĀM ROMAS IMPĒRIJĀ. Romas impērijas pamatā bija vergu piespiedu MIGRĀCIJA. Romas karaspēka elitārākā armijas daļa sastāvēja no jaunpakļautajiem vergiem.


AP, protams var rakstīt savus murgus kur grib - to neviens viņam liegt nevar, bet ir jautājums kāpēc pietiek.com ir vieta kur tos publicē...

Atbildēt

Skolnieciņš

11.07.2017. 17:54

Taki. Tad sanāk kā kristietība izmirs?

Atbildēt

tipisks zubrila

09.07.2017. 20:45

salasījies visu ko, bet salikt kopā nespēj

Atbildēt

reptilis

09.07.2017. 17:20

It kā daudz patiesības,bet pašreiz jau pat zinātne atzīst ,ka iedzīvotāju skaits labos laika apstākļos stipri pieaug un tas arī rada migrāciju. Piemērs ""vikingu laiks"",kad iedzīvotāju skaits pieauga ļoti strauji,jo bija tempretūras optimums.Iedzīvotāju daļēja nomaiņa arī sagrauj civilizāciju....pašiem iedzīvotājiem to nemaz sevišķi nepamanot.Piemērs - tie paši ""barbari""Romas impērijā pakāpeniski latinizējās un viņi paši domāja ,ka dzīvo impērijā,lai arī tā bija sabrukusi,bet to tikai saprata,kad tika pasludināts pirmais ""barbaru""imperātors...,jo līdz tam bija tikai viens imperātors Konstantinopolē!Tā arī tagad daudzi mietpilsoņi un politiķi Rietumeiropā nespēj novērtēt vai izliekās nemanām notiekošos procesus:(((

Atbildēt

Žulis

09.07.2017. 10:17

Kā parasti Priedīša rakstos, dažas patiesas atziņas ir sajauktas ar puspatiesībām, meliem un demagoģiju.
Pārāk gari te būtu analizēt katra izteikuma un apgalvojuma aplamību vai nepamatotību.( Un tam arī nav nekādas jēgas.)

Atbildēt

Žulis

09.07.2017. 10:13

»

Žulis

Te atkal viss ir nepareizi, jo prūšu civilizācija nomira bērnu trūkuma dēļ, jo vācieši negribēja ar baltiem iet gultā un balti tāpēc izmira. Letti un līvi saglabāja savu civilizāciju, jo Kaupēns pierunāja Romas pāvestam pavēlēt teitoņiem iet gultā ar baltu sievelēm, tām aizklājot seju.Tagad Putins bendē...


Nožēlojamais cilvēciņ, ko tu gribi panākt ar manu niku rakstot muļķības komentos, vai pārkopējot manu zem citiem rakstiem rakstīto, kam nav sakara ar šo tēmu? Tā tu glābies no sava mazvērtības kompleksa? Varbūt ceri panākt, ka Žulis vairāk komentārus nerakstīs? Velti ceri!

Atbildēt

jā, muļki vienēr beigu beigas iet bojā, tagad kārta oligarhiem

09.07.2017. 08:20

tāda pacivilizācija ar savu mīļo biomasu izveidojusies

Atbildēt

Kurmis

09.07.2017. 08:07

Te taču nav nekas par oligarhiem, nav latviešu sūdu smakas? Tas nekam neder.

Atbildēt

Soņa

08.07.2017. 22:15

»

kukū

Lai cik tas paradoksāli neskanētu,lielāko ieguldījumu latviešu ,kā nācijas iznīcināšanā ir devusi partija ar nosaukumu "Nacionālā apvienība


(1)Pilnīga taisnība, bet ar puspatiesību - TB/LNNK/NA + SaSkaņa - neaizmirsti abas blakus, kas izmīcina Latviju, Latvijas tautu - kā krievus, tā latviešus.
(2) Jāatjauno PSRS, kur dzimstība gāja pilnā sparā, nebija tik briesmonīgas alaktības, darba tauta, kas irtautas atražotāja, bija drošībā par nākotni. Tagad Eiropas Cilvēktiesību tiesa sargā cietumniekus, laulību ar dzīvniekiem (drīz būs), neļauj pat cirkā izmantot dzīvniekus - spīdzināšana, drīz aoizliegs izmantot darba zirgus - kā var likt vilkt smagumu, velc pats, darba tauta ir zemāka šķira par suni vai ka\ķi, jo cilvēku šī tiesa neaizsargā, lai var spīdzina pēc patikas, lai zog, laipa caur prihvatizāciju, starpniekiem, oligarhiem. Viņiem ir cieņa .

Atbildēt

Žulis

08.07.2017. 21:46

Lasot šo rakstu un tā virsrakstu, nāk prātā tas padomju laika teiciens: "Mēs neesam pret intīmo dzīvi, bet blakus ir jāstāv kolektīvam!"

Atbildēt

kukū

08.07.2017. 17:36

Lai cik tas paradoksāli neskanētu,lielāko ieguldījumu latviešu ,kā nācijas iznīcināšanā ir devusi partija ar nosaukumu "Nacionālā apvienība"!

Atbildēt

Ja

08.07.2017. 16:23

»

Atbrivotajs

Arturs dzivo austrumu toksiskas civilizacijas migla


ebreja lielākais grēks ir aizmirst, ka viņš ir cara dēls, tad latvieša lielākais grēks ir aizmirst, ka viņš ir latvietis, jo šis etnonīms automātiski raksturo viņa cilvēcisko vērtību.

Atbildēt

Žulis

08.07.2017. 16:11

Te atkal viss ir nepareizi, jo prūšu civilizācija nomira bērnu trūkuma dēļ, jo vācieši negribēja ar baltiem iet gultā un balti tāpēc izmira. Letti un līvi saglabāja savu civilizāciju, jo Kaupēns pierunāja Romas pāvestam pavēlēt teitoņiem iet gultā ar baltu sievelēm, tām aizklājot seju.Tagad Putins bendē latviešu civilizāciju, jo krievu skaistulēm neļauj pāroties ar latviešu staltajiem olgalvjiem. Kāpēc neklausa mani Žuli.

Atbildēt

Žulis

08.07.2017. 16:07

Tu, nicināmā troļļa dvēsele savu lamāšanos mākslu esi izsmēlis un redzot, ka neko ar to nevari panākt, tagad jau nolaidies tik zemu, kā sāc manā vārdā komentus rakstīt. Nav nekā nicināmāka, kā būt niku zaglim, bet tādam zemiskam nelietim kā tev jau tā ir parasta lieta. Kādreiz tu varbūt, sapratīsi, ka esi tikai nožēlojams kvankšķis bez savām domām, savas pārliecības un pašlepnuma, kam vienīgā dzīves jēga ir tupēt pie ķēdes, kurā saimnieks tevi piesējis, un apriet garāmgājējus. Interesanti, kādas tautības pats esi, ja jau jūti tik pataloģisku naidu pret latviešu tautu?

Atbildēt

L.G.

08.07.2017. 15:43

»

A.P.

Līdz XX gs. 30.gadiem planētas iedzīvotāju skaita pieaugumu nodrošināja eiropeīdi. 1800.gadā viņi bija 22% no planētas iedzīvotājiem, 1930.gadā, pēc „balto” dzimstības buma XIX gs., – apmēram 30%. 2050.gadā paredzēts – 10% (tikai katrs desmitais cilvēks uz planētas būs eiropeīds). Dzimstību veicināja...


Atgriezies, Artur, realitātē un liec mierā pagātnes un nākotnes savijumus. Realitāte, tā ir šodiena.No balto puses notiek normāla izdzīvotāju samazināšanās, kas ir pat apsveicami. Kam Vācijai, uz šo mazo zemes pleķīti, vajadzīgi 80 000 000.Kas attiecas uz migrantiem: kad būs pārkāptas pacietības robežas, notiks "izrēķināšanās", kas arī, ievērojot "pagātnes savijumus" kā tu saki, būs normāls process. Viss notiekās, Artur ! Galvenais saglabāt mieru savā apziņā un netraucēt tik bieži Lapsas kungu.

Atbildēt

Atbrivotajs

08.07.2017. 15:19

Arturs dzivo austrumu toksiskas civilizacijas migla.

Atbildēt

A.P.

08.07.2017. 15:04

XXI gs. globālo sociālo problēmu analītiķi saskata etnisko renesansi – masu interesi par etnisko identitāti. Etniskā renesanse ir starptautiskā tendence. Iespējams, tā ir savdabīga pretreakcija globalizācijai, kas sevī ietver etnisko nivelēšanu. Cits iemesls – „baltās” rases izmiršana, kas arī var kāpināt interesi par tautu kā izmiršanas novēršanas līdzekli, kolektīvi pievēršoties demogrāfiskā stāvokļa uzlabošanai. Vēl viens iemesls etniskai renesansei var būt neoliberālisma uzbrukums, akcentējot galēju individuālismu, kad indivīds tiek tik pamatīgi „individualizēts”, ka zaudē pamatus zem kājām un tauta tiek izvēlēta kā aizsardzības līdzeklis. Tas saskan ar tautas misiju kā psiholoģisko kopību, palīdzot cilvēkam 1) orientēties pasaulē un iegūt informāciju par pasauli, 2) saņemt dzīves vērtības un 3) vispār aizsargāt cilvēku sociāli un fiziski. Etniskai renesansei acīmredzot var būt tikai paliatīvs vēriens, – etniskā renesanse var būt tikai daļējs risinājums, pagaidu līdzeklis. Nākas stipri šaubīties, vai demogrāfiskā pāreja var tikt pārvarēta vai ierobežota ar etniskās renesanses projektu. Tāpat nākas šaubīties par etniskās renesanses spēju uzvarēt neoliberālisma enerģijas galveno dzinēju alkātību un egoismu. Neoliberālisms cilvēkos strauji iznīdē taisnīguma, patiesības, līdzcietības un īstenības dziļas izpratnes talantu. Pat vēlēšanos dzīvot „ar galvu”. Empātija kā fundamentāla nacionālā iezīme strauji izzūd neoliberālisma morālajā atmosfērā. Cilvēkos izzūd spēja un vēlēšanās iedziļināties citu cilvēku pārdzīvojumos, problēmās. Cilvēks nevar paļauties uz citu cilvēku atbalsta. Praktiski tas nozīmē, ka nevar paļauties uz tautas atbalstu. Etniskā renesanse netiek galā ar tādām problēmām kā attiecīgās tautas morāli psiholoģiskie arhetipi personīgās labklājības, bagātības vairošanas, egoistisko impulsu jomā. Etniskā renesanse nevar pilnā mērā atdzīvināt kolektīvisma instinktu – kolektīvisma kā dzīves jēgas izpratni. Kolektīvisma instinktu nomāc un apklusina egoistiskais instinkts.


Atbildēt

A.P.

08.07.2017. 15:03

Līdz XX gs. 30.gadiem planētas iedzīvotāju skaita pieaugumu nodrošināja eiropeīdi. 1800.gadā viņi bija 22% no planētas iedzīvotājiem, 1930.gadā, pēc „balto” dzimstības buma XIX gs., – apmēram 30%. 2050.gadā paredzēts – 10% (tikai katrs desmitais cilvēks uz planētas būs eiropeīds). Dzimstību veicināja tehnoloģiju attīstība, bet nevis pretēji. Maldīgs ir uzskats it kā dzimstības pieaugums stimulēja izdomāt jaunu tehnoloģiju. Kosmisko faktoru ietekme uz bioenerģētiskajiem un sociālajiem procesiem principā netiek apšaubīta. Bet tas notiek vienīgi hipotētiski abstraktā līmenī. Speciālisti zina par kosmosa enerģijas paisuma izmantošanu ķīniešu stratēģiskajā domāšanā un īpaši nākotnes plānošanā; kosmosa enerģijas paisumu ir jāprot izmantot savā politikā; tāds esot ķīniešu viedoklis. Cilvēku un dzīvnieku koncentrācijas pieaugums vairo agresiju: cilvēku un dzīvnieku savstarpējo naidīgumu. Respektīvi, planētas iedzīvotāju skaita grandiozais pieaugums vairo cilvēces iekšējo spriedzi. Tās sekas var būt t.s. civilizāciju konflikti, kari, terora akti, atsevišķas slepkavības, reliģiskais genocīds, dzimstības samazināšanas slepenās programmas, kā arī masu histēriskas fobijas, kuras ir pašlaik pārņēmušas izmirstošos „baltos” cilvēkus un īpaši „baltās” rases mazāk attītītos etnosus. Laikmetu raksturo ne tikai tas, kas tajā notika. Laikmetu raksturo arī tas, kas tajā nenotika. Piemēram, Rietumu civilizācijas mūsdienu laikmetu spilgti raksturo tas, ka eiropeīdi atsacījās dzemdēt bērnus. Tātad laikmetā nenotika dzimstības pieaugums. Šis bēdīgais nenotikušais process ļoti spilgti raksturo mūsdienu laikmetu. Bet ne tikai laikmetu raksturo tas, kas nenotika. Arī cilvēks vairāk domā par to, kas ar viņu varēja notikt, bet nevis tik daudz domā par to, kas ar viņu ir noticis. Laikmets ir pozitīvo un negatīvo tendenču repertuārs, izdomas un muļķību repertuārs, pagātnes un nākotnes savijums, notikušā un nenotikušā konfrontācija.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: