Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   



Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Joo

17.05.2018. 14:58

Klementij Rancān tu esi apnicis ar saviem melīgajiem rakstiem!
Patiesība ir pilnīgi cita!
Labāk aizej pie psihiatra vecais, varbūt tur vecos PSRS prokurorus pieņem bez rindas!?

Atbildēt

patiesībā

06.05.2018. 18:23

»

Vienkārši, maksāsi raudādams

Nobalso 50 % + un pietiek. Tiks aprēināta visas zemes izpirkuma summa, ko nomaksā "dzīvokļu kopība". Bankas uz valsts garantijas samaksās zemes īpašniekam un tad katram dzīvoklim būs rēķins katra mēneša kvītī uz 10 - 20 gadiem, PLUS bankas procenti un tavs dzīvoklis faktiski būs ieķīlāts - to tu nevarēsi...


Vienkārši pilnīgas muļķības.

Skat. "Dzīvokļa īpašuma likuma" attiecīgos nosacījumus, t.sk. konkrētajā gadījumā - 16. panta (2) daļas 1) punktu, kopsakarībā ar 17. panta (5) daļas nosacījumiem.

Līdz ar to - attiecīgā lēmuma pieņemšanas balsojumā Likumdevējs ir noteicis obligāti nepieciešamu absolūto kvorumu, t.i. obligāti nepieciešams 100% visu dzīvokļu īpašnieku "par" balsojums.

Atbildēt

Vienkārši, maksāsi raudādams

05.05.2018. 19:53

»

NĪLA

(11) Likumā jānosaka, ka neatkarīgi no "dzīvokļu kopības" balsojuma - 51 % "PAR" vai vairāk, mājas kopībai ir jāizpērk visa zeme vienlaicīgi, jo kopīpašumā nevar iestāties aplams dalījums – tā ir mana zeme, tā ir cita īpašnieka - nomas zeme. Likums šo jautājumus noklusē. Ar kādu nolūku...


Nobalso 50 % + un pietiek. Tiks aprēināta visas zemes izpirkuma summa, ko nomaksā "dzīvokļu kopība". Bankas uz valsts garantijas samaksās zemes īpašniekam un tad katram dzīvoklim būs rēķins katra mēneša kvītī uz 10 - 20 gadiem, PLUS bankas procenti un tavs dzīvoklis faktiski būs ieķīlāts - to tu nevarēsi pārdot vai atdosi par puscenu + izmaksa BANKAI un nodokļi. Būs parāds - stop, dzīvoklis tiks pārdots izsolē.

Atbildēt

psrs

05.05.2018. 11:23

Valstij ir jākompensē zemes īpašniekiem zemes vērtība ar privatizācijas sertifikātiem vai jāiedala līdzvērtīgs zemes gabals Latvijā. Kā tas notika ar lielāko daļu pilsētu zemju, kas atradās zem skolām, kultūras namiem un citiem pietuvinātiem īpašumiem.

Atbildēt

NĪLA

04.05.2018. 18:48

(11) Likumā jānosaka, ka neatkarīgi no "dzīvokļu kopības" balsojuma - 51 % "PAR" vai vairāk, mājas kopībai ir jāizpērk visa zeme vienlaicīgi, jo kopīpašumā nevar iestāties aplams dalījums – tā ir mana zeme, tā ir cita īpašnieka - nomas zeme. Likums šo jautājumus noklusē. Ar kādu nolūku?
- Nu un kā Jūs domājat "piespiest visus pirkt":)?
Minētais priekšlikums ir strupceļš.

Atbildēt

tanks007

04.05.2018. 10:04

...//..nav vērts mēģināt sasmelt izlietu ūdeni!!! Tiklīdz cilvēktiesību sargājoša instance (tiesībsargs) vērsīsies Satversmē ar pieteikumu par piespiedu dalītā īpašuma izbeigšanu, tad arī kaut kas varbūt iekustēsies.
Otrs variants ir pieņemt likumu "Likums par dalītā īpašuma izbeigšanu" un tad visas peripertijas par šo tēmu izbeigsies. Ja nekas tāds nenotiks, tad jāgaida kamēr māja sagrūs vai dzīvokļu īpašnieki nomirs.

Atbildēt

Jā, jā, nieks vien ir

02.05.2018. 15:55

»

viola

Tās visas ir nebūtiskas lietas. Bet kas būs ar hipotēkām, kas nelikumīgi sarakstītas uz šiem īpašumiem (fiktīvi kredīti ar mainīgu summu) kopumā par desmitiem miljardu


Ja tev uzlirek jaunu OIK par vairākiem simtiem miljonu samaksāt kaut kādiem zemes spekulantiem, tās ir "nebūtiskas lietas", kas skar aptuveni 300 000 cilvēku, apliekot viņu zemi zem mājas, kuru faktiski ieto visa sabiedrība, ne tikai mājas iedzīvotāji 110 000 dzīvokļi (reiz 3 - ģimene - 330 000) un tagad no mājas katrs tiks piespiests samaksāt ap 3.000 x 110 000, kur uzpūsta kadastrālā vērtība 10 -15 reizes augstāka, kā patiesībā. Vienai nelielai mājai mājai par šo zemi būs jāsamaksā ap 130 000 vai vairāk.

Atbildēt

viola

02.05.2018. 14:49

Tās visas ir nebūtiskas lietas. Bet kas būs ar hipotēkām, kas nelikumīgi sarakstītas uz šiem īpašumiem (fiktīvi kredīti ar mainīgu summu) kopumā par desmitiem miljardu!!

Atbildēt

Liene

02.05.2018. 11:15

Situācija ir mākslīga. Un tagad nav jēgas ne privatizēt, ne nomāt zemi zem daudzdzīvokļu (kuri ir privatizēti) mājas, tās neatņēmamo daļu, par kuru dzīvokļu īpasnieki tapat maksā zemes nodokli. Kad pirms mājas uzbūves, vai kad pirms mājas dzīvokļu privatizācijas procesa uzsākšanas zemei bija (vai būtu bijis) privātīpašnieks, tad pašvaldībai vai valsts bija jābūt izpirkt to zemi, un punkts.

Atbildēt

??

02.05.2018. 10:17

raksts un visa darīšana ir pēc principa, kadēļ vajag vienkārši, ja var sarežģīti. Neņemos te apspriest loģisko ne-domāšanu, bet daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašnieki ir spiesti "likumīgi" nomāt zemi arī no pašvaldības, konkrēti RD?Vispirms, samaksā NīN par dzīvokli un zemi un tad vēl par to pašu arī zemes nomu! Viss esot likumīgi saskaņā ar MK, tā apgalvo VK! Tad jau tas "darījums" ar privāto zemi nav nekas īpašs, jo viņiem atkrīt NīN par zemi

Atbildēt

Ko?

02.05.2018. 08:59

»

Imants

Var domāt, ka nemaz nav tik nevainīgs ir likuma nosaukumā izdomāts un simtiem reižu tekstā pieminētais krimināla rakstura vārds „piespiedu...


Atjauno jaunas - "TROIKU" tiesas, komunistiem iepatikās variants, kā sarīkot "piespiedu" tiesu mafijas labā?

Atbildēt

Nekaunība, pasaules āksti, ko dara ar tautu.

02.05.2018. 08:52

»

Aldis

Vispār zemei nebija jābūt privātīpašumā, tā ir mūsu valsts,mūsu zeme, visu iedzīvotāju kopīpašums.Ne vis atsevišķu grupējumu īpašums, lai ekonomiski paverdzinātu valsts iedzīvotāju lielāko daļu un cilvēki maksātu kādam tikai par to lai dzīvotu šai valstī.Man tāda valsts nav vajadzīga, kura ekonomiski...


1.Zemei bija jābūt pašaldības īpa\sumā, apsaimnieko māja;
2. Nevar risināt izpirkumu, ja mājai nav saimnieka, valda bardaks; kurš sāks?
3. Zemee zem mājas tiek vērtēta aplami un nekaunīgi, pēc spekulantu vajadzībām apkārst tautu;
4. Zemei nav apgrūtinājumu, kā teikts rakstā un tie zemi lieto bez maksas, izņemot, ka visu uzkrauj dzīvi okļiem - dzimtcilvēkiem;
5.Zemi, piebraucamos ceļus lieto visi pakalpok jumu sniedzēji un apkalpotāji, bet par seguma remontu liek maksāt dzimtcilvēkiem;
6. Likumā nav vārda, slēpj, ka māja izpērk visu zemi, neatkarīgi no tā, cik nobalso un cik ir maksātspējīgo;
7. Visu pasakaino, spekulantu cenu izmaksā tie, kuri apņemas maksā, piespiedu kārtā;
8. Atkal pašvaldību amatpersonām piešķir tiesības mērīt zemi atkarībā no kukuļa lieluma, jo kā rakstā teikts, nav mēra vienības - formulas;
9. Anotācijā, kā uzzināju tautu pazemo - redziet, ja gribat pirmpirkuma tiesības uz zemi, nobalsojiet visis 100 %, ha, ha, nesanāks,un spekulantiem mēs, likumdevēji, ļaujam ņirgāties par jums - dzimtcilvēkie,, bet kad jāmaksā moljoni, kad jemei izpērk - pielietojam "piespiedu" variantu - maksā tie, kuri bapsos "PAR"vai pēc tam piedzīs gadu gadosm no paaudžu paaudzēm "piespiedu"kārtā (korumpanti, spekulanti saņēma zemi dāvanā, neizmaksāja, ko tagad izpŗkt liek vergiem).

Pazemojumu uzskautījumu varētu turpināt un turpnāt. Pat tik tālu nonāk - nosaka pirkt "KAĶI MAISĀ" - 5.pants, tad maksāt mēs jūs piespiedīsim, prik;s kā būs tiesu izpildītājs, atnāks ar pātagu, vēl procentus uzliks, par ko noklusēts.

Atbildēt

Aldis

02.05.2018. 04:04

Vispār zemei nebija jābūt privātīpašumā, tā ir mūsu valsts,mūsu zeme, visu iedzīvotāju kopīpašums.Ne vis atsevišķu grupējumu īpašums, lai ekonomiski paverdzinātu valsts iedzīvotāju lielāko daļu un cilvēki maksātu kādam tikai par to lai dzīvotu šai valstī.Man tāda valsts nav vajadzīga, kura ekonomiski mani pazemo.

Atbildēt

Tieši tā

01.05.2018. 21:28

»

Imants

Var domāt, ka nemaz nav tik nevainīgs ir likuma nosaukumā izdomāts un simtiem reižu tekstā pieminētais krimināla rakstura vārds „piespiedu...


Varasnesēji Dolgopolova (Saskaņa) - Saeimas komisijas priekšsēdētāja personā un un Valaiņa - (ZZS) personā - kā Darba grupas vadītāja personā dzīvokļu īpašniekus grib iemānīt "kukuli" - Obligāto iepirkumu kompenenti (OIK) "balto baronu", spekulantu un zemes uzpircēju šlitku aplaimošanai ar vairākiem simtiem miljonu. Lai nabagi izpirktu par miljoniem ieķīlāto zemi, to samaksātu viņu vietā.

Man škiet, ka šāds likumprojekts jaizmeklē ģenerālprokuroram, tajā ož pēc kriminālnozieguma.

Atbildēt

Imants

01.05.2018. 21:11

Var domāt, ka nemaz nav tik nevainīgs ir likuma nosaukumā izdomāts un simtiem reižu tekstā pieminētais krimināla rakstura vārds „piespiedu”.
Jau likumprojekts „Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likums”, kas jau atrodas Saeima uz 2. lasījumu, var saskatīt piespiedu elementus – tiek piespiesti izlemt pirkt vai nepirkt „kaķi maisā” - nezināma lieluma un nezināmas vērtības zemi. Tev likums nepiešķir tiesības spriest, der vai neder "darījums". Ar to jau sākas haoss un apjukums – ko darīt, ja nezina, kas un par cik zene jāpērk, vai spēsi par to samaksāt un asi nezinā ar visu ar to saistīto procedūru. Re, likumprojekta 5.1. pants nosaka, ka "lai uzsāktu izpirkuma tiesības izmantošanas procesu, piespiedu dalītā īpašuma ēkas dzīvokļu īpašnieku kopība pieņem lēmumu". 5.4. pants turpina procedūru, ka „lēmums par izpirkuma tiesības izmantošanas procesa uzsākšanu ir tiesiskais pamats, lai pašvaldība, kuras administratīvajā teritorijā atrodas piespiedu dalītā īpašuma ēka, pieņemtu lēmumu par piespiedu dalītā īpašuma ēkas funkcionāli nepieciešamo zemesgabalu". Tad, kad šis dzīvokļu kopības lēmums nosūtīts tiesu izpildītājam un piespiedu process ir sācies, pašvaldība, konstatējusi, ka tiesu izpildītājs ir ievedis izpirkuma lietu, lēmumu nosūta VZD izpērkamā zemesgabala kadastrālo vērtību un izpirkuma cenu noteikšanu katram dzīvoklim.

5. un 11.pants jau ar ko dzīvokļu kopību ieved strupceļā, no kura, kā jau var nojaust, nav atkāpšanās, viss pārējais process jau notiek “piespiedu” kārtā. Turpmāko izpirkuma procedūru lemj pašvaldība, Valsts zemes dienestam (VZD) un – tiesu izpildītājs.

Atbildēt

paga paga

01.05.2018. 21:00

Pilnībā piekrītu. Šī nelikumība par dalīto īpašumu ir nekavējoties jāizbeidz. Mājas nedrīkst būt pakārtas gaisā.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: