Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Mimi

10.04.2017. 13:20

"Patversmes bija gatavas sadarbībā ar vietējām pašvaldībām organizēt suņu apzīmēšanas/reģistrēšanas kampaņas par pašizmaksu, jo anonīmu dzīvnieku uzturēšana patversmēs ir daudzkārt dārgāka."
Kamon ! Tātad es te ziedoju naudu sunīšu pabarošanai, bet šie tagad par to naudu iešot ielās čipēt saimnieksuņus? UZ NEREDZĒŠANOS! Barības jums netrūķst, kā redzu.

Atbildēt

Kā kā?

04.04.2017. 10:11

»

Nav skaidrs

Ko šādā situācijā palīdzētu čipošana


Tāpat kā ar tām meža stirnām. Līdaks mēģināja iestāstīt, ka čipēti suņi stirnām vairs neuzbruks. Atklāts palika tikai jautājums, vai arī vilki ir apsolījuši neuzbrukt stirnām tad, ja suņi būs čipēti? :-))) Bet tā kā Džonsone ir izteikusi milzīgu paldies deputātam Līdakam par atbalstu viņas ģimenes biznesa aizstāvēšanai Saeimā, tad secinu, ka vilkiem arī tiks samaksāts.

Atbildēt

Starp citu

03.04.2017. 20:08

Vaīīī, un arī NĪN neatcels, nodokļu pārmaksas atgriešanu nebūs un pārtikai PVN atvieglojumi nav gaidāmi.
Tad ta nu brīnums, ka arī suņu turēt gribētājiem pašiem par saviem suņiem jāmaksā. Bērni mirst badā, bet te nebeidz ākstīties ar kaut kādiem bezjēdzīgiem suņu čipiem.

Atbildēt

Saimons

03.04.2017. 19:10

"Patversmes bija gatavas sadarbībā ar vietējām pašvaldībām organizēt suņu apzīmēšanas/reģistrēšanas kampaņas par pašizmaksu, jo anonīmu dzīvnieku uzturēšana patversmēs ir daudzkārt dārgāka."
Cik suņi ir reģistrēti LDC no Ulubeles? Labi ja padsmit...bet visiem saka, ka jāvāc kārtējie ziedojumi vismaz 200 tur mītošajiem suņiem! Tad kāpēc pati Džonsone savas patversmes suņus nav ievadījusi datu bāzē, bet ņemas sabiedrībai un Saeimai mācīt dzīvot un vēl prasīt nodokļu maksātāju naudu!!! Par ko?! Patversmes suņus var reģistrēt BEZ MAKSAS!!! tad kur ir problēma, Ilzīt?! Nav izdevīgi uzrādīt īsto suņu skaitu, jo vairs nevarēs slaukt pašvaldību???

Atbildēt

lapsene

03.04.2017. 17:17

Tas laikam aprīļa joks, jo šitai kundzei kauna nekad nav bijis un nebūs - cilvēkiem aizmālē acis ar žēlabainiem stāstiem, bet pati dzīvo kā niere taukos no savāktajiem ziedojumiem!Ziedojiet vēl, Ilzītei vēl nav villa Maiami!

Atbildēt

Darela

03.04.2017. 14:50

Mans iepriekšējais suns devās uz suņu debesīm pieklājīgā vecumā pirms 4 gadiem un lai cik brīnumaini tas nebūtu - bezšķirnes suns ar mikročipu un reģistrēts LDC, lai gan tobrīd tas ne tuvu nebija obligāti. Arī mans tagadējais suns ir čipēts un reģistrēts kopš kucēna vecuma. Ne brīdi nebija šķitis, ka tas būtu nevajadzīgi vai dārgi, vai ienācis prātā, ka citiem nodokļu maksātājiem tas būtu man jāsponsorē.
Dzīvnieks - tā ir katra paša izvēle un atbildība, nopietna izvēle un liela atbildība. Un neizbēgami - arī tēriņi. Dzīvnieks ir ne tikai jābaro (un vēlams ar tam atbilstošu ēdienu, nevis to, kas paliek pāri), bet arī jārūpējas, jāskolo, jāved pie veterinārārsta. Varbūt pēdējais laiks sākt cienīt dzīvniekus un ņemt tad, ja ir iespēja parūpēties, līdzcilvēkus - neradot tiem liekas klapatas ar saviem dzīvniekiem un veterinārārstus, kas dara savu darbu?

Atbildēt

Dudu

03.04.2017. 14:28

Nu kā var tā melot ?
Džonsonei meles tituls jāpiešķir uz mūžu.

Atbildēt

DD

03.04.2017. 14:27

"Cerēsim, ka deputāti palīdzēs tiem trūcīgajiem, pensionāriem - suņu saimniekiem, kuri nespēj atļauties izpildīt obligāto suņa čipēšanas prasību pieckārtīgas komerccenas apmērā"- varbūt, ka viņiem NEVAJAG turēt dzīvniekus, jo 1)dzīvnieks KATRU DIENU jābaro,2)dzīvnieki arī mēdz slimot.Ja nav līdzekļu 1x dzīvnieku čipēt un reģistrēt, tad dzīvnieks NAV jātur.
ĻOTI neglīts un tendenciozs raksts.Cipari- no pirksta izzīsti!200000 suņu.No kurienes tāds cipars? Pieckārtīga komerccena- kas tas tāds?

Atbildēt

we

03.04.2017. 13:57

Deputaats Liidaka laikam ieies veesturee ne tikai ar"aizver muti" (kas patiesiibaa ari neliecina par iipashu inteligjenci) bet arii ar jaunu ekonomikas terminu "pieckaartiiga komerccena"
Tikai liidz shim veel nav no vinaj mutes dzirdeets shii jaunaa ekonomiskaa termina skaidrojums.
Laikam tam vairs smadzenju iisti nepietiek. :(

Atbildēt

Ulubeles konservs

03.04.2017. 13:56

»

Lopu Dakters

Ja atrod naudu lai barotu tad atradīs arī čipošanai par komercenu


Es esmu suņu konservs "Ulubele" par pieckāršo komerccenu! Dzīvnieku policija, paīdziet man nonākt plauktos par pašizmaksu! Es gribu kļūt pieejams katra bomža sunim. Tā Džonsone palikusi pavisam alkatīga un tirgo mani virs pašizmaksas. Help!

Atbildēt

kristaii

03.04.2017. 13:50

Ko var murgot? Kas traucē patversmēm tagad taisīt akcijas un aicināt veterinārārstiem palīdzēt kā brīvprātīgajiem?.
Veterinārārsti taču visos 4 novados strādāja par baltu velti!

Atbildēt

syr

03.04.2017. 13:32

Kas ir pieckārtīga komerccena-pirmo reizi dzirdu. Pietiek Dzonsunes kundzei musināt tautu.Pietiek melot lobējot aizdevumu kantorus

Atbildēt

Kas slēpjas aiz dzīvnieku policijas?

03.04.2017. 12:01

Varbūt Pietiek derētu sabiedrībai atklāt, kas ir šitā "godīgā" policija? Tas ir Ilzes Džonsones un viņas Aivara Borovkova ģimenes bizness!Visos laikos ienesīgākie netīrie biznesi bijuši saistīti ar ziedojumu vākšanu bērniem un dzīvniekiem.

Atbildēt

Lopu Dakters

02.04.2017. 16:22

Ja atrod naudu lai barotu tad atradīs arī čipošanai par komercenu

Atbildēt

jjjj

02.04.2017. 10:08

Pastaigajos gar jūru , vecene ar palielu bezšķirnes . apstājos , suns reja leni pienāca un tā kā proves vieglu kodienu . Iedzina mani jūrā . Es stāveju bet vecene tik sauc un ķer savu radību ,kura neklausa .

Piegriezies , visi piepilsētas meži pilni ar šitiem suņiem .....viņš jau nekož

Atbildēt

kad pilsētā nebūs suņu mēslu?

02.04.2017. 10:01

vemt gribas no tām lopenēm, kas valkājas ar suņiem

Atbildēt

vegāns

02.04.2017. 00:08

Ja patversmēm dārgi uzturēt tos dzīvniekus,vai labāk nebūtu tos iemidzināt? Tak jau viņi nelietīgi gaļēdāji.

Atbildēt

VB

01.04.2017. 17:24

"kā arī saukt pie atbildības un piedzīt izdevumus..."
Redzu, tas te tas svarīgākais. BET, piem. mani, vienīgo reiz sakoda suns 25(!) g. atpakaļ, saimnieka klātbūtnē, jo pats nepiesardzīgi plātījos sniedzot viņam roku. Tad vēlreiz, vai tiešām jautājums šobrīd tik aktuāls, lai ar to ņemtos Saeima / valdība / NKVD / Gestapo? Priekš kam tad ir pašvāldības?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: