Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

aa

16.07.2017. 16:58

kāda atbildība gimenes ārstam???neesmu manījusi visos neatkarības laikos.

Atbildēt

jūlis

05.07.2017. 13:10

»

Zinātājs

Saki ārstiem paldies par to, ka viņi cīnās pret sistēmu. Arī tavā vietā, kamēr tu neko nedarīji un ieguvi arodslimību


Arodslimību ieguvu regulāri izejot veselības pārbaudes un atrodoties pastāvīgā mediciniskā aprūpē.Pēc arodslimības konstantācijas aprūpe un kontrole ir pazudusi un ģimenes ārsti un viņu uzraugi atklāti atsakas no savu pienākumu pildīšanas pret arodslimniekiem un rīkojas kā noziedznieku,kuru rūpe ir ātraka arodslimnieka nogalināšana,atstājot viņus bez valsts likumos paredzētās veselības aprūpes.Mūsu valsti arodslimnieki ir aizliegtais temats arī žurnālistiem,kuri no šīs temas bēg kā velns no krusta.

Atbildēt

Tad jā

04.07.2017. 17:08

»

birziņa

Lasu, ka pie siles esošo pakalpiņi atkal ieņirdz par ārstu prasībām pēc godīga, izglītībai un atbildībai adekvāta atalgojuma. Izrādās, ka šie gribot par daudz! Vai tiešām? Lai kļūtu par ārstu, ir jāstudē 7.gadus, un pēc tam visa darba mūža garumā jāturpina izglītoties. Jāceļ kvalifikācija, jāapmeklē...


Nevienam nekas nebūtu iebilstams pret to, ka visiem mediķiem valsts medicīnas iestādēs tiktu maksātas lielas , izglītībai , prasmēm , atbildībai atbilstošas algas , pat uz visai trūcīgā visas sabiedrības ienākumu fona . Tikai tad arī neviens mediķis nekad vairs neprasītu un nepieņemtu nevienu aploksni.

Atbildēt

jūlis

04.07.2017. 13:04

Sēžu mājās ar spiedienu 200,mežonīgām,ilggadīgām, neārstētas arodslimības izraisītām sāpēm un apbrīnoju ģimenes ārstu bezkaunīgo spēka demonstrāciju pret sociālās nevienlīdzības vissmagāk skārto tautas daļu,kura ir spiesta dzīvot zem okupācijas gadu dzīves līmeņa un kurus mēģina piespiest iedzīt ES standartos,pieprasot maksas medicīnu,kuru ar pašreizējam pensijam un algu minimumu var uzskatīt par cinisku ņirgāšanos vai absolūtu varas debīlismu,bet ņemot vērā aizliegtās kompartijas biedru pastiprināti agresīvo rosību visos varas līmeņos,tad iespējamu pret valsts neatkarību un demokrātiju vērstu no ārzemēm organizētu ļoti bīstamu akciju.

Atbildēt

Undīne

04.07.2017. 10:46

»

patiesība

Atalgojuma trūkuma dēļ spriedze un satraukums ir jūtami daudzās medicīnas specialitātēs, ne tikai dzemdību iestādēs un nodaļās, otrdien intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam «Rīta panorāma» atzina veselības ministre Anda Čakša...


Nevajag jau tiesu izpildītāju algu, pietiks ar Slimnīcu valdes n-tajiem klerkiem, VM daudzo darboņu ar ministri un visām n-tajām padomniecēm, lai pārskatot "taisnīgi" noteikto atalgojumu, sanāktu visām māsām pa 50 eiro katrai pielikums :)

Atbildēt

birziņa

04.07.2017. 08:28

»

patiesība

Atalgojuma trūkuma dēļ spriedze un satraukums ir jūtami daudzās medicīnas specialitātēs, ne tikai dzemdību iestādēs un nodaļās, otrdien intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam «Rīta panorāma» atzina veselības ministre Anda Čakša...


Lasu, ka pie siles esošo pakalpiņi atkal ieņirdz par ārstu prasībām pēc godīga, izglītībai un atbildībai adekvāta atalgojuma. Izrādās, ka šie gribot par daudz! Vai tiešām? Lai kļūtu par ārstu, ir jāstudē 7.gadus, un pēc tam visa darba mūža garumā jāturpina izglītoties. Jāceļ kvalifikācija, jāapmeklē kursi, jāiegādājas pietiekami daudz un pietiekami dārgas medicīniskās literatūras (par saviem līdzekļiem, protams!). Ja esi ģimenes ārsts, Tev vēl jāuztur prakses vieta, jāmaksā alga palīgam. Taču tie vēl būtu sīkumi salīdzinot ar ATBILDĪBU. Ar atbildību, ko ārsts nes par katra sava pacienta veselību un dzīvību! Ir ļoti daudz profesiju ar lielāku vai mazāku atbildības pakāpi par līdzcilvēku likteņiem, bet ārsti tomēr būs pašā virsotnē. Vai tiešām viņiem būtu jāsaņem daži simti eiro??? Jāskaita santimi vai centi, jārakņājas par nocenoto produktu plauktiem, un mēneša beigās jāaizņemas no kaimiņa cēneri, lai izvilktu līdz algai? Ja kāds ir pelnījis dzīvot cilvēku cienīgu dzīvi, tad tie ir tie, kas ikdienā glābj cilvēku dzīvības! Gan ģimenes ārsti, gan speciālisti, gan arī tie, kuri pilda līdzīgas funkcijas. Un, kad es dzirdu ņirgāšanos par ārstu prasībām, tad es iedomājos valsts un pašvaldību uzņēmumu krēslu deldētājus, dažādu par blatu ieceltu padomju parazītus, bezatbildīgu birokrātu tūkstošus, visādus "komunikāciju ekspertus", "NVO projektu vadītājus" un tamlīdzīgu publiku. Painteresējieties par sashēmoto milzu atalgojumu valsts un pašvaldību kapitālsabiedrībās un to padomēs, un tad metiet akmeni ārstu virzienā!

Atbildēt

Maniaks pu(r)dulis

04.07.2017. 00:54

»

Opizdants Untūns

Huiņas tās rīmes, kam laika idiota huiņās iedzilināties, tur nav ko meklēt, nav un nebūs, padirsts laiks, bļe ka traucē, jārulle komentāri


tu izēd savu naktspodu, błeg nakuj pask porvu utainà blaugzna. Sen jau tu visiem, vèmekłainais idiot, ar savu tupumu esi piegriezies.

Atbildēt

patiesība

03.07.2017. 23:15

Atalgojuma trūkuma dēļ spriedze un satraukums ir jūtami daudzās medicīnas specialitātēs, ne tikai dzemdību iestādēs un nodaļās, otrdien intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam «Rīta panorāma» atzina veselības ministre Anda Čakša.
Viņa sacīja, ka, veselības aprūpi ilgstoši saucot par prioritāti, bet tai pašā laikā nenovirzot šai «prioritātei» atbilstošu finansējumu, mediķi jūtas nenovērtēti. «Ir tā sajūta, ka vajadzīgs novērtējums arī algā - ne tikai vārdos, bet arī darbos,» norādīja Čakša.
Ministre skaidroja, ka tieši zemā atalgojuma dēļ daudzviet sāk trūkt mediķu, kā rezultātā pasliktinās veselības aprūpes pieejamība sabiedrībai. Pirmie par kritisko situāciju signalizējot tieši mediķi no specialitātēm, kurās Latvijā ir visierobežotākās darba iespējas, piemēram, bērnu ķirurgi, anesteziologi, kā arī dzemdību speciālisti.
Tajā pašā laikā Tiesu izpildītāju ienākumi kopš 2010. gada:
Jānis Stepanovs 8 530 099 EUR
Ainārs Šusts 4 015 532 EUR
Ginters Hmeļevskis 3 133 997 EUR
Andris Spore 3 027 505 EUR
Aija Kalniņa 2 391 733 EUR
Kalvis Dūrītis 2 257 212 EUR
Jānis Tunnis 1 953 273 EUR
Andris Sladzs 1 918 034 EUR
Rolands Veinbergs 1 739 911 EUR
Ineta Kaktiņa 1 661 687 EUR
Sandis Tompsons 1 595 106 EUR
Jānis Strižko 1,494, 454 EUR
Andrejs Glumovs 1,235 966 EUR
Inese Bože 1 207 504 EUR
Tātad naudas ir daudz. Tikai tā tiek pnetaisnīgi pārdalīta, apzogot latviešu tautu.

Atbildēt

Opizdants Untūns

03.07.2017. 22:31

»

nu tad jau

lai uz tevi kaut vai pa minimumu nostrādā psihoterapija ar rīmēšanu, Tvaika ielas idiot


Huiņas tās rīmes, kam laika idiota huiņās iedzilināties, tur nav ko meklēt, nav un nebūs, padirsts laiks, bļe ka traucē, jārulle komentāri.

Atbildēt

nu tad jau

03.07.2017. 20:25

»

Cenzētais idiots amazpisancs

Tvaika ielā dzejoļus rīmē idiots


lai uz tevi kaut vai pa minimumu nostrādā psihoterapija ar rīmēšanu, Tvaika ielas idiot.

Atbildēt

Cenzētais idiots amazpisancs

03.07.2017. 19:27

»

Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva"

...


Tvaika ielā dzejoļus rīmē idiots.

Atbildēt

APL

03.07.2017. 19:26

NVD vai ministrija neizdos AA. Nav jēgas, tāpat neviens nevērsīsies ne NVD, na ministrijā un vēl mazāk FM saņemt morālā un materiālā zaudējuma kompensāciju. Arī bez SA privātpersona, nesaņemot lokumā noteikto palīdzību, saņemot bezdarbību, var vērsties NVD ar prasību, kura to neatzīs un sāksies pieteikuma ceļš Rajona administratīvajā tiesā

Atbildēt

Arturs Priedītis

03.07.2017. 17:24

Latvijā šajās dienās valsts krahs sāk izvērsties antropoloģiskajā katastrofā. Bet tas ir iemesls ārvalstu (ANO) tiesībām iejaukties LR notikumos, pārņemot varu LR. Priekšzīmi ir jārāda ASV - LR ģeopolitiskajam okupantam/saimniekam/militārajam okupantam. Operatīvi ir jārīkojās ES, ja tā patiešām vēlas rūpēties par "Eiropu". Latvijas tautai ir nekavējoties jāpieprasa ANO, ES palīdzība, ja latviešu tautai vēl ir palicis saprāts, tā ir spējīga un vēlas pretoties antropoloģiskajai katastrofai - latviešu iznīcībai. Streiks, slimnīcu nesolīšana veikt darbu, valdības tukšie un idiotiski formulētie solījumi veselības aizsardzībā ir lielisks materiāls analītikai par valsts kraha transformāciju antropoloģiskajā katastrofā. Skan ciniski, taču pelnīti. Tautas atbalsts kriminālai valstij ar noziegumu brīvību ir masveidīgs. Tauta šajās dienās saņem to, ko ir pelnījusi, konsekventi atbalstot zagļus un stulbeņus vēlēšanās. Saprāta trūkums veicina tautas iznīcību, saprāta trūkums atsaucās uz fiziskās eksistences nosacījumiem.

Atbildēt

kur

03.07.2017. 17:22

e-pasts, lai var palūgt papildus informāciju?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: