Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   



Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ejiet d......

09.11.2017. 13:11

Visa pasaules vēsture ir veidojusies- kāda interesēs.Parasti tāda(tādu),kuram ir nauda(vara).Sesto pasaules sauszemes daļu arī aizņem viens tāds grupējums,kurš dala mūsu Kangariem Jūdasa grašus un kuri neņemot vērā vēsturisko pieredzi-totāla kolonizācija,genocīds pret pamatnāciju,joprojām kā šakāļi lien pēc smirdošā asinīm notraipītā kaula.

Atbildēt

indoktrinēšanas tehnika

16.10.2017. 02:22

"p.s. ja kāds pasaka, ka tic "sazvērestības teorijai", to uzskata par jefiņu. Baigi labais veids panākt kā acīmredzamas lietas kļūst par neredzamām..."
Kā es saku, tas, ko sarkanie sauc par sazvērestības teorijām, ir viņiem bīstamas informācijas noplūdes sajauktas ar stāstiem par rāpuļiem. Lai tad visu to kopā pasludinātu par muļķībām.
Jo kad radās šādas noplūdes, bij jāizdomā, ko darīt. Tika uzieta šitāda metode, kura līdz šim ir nostrādājusi. kamēr netiks izģērbta. Kad šo metodi izģērbs, būs jādomā jaunas.
Faktiski no psiholoģijas viedokļa tas ir ka panāk klusēšanu ar kontrpropagandu komplektā ar draudu radīšanu cilvēka tikt izsmietam. "es zinu, ka man ir taisnība - bet par mani smiesies. Tāpēc labāk klusēšu." Psihomanipulācija ar vēlamo rezultātu norakt noteiktu informāciju.
Pilnīgi pretēja pieeja ir normālā veselīgā radošā vidē, kur cilvēki tiek mudināti iespējami droši mest laukā idejas, pat neapstrādātu informāciju, lai tad kopīgi izkristalizētu iespējami pilnīgu rezultātu.
jo tu nezini, kurā idejā ir zelta grauds, kuru var attīstīt, kurš var saspēlēties ar cita informāciju u.tml.
Tātad šajā - par zināmām nevēlamām tēmām organizēt izsmieklu - redzam ir apspiešanas elements. Iestrādnes tam tiek veidotas ilgstoši un ar periodisku regularitāti. visu laiku uzturēta šī 'audzināšana" jeb indoktrinācija.

Atbildēt

Dude

11.10.2017. 16:20

Autoram ir taisnība. Nu, neesiet tik naivi. Kam pier globāli naudas resursi, tam pieder vara un ietekme. Un vistiešāk tas attiecas uz politiku. Palasiet Šveices zinātnieku pētījumu (ne jau kāda dzeltena mēdija publikāciju) par starptautiskajām korporācijām. Kāds zirnekļu tīkls ir savīts, bet īstenībā viss kapitāls pieder aptuveni 100 personām.
p.s. ja kāds pasaka, ka tic "sazvērestības teorijai", to uzskata par jefiņu. Baigi labais veids panākt kā acīmredzamas lietas kļūst par neredzamām...

Atbildēt

N

11.10.2017. 02:21

»

M

Sazvērestības teorijas. Tautas griba ir Dieva griba. Zināmos apstākļos ari latviešu tauta var nomest un gāzt 4. maija kliķes - Maskavas čekistu varu. Un bez ārvalstu kapitāla iejaukšanās


Ar šitādiem kropļiem kā tu pilna Krievija - tāpēc arī tur visi putina rokaspuiši var atļauties visu, ko grib, jo šitādi te sādžinieki kā tu priecājas, ka kungam labi.

Atbildēt

!!!

11.10.2017. 00:40

»

opā

Autoram var palīdzēt tikai dakteris. Viss raksts sastāv no vienas fantāzijas līdz nākamajai. Nevis kaut kādu publisku faktu analīze un tad nedaudz piedomāšana pie secinājumiem, kas vēl būtu piedodami, bet vienkārši kaut kādi ar pilnīgi neko nepamatoti murgi


Un tas ir ļoti zīmīgi, jo asinis nekad neaizmirst - šis Kāds arī Bastejkalnā veica šo rituālo soli tālajā 1991. gadā
__________________________________

Pietiekami daudzi zin, ka aiz 1991. gada asinīm pie Bastejkalna janvārī stāv Afganistānā stažējušies LPSR čekisti un kāds maskavietis varbūt. Un pastāv tāda lieta kā informācijas nezūdamības likums.

Atbildēt

opā

10.10.2017. 15:50

Autoram var palīdzēt tikai dakteris. Viss raksts sastāv no vienas fantāzijas līdz nākamajai. Nevis kaut kādu publisku faktu analīze un tad nedaudz piedomāšana pie secinājumiem, kas vēl būtu piedodami, bet vienkārši kaut kādi ar pilnīgi neko nepamatoti murgi.

Atbildēt

Šūpuļdziesma nevietā

10.10.2017. 09:44

Noslēguma rindkopa izkrīt no konteksta. Apmiers ir pāragrs, mūsdienu pasaulē spārda tiesi gulosos. SC pēdējās aktivitātes ar līgumu liek domāt par jauna cēliena sākumu.

Atbildēt

Viedais

09.10.2017. 22:57

Intriģējošs virsraksts, ik rindkopā patiesības žults, taču rakstam nav serdeņa. Kompots, kas ļoti skaisti izpaustos dzejā par pasaules nekārtību un nabaga latvi noslēgumā. Epilogs patiesi labs un būtu kronis ARGUMENTĒTAM VIEDOKLIM PAR KONKRĒTU NOTIKUMU sasaucē ar bāleliņu labiešu komu. Atvainojos autoram par viņa izvēlētā stila kritiku, taču, lai pārliecinātu citus, arī pašam jāpilnveidojas.

Atbildēt

FENIKSS

09.10.2017. 22:45

Raksta autors ir kremlins. Sajaucis puspatiesību kopā ar meliem. Katalonija kā reiz ir nacionāla valsts, atšķirībā no kremlina veidotajām LNR un DNR. Hitlers savulaik teica ka eiropas valstis veidojušās karaļnamu interesēs, neņemot vērā nacionālos un etniskos principus. Spānija tam ir izcils piemērs.

Atbildēt

NUNU

09.10.2017. 20:17

Es ļoti labi izprotu Lembergu un savus tautiešus, kuriem sirdis asiņo, atceroties 1992.g. UK , kad sterliņa mārciņas krišanos izmantoja Soross. Tas nelietis ziedo miljonus atklātas sabiedrības veidošanai, pieprasot atklātību visu valstu valdībām likumu pieņemšanā. Galvu viņam nost par to, ka viņš iebilst pret obligātajām bēgļu uzņemšanas kvotām,bet iesaka rietumvalstīm izvērtēt uzņemamo bēgļu nepieciešamību katras valsts ekonomikai. Tostarp, novirzot līdzekļus trešajām valstīm to uzņemšanai. Ja Orbānam,kurš varēja atļauties studijas par Sorosa naudu, ir personīgs naids pret viņu, tas nenozīmē, ka tāpēc jālikvidē augsta prestiža Centrāleiropas augstskola Budapeštā, kuru uztura nelietis Soross. Sorosu lamā tie, kuri atbalsta visa noslepenošanu un iebilst pret atklātību un caurspīdīgumu visās valsts jomās.

Atbildēt

zinoša berta

09.10.2017. 15:52

»

Ilvars

Arī biju klāt ,bija skaidrs ka notiks tracis,jo pāris policu.video ir vienotibas un ASV izplanots ,pamacos Akts


Es arī biju un kūdītāja klātbūtne bija ļoti jūtama. Tikai nezinu kurš tas bija

Atbildēt

Pilsonis

09.10.2017. 12:15

Vai tad kādam ir šaubas kas stāv aiz referenduma? Skaidrs ka Putins.
Neviens tur nekur neatdalīsies. Tas cirks jau ir noslēguma fāzē.

Atbildēt

Viedoklis

09.10.2017. 10:23

Nemo ir raimonds no nra.lv
Respektīvi raimiks.
Tieši tādas pašas metodes.
Vispirms pirdiens, tad sajūsmināti komentētāji (no tās pašas IP) metas sajūsmināti gaudot: "Cool! Jaunais Chanel N°5!".

Atbildēt

DP

09.10.2017. 00:10

"... Ansis iemeta akmeni Saeimas logā tikai "Vienotības" kūdītāju dēļ un kļuva par zeku "- par šādu apgalvojumu laikam DP jānāk autoram pakaļ. Kurš, kad un kā kūdīja, kad zinu, biju klāt pasākumā, ka tas bija otrādi - aicinājums uz miermīlīgu attieksmi.

Tā ka izbeidz apmelojumus smagā noziegumā, ir KL pants!

Atbildēt

Iveta Vilsone

08.10.2017. 23:24

Paldies, Nemo, par rakstu. Prieks redzēt dzimtajā purvā kādu gudru vīru, un vēl - bez žults ! vnk konfekte !!!

Atbildēt

Iveta Vilsone

08.10.2017. 23:20

»

kāds

Zem Nemo nika apakšā stāv ļoti nelojālas Latvijai personas, tajā skaitā Edvīns Puķe (google it) tā kā tas viedoklis ir kāds ir


Nezinu kas aiz šī vārda Nemo - bet visu cieņu !!! - izglītots un asprātīgs cilvēks, kas prot uztvert patieso informāciju un analizēt kopsakarības, izprot globālo politiku. Un lai ieskrienās apzinātie un nepzinātie, apmaksātie un altruistiskie aizejošā trenda līdzskrējēji. Latvijai ir vajadzīgi skaidra saprāta cilvēki.

Atbildēt

kāds

08.10.2017. 21:02

Zem Nemo nika apakšā stāv ļoti nelojālas Latvijai personas, tajā skaitā Edvīns Puķe (google it) tā kā tas viedoklis ir kāds ir...

Atbildēt

Edge

08.10.2017. 19:58

"Karš pret Eiropas nacionālajām valstīm ir sācies - Spānija ir pirmā."
======================================================
Vēl viens auseklītis (Nemo), pamodies...
Atgādināšanu visas pasaules mediju ziņu 2014.g.13.septembrī:
" Romas pāvests Francisks: Trešais pasaules karš jau ir sācies "
Pope Francis has announced that World War 3 has begun.

Atbildēt

Šo rakstu komentēt var tikai ar 3metrīgu nūju...

08.10.2017. 19:11

»

b. Nevilks

Sirojot pa internetu, dažādās vietās var uzzināt (atkarībā no vietas konspiroloģiskās ievirzes), ka aiz Katalonijas separātistiem stāv...


Neesi dzirdējis, tāpēc ka šie labi maskējas. :D

Atbildēt

zaza

08.10.2017. 18:23

Soross un vispasaules žīdisms slauc laukā pēdējo

Atbildēt

Edge

08.10.2017. 18:22

»

b. Nevilks

P.S. par spīti tam, ka visi viņus it kā atbalsta, kaut kā viņiem neiet


Kā tādās reizēs izsakās - pasarg' Dievs mani no viltus draugiem, ar ienaidniekiem es pats tikšu galā.
Vispār noder atcerēties notikumus Spānijā 1936.-1939.g., tad būs vieglāk saprast viņu šodienas
dižķibeles problēmu cēloņus.
Pārdomām:V.V.Kožinovs:1937.gads (12.nodaļa. Spānijas sindroms)
В.В. Кожинов: 1937 год (Часть 12. Испанский синдром)

Atbildēt

š

08.10.2017. 18:14

vai autoram ir zināms cik " sabieddrisku organizāciju" visā pasaulē algo G.Soross ??? --tas it tas glibālists, kas visu griež pēc tikai savas šnites un tur pie tās vietas vairums Eiropas valdību !!

Atbildēt

Edge

08.10.2017. 18:11

»

b. Nevilks

Sirojot pa internetu, dažādās vietās var uzzināt (atkarībā no vietas konspiroloģiskās ievirzes), ka aiz Katalonijas separātistiem stāv...


Sērfojot pa internetu, noder izlasīt visu Oktobra revolūcijas kanonizētā tribūna (ar paša Staļina svētību) visu dzejoli par zvaigžņu radīšanu, aizdedzināšanas procesu un aizdedzinātājiem.
Pārkopēju vienu daļu, oriģinālajā valodā
Владимир Маяковский: Послушайте!
Послушайте!
Ведь, если звезды зажигают -
значит - это кому-нибудь нужно?
Значит - кто-то хочет, чтобы они были?
Значит - кто-то называет эти плевочки жемчужиной?
......

Atbildēt

b. Nevilks

08.10.2017. 17:45

P.S. par spīti tam, ka visi viņus it kā atbalsta, kaut kā viņiem neiet.

Atbildēt

b. Nevilks

08.10.2017. 17:44

Sirojot pa internetu, dažādās vietās var uzzināt (atkarībā no vietas konspiroloģiskās ievirzes), ka aiz Katalonijas separātistiem stāv:

- Kremlis (to var tepat .lv portālos izlasīt)
- Mossad
- Ķīna
- arābu šeihi (dažādu novirzienu)
- "starptautiskā X mafija" (narko-, ieroču vai tml.)

Par citplanētiešiem gan vēl nav dzirdēts. :)

Atbildēt

Vai Latvijai ir izvēle

08.10.2017. 17:10

par 1991.gadu ļoti precīzi. Arī Landsberģis Lietuvā teica to pašu - ir vajadzīgas asinis.

Atbildēt

reptilis

08.10.2017. 16:36

Pēc autora loģikas latvieši tika izmantoti PSRS sagraušanā...krievi - Ulusa Džuči sagraušanā...vandāļi un goti romas impērijas sagraušanā...turki Austrumromas sagraušanā... :))) Stulbs raksts! Autors nesaprot vēsturiskas likumsakarības.

Atbildēt

derdz

08.10.2017. 15:44

Pār likumdošanu stāv augstāki likumi, kā Dieva, cilvēcīgums, tautas, utml.! Ja tāda tā tauta ir radīta vai evolūcijas procesā izveidojusies (sajaukusies ar citām) noteikta dzīves telpā viņai pats par sevi augstāks spēks pār visu cilvēku radītiem likumiem, tajā skaitā sava valsts, būt! kā arī apvienoties un veidot savienības, utml., gan aiziet no apvienības.

Atbildēt

Marks

08.10.2017. 15:29

Autors aizmirsa vēl apgalvojumu par reptiloīdiem, plakano zemi un to ka amerikāņu izkāpšana uz mēness ir feiks.

Atbildēt

M

08.10.2017. 15:10

Sazvērestības teorijas. Tautas griba ir Dieva griba. Zināmos apstākļos ari latviešu tauta var nomest un gāzt 4. maija kliķes - Maskavas čekistu varu. Un bez ārvalstu kapitāla iejaukšanās.

Atbildēt

mmm

08.10.2017. 15:09

skatoties kas ir mūsu vadītāji un "latvijas" firmu īpašnieki, es nesliecos kaut kā uz klintonītiem, bet uz Putinoīdiem.. kā rezultātā, tapēc arī Baltijā nekas nenotiek, jo jau labu laiciņu esam "atdoti/atdevušies" austrumiem

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: