Menu
Pilnā versija
Foto

Latvijas sabiedrisko mediju "caurās mucas" svētās dusmas

Dainis Lemešonoks, īpaši Pietiek · 17.07.2017. · Komentāri (14)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

lapsene

22.07.2017. 16:51

Priecājos, ka mums ir tāds žurnālists kā Lato Lapsa!Tie, kas viņu tagad lamā, droši vien ļooooti baidās no viņa. Un viņš ir viens no tiem, par kuru runājot, vārds "žurnālists" nav jāliek pēdiņās.
Lai viņam pietiek spēka tīrīt mūsu Augeja staļļus!
Turies, Lato!
Nekas nav pretīgāk, kā lasīt daudzu "nopirkto" žurnālistu rakstus - bieži vien domāju, kā viņi sadzīvo ar savu sirdsapziņu?

Lemešonoks cenšas, bet viņam nesanāk...Latvijas Radio tauta mīl, Dainīt! Tevi ne...

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

18.07.2017. 21:20

»

:)

Pilnīgi nesapratu, par ko bija šis raksts? Neskaidra doma un valoda! Būtu autors kaut vienu konkrētu piemēru minējis par naudas nelietderīgu izšķērdēšanu LR, bet nē - tikai emocijas šļakstot siekalām


Tad es ieteiktu apskatīties šo atgādinājuma video ar īsiem apkopojumiem, kā ASV melu midzeņi, jeb kā tagad modē saukt - viltus ziņas, pirms vēlēšanām skaloja muļķīšiem smadzenes. Ar domu, ka vietējie melu midzeņi tik un tā neko jaunu nav spējīgi izdomāt, labākajā gadījumā var nemākulīgi atdarināt.
Neticiet ne vārda tiem viltus ziņu ziņotājiem
https://youtu.be/YZ46I3kMOr0

Atbildēt

:)

18.07.2017. 15:58

Pilnīgi nesapratu, par ko bija šis raksts? Neskaidra doma un valoda! Būtu autors kaut vienu konkrētu piemēru minējis par naudas nelietderīgu izšķērdēšanu LR, bet nē - tikai emocijas šļakstot siekalām :):):)

Atbildēt

tu

18.07.2017. 01:01

»

kode

Jums ir zemiska un sekla dvēsele


atkal ar pašas apķēzīto spoguli sarunājies, sīkā lupatgrauzēja un putekļrijēja ar zemisko un seklo parazīta instinktu, kurai pēlēko šūniņu vispār nav?

Atbildēt

Lemess vēl nopērkams

17.07.2017. 23:14

Nekas nemainās. Lemešonoks ir epitetos tikpat daiļŗunīgs, kā savulaik, kad vēl Preses nama laikos liftā "Mediju nama", vai kā nu to NRA un VZ un RB īpašnieku organizāciju tobrīd sauca, vadītājam Zariņam uzbrauca, kāpēc tualetēs nav papīra. Daiļrunim tas radīja diskomfortu, jo tak skaidrs, pļūtītājiem (Dainim) papīrs ir vitāli nepieciešams atribūts, jo par naudu var izliet mēslus ne tikai podā. Noslaucīties jau var arī ar banknoti. Diemžēl...

Atbildēt

kode

17.07.2017. 22:30

»

lapseņu mušpapīrs

tu izlasīji šito, lapsa...


Jums ir zemiska un sekla dvēsele.
Ir reizes, kad tādiem kā Jūs jāpaklusē, jo pelēko šūniņu pamaz.

Atbildēt

lapseņu mušpapīrs

17.07.2017. 22:11

»

Re kā

Kāpēc šodien ir nepārprotami redzama žurnālistu degradācija un deģenerācija, ar savu iracionālo un amorālo darbību ļoti negatīvi ietekmējot sabiedrisko apziņu un sabiedrisko domu? Kāpēc uz „baltās” rases vispārējās degradācijas un deģenerācijas fona īpaši izceļas žurnālisti, apsteidzot politiķus? Ja...


tu izlasīji šito, lapsa?
Tas viss ir par tevi un tamlīdzīgiem "žurnālistiem".
Un tajā skaitā šis rezumē arī par tevi, lapsa: "Tādos apstākļos žurnālistikā var darboties tikai, atkal rupji sakot, inteliģences atkritumi, kuriem nekas nav svēts un kuri izglītības trūkuma dēļ var pat nezināt žurnālistikas vēsturi un žurnālistikas klasisko sūtību."

Atbildēt

Bumerags

17.07.2017. 20:57

neatkarība un neitralitāte nav novērota nevienā sabiedriskajā medijā

Atbildēt

NEPLP kompetence

17.07.2017. 18:37

Aicinājums sākt strādāt:

"...NEPLP (tāpat arī tās konsultatīvā padome, kuras kompetencē būtu izvērtēt mediju un producentu līgumu slēgšanas praksi), pieķeroties klāt šim jautājumam, ..."

un darba pienākumi:

http://www.neplpadome.lv/lv/sakums/padome/darbibas-ietvarnoteikumi.html

(6) Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome uzrauga sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu darbību, kontrolējot, vai tā atbilst šajā likumā reglamentētajiem sabiedrisko plašsaziņas līdzekļu darbības pamatnosacījumiem, šo plašsaziņas līdzekļu programmas sabiedriskā pasūtījuma uzdevumiem un vai finanšu līdzekļi tiek izlietoti atbilstoši apstiprinātajiem budžetiem.

Atbildēt

Lūk, tā!

17.07.2017. 18:32

»

Re kā

Kāpēc šodien ir nepārprotami redzama žurnālistu degradācija un deģenerācija, ar savu iracionālo un amorālo darbību ļoti negatīvi ietekmējot sabiedrisko apziņu un sabiedrisko domu? Kāpēc uz „baltās” rases vispārējās degradācijas un deģenerācijas fona īpaši izceļas žurnālisti, apsteidzot politiķus? Ja...


Lielisks teksts. Nesauksim tos, kurus minējāt, par žurnālistiem, kaut daudzi sevi tā dēvē. Skribenti, piāristi, viss kas, tikai ne žurnālisti. Medijos žurnālistu palicis maz, vēl vairāk atridas ārpus medijiem.

Atbildēt

LR finanšu vadība

17.07.2017. 17:53

Lemešonok, rokas nost no mūsu budžeta, visādiem tur interesentiem mēs neatklāsim, ka mums dzīve ir trekna un mierīga!!!! Un tikko kāds sāks rakņāties pa mūsu kabatām, kuras pilda nožēlojami reņģēdāji, mēs piemērosim bargus atbildes pasākumus ( pēc vajadzības):
1. Tā ir putina un krievijas roka
2. tieša komanda no lemberga/ventspils
3.slepena organizācija, kas vēlas apklusināt mūsu godīgāko mediju
4. Privāto mediju nekaunīgs uzbrukums
5. nezināma oligarhu grupējumu uzbrukums

Atbildēt

Re kā

17.07.2017. 17:22

Kāpēc šodien ir nepārprotami redzama žurnālistu degradācija un deģenerācija, ar savu iracionālo un amorālo darbību ļoti negatīvi ietekmējot sabiedrisko apziņu un sabiedrisko domu? Kāpēc uz „baltās” rases vispārējās degradācijas un deģenerācijas fona īpaši izceļas žurnālisti, apsteidzot politiķus? Ja padomājam, tad redzam, ka pašlaik žurnālisti ir visvājākais atzars tajā sociālajā stratā, ko var dēvēt par inteliģenci. No inteliģences žurnālistiem ir visniecīgākā cilvēciskā kvalitāte un profesionālā kompetence. Principā par žurnālistu var kļūt katrs, kurš ambiciozi un maniakāli sev noskatījis šo darbības sfēru. Apsēstība ar domu būt žurnālistam un godkārīga velme būt žurnālistam ir galvenais. Žurnālista talantam, profesionālajai apdāvinātībai, cilvēciskajai piemērotībai kā obligātiem nosacījumiem tagad nav nekādas nozīmes. Ja vēl nesen žurnālistam bija jāprot literāri stilistiski un poētiski izteiksmīgi rakstīt, žurnālistam bija jābūt gudram, spējot analītiski spriest un objektīvi vērtēt dzīves īstenību, žurnālistam bija jābūt ideāli pareizai literārai valodai, inteliģentai dikcija, cilvēciski simpātiskam izskatam, ja runa bija par radio, TV žurnālistiku, tad tagad tas viss nav vajadzīgs. Žurnālists var būt bez augstākās izglītības, minētās rakstītprasmes, literāri pareizas valodas, inteliģentas dikcijas utt. Var būt bez elementāra saprāta vispār. Totāls cilvēcisko un profesionālo prasību trūkums nav nevienā citā atzarā inteliģences sociālajā stratā. Piemēram, ārsts, skolotājs, inženieris, ekonomists nevar būt bez attiecīgās izglītības un adekvātas cilvēciskās apdāvinātības. Toties žurnālists var būt, rupji sakot, katrs nekauņa un muļķis ar pamatskolas izglītību. Vienīgais nosacījums – nekaunīga vēlēšanās būt žurnālistam. Kāpēc tagad tas ir iespējams? Iemesls ir žurnālistikas misijas transformācija relatīvi globālā vērienā pēc II Pasaules kara. Žurnālistika kļuva 1) bizness un 2) žurnālistika kļuva masu zombēšanas galvenā platforma, lai kalpotu…transnacionālajam biznesam. Nauda ir galvenais iemesls. Nauda ir arī galvenais iemesls tad, ja runa ir par politiski ideloģisko masu zombēšanu. Politiskā kundzība ir vajadzīga naudas pelnīšanai. Pēc II Pasaules kara notika milzīga mediju monopolizācija. Pasaules medijus pārvalda burtiski 5-6 mediju varas monstri, kuri kalpo transnacionālajam biznesam un tā sulaiņiem – politiķiem. Saprotams, ka tādas žurnālistikas misijas interpretācijas apstākļos žurnālistikā nav vietas cilvēkiem, kuriem žurnālistika joprojām ir 4.vara, kalpojot vienīgi sabiedrībai, kritiski analizējot 1.-3.varu un par saviem novērojumiem informējot sociumu. Tādos apstākļos žurnālistikā var darboties tikai, atkal rupji sakot, inteliģences atkritumi, kuriem nekas nav svēts un kuri izglītības trūkuma dēļ var pat nezināt žurnālistikas vēsturi un žurnālistikas klasisko sūtību.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: