Menu
Pilnā versija
Foto

Mana atbilde žurnālam „Ir”, kura netika nopublicēta

Ivars Āboliņš, NEPLP loceklis* · 05.10.2017. · Komentāri (9)

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Šī gada pavasarī [Latvijas radio valdes locekle] Sigita Roķe ar īsziņas palīdzību informēja mani par vēlmi pieņemt “netīkamus” lēmumus attiecībā uz Edgaru Kupču (SMS saraksti pievienoju zemāk). Mans viedoklis bija tāds, ka saņemtās sūdzības par Edgara Kupča darbu ir jāpārsūta izvērtēšanai Latvijas Žurnālistu asociācijai.

Savukārt NEPLP sēdes laikā Sigita Roķe informēja padomi par tiesvedību, kurā iesaistīts Latvijas Radio un Edgars Kupčs un Edgara Kupča viņasprāt neadekvātajām darbībām, kas varētu novest pie iespējamajiem finansiālajiem riskiem Latvijas Radio budžetam, šo tiesvedību zaudējot vai noslēdzot mierizlīgumu. Tāpat Sigita Roķe izteica vēlmi atstādināt Edgaru Kupču no darba ēterā.

Sarunas laikā es norādīju, ka padome diemžēl, nekā nevar palīdzēt Roķes kundzei panākt to, lai viņas padotie respektē viņas lēmumus tiesvedību sakarā un arī lēmums pārtraukt attiecības ar kādu darbinieku ir tikai un vienīgi valdes kompetencē.

13.aprīļa SMS sarakste ar Sigitu Roķi (oriģinālus esmu parādījis Ir žurnālistei Mārai Miķelsonei)

17-23. Roķe – O, saga ar Kupcu turpinas. Tagad negrib sniegt skaidrojumus par ierosinato tiesu. Pats rakstis paskaidrojumu tiesai. Bet nu labi, pelnas.

18-09. Āboliņš – Bet tiesa taču vērsusies pret LR nevis Kupču…

18-15. Roķe – Kopa. Bet viņš grib pats. Bez viņa jau mes neko nevaram. Redzes. Vrb tas, ka reiz bus iemesls “netikamiem” lemumiem. Es jau esmu izlemusi, man tik janodara tas ar minimalu kaitejumu radio imidzam.

18-32. Āboliņš – Šodien atkal 2 sūdzības uz Neplp par viņu pienāca. Es gribu visas kas bijušas pēd.laikā pārsūtīt uz LŽA

18-43. Roķe – Par ko?

19–50. Āboliņš – Ventspils atkal. Vnk es domāju visu paketi, ka pārsūtam kompetentai iestādei. Domā nevajag?

19-52. Roķe – Tur japaanalize. Vai nu efekts, vai defekts. Nevar te taisnibas cinitaju uztaisit. Ventspils sliktaka tema.

19–53. Āboliņš – Jāpadomā, var jau arī nesūtīt. Viņš mūs ar Beitiku šodien twiterī nobloķēja diez kāpēc. Līdaku nē

20–13. Roķe – Visus ari radio noblokeja.

* Pārpublicēts no Facebook

Novērtē šo rakstu:

0
0