Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Aigars

25.07.2017. 12:34

»

Finansists

Un vēlreiz, padomājot par šo Jūsu minēto "neliešu bariņu". No kurienes tas bariņš cēlies? Tepat, no mūsu vecajiem čekistiem un kompartijas darbiniekiem. Tagad viņu bērni, mazbērni un pajaunas mīļākās rullē...


Vis sakas no Gunta Ulmana laikiem 90 gados , vinsh ir galvenais vainigais ka Latvija tik nabadziga un pietam vinsh ciesh ir saistits ar KAGEBESHNIKAM un valsls nodevejam .

Atbildēt

jupis

24.07.2017. 19:39

»

interesanti, patiešām

Nu un - KO DARĪT...


Ko darīt?Panākt lai politika netiktu veidota Rīdzenē,koalīcijas padomēs.Panākt lai politiku neveidotu visiem zinamie,izgaismotie padomju okupantu praktiski un teoretiski sagatavotie kompartijas,komjaunātnes,čekas un citu specdienestu kadri un viņu gatavotie jaunie kadri.Piemēram-ar kādu nolūku tv.24 cenšas iegalvot ka 650×12=15000?Atbilde ir vienkārša-lai netiktu kontrolēti bankas konti ar šādu skaitli!

Atbildēt

Finansists

24.07.2017. 12:28

Un vēlreiz, padomājot par šo Jūsu minēto "neliešu bariņu". No kurienes tas bariņš cēlies? Tepat, no mūsu vecajiem čekistiem un kompartijas darbiniekiem. Tagad viņu bērni, mazbērni un pajaunas mīļākās rullē.

Štata virsnieku (čekas) sarakstu katrs var palasīties internetā, bet kā ar milzīgo ārštata kontingentu? Lustrācijas nav bijis. Ārštata kontingents ar pēcnācējiem rullē. Visās jomās.

Atbildēt

Finansists

24.07.2017. 12:10

God. Zaļūksni!
Tautas izceļošana ir ekonomiski pamatota, tā notiek uz zemēm, kur ir uzkrāts kapitāls, kas ļauj darbaspēkam radīt daudz lielāku pievienoto vērtību, tātad - arī saņemt lielākas algas. Latvija savukārt ir kā feodāli agrāra valsts ar lielu zemes daudzumu, kuru pārvalda saujiņa "aristokrātu" - politiķu ar ģimenēm un klaniem ierēdņu amatos un neskaitāmās valsts aģentūrās, uzņēmumos. Šai saujiņai arī tiek labklājība, bet pārējiem - nepietiek. Tā, lūk!

Atbildēt

Karote

23.07.2017. 17:13

Jau 2011, gada skaitīšanā bija rīkojums- skaitiet kā gribiet, suņus, kaķus, bet jābūt 2 mio. CSP ir viens izcils melu kantorīts. Ja vajadzēs,saskaitīs, ka ir 5 mio un visi ar 3 k eiro algām.

Atbildēt

lihenologs

23.07.2017. 11:29

Nevajag čīkstēt, tā ir kaut kāda mūsu nacionālā īpatnība visu laiku gausties un gaidīt, kad citi par mums parūpēsies un kaut ko izdarīs mūsu labā. Vajag pašiem strādāt un būt savas dzīves saimniekiem. Darbu var atrast praktiski jebkur, ja vien ir vēlme strādāt un nav mākoņlielas vēlmes

Atbildēt

Ne viss ir melns

23.07.2017. 02:10

»

oioioiiiiiii.....

BAIDIESSS


Ne Latvija ne arī kaimiņi, ne arī ES pārāk tālu neplāno un neprognozē nākotni. ASV pagaidām ir vienīgā kurai ir sava nākotnes vīzija un Krievija izskatās, ka pati dramatiski lec ASV vilciena ceļā.

Krievija patlaban arī dara visu lai tā vēl vairāk sadalītos - tās ekonomika sabrukusi, iedzīvotāji pamet valsti un valsts elite žonglē lai izpatiktu visiem. Rietumos skaidas no šī procesa neskars tā kā kaimiņus, bet ir protams arī sliktāki scenāriji... bīties 2x nav nekādas jēgas - lielākā problēma būs kā pēc tam aprakt nenormāli daudz krievu līķu, lai tie nesmirdētu.

Atbildēt

latviesu meesls

22.07.2017. 20:16

»

interesanti, patiešām

Nu un - KO DARĪT...


vai nebijat ieverojis, ka Prieditis atzimejas pie katra staba

Atbildēt

Pilsonis

22.07.2017. 13:09

Precīzi uzrakstīts, Dzintar. Paldies!

Atbildēt

Ko darīt?

22.07.2017. 10:59

»

Žulis

„... miera un politiskās stabilitātes apstākļos latvieši atsakās dzīvot pašu radītajā valstī...


1.Jāmaina vēlēšanu sistēma, samazinot deputātu skaitu saeimā,jābeidz gurķoties ar partiju sistēmām kā tādām,Satversmē nav tāda veidojumi,kā parijas,ne partiju koalīcijas.Jāveido vienkārša ,saprotama vēlēšanu sistēma,kur zinoši,atbildīgi cilvēki sakārtotu šo lapseņu pūzni Saeimā un valdībā. Jāvienkāršo nodokļu sistēma, ļaujot visiem darbīgiem cilvēkiem labi nopelnīt, veidot savus uzņēmumus, un nodrošināt ģimeni. Redzot,ka Valsts likumi sāk darboties pamatiedzīvotāju labā,cilvēki būs ieinteresēti maksāt samērīgus nodokļus,nevis uzturēt kaklakungus, kā ir pašlaik.Kamēr ir ES nauda,kas varētu atbalstīt sociāli neaizsargātos (pensionāri, mazi bērni,slimojošie un invalīdi),tikmēr Valstī var veikt šīs pārmaiņas ,kas ir visu interesēs,nevis dažiem, partijām pietuvinātajiem. Nākošajā gadā tas viss ir reāli izdarāms,vajag tikai gribēt,nevis kašķēties savā starpā.

Atbildēt

Ne viss ir melns

22.07.2017. 01:01

Krievija dotajā brīdī ir ļoti neprognozējama - un Putinam un ne tikai ir tieksme pieminēt kodolčemodānu. Vēl arī Krievijas ekonomika slīd uz leju - tauta neko tur mainīt nevar... un Krievijai ir nepieciešama pretstāve ar Eiropu - vienkārši tāda domāšana. Nekas Krievijai neliedz izvākties no Krimas un pieprasīt tur referendumu bez krievu karaspēka(šis ir galvenais iebildums), kurā 80% krievu nobalsotu par pievienošanos. Tas prasītu laiku, bet principi...

ES armijas, salīdzinājumā ar Krieviju ir aptuveni tikpat lielas visas kopā, bet problēma ir tā, ka Krievija ir izstājusies no EDSO līguma par bruņutehnikas līdzsvaru - un jau līguma laikā tai bija milzīgs tehnikas daudzums līdz Urāliem, bet noteikti ka tagad bez līguma bruņutehnikas ir vēl vairāk. Neviena valsts līdz pat Vācijai nevar stāvēt pretī Krievijai. Papildus tam - Vācijai ir mazs budžets, Francijas Makrons arī tikko kā pamatīgi samazināja armijas budžetu, jo nepietiek naudas sociālajām lietām - vismaz 50% no imigrantiem nestrādā... bet balso.


Reti kurai valstij ir tik profesionāla armija, kas ir sagatavota iebrukt citās valstīs. Putins draudēja, ka līdz Kijevai aizietu 2 nedēļās - un tam var ticēt, jo Krievijai ir aviācija, kas kaŗā ar Ukrainu netiek izmantota, jo oficiālā Krievijas nostāja ir ka tur kaŗo traktoristi... ja šie būtu ieņēmuši lidlauku, tad traktoristiem būtu ar arī lidmašīnas.

Krieviju var raksturot ar revanšismu - Krievijas elite ir ar to pārņemta un ar to pietiek, lai tā uztaisītu kādu katastrofu. Tā ka tas arī ir iemesls emigrēt, jo varbūt tieši tādēļ zemapziņā neviens neko kārtīgi negrib darīt, jo tāpat tas viss būs jāzaudē.

Atbildēt

neko nevajag mainīt

22.07.2017. 00:53

Kārtējais "все пропало, гипс снимают, клиент уезжает.."

Atbildēt

Žulis

21.07.2017. 17:59

„... miera un politiskās stabilitātes apstākļos latvieši atsakās dzīvot pašu radītajā valstī.”
Paši latvieši radīja nacionālo Latvijas valsti, kuru iznīcināja PSRS okupācija. Latvijas nacionālā valsts savas pastāvēšanas 20 gados, atnesa neredzētu uzplaukumu latviešu tautai. Latvija no totāli karā izpostītas teritorijas pārvērtās par plaukstošu valsti, kurai bankās glabājās zelta tonnas un kura apgrozībā varēja laist sudraba naudu. Šajos 20 gados tika uzceltas vairāk kā 200 skolas, slimnīcas, Ķeguma HES, rūpnīcas, fabrikas, dažādas kultūras celtnes un daudz kas cits.
To valsti, kas pēc PSRS sabrukuma ir izveidota Latvijā nav veidojuši latvieši. To, pēc atteikšanās no komunisma ideoloģijas ir izveidojis tas pats padomju okupācijas režīms. ( Starptautiski reglamentētā deokupācijas un dekolonizācijas procedūra Latvijā nav notikusi.) Padomju režīms, kā mēs to labi zinām, bija internacionāls un arī šī režīma izveidotā mūsdienu Latvijas valsts ir internacionāla, latviešu tautai naidīga. To pierāda ne tikai tautību ziņā visai raibais valsts pārvaldes aparāta sastāvs, bet arī „valstsvīru” pret latviešu tautu vērstā naidīgā darbība. Pa šiem gadiem viņi ir panākuši, ka tiek likvidētas ap 200 latviešu skolas, slimnīcas, bērnu dārzi, lielas, latviešu tautai nozīmīgas rūpnīcas un citi uzņēmumi. Valsts ir izlaupīta un iedzīta neatmaksājamu parādu jūgā.
„Kāpēc latvieši ir gatavi tik vieglprātīgi atteikties no savas valsts?”
Latviešiem nav izvēles. Latvieši neatsakās no savas valsts. Viņu valsts vienkārši vairs nav. Tā ir iznīcināta. Sveša vara ir piesavinājusies latviešu nacionālās valsts simbolus, pārņēmusi tos savā lietošanā un izdarījusi visu, lai latvieši kā tauta nevarētu pārņemt varu savā valstī . Svešā vara jau kopš padomju okupācijas pirmajām dienām ir veikusi milzīgu darbu, lai iznīcinātu arī nacionālisma ideoloģiju un nacionālo pašapziņu latviešos. Un šis darbs ir turpinājies arī visus formālās neatkarības gadus pēc tā sauktās „dziesmotās revolūcijas”, mācot latviešiem „toleranci”, „politkorektumu”, samierināšanos, piekāpšanos, „kompromisu un mazākā ļaunuma meklēšanu”, „nerakņāšanos pagātnē” u.t.t. Tagad latviešu vairākums sevi nemaz neuztver kā latvieti, bet gan kā cilvēku, kurš dzīvo Latvijā un runā latviešu valodā. Un viņš apzinās, ka tik pat labi var dzīvot arī citur un runāt citā valodā. Latvija viņam vairs nav sava valsts, bet gan tikai teritorija kur dzīvot. Un ja viņš jūt, ka šī teritorija ir viņa dzīvošanai nelabvēlīga un naidīga, viņš meklē citu vietu, kur pārcelties. Viņa uztverē tas ir tikai normāli, jo „zivs meklē kur dziļāks, bet cilvēks, kur labāk...”

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

21.07.2017. 15:04

»

interesanti, patiešām

Nu un - KO DARĪT...


Tas jau arī ir "izredzēto" mērķis, lai mēs mūžīgi "ceptos" savā starpā... .A.P. to veic 24. st. diennaktī ! A.P. nav idiots, tātad- provokators.

Atbildēt

interesanti, patiešām

21.07.2017. 14:34

»

A.P.

Bet kāpēc nevar runāt par galveno? Kāpēc ir jāsaka aplami: "Ja cilvēki tādos tempos un apmērā atsakās dzīvot pašu izveidotās valstīs, tad ir pilnīgi skaidrs, ka šo valstu pamatos kaut kas ir nogājis greizi. Ja 2008.-2009. gadā Latvijas un Lietuvas depopulāciju vēl varēja skaidrot ar krīzi, tad ar ko...


Nu un - KO DARĪT?
(Jo, tak' jau: "runas ir garas, darbs ir īss...", u.t.t.)

T.i. - NEVIS tikai n-to kārtējo reizi apnicīgi nemainīgi iespringt par to, "kā to var nesaprast un nerunāt par galveno" un taml. inerti retoriski izpildīties. BET gan - beidzot tomēr papūlēties noformulēt pienācīgi argumentētu viedokli, (gana "populāri", tomēr vienlaikus arī skaidri un konkrēti) atbildot uz nemainīgi aktuālu jautājumu: "KO DARĪT?", vismaz "konceptuāli", ja lāgā nesanāk "pa punktiem". Tieši DARĪT, reāli un elementāru loģiski pamatoti, līdz ar to arī atbilstoši rezultatīvi. NEVIS "orāli (c)irst pa tukšo, uz riņķi griežot", bezjēdzīgā bezizmērā.

JA neienākas atbilde uz jautājumu "KO DARĪT?" - kāds profīts "cepties" tikai "ponta" pēc?

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

21.07.2017. 13:11

»

A.P.

Bet kāpēc nevar runāt par galveno? Kāpēc ir jāsaka aplami: "Ja cilvēki tādos tempos un apmērā atsakās dzīvot pašu izveidotās valstīs, tad ir pilnīgi skaidrs, ka šo valstu pamatos kaut kas ir nogājis greizi. Ja 2008.-2009. gadā Latvijas un Lietuvas depopulāciju vēl varēja skaidrot ar krīzi, tad ar ko...


Labi, Artur, pasacīji, bet aizmirsi laikam pieminēt,ka latvieši ir mēsli. Bet varbūt, ka esi sapratis pašu galveno, kā pats saki, ka pie visa vainīga ir "izredzēto sekta", kura terorizē visu pasauli... .godmaņi, šķēles, kargini, savicki ir tikai aizsegs aiz kuriem tiek laupīti ne miljoni no Latvijas, bet miljardi. Par to taču runāja bijušais "maļars" Jurkāns.--------Lai Dievs Tev, Artur, palīdz atgūt veselo saprātu.

Atbildēt

zarīns

21.07.2017. 13:10

300 miljoni nēģeru Āfrikā jau starta pozīcijās, katru dienu iedzīvotāju skaits pieaug par 110 tūkstošiem. Noslaucīs mūs no zemes virsas.

Atbildēt

meklēju labu čemodānu

21.07.2017. 12:34

Valdošajiem vēl ir iespējas pažņaugt ar nodokļiem tos kuri maksā,lai tām biļetēm beidzot naudas nebūtu.

Atbildēt

Raksta pienesums

21.07.2017. 11:40

- paceltais jautājums par nacionālo politiķu atbildību, jo vissāpīgāk, uz bezcerību un strupceļu ved savējo nodevība vai esosajā situācijā tai pielīdzināmā bezdarbība. Ja nespējam savākties un rūpēties par valsti kopumā, ilgtermiņa, tad vismaz jāpārtrauc gadu desmitiem piekoptā prakse, kas pieļauj partijām parazitēt noteiktās jomās, ministrijās, pārvērsot tās par politiskām barotnēm.

Atbildēt

juhans

21.07.2017. 10:58

Jaunā ziņa par kārtējo sociālās nevienlīdzības pieaugumu un ņirgāšanas par tiem,kuri nacistprāt,strādā idiotiem,lumpeņiem un debīliķiem atvēlētos darbos, radīs kārtējo bēgļu vilni,jo tik atklāta tautas nicināšana laikam pastāv tikai pie kastu sistēmām,kaut gan pie mūsu tautas nicinājuma šūpuļa stāv vispārzinami valsts noziedznieki un dažādu rangu kangari,kas gan atkal dod cerību ka tas nebūs mūžīgi.

Atbildēt

Atbrivotajs

21.07.2017. 09:58

Riga ,Daugavpili ,Rezekne ir latviesiem naidiga vide. Investicijas no EU neielaiz , tikai aferisus no austruniem ar kuriem var izlaupit kas vel palicis . Bez kirilicas zinasanas darba nenem. Augstos amatos salikti cilveki pret kuriem ir kompromati ,kurus ir nopirkusi prokremliskie oligarhi . Nesam pardoti kremlim tikai tapec , ka EU un NATO visa informacija par musu oligarhu shemam un vinu sazagtas naudas plusmam.

Atbildēt

Torpedo.

21.07.2017. 09:05

Par dzīvokli tāpat tur sanāk 400eur, apdrošināšana 50eur, pārtika mēnesī ap 300eur. Telekomunikācijas ap 50eur. Degviela ap150eur. Pārējais paliek.

Atbildēt

Torpedo.

21.07.2017. 09:03

Tās ir tikai sekas. Es arī došos projām, jo man ar manu kvalifikāciju spēj piedāvāt tikai 800eur, ja tanī pat laikā vācij es saņemšu ap 3000 eur.

Atbildēt

A.P.

21.07.2017. 08:31

Bet kāpēc nevar runāt par galveno? Kāpēc ir jāsaka aplami: "Ja cilvēki tādos tempos un apmērā atsakās dzīvot pašu izveidotās valstīs, tad ir pilnīgi skaidrs, ka šo valstu pamatos kaut kas ir nogājis greizi. Ja 2008.-2009. gadā Latvijas un Lietuvas depopulāciju vēl varēja skaidrot ar krīzi, tad ar ko to var aizbildināt tagad? Valdošā koalīcija par šiem jautājumiem runāt izvairās." Galvenais taču ir "perestroikas" radītās kriminālās valstis ar noziegumu brīvību. Tas taču attiecās ne tikai uz Latviju! No kriminālas valsts, kurā viss notiek organizētās noziedzības bandītu interesēs, katrs normāls cilvēks bēgs. Labi, ka robežas nav slēgtas. Lielā Banda varēja slēgt arī robežas, jo iedzīvotāju aizbraukšana atsaucās uz Lielās Bandas zagšanas iespējām. Kā to var nesaprast un nerunāt par galveno?

Atbildēt

Renāta

21.07.2017. 08:26

Raksta mērķis? Ieteikumi, ko mainīt? Konkrēti, ja iespējams. Viss ir slikti, viss ir slikti..

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: