Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Nav īpaši labi piesavināties

13.08.2017. 18:03

Vai tad Molotova-Ribentropa pakts un tā seku likvidēšana nebija kādas citas partijas oratoru monopols?

Atbildēt

jautaajums

12.08.2017. 13:23

Bet kāpēc neapspriež Staļina , Rūzvelta un Čerčila pakta sekas 1945. gadā Jaltas konferencē?

Atbildēt

Edge

11.08.2017. 13:02

»

ciniķis

Lai likvidētu Molotova - Ribentropa pakta sekas, ir pilnībā jālikvidē Latvijas okupācijas sekas - jānodrošina Latvijā dzīvojošo okupantu un civilokupantu atgriešanās dzimtenē. Vai tiešām Anna Potapova un Bordāns uzdrošināsies spert šādu soli? Viņu uzdrīkstēšanās neies tālāk par PR akcijas veikšanu savai...


Ne maz nav jābūt miljardieriem Porošenko un smagsvaram Kļicko, lai NATO kaujas vienību aizsegā vadītu "likvidāciju". Pavērosim notikumus ap Z-Koreju; ja tur neizdosies provokācija pret Ķīnu, tad pilnīgi iespējama kāda pret Krieviju?

Atbildēt

grūts ceļš pie siles

11.08.2017. 13:02

Ak,negrabiet,paši tādi.

Atbildēt

Edge

11.08.2017. 12:56

»

omg

Interesanti, ka viņi nesāk ar visloģiskāko soli - ar čekas maisu atvēršanu. Pat nepiemin šo tematu


Loģiski, ka viņu sponsori 90. gadu sākumā nesāka lustrāciju, bet gan sāka lustēties ar "tautas draugiem". Biznesa intereses pirmajā vietā!
Atcerēsimies Levita meistarstiķi:
"1993.g. 13.februārī slepenā konsultatīvā apspriedē viesnīcā “Jūrmala” tika panākta vienošanās par priekšvēlēšanu bloka - savienības “Latvijas ceļš” (LC) izveidošanu [1]. Tika panākta vienošanās starp komunistiem – „kažokapmetējiem” un Pasaules brīvo latviešu apvienības (PBLA) vadību. Kā atceras Māris Gailis: „Aktīvs bija Egils Levits, kurš faktiski arī bija saite starp šejieniešiem un trimdiniekiem. Meierovics pat izteicās, ka, ja piedalīsies Egils, tad viņš arī ies.” [2].
Šis notikums bijušajiem disidentiem un LNNK dibinātājiem nerādījās pat ļaunākajos paredzējumos. Šī diena noteica: Latvijā nekad nebūs kolaborantu lustrācijas, VDK maisu atvēršanas, deokupācijas, dekolonizācijas, deboļševizācijas, nacionālas un starpnacionālas saskaņas. Turpmāk būs tikai matemātika."
Andris Pauls-Pāvuls:Šī diena Latvijas vēsturē

Atbildēt

lol

11.08.2017. 12:30

man šķiet ka vārds "rosība" ir labāk piemērojams nekā "aktivitātes" gan šajā gan visās pārējās komisijās, komitejās, aģentūrās utt.

Atbildēt

omg

11.08.2017. 12:23

Interesanti, ka viņi nesāk ar visloģiskāko soli - ar čekas maisu atvēršanu. Pat nepiemin šo tematu.

Atbildēt

formula

11.08.2017. 12:03

Šis konzervu aktīvais maskavijas projekts ar blēdīgo kremļa kluksti aņku priekšgalā un otru blēdi -ķēves puisi pakaļgalā nu jau sāk pārcensties...

Atbildēt

tuk tuk

11.08.2017. 10:49

JKP-Jaunā kolaborantu partija.

Atbildēt

...

11.08.2017. 10:47

kāpēc nedarbojas "-" zīme?

Atbildēt

divdabis

11.08.2017. 10:44

šie jkp darboņi lien ārā no ādas, lai tikai ar lētiem politiskiem trikiem piesaistītu tautas masas kā potencionālos vēlētājus.ziniet vilks jēra ādā nekad nebūs jērs! anna potapova ar savu aizdomīgo pagātni vēlas pārtapt par latvijas tautas heraldisko varoni. tikai naivie var kaut kam tādam pievienoties.

Atbildēt

ha-ha

11.08.2017. 10:44

»

LV pilsonis

JKP (jaunā komunistu partija) paši ir trojas zirgi kur VDK garā tiek modri uzraudzīta katra biedra lietderības koeficients mērķu sasnieKšanai


Jaunā konservatīvā partija,kā Bordāns atzina,ir kārtējā labējā partija,tāda pati kā Vienotība,par kurām Jaunups pareizi pateica-Latvijā īstenībā labējo partiju nemaz nav.Ir tikai labējo partiju mulāži,tāpat ka sociāldemokrātu mulāžs veca pleiboja,ar dārgu zelta pulksteni uz rokas,izskatā.Visus šos pseido labos un kreisos vieno tautas nodevēju,kangariska,totalitāri komunistiska pagātne,kuru īstā vieta ir vēstures mēslainē.

Atbildēt

Skarbais

11.08.2017. 09:28

»

ciniķis

Lai likvidētu Molotova - Ribentropa pakta sekas, ir pilnībā jālikvidē Latvijas okupācijas sekas - jānodrošina Latvijā dzīvojošo okupantu un civilokupantu atgriešanās dzimtenē. Vai tiešām Anna Potapova un Bordāns uzdrošināsies spert šādu soli? Viņu uzdrīkstēšanās neies tālāk par PR akcijas veikšanu savai...


Bet kurš likvidēs muļķu, neliešu, stulbeņu, zagļu, nekauņu, idiotu, mežoņu barus latviešu neattīstītajā ciltī? Latvijas lielākā problēma taču ir latviešu nevērtība. Krieviņi, ebrejieši ir normāli. Kā to var neņemt pie krūts?

Atbildēt

ciniķis

11.08.2017. 09:02

Lai likvidētu Molotova - Ribentropa pakta sekas, ir pilnībā jālikvidē Latvijas okupācijas sekas - jānodrošina Latvijā dzīvojošo okupantu un civilokupantu atgriešanās dzimtenē. Vai tiešām Anna Potapova un Bordāns uzdrošināsies spert šādu soli? Viņu uzdrīkstēšanās neies tālāk par PR akcijas veikšanu savai partejelei.

Atbildēt

Pilsonis

11.08.2017. 08:58

Normāli, n-tos gadus faktiski bija galvenie oligarhu apkarotāji, tie kas par to atbildēja. Lietas materiālos ir redzams, ka pat uz prokurora infomācijas pieprasījumu vairāk kā gadu nesniedz atbildi, kā arī kratīšanās izņemto lietu apskati! veica tikai pēc n-tajiem mēnešiem + apgalvoja, ka nekādu šaubu par lietas galaiznākumu.
Tagad, kad vairs neieņem vadošos oligarhu apkarotāju amatus, tagad viņi taisās apkarot oligarhus? Pie tam tie ir kārtējie viņu solījumi, kārtējie "nekādu šaubu, tikai šoreiz nobalsojiet lai mēs pie silītes..."
Nevis pie silītes bet uz "nārām" par valsts noslēpuma nozagšanu un nopludināšanu

Atbildēt

Māris

11.08.2017. 08:35

Ko tur runāt par "paktiem", ja jau ir dikta vēlmē rūpēties par tautu ne par savām cēlām ambīcijām, tad,JKP tautas kalpi, ja Jūs neesat sponsorēti no "zemes baroniem" cīnāties par piespiedu zemes nomas atcelšanu.Un, ja tas Jūsu aktīvas darbības rezultātā tiks īstenots. tad Gods Jums Slava un vēlētāju Atbalsts!!!

Atbildēt

Aga

11.08.2017. 08:13

Man patīk , cik ātri vietējie pokitiķi un ierēdņi pārmet kažokus un nodibina jaunu partiju! Uz uzreiz ar cēliem mērķiem metas iekšā pīrāga dalīšanā!

Atbildēt

kukū

11.08.2017. 04:55

Tā kā Vienotība aiziet pa skuju taku, tad tās klons JKP darbojas pēc vecā Pabrika scenārija, grib sarīkot kārtējo krāsaino janvāra revolūciju! Kur tā mūs noveda visiem ir skaidrs, pielaist sorosītus pie teikšanas nozīmē pilnīgu valsts iznīcināšanu!

Atbildēt

LV pilsonis

11.08.2017. 01:59

»

agents

JKP esiet uzmanigi . Prieks jums jau tiek gatavoti Trojas zirgi. Vismaz neielaidiet velesanu sarakstos


JKP (jaunā komunistu partija) paši ir trojas zirgi kur VDK garā tiek modri uzraudzīta katra biedra lietderības koeficients mērķu sasnieKšanai.

Atbildēt

Asfalts Betonovičs

11.08.2017. 00:21

Artur, aizver muti,tu visus latvisko un tautas aizstāvību nolādi, mīdi kājām. Kas tev maksā?

LKP ir sasniegusi labu vērtējumu, aizskar oligarhiju - tādēļ nauda ripo, lai LKP nolādētu, pazemotu, piesmietu un nogremdētu. Līdzīgi kā VIENOTĪBU.

Pārējie korumpanti ir zelta vērts, kā izrādās. Fons arī šeit salikts kopā - Strīķe un Vilnītis, kā strīdinieki.

Pulcējaties, dariet, nepastājieties 23.augustā arī.
Pareizi šeit. Pietiek.com un grāmatā "Tiesāšanās kā ķēķis" piesauc netaisnīgus tiesas spriedums. Tādus taisa lērumiem, sevišķi Rīgas apgabaltiesa un Semāts, spriedumus balto baronu labā.

Atbildēt

Edge

11.08.2017. 00:06

»

Naivā

Nezinu gan, ko konkrēti JKP var piedāvāt. Rīgas domē solījās ķert zagļus. Neviens vēl nav noķerts. Laikam tādu nav. Arī Zatlera RP ar lielu tautas atbalstu izveidojās ar tiem pašiem lozungiem, bet izčākstēja. Revolucionāra pārliecība bez profesionāļiem tās ideju realizētājiem dzīvē ir pupu mizas. Jeb...


Romas pāvests Francisks: Trešais pasaules karš jau ir sācies, 13.09.2014.
====================================================
Jaunā Kažokapmetēju Partija (JKP) piedāvājas tiem spēkiem/pasaules varenajiem, kuri būs uzvarētāji. Uzmanīgi vajag palasīt JKP ideoloģes sarakstīto -
to sajūsmu par vadonīšiem, kuri veiksmīgi pielāgojās un izdevīgi piedāvājās pagātnē (Livonijas Krustakari).
D.Beitnere-Le Galla:"...lai kur vācieši nonāca, viņi slēdza līgumus ar vietējo cilšu vadoņiem. Minēšu uzvārdus – Menegints, Radiķis, Tontegode, Tots, Aulis, brāļi Mažeiķi, Grimeķis, Sirkants, Gaiža, Duvkants, Dumpjāts, Treinis, Gribonis, Mēlvaldis, Kantebute, Stegebute, Taites, Angutis, Poja, Krūms, Pitkejānis, Tautenis, Sentots, Cielava, Karīds un citi. Tie bija lēņu īpašnieki – tāda pati viduslaiku struktūra kā tobrīd citur Eiropā."LVportāls, 07.07.2017.

Atbildēt

Es

11.08.2017. 00:01

»

?

Tiešām? Nav ielicis


Nefleitē, nosauc

Atbildēt

Naivā

10.08.2017. 21:56

Nezinu gan, ko konkrēti JKP var piedāvāt. Rīgas domē solījās ķert zagļus. Neviens vēl nav noķerts. Laikam tādu nav. Arī Zatlera RP ar lielu tautas atbalstu izveidojās ar tiem pašiem lozungiem, bet izčākstēja. Revolucionāra pārliecība bez profesionāļiem tās ideju realizētājiem dzīvē ir pupu mizas. Jeb PR pirms Saeimas vēlēšanām . Lai šī partija pastāvētu, tās rindās jābūt augsti izglītotiem, ar nevainojamu reputāciju apveltītiem un harizmātiskiem profesionāļiem visās jomās.Lai tādi varētu vadīt jebkuru tautsaimniecības nozari. Arī tieslietas, iekšlietas un ārlietas.

Atbildēt

Atbilde latviešu deģenerātam

10.08.2017. 21:30

»

ad status exacerbata

priedītis allaž ņirgājas par līdzcilvēkiem valodas ziņā, un šodien te iedrukājis vismaz trīs komentus, kur divos no tiem runā par "pieseKšanu", vai tas tik viņam zināms kods, vai iedzimtā patoloģija, vai solidarizēšanās ar pakta īstā labuma guvēju mantojuma ideoloģiju; kā vienmēr seko paranoiķa šķavas...


šī portāla komentāru pievēmējam ŽULIM: Arturs Priedītis nekad nav pievērsis uzmanību acīmredzamām tehniskām kļūdām, bet gan tikai terminoloģiskām aplamībām. Tiesa, nav zināms, vai latviešu deģenerāts, visu rakstu autoru pamācītājs, ŽULIS ir spējīgs uztvert atšķirību.

Atbildēt

Ja kāds

10.08.2017. 21:25

domā, ka trakāk vairs nevar būt, lai paklausās un paskatās šitos personāžus.
Var būt stipri švakāk Latvijā. Ja kāds netic, lai aizbrauc uz Ukrainu. Kaut ko līdzīgu šitie, neko savā dzīvē labu neizdarījušie, piedāvā.

Atbildēt

Blondīne

10.08.2017. 21:24

»

Zuze

Izklausās pēc vecā- ķeriet zagļi (sauc zaglis). Anna Potapova- krievu militārista, okupanta, čekista meita mums stāsta par Ribentropa Molotova paktu. Savādāk kā par ņirgāšanos to nevar uztvert. Pareizi viens te teica- nebūtu pakta, nebūtu tādas Potapovas Latvijā


Vaiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii...
Izrādās, ka pie tām Rīdzenes sarunām vainojam Molotova-Ribentropa pakts.............
Šito gan līdz šim neviens nevarēja iedomāties!

Atbildēt

b. Nevilks

10.08.2017. 20:41

Vai neokonservatīvā partija aicina likvidēt, piemēram, visas Daugavas hidroelektrostacijas, izņemot Ķegumu?

Atbildēt

?

10.08.2017. 20:20

»

Es

Neapnīk to Putinu piesaukt


Tiešām? Nav ielicis?

Atbildēt

derdz

10.08.2017. 19:52

kārtējā partija, bļauri. Varbūt pastāstiet tos mehānismus, kā tautai realizēt savu varu saskaņā ar Satversmi ietekmēto Saeimu, utt.??? Piemēram ir vēlēšanas, u.c., kas ir apgrūtinoši un ilgstoši, bet ir labs variants manabalss.lv ..tikai jāizgudro lai ņemtu vērā Saeima tauta nostāju ... bet kā ..ar klaigāšanu par maz, mudinot tos citus darīt...grāmatas salasījušie :)

Atbildēt

ad status exacerbata

10.08.2017. 19:47

»

Arturs Priedītis

Informācija "Delfos" liecina par JKP jaunu "tautas sapulci". Plānotā sapulce ir ārprātīga nekaunība! Kurš vēl Latvijā nezina, kāda noziedzīga loma ir bordāniem, jurašiem un strīķēm oligarhijas problemātikā? To tagad zina visi. Tikai patoloģiski nelieši var izcili melīgi turpināt izlikties, ka nav saistīti...


priedītis allaž ņirgājas par līdzcilvēkiem valodas ziņā, un šodien te iedrukājis vismaz trīs komentus, kur divos no tiem runā par "pieseKšanu", vai tas tik viņam zināms kods, vai iedzimtā patoloģija, vai solidarizēšanās ar pakta īstā labuma guvēju mantojuma ideoloģiju; kā vienmēr seko paranoiķa šķavas par rusofobiem, ASV okupantiem, Žuļiem u.c.

Atbildēt

Zuze

10.08.2017. 19:45

Izklausās pēc vecā- ķeriet zagļi (sauc zaglis). Anna Potapova- krievu militārista, okupanta, čekista meita mums stāsta par Ribentropa Molotova paktu. Savādāk kā par ņirgāšanos to nevar uztvert. Pareizi viens te teica- nebūtu pakta, nebūtu tādas Potapovas Latvijā.

Atbildēt

putinu arī 'ievēl'

10.08.2017. 19:37

..............

Atbildēt

rezumē

10.08.2017. 19:17

Laikam sapratu.Lembis un Sudraba vainojami pie tā,ka nav likvidētas M.-R.pakta sekas.Un-tā nav "mūsu tauta",kas gadu desmitiem ievēl Lembi par Ventspils mēru,lai tur vai kas.un par partijas "Latvijai un Ventspilij"priekšsēdi arī.Kam tad īsti būtu jāsēž pie "Saeimas galda"kopā ar ZzS.To gan nesapratu.Laikam jāpieņem likums,kas aizliedz balsot par Sudrabu,Lembergu un tiem,kas patīk Putinam.Tad varbūt būs miers mājās.

Atbildēt

kukū

10.08.2017. 18:31

Ārprāts, atkal parādījušies jauni saulveži, kašķīga plinšu sieva un izbijušais komjaunietis un šitie mūs izvedīs saulītē? Cik ilgi ļausim sev karināt makaronus uz ausīm?

Atbildēt

Muris Kuzja

10.08.2017. 18:05

tie judaši palikuši lepni un ar katru dienu nekaunīgāki,fui nerātnie?!

Atbildēt

Es

10.08.2017. 17:11

Neapnīk to Putinu piesaukt?

Ja tik varens cilvēks tā arī nav ielicis NEVIENĀ amatā nevienu savējo visu šo gadu laikā, tad jūsu paziņojumi ir samāksloti politizēti ar vienu kairinošu vārdu. Tukši

Atbildēt

Tiesnesis

10.08.2017. 16:52

»

Jansons

Ar pakta seku likvidēšanu nav tik vienkārši. Ukrainai jāzaudē Aizkarpati un Odessa. Jāatdod Rumānijai. Ļvovas, Volinijas apgabali un kas vēl jāatdod Polijai. Savukārt Polijai jāatgriež daļa teritorijas Vācijai. Tās vēl nav viss. Putra sanāk vairāk kā interesanta. Šaura pieeja tikai Latvijas kontekstā...


1) Aizkarpati un Odesa paktā nav minēti;
2) Ukrainas attiecības ar Rumāniju un Poliju, Polijas - ar Vāciju, Lietuvas - ar Poliju (īpaši teritoriālo izmaiņu jautājumi) ir šo valstu iekšējā lieta, ne mums (vai pat Krievijai) to regulēt.

Atbildēt

agents

10.08.2017. 16:24

JKP esiet uzmanigi . Prieks jums jau tiek gatavoti Trojas zirgi. Vismaz neielaidiet velesanu sarakstos.

Atbildēt

Jansons

10.08.2017. 16:17

»

jibiorio

Ja nebūtu tā pakta, vai mums Latvijā būtu Anna Potapova


Ar pakta seku likvidēšanu nav tik vienkārši. Ukrainai jāzaudē Aizkarpati un Odessa. Jāatdod Rumānijai. Ļvovas, Volinijas apgabali un kas vēl jāatdod Polijai. Savukārt Polijai jāatgriež daļa teritorijas Vācijai. Tās vēl nav viss. Putra sanāk vairāk kā interesanta. Šaura pieeja tikai Latvijas kontekstā nesanāks.

Atbildēt

Loģikas kļūda

10.08.2017. 16:12

Varu nepieprasa, to paņem! Kas tev varu no laba prāta atdos? Bet vispār šīs aktivitātes iederas esošajā situācijā, kad oligarhijas un pad.sistēmas radītie "jaunie" konservi "cīnās" ar saviem radītājiem. Oligarhi savā sulā.

Atbildēt

Arturs Priedītis

10.08.2017. 16:05

Informācija "Delfos" liecina par JKP jaunu "tautas sapulci". Plānotā sapulce ir ārprātīga nekaunība! Kurš vēl Latvijā nezina, kāda noziedzīga loma ir bordāniem, jurašiem un strīķēm oligarhijas problemātikā? To tagad zina visi. Tikai patoloģiski nelieši var izcili melīgi turpināt izlikties, ka nav saistīti ar noziegumu piesekšanu.

Atbildēt

Jānis

10.08.2017. 15:44

Tikai mūsu valstī "politikāņi" var atļaut uzdarboties "zemes baroniem" aplaupot masveidā jau tā nabadzībā grimstošus tautiešus. Jaunā konservatīvā partija, paceliet karogu cīņai pret negodīgu piespiedu zemes nomu.Pārliecināts,ka uz mītiņu pie prezidenta pils par šī jautājuma valstisku risinājumu par labu apkrāptiem nevis "zemes baroniem" atnāks desmiti tūkstošu vēlētāju!!!

Atbildēt

R.Zeltīts

10.08.2017. 15:36

Ko JKP darīs ar Latvijā pēc krievu okupācijas beigām palikušajiem okupantiem un kolonistiem?
Un kāpēc Latvijā okupanti un kolonisti tiek saukti par nepilsoņiem?

Atbildēt

Fredis

10.08.2017. 15:23

»

Arturs Priedītis

Vai varēja būt kaut kas godīgs un patiess? Nevarēja! Nevarēja, jo tā ir neliešu "kabatas partija" ar idiotisku "platformu" un idiotisku "partijas" nosaukumu! Idiotisms, nekaunība, nelietība ir šo mēslu stiprā puse! Idiotisms turpinās! Kāda jēga savas nelietības nomaskēšanā ir M.-R. paktam? Tā ir faktiski...


Tādi vienmēr cer, uz ko cer arī Freibergas-Vīķes kundze: Kaut gan – nu, teiksim tā – tīri statistiski runājot, normāla inteliģence (!?) ir tikai pusei no iedzīvotājiem. Ceturtdaļa ir gudrāka par caurmēru, bet ceturtdaļa ir mazāk gudra par caurmēru".

Atbildēt

A.P.

10.08.2017. 15:15

Stulbeņi neorientējās politikā un ideoloģijā, sociāli politiski teorētiskajos jautājumos. Nav ko gaidīt, ka viņi kaut ko saprot no ģeopolitikas, kas atspoguļojās viņu saitā. Vāciešu-krievu pakts ir ģeopolitisks fenomens. Ja šie izdzimteņi patiesi rūpētos par latviešu tautu, tad viņu pienākums ir likvidēt šodienas amerikāņu ģeopolitisko un okupācijas varu, bet nevis muldēt par vēsturisko mantojumu, kura izpratne pie mums vispār ir kropli uzspiesta tautas masām.

Atbildēt

Zeitgeists

10.08.2017. 15:08

Sašūpota ir latviešu pietaisītā lielākā mēslu čupa - oligarhiskā valsts iekārta. Šo čupu ir pietaisījuši, sargājuši, slavējuši, palīdzējuši, apgādājuši daudzi latviešu necilvēki, tāpēc smirdoņa ir liela un rīt būs vēl lielāka. Godīgie latvieši (daži simti) ir jāapgādā ar gāzmaskām. Tos var dot amerikāņi, ja viņiem sāp sirds par latviešu apsmirdināšanu.

Atbildēt

jibiorio

10.08.2017. 15:00

Ja nebūtu tā pakta, vai mums Latvijā būtu Anna Potapova?

Atbildēt

Arturs Priedītis

10.08.2017. 14:58

Vai varēja būt kaut kas godīgs un patiess? Nevarēja! Nevarēja, jo tā ir neliešu "kabatas partija" ar idiotisku "platformu" un idiotisku "partijas" nosaukumu! Idiotisms, nekaunība, nelietība ir šo mēslu stiprā puse! Idiotisms turpinās! Kāda jēga savas nelietības nomaskēšanā ir M.-R. paktam? Tā ir faktiski idejiskā impotence - nespēja "tautai" piedāvāt šodienas vēsturiskajos apstākļos loģisku simbolisko klišeju un no pagultes tāpēc izvelkot vecu simulakru. Teksts ir ārprātīga nekaunība! Kurš vēl nezina, kāda noziedzīga loma ir jurašiem un strīķēm oligarhijas problemātikā? To tagad zina visi. Tikai patoloģiski nelieši tāpēc var apelēt pie sava godīguma un izcili melīgi turpināt izlikties, ka nav saistīti ar noziegumu piesekšanu. Bet no vienas puses labi! Redzam, kādas cilvēciskās padibenes, neārstējami deģenerāti rosās ap latviešu tautas aprūpi.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: