Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

hmm

19.07.2017. 13:08

»

Info hibrīdkarš darbībā?

Izrādās, ka Latvijā mediju redakcionālo politiku centušies ietekmēt savu iespēju robežās ne tikai "Rīdzenes sarunu" dalībnieki un NELPa locekļi savos izteikumos...


vispār jau stāstā galvenie vainīgie ir MTG, štrunts par Puči, ka tik krievu kāposts ripo. Kāpēc neaizstāvēja Puči, kāpēc MTG klanās ienaidniekiem .... karš ir zaudēts jo pastalas ir lētas

Atbildēt

wow

19.07.2017. 13:06

kada starpība kads karš, karš tā vienmēr ir iespeja nopelnīt, kas ir hibrīdkarš to gan nezinu

Atbildēt

Skolnieciņš

15.07.2017. 14:18

Vai es esmu hibridkara trollis? Kā Tu domā?

Atbildēt

Kirbis

14.07.2017. 09:23

»

Torss

P.S. šeit labi dzirdams, kā kādam galvā sakāpis: https://twitter.com/edgarskupcs/status/884756933235937280


Noklausījos. Šokējošs "labas" komunikāciju pramses piemērs... Būtu vēl no kāda jauna, "zaļa gurķa", varētu vēl kaut kā saprast. Bet no mediju vidē lielāko daļu darba mūža pavadījušas tantītes, kam mediju druva būtu jākopj, savu ilggadīgā darba gūto pieredzi liekot lietā. A te... (šeit nelamājas)

Atbildēt

Info hibrīdkarš darbībā?

14.07.2017. 09:16

Izrādās, ka Latvijā mediju redakcionālo politiku centušies ietekmēt savu iespēju robežās ne tikai "Rīdzenes sarunu" dalībnieki un NELPa locekļi savos izteikumos.
Tagad šim mediju ietekmētāju pulciņam, izrādās,ir pievienojies arī Krievijas KHL hokeja līgas birojs, prasot "MTG Latvija" nomainīt sev netīkamu hokeja spēļu komentātoru. Sīkāk šeit http://www.tvnet.lv/sports/hokejs/668627-pec_khl_pieprasijuma_puce_atstadinats_no_rigas_dinamo_spelu_komentesanas
Vai uz šo klajas šantāzas gadījumu nebūtu jāreaģē Latvijas Žurnalistu valdei? Par Latvijas Hokeja federāciju un NELPu nemaz nerunājot.

Atbildēt

zināšanai

14.07.2017. 07:05

tie kuri strādā lr1 atbalsta cenzūru arī jūs,raksta autore,novēlu jums ātrāk pamest darbu lr1 tā būs lieliska iespēja uzlabot sevu reputāciju.

Atbildēt

opā

13.07.2017. 23:28

Kaut kādas lētas popsas atskaņotāji tagad ir Latvijas balsts hibrīdkara apstākļos? Es jau saprotu, ka saņemt naudu, neko prātīgi nedarot, ir saldi, bet šādi paziņojumi parāda, ka tie pieci.lv ir absolūti neapdāvināti un padumji ļautiņi, pat sameloties nemāk, tā lai sevi par apsmieklu nepadarītu.

Atbildēt

:):):)

13.07.2017. 14:46

»

Hmm...

Tā vietā, lai šo radio kā valsts naudas izsaimniekošanas paraugu beidzot likvidētu, viņi taisa kaut kādu absolūti bezjēdzīgu tirgus sievu kašķi


Nu ja - valsts naudu daudz lietderīgāk ir izmantot privātu mediju finansēšanai, tas vismaz saskanētu ar mūsu dārgo "oligarhu" "pareizo" viedokli :):):):)

Atbildēt

senie

13.07.2017. 09:55

Pēc radioklausītāju zvaniem Krustpunktā var spriest, ka radio klausās un par politiku interesējas galvenokārt vecāki ļaudis. Un tiem būtu bezjēdzīgi potēt kādus modernismus - liberālismus. Šoreiz derētu ieklausīties A.P. teiktajā.

Atbildēt

ja pat pasaules ziņām jābūt seksīgām

12.07.2017. 22:34

tā ir kaut kāda nozombēšanās ar izpatikšanu pūlim???????????iedzimts debīlisms no kā neglābj neviena izglītība????????? vārdam sekss jābūt visur...........mīlestības , cieņas cilvēcīguma pa nullēm
nu, jā jākļi zagļi pirmie zēni

Atbildēt

Hmm...

12.07.2017. 20:37

Tā vietā, lai šo radio kā valsts naudas izsaimniekošanas paraugu beidzot likvidētu, viņi taisa kaut kādu absolūti bezjēdzīgu tirgus sievu kašķi.

Atbildēt

Īgnais

12.07.2017. 19:52

Izskatās, ka atsaukties uz hibrīdkaru kā iemeslu, lai kaut ko darītu vai nedarītu, nāk modē.

Atbildēt

Torss

12.07.2017. 19:19

P.S. šeit labi dzirdams, kā kādam galvā sakāpis: https://twitter.com/edgarskupcs/status/884756933235937280

Atbildēt

Torss

12.07.2017. 19:05

Tas, ka NEPLP savā LR5 lēmumā aizstāv EHR komerciālās intereses, tāpat skaidrs, jautājums ir tikai, kā tas iespaido viņu kabatu?

Atbildēt

A.P.

12.07.2017. 18:42

Kāpēc šodien ir nepārprotami redzama žurnālistu degradācija un deģenerācija, ar savu iracionālo un amorālo darbību ļoti negatīvi ietekmējot sabiedrisko apziņu un sabiedrisko domu? Kāpēc uz „baltās” rases vispārējās degradācijas un deģenerācijas fona īpaši izceļas žurnālisti, apsteidzot politiķus? Ja padomājam, tad redzam, ka pašlaik žurnālisti ir visvājākais atzars tajā sociālajā stratā, ko var dēvēt par inteliģenci. No inteliģences žurnālistiem ir visniecīgākā cilvēciskā kvalitāte un profesionālā kompetence. Principā par žurnālistu var kļūt katrs, kurš ambiciozi un maniakāli sev noskatījis šo darbības sfēru. Apsēstība ar domu būt žurnālistam un godkārīga velme būt žurnālistam ir galvenais. Žurnālista talantam, profesionālajai apdāvinātībai, cilvēciskajai piemērotībai kā obligātiem nosacījumiem tagad nav nekādas nozīmes. Ja vēl nesen žurnālistam bija jāprot literāri stilistiski un poētiski izteiksmīgi rakstīt, žurnālistam bija jābūt gudram, spējot analītiski spriest un objektīvi vērtēt dzīves īstenību, žurnālistam bija jābūt ideāli pareizai literārai valodai, inteliģentai dikcija, cilvēciski simpātiskam izskatam, ja runa bija par radio, TV žurnālistiku, tad tagad tas viss nav vajadzīgs. Žurnālists var būt bez augstākās izglītības, minētās rakstītprasmes, literāri pareizas valodas, inteliģentas dikcijas utt. Var būt bez elementāra saprāta vispār. Totāls cilvēcisko un profesionālo prasību trūkums nav nevienā citā atzarā inteliģences sociālajā stratā. Piemēram, ārsts, skolotājs, inženieris, ekonomists nevar būt bez attiecīgās izglītības un adekvātas cilvēciskās apdāvinātības. Toties žurnālists var būt, rupji sakot, katrs nekauņa un muļķis ar pamatskolas izglītību. Vienīgais nosacījums – nekaunīga vēlēšanās būt žurnālistam. Kāpēc tagad tas ir iespējams? Iemesls ir žurnālistikas misijas transformācija relatīvi globālā vērienā pēc II Pasaules kara. Žurnālistika kļuva 1) bizness un 2) žurnālistika kļuva masu zombēšanas galvenā platforma, lai kalpotu…transnacionālajam biznesam. Nauda ir galvenais iemesls. Nauda ir arī galvenais iemesls tad, ja runa ir par politiski ideloģisko masu zombēšanu. Politiskā kundzība ir vajadzīga naudas pelnīšanai. Pēc II Pasaules kara notika milzīga mediju monopolizācija. Pasaules medijus pārvalda burtiski 5-6 mediju varas monstri, kuri kalpo transnacionālajam biznesam un tā sulaiņiem – politiķiem. Saprotams, ka tādas žurnālistikas misijas interpretācijas apstākļos žurnālistikā nav vietas cilvēkiem, kuriem žurnālistika joprojām ir 4.vara, kalpojot vienīgi sabiedrībai, kritiski analizējot 1.-3.varu un par saviem novērojumiem informējot sociumu. Tādos apstākļos žurnālistikā var darboties tikai, atkal rupji sakot, inteliģences atkritumi, kuriem nekas nav svēts un kuri izglītības trūkuma dēļ var pat nezināt žurnālistikas vēsturi un žurnālistikas klasisko sūtību.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: