Menu
Pilnā versija
Foto

Oligarhi, Šlesers un Baznīca

Aidis Tomsons · 06.07.2017. · Komentāri (26)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Man

13.07.2017. 01:01

Ainara asaru teātris izdevās!

Atbildēt

Et

09.07.2017. 10:06

Pirmais, kas jādara-jāliek baznīcām maksāt nodokļus.

Atbildēt

Bet

09.07.2017. 09:41

»

Sorry

Iespèjams, Tomsonam visi nav màjàs. Sorry, man viñś tàdu atgàdina. Śaubîjos jau iepriekś, bet pàrliecinàjos galîgi pèc TV pàrraides, kurà TV raidîjuma veidotàjus Tomsons ielaida savà dzîvoklî un kur brîvi izklàstîja, abi ar sievu savu abu sexa pieredzi, runàjot par pirmo reizi utt. Tomsons metams vienà...


ja skatàs no citas puses, Tomsons ar Jàñkalni ir raidîjumu, kuros tie piedalàs, satura galvenie priekśmeti, viñu paśu kultûras pieredze. Turklàt, ñemot vèrà, ka žurnàlistika ir procesu, nevis mèrkku màksla, varètu domàt, ka abi sasnieguśi visaugstàko lîmeni žurnàlistikà. Tomèr tie ir maldi, jo raidîjumu pieteiktàs tèmas nav Tomsons vai Jàñkalne, tàdèł, uzturot śàdu raidîjumu procesu, notiek visas sabiedrîbas maldinàśana, ar śàdiem raidîjumiem attîstot patèrèśanas kultûru, kas kopumà apmierina tikai sabiedrîbas mazàk attîstîtàkàs dałas prasîbas.

Atbildēt

Sorry

09.07.2017. 09:30

»

forcemajeure

tomson, kas tevi "uzrunāja", kad piekriti haltūrēt sab attiecību aģentūrā consensus? vai tā gadījumā nebija nauda? tādi kā jūdasa graši šajā kontekstā


Iespèjams, Tomsonam visi nav màjàs. Sorry, man viñś tàdu atgàdina. Śaubîjos jau iepriekś, bet pàrliecinàjos galîgi pèc TV pàrraides, kurà TV raidîjuma veidotàjus Tomsons ielaida savà dzîvoklî un kur brîvi izklàstîja, abi ar sievu savu abu sexa pieredzi, runàjot par pirmo reizi utt. Tomsons metams vienà katlà ar, sorry, Jàñkalni, kuras piedalîśanàs TV raidîjumu veidośanà atgàdina pilnîgu beztèmu apskatus, śizofrèniskus murgus śizofrènijas slimîbas visàs izpausmès aklas ezotèrikas mèrcè. Normàliem cilvèkiem ar normàlu uztveri Tomsona un Jàñkalnes veidotie raidîjumi, tos skatoties, sagàdà neaprakstàmas garîgas cieśanas, jo tie nav par tèmu, bet, piesakot vienu tèmu, seko svaidîśanàs, improvizèjot procesu, mètàjoties no vienas tèmas neparedzami uz citu.

Atbildēt

:-(

08.07.2017. 12:52

Šlesers ir liekulis un nekrietns pašlabuma meklētājs.
Vai dievmaizītes viņš ēd ar to pašu muti, ar kuru tā lamājas?
Visu cieņu Aidim Tomsonam!

Atbildēt

Artūram Priedītim

07.07.2017. 20:50

Jums ir lielas žultsceļu problēmas, bet Jūs tās saasināt vēl vairāk ar savu žultaino, melīgo muldēšanu.

Atbildēt

Žulis

07.07.2017. 14:27

Tu, nicināmā troļļa dvēsele savu lamāšanos mākslu esi izsmēlis un redzot, ka neko ar to nevari panākt, tagad jau nolaidies tik zemu, kā sāc manā vārdā komentus rakstīt. Nav nekā nicināmāka, kā būt niku zaglim, bet tādam zemiskam nelietim kā tev jau tā ir parasta lieta. Kādreiz tu varbūt, sapratīsi, ka esi tikai nožēlojams kvankšķis bez savām domām, savas pārliecības un pašlepnuma, kam vienīgā dzīves jēga ir tupēt pie ķēdes, kurā saimnieks tevi piesējis, un apriet garāmgājējus. Interesanti, kādas tautības pats esi, ja jau jūti tik pataloģisku naidu pret latviešu tautu?

Atbildēt

Lettiņš

07.07.2017. 11:12

Nezinu, kam Tomsons pārdevies, bet nedomāju, ka baznīcai vajadzētu piedalīties kādu politiķu linčošanā.
Tas, ka ļeģajevs savējos zombē vēlēt te par šleseru, te pa ušakovu, te pa gejrovīziju, nav iemesls, ka šlesers bija baznīcas ieliktenis Latvijas politikā un par viņa rīcību atbildīgs ir katrs Latvijas luterānis vai katolis
Un interesanti, kas ir tie 'svētie', kuru priekšā baznīcām būtu jāatvainojas? Vai tas ir svētais Tomsons? Vai varbūt svētie 'šlesera oponenti', kuriem pašiem pakaļa ne mazāk smird?

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

07.07.2017. 09:48

Tomsons? Kautkur baigi dzirdēts uzvārds. Nevaru atcerēties. Tāda pretīga sajūta attiecībā uz šo uzvārdu.
Kas viņš ir?

Atbildēt

Viesturs

07.07.2017. 07:52

Māņticīgie cilvēki vispār, neatkarīgi no tā kam viņi tic, ir kritiskās domāšanas trūkuma paraugs.
Kādreiz viņi balsoja par Repšēm, Šleseriem utt., taču šobrīd jau gatavi viņus dedzināt sārtos :))
Kopumā protams ir labi, ka izveidotas relīģiskās institūcijas, kurās labprātīgi apvienojas cilvēki ar psihes un reālās dzīves uztveres problēmām, bet prasīt no šādiem cilvēkiem saprātīgu redzējumu par politiku vai dažādiem procesiem ir vnk bezjēdzīgi pēc definīcijas.

Atbildēt

omagad!

06.07.2017. 23:31

Tas ir tas no radio? Halouuu... lol!
Izrādās - sektants! Kaut kāds adventists. Kad šloseram piecepina pakaļu, pārējie sektanti kratās nost, bet, draugs mīļais,  nepūlies necenties tā, mēs taču zinām, ka esi sektantu sučka .. tik un tā..
Visas reliģiskās, visas "sabiedriskās", visas nvo, visas partijas, biedrības.. visas grupas jebkad, jebkurā laikā un telpā tiek radītas ar mērķi iegūt varu - pār kādu pajolu grupu, kuri tad arī uztur grupas radītājus un vadītājus. Ir arī nopietnākas grupas, rotari, masonu klubiņi, rozkrustieši un skullbonieši - visādu ķēmu pietiek, ..jakuza, kozanostra, kamorra, lauvas, šakāļi un citas hiēnas.. dominikāņi un jezuīti.. omgaaad! Visādu ibijotu pusotra sola nesākta

Atbildēt

forcemajeure

06.07.2017. 22:56

tomson, kas tevi "uzrunāja", kad piekriti haltūrēt sab attiecību aģentūrā consensus? vai tā gadījumā nebija nauda? tādi kā jūdasa graši šajā kontekstā

Atbildēt

Viņš

06.07.2017. 17:27

»

DV

Taisnības labad jāatzīst, ka ja ne dažu mācītāju savienības ar Šleseru un Šlesera spēlēšana uz kristiešu jūtām, Latvijā nebūtu ne laulības definīcijas Satversmē un tātad visticamāk arī geju laulību legalizācija jau dažus gadus atpakaļ, ne apmaksāta bērnu kopšanas atvaļinājuma. Par geju laulībām un to...


Šleseru vada pa ceļu, lai mēs to ieraugām visi. Tā būtu pareizāk sacīts. Mācītājs politiskajā tirgū Tirgū Baštiks un Šmits. Viņi, kā redzams, nepaļaujas tikai uz Viņu.Viņš liek smieties mums par Šleseru, Šmitu un Baštiku. Viņš māca mūs gudrībā.Tīrradņi ir gan, bet Viņš tos nenoliek apsmieklā.

Atbildēt

DV

06.07.2017. 17:08

Taisnības labad jāatzīst, ka ja ne dažu mācītāju savienības ar Šleseru un Šlesera spēlēšana uz kristiešu jūtām, Latvijā nebūtu ne laulības definīcijas Satversmē un tātad visticamāk arī geju laulību legalizācija jau dažus gadus atpakaļ, ne apmaksāta bērnu kopšanas atvaļinājuma. Par geju laulībām un to ietekmi var būt dažāds viedoklis, bet laikam jau daudziem kristiešiem tādas nav pieņemamas un viņi to uzskatīs par ieguvumu. Bērnu kopšanas atvaļinājums ir kaut nedaudz palīdzējis demogrāfijas rādītājus uzlabot un daudzām ģimenēm bijis reāls ieguvums. Backroom deals ir politiskās reālijas visās valstīs. Izceļot ārpus konteksta var teikt, kādi maitas, utt., bet kas vispār tobrīd bija uz politiskās kartes? Tur kaut kādi tīrradņi bija atrodami? Vēlāko gadu pieredze liecina, ka diez vai, opozicionāri tiek pie varas valstī vai Rīgas domē un izrādās zog vēl vairāk. + jāatzīst, ka laikā, kad sarunas ierakstīja, kas bija jau pēc Šlesera samešanās ar Ušaku RD, nekāds plašs un publisks atbalsts no kristiešiem Šleseram vairs nebija, tik vien kā pustraks Šmits un Baštiks, kas laikam sēž joprojām domē. Ja mēs runājam par atbalstu, tad jārunā par laiku, kad atbalstīja un par kopēju rezultātu, nevis tikai vienu epizodi.

Atbildēt

Mermunds

06.07.2017. 16:35

Ieslēdzu es LTV kādu Ziemassvētku vai Lieldienu dievkalpojuma translāciju ... un ko mēs tur, pirmajās rindās, redzam?

Atbildēt

kristiete

06.07.2017. 16:33

Kas tad Lembergam piešķīra svētā mocekļa ordeni?
Vai tad tā nebija baznīca?

Atbildēt

Sorry

06.07.2017. 16:31

Jā, jā. Dievs apkaunoja viltus kristiešus, kas neatpazīst gudrību. Bet Šlesera jājamzirdziņš bija kristīgās vērtības, tieši tāpat SSSR laikos VVF tās bija savam pašlabumam latviešu tautas tērps un dainas, aiz kurām apslēpt savu čekistes politiku, gūstot pašlabumu un tā līdz šai dienai. Šodien viņabez apsardzes neuzdrošinās autas tērpā vazāties pa Latviju. Bet savam biznesam visapsviedīgākais ir Juris Rubenis, kura klusēšanas terapijai vajag gadu gaidīt rindā, lai tikai pierakstītos.

Atbildēt

tā gan

06.07.2017. 16:12

Tomsona kungs nekad nerunā par to,kā Zaķis par pirktām balsīm tika Saimā,kā Āboltiņa nekaunīgā veidā tika par Saimas deputāti un pat par Saimas Nac.drošības komisijas vadītāju,nerunā arī par Gruzijas ceļotājiem-Dombrovski,Zaķi,Vējoni,kuri tur iztirgoja ''CITADELI''amerikāņiem.Kāpēc Tomsons par viņiem neraksta,bet klusē kā zivs?

Atbildēt

Ziņa presē

06.07.2017. 16:05

Latvijas reliģisko vidi satricinājis kārtējais skandāls, šoreiz Latvijas Adventistu baznīcu. Par iemeslu tam kalpojusi viena no Latvijā populārākā adventistu mācītāja – Rīgas 1. draudzes garīdznieka Ivo Roderta atstādināšana. Protestējot pret Roderta izdzīšanu no draudzes, baznīcas oficiozā attiecies darboties Aidis Tomsons.

Atbildēt

Arturs Priedītis

06.07.2017. 15:57

Vai tikai par to ir jālūdz piedošana Dievam un tautai: "Ko es sagaidu no baznīcas šodien? Baznīcu vadītājiem ir iespēja vienoties zem kopēja paziņojuma, atzīstot savas kļūdas un nosodot to politiku, kādu atklāj publiskotās sarunas"? Baznīcām vispirms un galvenokārt ir jālūdz piedošana par enerģisko līdzdalību PSKP/VDK organizētajā "perestroikā", tautas zombēšanā kopā ar PSKP/VDK ar "brīvību" un "neatkarību"; jālūdz piedošana par koķetēšanu ar kriminālās valsts valdošajām padibenēm, nevēlēšanos atklāti nosodīt noziegumu brīvību, ģeopolitisko un militāro okupāciju; jālūdz piedošana par pretīgajiem skandāliem mantas dalīšanā, kas, piem., luterāņiem turpinās joprojām. Baznīcas ir līdzvainīgas šodienas dzīves nevērtībā, perversijas izplatīšanā ar visādiem latviešu izdzimteņiem rubeņiem, kuri aktīvi palīdzēja VDK/PSKP muļķot tautu jau no paša sākuma. Un vēl kas. Manuprāt godīgs un gudrs cilvēks censtos sēdēt klusu mājās, bet nevis sāktu publiski plātīties ar saviem sakariem ar tautas atkritumiem, kuri pašlaik nākuši modē latviešu masu kārtējā pasihopātiskajā uzplūdā.

Atbildēt

stalins

06.07.2017. 15:07

Ir objektīvs risinājuma modelis-viss kas ir virs draudzes ir lieks ,tātad hierarhija virs draudzes-projām.Notiek varas dekoncentrācija.Ļjoti svarīgi ir reformēt naudas plūsmas,lai nauda ko dod kristieši tērējas atbilstoši evanģēlija būtībai,nevis nauda ieplūstu struktūrā un tad uz auģšu-milzīgām ēkām,milzīgiem atsevišķu priesteru ,un jo īpaši bīskapu ienākumiem.Vārda varas dekoncwentrācija-var uzrunāt gan priesteris,gan sieviete,gan bērns.Tālāk jaatbrīivojas no okultajām ietekmēm-rituāliem,dogmatikas.Tas nav ātrs un psiholoģiski viegls process.Romas katoļu baznīca kā vienota organizācija -tā ir impērija,ko izveidoja Pēteris,tas bija briesmonis,palasiet apustuļu darbu vai vēstules viņa vārdā.Viņam sirds vietā bija akmens,var teikt klints.RKB diemžēl nav iespējams reformēties tādā veidā kā citām konfesijām.Vispār daudz kur kristieši paši atradīs risinājumus,tāds ir mans viedoklis.

Atbildēt

asais

06.07.2017. 14:50

Marks, Engels un Liniņu Voldis - kurš ie kurš? Lūk jautājums!
Ierosinu balsojumu

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: