Menu
Pilnā versija
Foto

Par Jelgavas pašvaldības vadības patvaļīgo lēmumu

Jelgavas 6. vidusskolas skolnieka mamma · 09.07.2017. · Komentāri (6)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

emīls1

01.08.2017. 20:01

28. jūl
Ojārs Skadiņš
:))(zombie)(bat)(bell) Liecinieks-Kādā sarunā atšifrējot krievisko vārdu- ""Nolikumu"", kur 1917.g. Jūdu jomunistu organizētajā Krievijas impērijas apvērsumā-izteica= izkliedza jūdu vadoņi-Ļeņins, Trockis utml.... -TOVARIŠČI / TOVAR-IŠČI ! /, pieklājīgi būtu vismaz teikuši-TOVAR ISČĪĶE......tātad tulkojumā -MEKLĒ PRECI- ....un TOVAR-IŠČ=Preces meklētājs un abās dzimtēs vienādi.... Tas arī ir viens no atrisinājumiem - atšifrējumiem""Sarkanajam Teroram"" . Tātad KOMANDA ! MEKLĒ PRECI !- tā vietā , lai cilvēks veidotu-uzlabotu savus dzīves apstākļus, izdlītotos, ražotu tās pašas preces-NECILVĒKU=BIOROBOTU .../JŪDU-ŽĪDU, ĒBREJU/ pārņēmtā un organizētā cilvēku pazemojošā JŪDU KOMUNISTISKĀS SISTĒMAS vārā=LĀGERI+VESELU TAUTU PĀRVIETOŠANĀ, KĀ ARĪ TIEŠAS MASVEIDA SLEPKAVĪBAS...ar lozungu TOVAR IŠČI ! Ja tas ""Meklētājs"" NONĀCA PIE TĀS"" PRECES""-, piem .sveša cilvēka, vai pat tautas īpašuma-vajadzēja ATŅEMT=EKSPROPRIĒT...Ja kāds vēl pretojās tam-Revolūcijas Vārdā ""Galvu nost!"" Un tam ir to pašu BIOROBOTU izdomātā un realizētā jau 2000 gadus CILVĒKU ..nīšanas un slepkavību organizēšanas JŪDU KRISTIETĪBA....ja nepieņēma-ISAS=JĒZUS VĀRDĀ-ATŅEMT ĪPAŠUMU /PRECI/ un bieži tāpat-GALVU NOST ! UN VĒL CAUR J.KR. BAZNĪCU PAKALPIŅIEM-NĀCĪTĀJIEM NOZIEDZNIEKIEM nozaga CILVĒKA DVĒSELI! Un ""tĀDI...PĒCNĀCĒJI""", kas šo TERORU ..veica un organizēja-šodien vēl iR pie varas bij Krievijas impērijā un visur, kur tika vardarbīgi un ar viltu izplatīts JŪDU KOMUNISMS un JŪDU KRISTIETĪBA...Tātad komunisti., ekskomunisti, mācītāji un tiem pielīdzinātie....(highfive)(nope)(pray)

Atbildēt

Apse

16.07.2017. 14:28

Visi klidz ka reformas vajag.Bet kad sak kaut ko darit kads,tad slikti.Visi grib erti dzivot.Bet visiem erti nekad nebus.

Atbildēt

Yes

12.07.2017. 20:09

Integrācija ir izrādījusies blefs un milzu naudas izšķērdēšana, tāpēc tās pārvaldei atvēlēt skolas namu, izmetot skolēnus un pedagogus, pārvietojot viņus uz pilsētas nomali, - tas ir grēka darbs, ko gatavojas pastrādāt citādā ziņā visai sakarīgā Jelgavas dome un pilsētas saimnieks Andris Rāviņš. Andri, nedari tā!

Atbildēt

upsis

11.07.2017. 10:03

Izskatās, ka dome ir drusku samelojusies:

Ministru kabineta noteikumu normas, kas nosaka minimālo izglītojamo skaitu novada izglītības iestādes 10. klasē vai vidusskolā kopumā, pieņemtas, pārkāpjot likumdevēja piešķirto pilnvarojumu

http://www.satv.tiesa.gov.lv/press-release/ministru-kabineta-noteikumu-normas-kas-nosaka-minimalo-izglitojamo-skaitu-novada-izglitibas-iestades-10-klase-vai-vidusskola-kopuma-pienemtas-parkapjot-likumdeveja-pieskirto-pilnvarojumu/

Atbildēt

10.07.2017. 10:05

Jelgavā zems dzīves līmenis, viss smird pēc laukiem, bet cenas tādas pašas kā Rīgā. Jāpārvācas uz Rīgu.

Atbildēt

no worry

10.07.2017. 07:58

Kàda jèga? Tàpat kikke visu iznîcina, domàjiet katrs par sevi.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: