Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

to Pietiek 19.09.09:00

04.10.2017. 22:04

»

PIETIEK

Šovakar publicēsim. Pagaidām lasiet Dienas rakstu


Dienas rakstu?tu slims!Tas tak tagad pieder čekistam Koziolam!

Atbildēt

Tantuks

25.09.2017. 22:07

Tāda nu viņa ir , šī par valsts prezidenti iesmērētā persona. Kampēja ar lielo burtu. Skumji, ka atrodas daudzi viņai līdzīgie zaglēni, kuri attaisno prastu zagšanu. VVF nav ne mazākās kauna sajūtas, savu iegribu apmierināšanai izmantot arī nabadzīgo pensionāru maksātos nodokļus. Nekad neesmu bijusi viņas fane. Bet, uzzinot faktus par šo prasto mietpilsoni, pat nospļauties uz viņas pusi būtu pretīgi.

Atbildēt

Stalins

23.09.2017. 10:53

Apmaksāta kampaņa vai traka suņa murgi.

Atbildēt

Lato Lapsa

21.09.2017. 17:43

Esmu vecs perkams drankis.

Atbildēt

to vērojumam

21.09.2017. 13:25

»

Vērojums

Iekoda kaulā VVF faniem? Nekas, nekas. VVF ir bieza ādiņa, ceru, ka faniem arī. Nekaunību, bezkaunību un sevis ārprātīgu pārvērtēšanu pavada bieza ādiņa. Lai gan skatoties uz VVF ir šaubas. Cik gan cilvēkam nav jāciena sevi, lai nospertu sū.. pulksteni


Cik gan cilvēkam nav jāciena ne sevi,ne normāli domājošu tautas daļu ,ja var kā te daži saskricelēt kaut ko tik pretīgi bandītisku kaut vai pret cienījama vecuma kundzi.Ir taču skaidrs kas ir šis cilvēks kurš apgāna visu latvisko.

Atbildēt

Patiesība vienmēr nāk gaismā. Vienmēr

21.09.2017. 06:54

Kad nāks gaismā patiesība par Lapsu un viņa rakstu pasūtītājiem?

Atbildēt

opā

21.09.2017. 02:14

»

A.Kavacis

Prezidentu priekšzīme kā etalons...


Jūs pareizi rakstiet - bērnu etalons ir vecāki. Un kādu gan rīcību mēs gribējām sagaidīt no VVF, kuras vecāki pameta Latviju visgrūtākajā brīdī, kad izšķīrās tautas pastāvēšana? Kamēr leģionāri cīnījās Kurzemes grāvjos un mira? Kamēr daudzi latvieši, lielākā daļa palika Latvijā, cīnījās vai vienkārši centās izdzīvot padomju murgā, un izaudzināja nākamo latviešu paaudzi, kas to mūsu valsti arī atjaunoja. VVF ieradās pie uzklāta galda šķiet kādā 1998.g., kad Latvija jau bija NATO partnervalsts un uzsākusi sarunas par iestāšnos ES. Kad krievu armija bija izvesta un nekādu redzamu draudu vairs nebija.

Atbildēt

un

20.09.2017. 19:37

»

....

....un kurš tad ir patiesā labuma guvējs?? Laikam taču ne jau Ruško


Ja tu sataisi sūdus, tos paslēp zem tepiķa, bet tas nāk gaismā un tev nākas pirkt jaunu tepiķi, tad kurš ir patiesā labuma guvējs?

Atbildēt

Veidenbaums

20.09.2017. 18:45

Katrs pats sev tuvākais, Vēders dievs visaugstākais😢

Atbildēt

Elita Dreimane

20.09.2017. 12:07

Esmu śokà. Kaut ko tik sîkmanîgi necienîgu no šîs kundzes pat ļaunākos murgos negaidīju. Skumji... Sabrucis sapnis par to, ka mums ir vismaz viens pasaules līmeņa prezidents.... Izrādās, ka nav.

Atbildēt

Joņs

20.09.2017. 09:42

Tiešām, trūkst vārdu. Visādi var gadīties, bet ka VVF varētu būt tik rupja un sīkmanīga kapeiku pisēja, nebiju gaidījis...

Atbildēt

smieklīgi

20.09.2017. 06:45

Tagad viena reālu noziegumu izdarījuša cilvēka nez kādā sakarā veikts paskaidrojums tiek uzskatīts par patiesību? Patiesība ir tāda, ka Ruško ar līdzdalībniekiem aiskrēja pie VVF, lai glābtu savas ādas, jo ja dokumentu viltošana nāktu gaismā tad tieši viņi sēdētu un zaudētu savus ekspertu sertifikātus un amatus.

Atbildēt

A.Kavacis

20.09.2017. 03:26

Prezidentu priekšzīme kā etalons

Bērnu priekšzīme, uzvedības un darbības etalons ir viņu vecāki. Valstu vadītāji kļūst par visas valsts un tautas reprezentantiem un spēkā uzturēto morālo vērtību etalonu. Ja pieminam Latvijas Valsts un Ministru prezidentu Kārli Ulmani, atmiņās aust viņa vienkāršība, pieticība, darba griba, uzticība un godprātība. Nav neviena no tagadējās valsts varas elites, kas īsā laikā valsts un tautas labā būtu paveicis tik daudz, kas ar tīru sirdsapziņu būtu uzturējis tik labu kontaktu ar tautu. Ja viņam pārmet politisku tuvredzību, tad to var darīt vien tādēļ, ka Kārlis Ulmanis kā godprātības vadīts cilvēks, nevarēja pieņemt domu, ka ir arī tādi staļini, molotovi, ribentropi un hitleri, kuri, jau līgumus slēdzot, domā kā tos pārkāps- cilvēki bez goda un bez sirdsapziņas. Tā Kārlis Ulmanis bija un paliek Latvijas valstsvīru godprātības etalons.
Ambiciozā Vaira Vīķe- Freiberga ne reizi vien piesauca „Ulmaņa autoritāro režīmu”, tā iesaistīdamās patiesi neatkarīgas Latvijas noķengātāju korī un cerēdama kļūt par „spīdekli”, kas apēnos Ulmaņa slavu. Ko viņa ir atstājusi aiz sevis? Tikai nožēlojamus egoisma uzplaiksnījumus. Atzinusies, ka ir bijusi kontaktos ar triju valstu specdienestiem un cerēdama uz augstāko ANO amatu, viņa bez kaunēšanās pazemoja savu valsti un tautu. Ne reizi neapmeklēja Lestenes brāļu kapus, pat formāli nepasakot paldies latviešu leģionāriem, kuri nosargāja arī viņas iespēju emigrēt. Nkad neatdodama godu nacionālajiem partizāniem, viņa „barojās” ar padomju diversanta Samsona padomiem. „Skriedama” uz slepenu tikšanos ar čekistu Putinu Austrijā, „izlēkdama” pret Baltijas valstu vienoto nostāju, braukdama uz Maskavu svinēt boļševiku uzvaras svētkus, viņa ir radījusi gandrīz nepieskaitāmās iespaidu pati par sevi. Kur tad vēl čekista Drozdova vizīte Rīgā un Krievijas patriarha svētība „latvijiešu” tautai! Tas viss tika darīts ar cerību uz ANO ģenerālsekretāres amatu. Eiropas karaļnamu vizītes nobāl uz šo vērienīgo pasākumu fona. Praktiskā labuma no tā ļoti maz, bet Latvija arī te „labi maksāja” par prezidentes ambīcijām uz augstāko amatu ANO. Tā nu V. V. Freiberga Latvijas vēsturē sevi ir iezīmējusi kā neierobežota egoisma etalonu. Viņa ir kalpojusi pirmkārt sev, nevis Latvijai vai latviešu tautai.Prāv. emeritus

Andrejs Kavacis
Tālr. 3761256

Atbildēt

bumerangs

20.09.2017. 02:30

»

opā

Galvenais, ka jaunu pulksteni nopirka kancelejas darbinieki par savu naudu, nevis VVF. Tas parāda, ka VVF ir galīgi sviestā sagājusi un uzskata sevi par kaut kādu karalieni vai dievu. Tātad kundzes vēlmju dēļ viņas kancelejas darbinieki faktiski kopā ar viņu veica noziegumu, bet, kad pēdas jāslēpj, ...


Jā, šis moments bija visnejaukākais visā stāstā. Kas viņa galvā darās...
Var tikai apbrīnot, ka viņa ir nozombējusi tik daudz ļautiņus, kas pēc visām šīm šmucēm vēl aizvien viņu uzskata par cienījamu personu. Laikam psiholoģijas studijas gluži nebija par velti.

Atbildēt

vispār

19.09.2017. 23:34

»

Edge

Nekā personīga, tikai bizness! Brīvajā tirgū visi cenšas izmantot demokrātijas sniegtās iespējas izmantot max efektīvi. Esošā sistēma (iekārta) darbojas pēc saviem likumiem, tāpēc par rakšanu un racējiem nevajag brīnīties


Bizness var būt dažāds- var pelnīt barojot citus ar sūdiem un var pelnīt arī publiski ēdot sūdus, bet var vienkārši tos ēst, jo patīk.

Atbildēt

Edge

19.09.2017. 23:02

»

interesanti

Lapsu izmanto kā lohu vai viņš ir 'doļā...


Nekā personīga, tikai bizness! Brīvajā tirgū visi cenšas izmantot demokrātijas sniegtās iespējas izmantot max efektīvi. Esošā sistēma (iekārta) darbojas pēc saviem likumiem, tāpēc par rakšanu un racējiem nevajag brīnīties.

Atbildēt

interesanti

19.09.2017. 22:55

Lapsu izmanto kā lohu vai viņš ir 'doļā'?

"Varbūt tikai sagadīšanās, ka lielākoties tieši šī suga ir tā, kas ar putām uz lūpām bļauj par to, cik nozīmīgas latvju valstij ir apmēram tikpat senā pagātnē notikušas sarunas kādā centra viesnīcā...""

Acīmredzami, ka šī lieta izrakta, lai novērstu uzmanību no oligarhu sarunām un ne jau velti bezdarbnieks Ruško aizskrēja uz KNAB sniegt liecības lietā kur sen jau iestājies noilgums.

Atbildēt

ja jau esam tik godīgi,

19.09.2017. 20:37

tad nākošās jaunās vēstures grāmatās arī jāiedrukā visu šo.Rakt gan jārok citur...

Atbildēt

khl

19.09.2017. 20:25

Sū.. par to pulksteni, bet Abrene ta pagalam.

Atbildēt

švamme

19.09.2017. 19:19

»

Ziņa priekš Lato Lapsas!

Lato - papētiet sociopātu tēmu. Īpaši iesaku jauku grāmatu M.E.Thomas "Confessions of a sociopath. A life spent hiding in plain sight". Tad būs vairāk skaidri gan stāsta "varones', gan pietuvināto, gan daudzu "simtgalvu bara" rīcības motīvi


Paldies, es jau iegādājos no "Amazon", tā ir mūsdienās visiem vajadzīga lasāmviela. Ja meklētu ilgāk varbūt ka var lasīt arī online?...bet es gribu papīra, lai pēc tam dotu arī vīram u.c. interesentiem

Atbildēt

tagataga

19.09.2017. 18:25

»

paga paga

Nee, Lato tiesi vinas 80 gadu jubilejaa sii jaunaa masina vinai nav jadod! Tadai ir jabut davanai - nedod, ko velas. Man skiet, ka visus gadus vina pat neapjedz cik mantkariga vina ir un tiesi uz 80 gadiem vinai tas ir jaapaarada. Vinai visa kritika notek kaa pilei udens. Nav iespejams vinai ko teikt...


Te kaut kādi ibijoti taisa kampaņu, paši sazagušies. Izskatās pēc pyzes vājprātiņa - nedod viņai, nedod! Lai dod! Lai izbauda prezidentūras labumus. Un zatlerim jādod! Lai tiek!

Atbildēt

paga paga

19.09.2017. 17:47

Nee, Lato tiesi vinas 80 gadu jubilejaa sii jaunaa masina vinai nav jadod! Tadai ir jabut davanai - nedod, ko velas. Man skiet, ka visus gadus vina pat neapjedz cik mantkariga vina ir un tiesi uz 80 gadiem vinai tas ir jaapaarada. Vinai visa kritika notek kaa pilei udens. Nav iespejams vinai ko teikt, jo vinas saurais, egoistiskais prats pat to nesajedz. Un kauns visai vinas gimenei, kura klusee un parazitee no vinas kamptajiem labumiem, kauns!

Atbildēt

Edge

19.09.2017. 16:41

L.L:"...man šķiet, ka ir cilvēks, kam šis apzīmējums piestāv daudz labāk."
====================================================
Pilnīgi droši var apgalvot - ir cilvēks, kurš neapjēdz kādā sistēmā (iekārtā) viņš dzīvo. Kampēju iekārtā atrast kādu Antiņu vai Trešā tēva dēlu ar katru dienu kļūst grūtāk. Izmirst šī "suga", strauji izmirst:" Trūkst Trešo tēva dēlu un Antiņu." Akadēmiķis, zinātņu vēsturnieks Jānis Stradiņš (Ir.lv)

Atbildēt

nekas nav jauns šajā pasaulē

19.09.2017. 16:27

»

lakatine

lakatine, kā teica Ābrams


starp citu Ābrams Pindacīšai to laktīni atdeva par pirktu. Taču, kā atceramies, ne par velti, bet apmaiņā pret informāciju :)

Atbildēt

ārlietu ministrija

19.09.2017. 16:16

»

ļoti

labs raksts. Kā tur bija ar to teicienu - kad man jau sāk likties, ka mani vairs ne ar ko nevar pārsteigt, viņš (-a) atkal un atkal sagrauj šos manus maldus......Nu, kaut kā tā. Mani šī patiesība nemaz nešokē - ja nu būtu gadījies pašai šo dokumentu izlasīt tiešajā, tad gan laikam sajūtas būtu tādas...


man jau liekas, ka ar to rakstā minētā Pildegoviča klanu arī kaut kas nav kārtībā. Tā brēka ap to arestēto sniega krabju kuģi ar kuru tas Didzis Šmits (starp citu bijušais Ārlietu ministrijas darbonis) ņēmās un pērās vairāku mēnešu garumā kliegdams un brēkdams, tērējot valsts resursus tiesvedībās, ir kuģa īpašnieka Pētera Pildegoviča privāta biznesa lietu kārtošana uz valsts rēķina.

Atbildēt

Es

19.09.2017. 15:26

Dainu māte...

Atbildēt

opā

19.09.2017. 15:14

Galvenais, ka jaunu pulksteni nopirka kancelejas darbinieki par savu naudu, nevis VVF. Tas parāda, ka VVF ir galīgi sviestā sagājusi un uzskata sevi par kaut kādu karalieni vai dievu. Tātad kundzes vēlmju dēļ viņas kancelejas darbinieki faktiski kopā ar viņu veica noziegumu, bet, kad pēdas jāslēpj, kundze neuzskatīja par vajadzīgu pat nopirkt pulksteni, lai paglābtu cilvēkus, kas viņai padevīgi kalpojuši (skaidrs, ka exprezidenti neviens tāpat netiesātu, ņemtu priekšā kancelejas darbiniekus par fake norakstīšanu). Tā ir fantastiska iedomība un zemiskums. Nekādas cilvēcības. Un tagad šitā tante raud par "bēgļiem" un nepilsoņu "bērniņiem", kā atkal latviešiem ir kādam jāklanās. Pretīgi.
P.S. Lai tas kalpo par mācību visiem ierēdņiem, kas piesedz kungu blēdības. Kāpēc jūs to dariet? Ja būs sū.i, tad jūs paliks zem sitiena. Kāpēc zaudēt savu godu citu blēžu dēļ?

Atbildēt

Mjā..

19.09.2017. 14:41

»

wera

VVF ir spogulis latviešu mentalitātei. Vēroju ilgu laiku tos, atklāti sakot divkosīgos mūdžus, savādāk nosaukt nevar, no TB/LNNK. Tieši tas pats"rokraksts", nohamīt jebko, dzīvot uz citu rēķina, shēmot un šantažēt...


Drīzāk jūs esat spogulis kārklukrieva mentalitātei. Esat gatavs izdarīt muļķigus vispārinājumus un izkliegt tukšus apgalvojumus, lai tikai apmierinātu savu nepilnvērtības kompleksu un atrautu kaut nedaudz no dubļainās zemes savu vārgo pašapziņu.

Atbildēt

ww.

19.09.2017. 14:15

gribās uzdot jautājumu,kas tajā laikā vadīja KNAB?Vai mums ir vajadzīga tāda institūcija,kas neko nedara valsts,tautas labā,tikai no mūsu nodokļiem saņem algas un citus labumus.

Atbildēt

Vērojums

19.09.2017. 14:12

Nelietis Lapsa. Sabojāja visu maļinu VVF, nekāds prieciņš nebūs 80 gadu jubilejā. Mašīnīte ar mielēm, mīļoto pulksteni būs jāatstāj mājās, kaut ko jaunu izspiest neizdosies. Tikai fanu bari nedaudz silda sirdi, gatavi past porvast za VVF.

Atbildēt

Aizkraukle

19.09.2017. 14:11

VVF pulkstena lietu izmeklēja bijusais scandalozi slavenais KNAB izmekletajs Kaspars Dreimanis, kurs tagad no 2010.gada strada Aizkraukles banka. Izbeidza kriminallietu, tapec,ka J.Strike paludza izbeigt un Maizitis ari pateica, beidziet ara.
Ta ka to K.Dreimani vajadzetu nopratinat, kur tad tas noziedziga nodarijuma sastavs tik peksni pazuda, kad augsas uzspieda....???

Atbildēt

Vērojums

19.09.2017. 14:08

»

L.L.un komentētājiem

Kaut ko tik pretīgu pat ārprātīgos murgos grūti iedomāties.Izlasot šo domu kroplību ir sajūta,ka esmu iemests pamatīgā sūdu bedrē.Normāls latvietis ko tādu samurgot nav spējīgs,jo tas ir ārpus pamattautas morāles,audzināšanas ,dzīvesziņas utt.Tādi murgi ir PSRS laiku ideoloģijas,politmācību perversija...


Iekoda kaulā VVF faniem? Nekas, nekas. VVF ir bieza ādiņa, ceru, ka faniem arī. Nekaunību, bezkaunību un sevis ārprātīgu pārvērtēšanu pavada bieza ādiņa. Lai gan skatoties uz VVF ir šaubas. Cik gan cilvēkam nav jāciena sevi, lai nospertu sū.. pulksteni?

Atbildēt

Kurpe

19.09.2017. 14:02

Ziniet, man it kā pat VVF patīk. Reizēm.
Bet man par to pulksteni arī dūša apskrējās. Daudz vairāk nekā par to kapa vietu vai mašīnu - jo, nu, ai, ja jūtas "pelnījusi", lai jau, man nav žēl. Bet šis ir tik zemiski truli, ka vienkārši ir baigi bēdīgi.

Atbildēt

Janka

19.09.2017. 13:55

Varbūt tikai sagadīšanās, ka lielākoties tieši šī suga ir tā, kas ar putām uz lūpām bļauj par to, cik nozīmīgas latvju valstij ir apmēram tikpat senā pagātnē notikušas sarunas kādā centra viesnīcā...
--------------
Esot viens no "šīs sugas", atzīmēšu, ka ir starpība starp pulksteni un oligarhu plānoto daudzmiljonu zemes gabalu ostā vai airBaltic nozagšanu, un ne tikai...

Atbildēt

mamma daba

19.09.2017. 13:32

interesanti, ka nevienu faktu raksta autors tā arī nepiemin. Tendencioza nomelnošana, ņemot vērā žurnālista vēsturi, ir tikai loģiski novērojama.

Atbildēt

sc

19.09.2017. 13:30

»

wera

VVF ir spogulis latviešu mentalitātei. Vēroju ilgu laiku tos, atklāti sakot divkosīgos mūdžus, savādāk nosaukt nevar, no TB/LNNK. Tieši tas pats"rokraksts", nohamīt jebko, dzīvot uz citu rēķina, shēmot un šantažēt...


Neiedomājami nekaunīga, zaglīga veča. Domājams, ka vēl daudz par viņu un viņas ģimeni nāks gaismā. Ir jāmaina likums uz jāatņem visas privilēģijas! Tā ir ņirgāšanās par tautu!

Atbildēt

wērotājai werai

19.09.2017. 12:59

Kālab tu nepavēro savējos?Un kas tie tādi,kuriem"piegriezusies latviešu mentalitāte"?Tak jau tavējie-atbrīvotāji un izsūtītāji.kā tu zini,ka tavējie nestučīja?Ko tu tik sirsnīgi gaidi?Lai vēsturnieki pētītu tautu mentalitāti?Ka tik nav otrādi,proti,ka tavējie savas nelietības piešuj latviešiem pašiem savā zemē.Ar tik stulbiem un primitīviem vērojumiem ..labāk nemaz nebūtu nākusi klajā.

Atbildēt

L.L.un komentētājiem

19.09.2017. 12:58

Kaut ko tik pretīgu pat ārprātīgos murgos grūti iedomāties.Izlasot šo domu kroplību ir sajūta,ka esmu iemests pamatīgā sūdu bedrē.Normāls latvietis ko tādu samurgot nav spējīgs,jo tas ir ārpus pamattautas morāles,audzināšanas ,dzīvesziņas utt.Tādi murgi ir PSRS laiku ideoloģijas,politmācību perversija.
L.L.kapēc tu neko neraksti par SC un Ušaka miljonu zādzībām?Kremlis neliek?

Atbildēt

Yes

19.09.2017. 12:28

»

lauķis

Tikai apses miets


Dzimumorgānos

Atbildēt

Doma

19.09.2017. 12:25

Vai jus esat parliecinati, ka uzraditais - jaunais pulkstenis ir orginals, vai tomer relpika pa 10x mazaku summu?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: