Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

UZMANĪBU-RISINĀJUMS

22.04.2017. 17:10

Tiek gatavots pagaidu regulējums līdz pilnīgai zemes izpirkšanai.
Ja līdz 2018.gada 1. janvārim nav panākta rakstveida vienošanās par starp zemes īpašnieku un dzīvokļa īpašnieku par zemes nomas samaksas kārtību, tad zemes īpašniekam būs iespēja saņemt zemes nomas maksu atvieglotā veidā aizpildot valsts izstrādātu zemes nomas maksas veidlapu, kura būs saistoša visām iesaistītajām pusēm.
Tādā veidā valsts veiks taisnīga starpnieka lomu netērējot nodokļu maksātāju naudu no kopējā budžeta, kā arī būtiski atvieglos tiesu darbu un noslodzi par konflikta situāciju, kas pēc būtības ir un var rasties par vienu un to pašu jautājumu daudziem simtiem cilvēku.
Īpaši tas atvieglos dzīvokļu īpašnieku stāvokli, kad nereti apsaimniekotāji maldina dzīvokļu īpašniekus izmantojot viņu vājās zināšanas šajā sarežģītajā likuma regulējumā, kā rezultātā zaudētāji ir gan zemes īpašnieki, gan dzīvokļu īpašnieki un izveidojas visdažādākās problēmas- izkrāpta dzīvokļu īpašnieku nauda, nenomaksāti rēķini zemes īpašniekam un citi.

1. Sākot ar 2018.gada 1.janvāri tiks noteikts, ka 6% zemes nomas maksa ir jāiekasē pašvaldībām to ietverot NĪN paziņojumā, kurā zem NĪN ailes būs zemes piespiedu nomas summa.
2. Parāda gadījumā šī summa tiks piedzīta bezstrīdus kārtībā līdzīgi kā citi parādi par nodokļiem un nodevām.
3. Savukārt zemes īpašniekam kopējā summa 6% apmērā tiks pārskaitīta uz viņu kontu automātiski.

Atbildēt

KLEMENTĪNS-RĀCENIS

19.04.2017. 14:41

Mani sauc KLEMENTĪNS-RĀCENIS.
Man iedeva tādu vārdu, jo esmu RĀCENIS, kurš līdzīgs KLEMENTĪNAM un neviens nevarēja īsti saprast esmu pilnīgs DĀRZENIS vai tikai daļēji.
Apliecinu to, ka esmu pilnīgs DĀRZENIS!
Daži mani sauc arī par DIBENGALVU citi par GALVDIBENU, bet abi varianti ir pareizi, jo man kā RĀCENIM GALVA IR DIBENĀ vai DIBENS IR GALVĀ, esmu apaļš ar zaļiem lakstiem.
Parasti es rakstu ŠĻURU vai ŽĻURGU kur piemetu kārtīgu devu ar MELIEM!
Dzīvoju šajā NEATKARĪGAJĀ PLANTĀCIJĀ nekad ne par ko nemaksāju!
Parasti apkārt man ir sūdi un KOLORĀDO VABOLES, nu tās ar orandžajām svītrām, cilvēki viņas sauc: KUKAINIS-BUKAINIS!
Tādiem pašiem DĀRZEŅIEM kā man un arī KUKAIŅIEM-BUKAIŅIEM ļoti patīk, ka mūsu NEATKARĪGAJĀ plantācijā ir daudz sūdu, kur mēs varam labi vairoties kopā ar citiem PARAZĪTIEM kuri mums ir apkārt un jūtamies labi.
Sensenos laikos, kad mēs nezinājām, kas ir KAPITĀLISMS, citi DĀRZEŅI mums teica, ka tur aiz tās dzelzs sēstas ir PŪSTOŠAIS KAPITĀLISMS un mēs kā īsti DĀRZEŅI tam noticējām un tiecāmies uz to tikai ar vienu domu, ka tur viss PŪST un SMIRD un tur varēsim kāDĀRZEŅI, KUKAIŅI-BUKAIŅI, KOLORĀDOVABOLES un CITI PARAZĪTI netraucēti vairoties, bet patiesībā izrādījās, ka tur cilvēki grib dzīvot pēc likumiem un kārtības.
Tas mums neder, mēs tam pretosimies ar visiem spēkiem!
Baidāmies tikai no tā lai neatgrieztos 1918.g., kad tādus DĀRZEŅUS kā mēs, šķēla ar zobenu pa diogonāli briesmīgā ARĀJU TAUTA!

DĀRZENIS KLEMENTĪNS-RĀCENIS

Atbildēt

Ar slimiem nerunā

11.04.2017. 23:31

»

VDK

Rancān, pastāsti par savu pagātni un VDK


Pajautā biedrībai "Tauta pret ŠLITKI". Man liekas ka Rancāns ir pamatīgi uzspēris uz varžacs šim ķēmam.

Atbildēt

VDK

09.04.2017. 19:10

Rancān, pastāsti par savu pagātni un VDK???!!

Atbildēt

Jānis

04.04.2017. 09:45

Rancāna k-gs! Veselību, veselību un vēlreiz veselību!!! Liels paldies!!!

Atbildēt

realty

04.04.2017. 00:29

es prognozēju, ka dzīvokļiem kritīs cena, jo tas process jau notiek, cilvēki masveidā pārdod "tādus" dzīvokļus (privatizētus vai nopirktus), jo kam tad tāds vajadzīgs????

Atbildēt

Arprāts

03.04.2017. 23:33

»

Atkal

tie paši copy/paste, jo juridisku iebildumu rakstam nav. Tiešām nobijušies, ka masveidā nemaksās krāpniekiem, un ko tad darīs ka nauda pati kabatā nekritīs


Ar kāju ver vaļā tiesu durvis un caurkrīt juridiskā motivācijā - kauns pa visu pagastu. Gāžas laukā kā sapuvusi sēta? Varbūt grūtupa, lai viņam vieglas smiltis, variants - tukša vieta nemēdz būt? Nē, grūtups bija gudrs cilvēks.

Atbildēt

Apvienojieties, jauna biedrība

03.04.2017. 23:29

TAUTA PRET ŠLITKI, jeb Daudzdzīvokļu namu dzīvokļu īpašnieki apvienojamies!.

Atbildēt

Atkal

03.04.2017. 22:25

tie paši copy/paste, jo juridisku iebildumu rakstam nav. Tiešām nobijušies, ka masveidā nemaksās krāpniekiem, un ko tad darīs ka nauda pati kabatā nekritīs.

Atbildēt

Jurists

03.04.2017. 22:14

Paldies Rancānam. Re kā nobijušies nabaga šlitkes juristiņi. Viņiem nav pat ko iebilst. Ko var iebilstm kad aste deg un ne jau no Rancāna juridieskiem rakstiem, bet no tā, ka viņiem nelikumību pilna pakaļa laikam.Suns zina ko ēdis. Re, viņš var terori\zēt tukstošiem cilvēku, bet pret viņu nedrīkst i\zvirzīt pat juridiskus apsv\erumus, tūlīt draud, ķeras klāt pie personības.Tas ir baiļu sindroms, pilna sirdsapziņa un zemiskuma izpausmes. Zemiski šie cilvēciņi. Vēlu Rancānam izturību.

Atbildēt

ironiskais

03.04.2017. 19:22

»

DP

Rancān, tu jau sen esi nonācis DP redzes lokā


Vienīgais, kam atnāks pakaļ DP būsi Tu pats. Tevi savāks par to, ka draudēji ar to pašu DP:))

Atbildēt

DP

03.04.2017. 18:56

Rancān, tu jau sen esi nonācis DP redzes lokā!
Aiz taviem "rakstiņiem" un "aicinājumiem" ir skaidri redzams MOTĪVS ....! Gaidi DP uzaicinājumu tuvākajā laikā!

Atbildēt

Vietējais

03.04.2017. 18:43

Paldies par rakstu.
Jūsu padomi lieliski noderēs tiesu procesos ar Rīgas būvvaldi un attīstības departamentu, kur strādā ne mazāk spēcīgi demagogi, tieši tāpat kā tiesās.
Valsts un pašvaldību vara nav ieinteresēta attīstībā, jo bagāti cilvēki ir arī mazāk manipulējami, un varai tas nekādi nav izdevīgi. Pagaidām bremzes ir ieslēgtas daudzās vietās, ne par velti cilvēki izvēlas iespēju aizbraukt, nevis iesaistīties nebeidzamā cīņā ar varas mafiju.

Atbildēt

švamme

03.04.2017. 18:35

šļitkai pakaļa laikam nosvīdusi, ar autora biogrāfiju, vai īpašumā esošā uzskaitījumu neatspēko uzskaitītos tiesību normu, likumu pārkāpumus Latvijā. Man nav īpašuma Latvijā, un šis te beztiesiskums attur no iegādāšanās, kaut arī ļoti gribu, un nav arī dārgi. šļitka ir jātiesā ar visu zemju konfiskāciju.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

03.04.2017. 18:34

Tas ko, citiem vārdiem jūs apgalvojat, ka bauriem jāmaksā kungiem tik cik viņi pieprasa bez ierunām?

Atbildēt

Info

03.04.2017. 18:00

Nabadziņš Rancāns! 3 dzīvokļu īpašnieks un vēl citu īpašumu īpašnieks...! Smiekls nāk...!

Atbildēt

Info

03.04.2017. 17:49

Klementija Rancāna īss CV:
„Jurists”, bijušais IeM operatīvais darbinieks, bijušais Rīgas tiesas apgabala prokurors, VDK darbības pārtraukšanas valdības komisijas loceklis.
Pensionētais PSRS prokurors (komunisma idejas paudējs) par ko ir izmests 2012.gadā no partijas „Vienotība” un arī dzīvokļu īpašnieku interešu lobētājs, kurš ir māju īrnieku tiesību biedrība „AUSMA” valdes loceklis.
Dzimis: 1937; dzimums: vīrietis; tautība: latvietis; ģimenes stāvoklis: precējies. Dzīvesvieta: Rīga. Darbavietas un ieņemamie amati (arī amati politiskajās partijās, reliģiskajās organizācijās, arodbiedrībās, biedrībās vai nodibinājumos) vai - ja darbavietas nav - nodarbošanās, statuss: Denacionalizēto māju īrnieku tiesību biedrība "Ausma", valdes loceklis, jurists. Izglītība: Maskavas Augstākā skola, Minskas juridiskā nodaļa (1972), jurista kvalifikācija. Pašnovērtējums par latviešu valodas prasmi: dzimtā valoda. Kandidāta īpašumā vai valdījumā (arī sakarā ar nodibināto aizbildnību vai aizgādnību) esošie nekustamie īpašumi (to veids un atrašanās vietas): zeme, Baldones novadā, (īpašumā); kooperatīvā garāža, Rīgā, (valdījumā); dzīvoklis, Rīgā, (īpašumā); dzīvoklis, Rīgā, (īpašumā); dzīvoklis, Rīgā, (īpašumā). Kandidātam piederošie valsts institūcijās reģistrējamie transportlīdzekļi (sauszemes, gaisa un ūdens transporta līdzekļi - to veids, izlaides un reģistrācijas gads): vieglā automašīna AUDI 80, izlaides gads 1986., reģistrācijas gads 2000.; vieglā automašīna ŠKODA FABIA, izlaides gads 2008., reģistrācijas gads 2008.

Atbildēt

Info

03.04.2017. 17:49

Dzīvokļu īpašnieku „lobists”- Klementijs Rancāns.
Kas patiesībā ir šis Klementijs Rancāns?!
K.Rancāna paustais:
1. Pašreizējais Vēlēšanu likums ir „šizofrēnisks”.
2. Vai nebūtu laiks lietas saukt īstajos vārdos un nemaskēties aiz mistiskiem nosaukumiem, jo nav tāda “komunistiskā genocīda”.
3. “SKDS reitingu dati ir politiski krimināla krāpšana – vēlētājam nolaupa balsi, lai to atdodu par ienaidnieku partijām.
Patiesībā viņa idejas un raksti ir ar KOMUNISMA piesitienu, kurus karsti atbalsta ļoti destruktīva organizācija Eiropas Savienības pretinieki- Eiroskeptiķu rīcības partija!!!
Nonsens- šis tips ir bijis iekundzējies VDK darbības pārtraukšanas valdības komisijas locekļa amatā!
Vārdu sakot īsumā palasot internetā n-tos viņa rakstus un informāciju K.Rancāns par sevi rada šizofrēniska populista iespaidu, kurš nodarbojas ar politisko „tūrismu” un nerod mieru savā vecumā.
Rancānam draugos ir arī bijušais čekists Roberts Milbergs ( segvārds- „Sakoļskis”), tad rodas jautājums- Kas patiesībā bija un ir vecais PSRS prokurors Maskavas skolas absolvents„jurists”?
Ir skaidrs, ka šāda cilvēka darbības ir ļoti kritiski vērtējamas un apšaubāmas, jo neviens Maskavas skolas beigušais tāpat vien nestrādāja PSRS IM struktūrās tādos amatos!
Varbūt arī Klementijs Rancāns patiesībā ir VDK aģents???!!!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: