Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Janka

12.10.2017. 15:34

»

Mjā..

Un kur ir LZZ - Latvijas ZAĻO un zemnieku savienība, kura rīko protestu akcijas Biķernieku mežā


tu gribēji redzēt, kā tādi tarakāni kā bumbieri no LVM fiziski izrēķinās ar viņiem un rosina prāvas? ja tu segsi tiesas izdevumus, nav problēmu

Atbildēt

apkopēja no VMD tev piekrīt

12.10.2017. 15:26

»

kautko no meža saprot

nevajag komentēt par sev nesaprotamām lietām, vēlams izpētīt esošo kokmateriālu tirgu, un tad vērt muti vaļā


re, šodien Latvijas galvenajā avīzē mūsu Knēts pateicis tā keftīgi : neizglītoti cilvēki neko nesaprot, ko viņi redz.
"Knēts norāda, ka cilvēki bieži vien neizprot, kas tieši ir mežs." (LA)

Atbildēt

Mjā..

12.10.2017. 15:13

Un kur ir LZZ - Latvijas ZAĻO un zemnieku savienība, kura rīko protestu akcijas Biķernieku mežā?!

Atbildēt

kautko no meža saprot

12.10.2017. 10:53

"Valsts meža dienesta informācija rāda, ka pašvaldības uzņēmums Rīgas meži ir pieprasījis un arī saņēmis atļauju kopumā 29,34 hektāru izciršanai Biķernieku mežā."

cienījamais PIETIEK - vārdu - izciršana - augstākminētajā teikumā lietot ir nekorekti, jo cilvēki, kuri nav cieši saistīti ar mežsaimniecisko terminoloģiju, saprot to kā visu koku nociršanu, krājas kopšanas un galvenās cirtes izlases metode neparedz platību vienlaidu notīrīšanu no kokiem, bet ganatsevišķu koku izciršanu pēc noteiktiem kritērijiem.
Jūsu vietne sāk pieņemt dzeltenu nokrāsu

Atbildēt

lasītājs

12.10.2017. 09:42

aizvien fascine mežacirtēju kvēlā vēlme uzzināt mērķi

Atbildēt

Jānis

12.10.2017. 07:37

Nu komentētājiem neko pārmest nevar. Nav zināšanu un mauj kā nu kurš izprot atkarībā no pieres šauruma, temperamenta, audzinātības u.t.t. Brīnos tikai vairāk un vairāk par pietiek.com(Lapsa?) regulāri ražotiem rakstiem, kuri ir, piedodiet, idiotiski un demagoģiski. Nu nevar taču būt tik stulba tā rakstītāju komanda! Kādi mērķi ? Vai slimu cilvēku terapijas veids - izlādēties uz citiem ?

Atbildēt

ResProd

12.10.2017. 00:35

un ko dara piem. Gints Bumvieris no Latvijas valsts mežu valdes? Ņem un naturāli iesūdz tiesā cilvēkus, kas stājas pretī meža izzāģēšanas plāniem. Izzadzēji pilnīgi reāli sūdz tiesā dabas aizstāvjus, kas cenšas nosargāt mežus. Tā tas notika Zemgalē pirms pāris gadiem.
Vot, paņemt to Bunbieri vienreiz un parādīt tautai to pirkto vergu!!!

Atbildēt

Dailonis Jūsmiņš

12.10.2017. 00:05

11.10.2017. aizbraucu uz Tomes Baldones mežiem pasēņot. Biju vienkārši satriekts par to, kas izdarīts, nezinu kuras mežniecības, 10 kvartālā. Nocirsta priežu briestaudze, kur sagatavota, vismaz tā bija redzams uz vietas, vēlāk nosūtīšu foto, tikai papīrmalka. No cirsmas, kur bija sagatavoti vairāki tūkstoši papīrmalkas, redzama tikai krava 20 - 30 kbm zāģbaļķim resnuma ziņā atbilstoši sortimenti. Tātad ir dota atļauja cirst retināšanai un skrajcirtei atbilstošas audzes, ir sankcionēts diametra samazinājums cērtamajiem kokiem. Attīstam nevis paši savu ražošanu, bet dāvinām koksni citiem un par dārgu naudu pērkam gatavo produktu. Prātā nāk viss ko K.Markss un F.Engelss ir teicis par kapitālismu, kolonija, diemžēl, tā Latvija vien Eiropai ir. Un šeit pie varas nav savas tautas pārstāvji, bet ārvalstu nopirkti ļautiņi, kuriem pie pakaļas ir viss, kas šeit notiek, ieskaitot prezidentu, kuram nav pat laika vienreiz izlasīt savu referātu ANO.

Atbildēt

ak vai...

11.10.2017. 23:25

Tās ir tās vietas, kur bērnībā slēpots, kur vasarās pa kādai pļavas vizbulītei varēja vēl vērot, tas viss- neizbraucot no Rīgas. Parasta ikdienha galvaspilsētā, kad bez liekiem pārbraucieniem "atvilkt elpu" gan lieliem, gan maziem... Žēl tā visa.

Atbildēt

interesanti

11.10.2017. 22:50

zinātāji teica, ka nesen vairāki ir izmesti no Rīgas mežiem. Ir zināmi, kuri tie ir?

Atbildēt

pamela

11.10.2017. 22:09

Visai dīvaini,ka mans komentārs par VVF pulksteni tiek iešvunkāts pavisam citā tekstā,bet gan jau sapratīsiet!

Atbildēt

pamela

11.10.2017. 22:06

Riebjas lasīt to stulbumu,pietiek ar virsrakstu!
Cien."pietiek"cik eiro naudas tiks iztērēts šai pārvārītajai zupai?Vai nebūs vairāk par tā pulksteņa cenu?Ir taču jābūt kādām sarkanām švīkām un VESELAJAM saprātam!KO JŪS GRIBAT PANĀKT ar šo O.Bendera pasākumu?Kuru partiju vai politiķi tagad vēl arvien apdraud VVF??

Atbildēt

nu, ko tu apklusi Strīpnieka, Zakovica, Bumbiera, zābaklaiža, no Latvijas valsts mežiem??

11.10.2017. 22:04

Ir tev ko atbildēt uz jautājumiem? Vai melojamais aizkrita? Rauj vaļā, pa punktiem:
Nu tad jau nebūs problēmu uzrādīt meža kopšanas projektu (šķiet kaut kam līdzīgam ir jābūt, vai ne?), aktus-kāda veidā ir veikta meža inventarizācija, un cik ir bojātie koki, tad darbu plānu, kā arī , cik tad kopā kokmateriālu ir iegūts . Un, protams, kādā platībā...
Ja kailcirte

Atbildēt

Aicis

11.10.2017. 21:50

»

Melo reportieri

Mežs netiek izcirsts, bet gan veikta kopšanas cirte...


Nevis kopšanas, bet gan kailcirte

Atbildēt

9-0

11.10.2017. 19:56

Tur būs lielveikals "Amerika"

Atbildēt

jautājums

11.10.2017. 19:30

»

Melo reportieri

Mežs netiek izcirsts, bet gan veikta kopšanas cirte...


Nu tad jau nebūs problēmu uzrādīt Lato (tas ir sabiedrībai) meža kopšanas projektu (šķiet kaut kam līdzīgam ir jābūt, vai ne?), aktus-kāda veidā ir veikta meā inventarizācija, un cik ir bojātie koki, tad darbu plānu, kā arī , cik tad kopā kokmateriālu ir iegūts . Un, protams, kādā platībā...
Ja kailcirtes nav bijis, tad kur problēma šim notrenkātajam, bet ļoti trekni algotajam, preses sekretāram lepni nak klajā ar publisku paziņojumu-kas, ko un kāpēc cērt. Un cik ir izcirsts.
Un kāpēc mežs ir tik izpostīts ar smago tehniku... Kopšanas cirtnēm pietiktu ar vieglākiem traktoriem, kas mežu tik ļoti neizposta. Kā vandāļi.
Un Rīgas meži nav primāri domāti kokmateriālu iegūšanai, bet gan pilsētas apzaļumošanai un pilsētnieku atpūtai.
Ja Rīgas meži ir citādos ieskatos , tad lai nu ir tik drosmīgi un to rīdzeniekiem paziņo.

Atbildēt

waah

11.10.2017. 19:23

»

Dīvaini

Viens mežsaimniecībā neizglītots pilsonis kaut kur padzirdējis jēdzienu 'kailcirte' un iedomājies, ka tā ir jebkura ciršana. Cilvēkam, kuram nav jēgas par mežizstrādes procesu, zemē guļoši stumbra nogriežņi un meža ceļi ar traktortehnikas risām cirsmu izstrādes laikā liekas vandālisms. Uzreiz bļauj ...


Ja es nebūtu redzējis kā mūsdienās Latvijā izcērt mežus, kur kilometriem plešas izcirtums un neviens kociņš ne krūms nav palicis dzīvs...

Bet ja par rakstu - nu manis pēc, lai cērt, jo Rīgai vajag kur plesties un varbūt ka ātrāk nogrims arī...

Atbildēt

man baigā aizdoma

11.10.2017. 18:53

ks tur kāds ļoti tuvs kolēģis ir pastrādājis...

Atbildēt

Melo reportieri

11.10.2017. 17:59

»

VISGUDRĀKAJAm

Vai tiešām visus uzskatiet par pilnīgiem muļķiem, kas bet speciālas izglītības nesaprot, ko nozīmē meža izciršana Rīgas sirdī gandrīz 30 ha platībā


Mežs netiek izcirsts, bet gan veikta kopšanas cirte.
Kopšanas cirte — viens no svarīgākajiem mežsaimnieciskiem pasākumiem saimnieciski vērtīgu, noturīgu kokaudžu izaudzēšanai un meža produktivitātes palielināšanai. Kopšanas ciršu galv. uzdevums ir uzlabot audzē paliekošo koku (galv. audzes) kvalitāti un veicināt to augšanu.

Atbildēt

atbilde

11.10.2017. 17:50

»

jautājums

Vai Jūsu, ļoti izglītotajā izpratnē, mežizstrāde ir tas pats, kas meža kopšana


Jā - veikta kopšanas cirte ir mežizstrādes procesa rezultāts. Mežizstrāde — kokmateriālu sagāde. ∆ ietver cirsmu darbus, kokmater. transportēšanas un krautuvju darbus. ∆ tehnol. procesā ir šādas pamatoperācijas: koku gāšana, atzarošana, stumbru sagarumošana, kokmater. treilēšana vai pievešana, krautnēšana un kokmateriālu izvešana.

Atbildēt

bet

11.10.2017. 16:55

»

Me

Cerams, PIETIEK turpinās pētīt, kas tos kokus notirgos un kam par to tiks peļņa


Tur pat nav ko pētīt ! Tā kā šis kantoris "Rīgas Meži" ir Domes paspārnē,tad kalps Tauriņš peļņu nodos saviem kungiem Ušakovam un Amerikam !

Atbildēt

juriks

11.10.2017. 16:18

76.g.atpakaļ Ošupes pag.Lielpurvos,sadēstiju mežu,jau nogriezts,naudu sadalījusi,sie komunisti,kopā ar noziedzniekiem......

Atbildēt

jautājums

11.10.2017. 16:13

»

Dīvaini

Viens mežsaimniecībā neizglītots pilsonis kaut kur padzirdējis jēdzienu 'kailcirte' un iedomājies, ka tā ir jebkura ciršana. Cilvēkam, kuram nav jēgas par mežizstrādes procesu, zemē guļoši stumbra nogriežņi un meža ceļi ar traktortehnikas risām cirsmu izstrādes laikā liekas vandālisms. Uzreiz bļauj ...


Vai Jūsu, ļoti izglītotajā izpratnē, mežizstrāde ir tas pats, kas meža kopšana?
Jūs uzskatat, ka tie ir identiski procesi? Atšķirības nav?
Un ar tādu attieksmi un profesionalitāti pat preses sekretāram 5 štukas mēnesī...

Atbildēt

Dīvaini

11.10.2017. 15:35

Viens mežsaimniecībā neizglītots pilsonis kaut kur padzirdējis jēdzienu 'kailcirte' un iedomājies, ka tā ir jebkura ciršana. Cilvēkam, kuram nav jēgas par mežizstrādes procesu, zemē guļoši stumbra nogriežņi un meža ceļi ar traktortehnikas risām cirsmu izstrādes laikā liekas vandālisms. Uzreiz bļauj par izlaupīšanu. Un trakākais, ka reportieri pavelkas līdz un meklē sensāciju. Kāpēc šāda sensācija netiek meklēta jebkurā būvlaukumā, kur sakrauti materiāli un teritorija izbraukāta?

Atbildēt

Sila Mārtiņš Vecais mežkopis,nevis LVM plānotājs tukšgalvis.

11.10.2017. 14:40

»

???

Vai meliorācijas sistēmu, izbūve, atjaunošana, ceļu izbūve ir par velti??? Meža stādīšana, kopšana, atzarošana ir par velti??? Tā vienkāršoti pieiet jautājumam ir pilnīgi infantili. Bet kā jau visos valsts uzņēmumos, noteikti ir ko optimizēt


To LVM:
Jūs to mežu 80 -100 gadus atpakaļ stādijāt?
Jūs kopāt?
Cik meža h esat nosusinājuši?

Pie visa gatāvā tikai.
Cērtat tad tos savus 90g iestādītos ,koptos,nomeleorētos mežus.
Uz priekšu.
Uz veciem mežziņu un mežkopju lauriem gribat izlīst,jo paši sajēgas nava.
Mākat cirst tikai ceļmalas šobrīd Kolka -Venspils,jo redz pa saviem uzbūvētajiem ceļiem nekur iebraukt un nocirst nevarat,jo plānot mākat tikai uz nākošnedēļu.

Atbildēt

???

11.10.2017. 14:27

»

Sila Mārtiņš Vecais mežkopis,nevis LVM plānotājs tukšgalvis.

Latvijas valsts meži nocērt pāri par 10000000 m3 koksnes gadā.Ar katru gadu vairāk...


Vai meliorācijas sistēmu, izbūve, atjaunošana, ceļu izbūve ir par velti??? Meža stādīšana, kopšana, atzarošana ir par velti??? Tā vienkāršoti pieiet jautājumam ir pilnīgi infantili. Bet kā jau visos valsts uzņēmumos, noteikti ir ko optimizēt.

Atbildēt

jautājums

11.10.2017. 14:16

»

tārgalnieks

tad jau biedrībai "Zaļās mājas" un Kristapam Ceplim, kas Latvijas avīzē štancē tos mītus par mūsu mežu platībām, ar to projektu būs kāds sakars...


Man iznāca noklausīties Kristapa no Zaļās mājas prezentāciju...Baisa pieredze.
Ļoti nepatīkams iespaids palika- Cirst, cirst, cirst...Īpaši bija uzvilcies, ka piejūras meži jāizcērt un kailcirtē, jo izlases ciršana esot resursu šķiešana bezjēgā. Kaut ko par celulozes ražošanu arī murmulēja.
Cik sapratu, tad zaļā māja nozīmē, ka māja un viss tajā ir pagatavots no koka...Nocirsta, protams.

Atbildēt

Sila Mārtiņš Vecais mežkopis,nevis LVM plānotājs tukšgalvis.

11.10.2017. 14:02

Latvijas valsts meži nocērt pāri par 10000000 m3 koksnes gadā.Ar katru gadu vairāk.
Peļņa nedaudz virs 5000000 euro 2016 g,ar katru gadu samazinās.(Tipa itkā palielinās,bet cērt tak vairāk)

Tas ir;

5 euro par 1m3 kubikmetru!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Skandināviem 27 gadus dāvinam mežu.

Tad kādas viņiem LVM ir izmaksas,ja zāģbaļkus vidēji šobrīd iepērk par +- 60 eur/m3,kas ir ap 70 % un parējais (papīrmalka,tara,malka) +-30 euro/m3.
Zāģētājiem,izvedējiem,transportniekiem maksā kapeikas ,ja kas,līdz +-15 eur m3 līdz 100 km piegādi kopā.

Kur paliek starpība??????
Ofisa un administratīvās iznaksas???

Kā jūs domājat vai šis uzņēmums ir ilgdzīvotājs un nākotnē konkurēt spējīgs?

Ar ko konkurēs, ar celmiem?

Un tas pats ir ar Rīgas mežu aģentūru.1 pret vienu, LVM mazā kopija,tikai citi barokļi jābaro ..
..

Kas no tā ir ieguvējs?
Valsts ar mežiem -lidlaukiem? Naudas kā nav tā i nebūs ...
Pakalpojumu sniedzēji? Ar nez vai .
Varbūt daži pietuvinātie valdei ....?Hmmm
Tauta,kurai šos 50 milj dalot uz 2 milj iedzīvotājiem tiek katram pa 25 euro gadā,mīnus nodokļi protams.Ar tiem 25 eur 5 dienas gan jāizdzīvo persionāram.

Vai mums to vajag???

Atbildēt

tārgalnieks

11.10.2017. 13:52

»

SKAIDRS

Tad jau atjaunots projektiņš ar misteru 20


tad jau biedrībai "Zaļās mājas" un Kristapam Ceplim, kas Latvijas avīzē štancē tos mītus par mūsu mežu platībām, ar to projektu būs kāds sakars.

Kristaps turklāt slikti redz un grib, lai arī mēs koriģētu savu redzi. Kristaps avīzēs apraksta savu redzes defektu - "Brauc, kur vēlies, visur Latvijā ir redzami meži." (LA)

Atbildēt

jautājums

11.10.2017. 13:33

Nesaprotu es šito... Vienkārši nesaprotu!
Vai ap Rīgu pļavu trūkst, ja grib mājas būvēt? lai atpērk no pierīgas pagastiem. Kāpēc mežs jācērt nost?
Kapus nopostīt, mežus izcirst...Pēc kundziņiem kaut vai ūdens plūdi...20%, 20%, 20%...$, $, $...
p.s. preses sekretāra alga ir neadekvāta Latvijas darba tirgum. Cik saprotu- patricieši Nils & Ameriks tādā veidā izrāda savu nicinājumu pret plebejiem...

Atbildēt

Valstij nekad nav tautai, oligarhijai vienmēr ir

11.10.2017. 13:01

»

Valstij neesot naudas

Nupat arī valdība kārtējo reizi parādīja, kā interesēs reāli strādā un kādu kapitālu pabalsta...


Šī jau tāda oligarhu Latvija vien ir...ZZS, Vienotība, Saskaņa, NA, visas drošības un tiesībsargājošās iestādes ideoloģiski ir Putina Krievijas mentalitātes nesējas. Māra Kučinska kabinetā tikai Putina un Medvedeva bildes pietrūkst.

Atbildēt

Projekts jau vecs

11.10.2017. 12:57

Sis ir tikai sakums. Ideja par maju buvniecibu bikernieku meza bija jau 2006 gada, bet palika projekta limeni. Tagad noprotu visupirms izzages, tad mainis zemes lietosanas merki, ilgetrmina noma, un jaunas skaistas dzivoklu majas!

Atbildēt

N

11.10.2017. 12:52

»

Valstij neesot naudas

Nupat arī valdība kārtējo reizi parādīja, kā interesēs reāli strādā un kādu kapitālu pabalsta...


Varētu saprast, ja to visu darītu kādu iebrucēji barbari, bet te..... Valstij gandrīz 10 miljardi eiro parāds, no nākošā gada budžeta 8,7 miljardi eiro 560 milj. tiks maksāti "aizsardzībai", medicīnai nav naudas, pat Pierīgas mežus izcērt. Kādā valstī mēs dzīvojam?

Atbildēt

Valstij neesot naudas

11.10.2017. 12:42

Nupat arī valdība kārtējo reizi parādīja, kā interesēs reāli strādā un kādu kapitālu pabalsta.
"Vika Wood" 100% kapitāldaļas pieder Islandes kompānijai "Norvik hf".
Ministu kabinets otrdien atbalstīja Ekomomikas ministrijas ierosinājumu par uzņēmumu ienākuma nodokļa (UIN) atlaides piešķiršanu kokrūpniecības SIA "Vika Wood" investīciju projekta "SIA "Vika Wood" ilgtermiņa ieguldījumi ražošanas efektivitātes uzlabošanai" īstenošanai, portālu "Delfi" informēja ministrijā. Valdība piemēros kompānijai ar 100% ārvalstu kapitālu UIN atlaidi līdz 2 625 000 eiro.
VALSTIJ NAV NAUDAS ne medicīnas darbiniekiem, ne skolotājiem, ne ugunsdzēsējiem, ne policistiem!

Atbildēt

nu

11.10.2017. 12:37

»

PIETIEK

Jā, darīsim, ko varēsim


Ar šitādiem kropļiem kā tu pilna Krievija - tāpēc arī tur visi putina rokaspuiši var atļauties visu, ko grib, jo šitādi te sādžinieki kā tu priecājas, ka kungam labi.

Atbildēt

Pēteris

11.10.2017. 12:31

Cerams, ka vecais komunists tagad saprata, ka ar Lapsu nevajag kašķēties. Ir jau piemēri - Freiberga, Ķuzis, Kalnmeijers, DP u.c.

Atbildēt

Raits

11.10.2017. 12:27

..un arī medijiem izziņotais meža apmeklējums ir organizēts, lai mēģinātu sabiedrību pārliecināt par šiem meliem.
Shēma tāda pati kā "Latvijas valsts mežu" gadījumā ar rekreācijas meža ciršanu Īles meža masīvā, kad vides aizstāvji stājās pretī meža cirtējiem. Arī toreiz Kotovičs sarīkoja Saeimas deputātiem un žurnālistiem paraugizrādi – mētājās ar rokām, izteicieniem, taisnojās, ka neko neatļautu nedarot. Viss esot saskaņots ar LVM vadību. Viss nolemts. A kas tas tāds par rekreācijas mežu? Kas to izdomāja? Kam tas vajadzīgs? LVM pieder mežs, un viss kas tajā atrodas, basta!! - Kotovičs

Atbildēt

PALDIES LAPSA

11.10.2017. 12:26

Vienkārši šausmas un meli. Vai tiešām mums valstī nav neviena, kas kontrolē, kas notiek valstī? Agrāk prokurors tūlīt bija klāt, bet tagad neviens neliekas ne zinis.

Atbildēt

piarčikam 50000 mēnesī !!!

11.10.2017. 12:02

kādreizējais saraksta Par labu Latviju pārstāvis, tagadējais Rīgas mežu preses pārstāvis un vienlaikus valdes loceklis Edgars Vaikulis, kura atalgojums gadā ir aptuveni 60 000 eiro.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: