Menu
Pilnā versija
Foto

Sabiedrība nav gatava

Raivis Spalvēns · 25.03.2017. · Komentāri (17)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kāds

29.03.2017. 10:25

Atgādina Šlāpina sleju RL. :)

Atbildēt

patiesībā

27.03.2017. 17:04

»

Pa īstam patiesībā

ir tā, ka ja tādus pļurkstologus kā tu ieliktu minētajās valsts vai pašvaldību iestādēs un palūgtu nodemonstrēt "godīgu, efektīvu un, galvenais, nesavtīgu" darbu,tad rezultāts būtu labākajā gadījumā apmēram tāds pats kāds ir esošajiem darboņīem, bet, visticamāk, vēl daudz sliktāks...


Nu, rau - "kas arī bija jāpierāda", kā ir sacīts:

"Un, diemžēl, cilvēki (t.sk. un īpaši jau "visticamāk daudz sliktākie pa īstam patiesie pļurkstologi") nav spējīgi to saprast pat tagad, kad šīs valsts / pašvaldību pārvaldes institūcijās funkcionējošo atbildīgo amatpersonu daudzās darbības nu jau ir kļuvušas pat klaji demonstratīvi pretlikumīgas, un tie jau ir recidīvi, apzināti shēmoti un pastrādāti noziegumi."

MUĻĶU zeme SILES "valsts" parodija "eurolatvānija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Pa īstam patiesībā

27.03.2017. 14:15

»

patiesībā

Absolūtais vairākums cilvēku nav gatavi saprast to, ka visas tās neskaitāmi daudzās valsts un pašvaldību iestāžu darbības, jebkurā šīs valsts / tajā parazitējošo pašvaldību pārvaldes sfērā, kuras tiešā veidā iznīcina vēlmi šeit strādāt un kaut ko attīstīt, itin bieži ir truli vai pat apzināti pretējas...


ir tā, ka ja tādus pļurkstologus kā tu ieliktu minētajās valsts vai pašvaldību iestādēs un palūgtu nodemonstrēt "godīgu, efektīvu un, galvenais, nesavtīgu" darbu,tad rezultāts būtu labākajā gadījumā apmēram tāds pats kāds ir esošajiem darboņīem, bet, visticamāk, vēl daudz sliktāks.

Atbildēt

kukū

27.03.2017. 11:06

Šis ir labākais ko gadījies lasīt šajā vietnē. Jautri.

Atbildēt

patiesībā

26.03.2017. 19:01

»

Lauķis

Visvairāk cilvēki nav gatavi saprast to necilvēcību un muļķību, kura itin bieži ir tiražēta likumos, nav spējīga saprast tās daudzās valsts un pašvaldību iestāžu darbības, kuras tiešā veidā iznīcina vēlmi šeit strādāt un kaut ko attīstīt. Tas no paša pieredzes


Absolūtais vairākums cilvēku nav gatavi saprast to, ka visas tās neskaitāmi daudzās valsts un pašvaldību iestāžu darbības, jebkurā šīs valsts / tajā parazitējošo pašvaldību pārvaldes sfērā, kuras tiešā veidā iznīcina vēlmi šeit strādāt un kaut ko attīstīt, itin bieži ir truli vai pat apzināti pretējas tam, kas ir tiražēts likumos.

Un, diemžēl, cilvēki nav spējīgi to saprast pat tagad, kad šīs valsts / pašvaldību pārvaldes institūcijās funkcionējošo atbildīgo amatpersonu daudzās darbības nu jau ir kļuvušas pat klaji demonstratīvi pretlikumīgas, un tie jau ir recidīvi, apzināti shēmoti un pastrādāti noziegumi.

Atbildēt

raibais spilvens

26.03.2017. 18:38

sabiedrība nav gatava ļaut sevi zombēt LETA's murgotājiem.

Atbildēt

Kirbis

26.03.2017. 13:04

»

labākais no saraksta

Cilvēks nav gatavs atteikties no sava "BMW X5" vai brauciena uz Tenerifi


Bet vislabākā ir relīzē izmantotā fascinējoša pieeja apskatāmajam jautājumam , - no konkrētiem rakstu, interviju utml. konteksta izrautu atsevišķu teikumu apkopojums, kas uzliksts uz laika ass.
Satriecoša analītika...

Atbildēt

kurts

26.03.2017. 11:40

»

Vo

Katru reizi, kad valdība uzčurā sabiedrībai uz galvas, sabiedrība ir gatava atzīt, ka tas bija tikai silts lietutiņš


Runa nav par latviešiem,bet latviešu atraugam,kuri 4.maijā okupantu specvienību apsardzībā nolēma LPSR pārsaukt par LR un okupantu pašpārvaldi par neatkarīgās valsts valdību.No tā laika nekas nav mainijies un pie mums valda appušķots totalitārisms,kurš savas varas noturēšanai ir gatavs ziedot visus latviešus,pielietojot visnecilveciskakas metodes,ieskaitot pat veselības aprūpes sistēmas izmantošanu šīs politikas mērķiem.

Atbildēt

Udo Ulbergs

26.03.2017. 09:31

Bet no kura laika latviešu sabiedrība nav gatava vērsties pret latviešu zādzībām un stulbumu? No kura laika latviešu vairākumam neko nenozīmē valstiskā suverenitāte? No kura laika latvieši ciena tikai stulbus un nelietīgus latviešus? No kura laika latvieši visur ievēl tikai latviešu mēslus?

Atbildēt

Vo

26.03.2017. 07:48

Katru reizi, kad valdība uzčurā sabiedrībai uz galvas, sabiedrība ir gatava atzīt, ka tas bija tikai silts lietutiņš.

Atbildēt

b. Nevilks

25.03.2017. 23:28

Sabiedrība nav gatava lasīt sarakstus, te jums nav nekāda zumbarība (buzzfeed). :)

Atbildēt

gunča

25.03.2017. 20:59

Sabiedrība nav gatava atteikties no cerības, ka kaut kad nākotnē tiks sodīti visi Latvijas valsts izzadzēji.

Atbildēt

Lauķis

25.03.2017. 20:38

Visvairāk cilvēki nav gatavi saprast to necilvēcību un muļķību, kura itin bieži ir tiražēta likumos, nav spējīga saprast tās daudzās valsts un pašvaldību iestāžu darbības, kuras tiešā veidā iznīcina vēlmi šeit strādāt un kaut ko attīstīt. Tas no paša pieredzes.

Atbildēt

Jā!

25.03.2017. 20:27

Latvijā varturu attiecības ar sabiedrību iedalās divos posmos:
1) Sabiedrība nav gatava
2) Gatavs, meitiņ, apsedzies!
Un tā visus šos gadus.

Atbildēt

Prof. Haoss

25.03.2017. 17:36

Sabiedrība nav gatava ieviet pilnu haosu valstī, jo šur tur vēl pastāva šada tāda kārtība. Citādi viens haoss. Būvniecībā - nav sakārtota likumdošana, jo laikam sabiedrība nav gatava to sakārtot.

Sabiedrība nav gatava nomainīt izšķērdīgo, haotisko Rīgas pārvaldīšanu Ušakova personā, jo vēl nav sapratusi, ka visvairāk sabiedsrību krāpj tieši ši Rīgas dome. Tik haotiskas atbildes iepriekšējās rīgas domes neuzdrošinājās rakstīt - jo laikam nebija gatavas. Nu jau Ūšakovs pilnīgi gatavs - atbildēt tautai uz šudzībām da jebko, da jebkā, saralsta uz deviņām lapām, lai ir ko lasīt, bet sabiedrība nav gatava izprast šādus hameleono, tipa Naspoleona likumu rakstus.

Atbildēt

labākais no saraksta

25.03.2017. 17:35

Cilvēks nav gatavs atteikties no sava "BMW X5" vai brauciena uz Tenerifi:)))

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: