Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

KrematorijasKurtuve

02.08.2017. 04:56

»

...

Aizmirsu pateikt, ja grib alt-right, tad Breitbart ir daudz cienījamāka paskata. Ja grib konservatīvo republikāņu, tad http://www.weeklystandard.com/ . Bet, ja jāsaka tas, ko es uzskatu par visobjektīvāko, tad laikam The Economist, kas gan ir riktīgi liberāls...


Vox Day
Mike Cernovich
Milo Yiannopoulos
Stefan Molyneux
Ann Coulter
Steve Sailer
Glenn Reynolds
Pat Buchanan
Joseph Farah
Kurt Schlichter
Tom Kratman
The Saker
Castalia House
Daily Mail
Drudge Report
Unz Review
Wikileaks
The Spectator
Takimag
Men of the West
Return of Kings
WorldNetDaily
ZeroHedge
Fred Reed
John C. Wright
Martin van Creveld
Jesse Lee Peterson
James Delingpole
Jerry Pournelle
John Derbyshire
N. Nicholas Taleb
Gavin McInnes
Tom Woods
Roosh V
The Zman

Atbildēt

.

01.08.2017. 13:06

Paldies Nikodēmam, kurš latviešu noslēgto sabiedrību iepazīstina ar apdraudējumiem, kas pašlaik jau pilnīgi pārņēmuši Rietumu sabiedrību. Latvijas valsts finansē sociālo izglītību, uztur universitātes, kuru profesori lielākoties iet Rietumu kultūrmarksisma pavadā, nevis brīdina sabiedrību par draudošajām briesmām. Tā ir viena no daudzajām Latvijas valsts finansētajām nozarēm, kura faktiski strādā tukšgaitā nedodot atdevi nodokļu maksātājiem un nesargājot sabiedrību no apzināti veidotām kaitīgiem ideoloģiskajiem strāvojumiem. Ja šo funkciju neveic algoti profesionāļi, tad to jādara ar brīvprātīgo spēkiem.

Atbildēt

Pomeranču vainadziņš

01.08.2017. 13:03

»

Deniss

Žulī pamodies latvietis-stukačs. Tas ir labi. katrs īstais latvietis ir stukačs, kretīns un zaglis. Kā[pēc lai mans dārgais Žulis nebūtu īsts latviešu likvidejams mesls


Priedīšpap, nu tu kļūsti par tipisku fašistu!
Hitleram arī apkārt rēgojās "likvidējami mēsli".

Atbildēt

Deniss

01.08.2017. 11:47

»

Augusts

Viens morālais sifilitiķis te gānās, un, lietojot vairākus nikus, piecūko portālu


Žulī pamodies latvietis-stukačs. Tas ir labi. katrs īstais latvietis ir stukačs, kretīns un zaglis. Kā[pēc lai mans dārgais Žulis nebūtu īsts latviešu likvidejams mesls.

Atbildēt

Pomeranču vainadziņš

01.08.2017. 09:18

»

Deniss

Žuli, tu esi pilnīgs muļķis


Priedīšpap, žēl, ka esi saslimis ar žuļošanos! Zāles nevaru ieteikt; ja nu vienīgi, paņemiet ar Denisu pa vienam.

Atbildēt

Augusts

01.08.2017. 05:12

»

Udo Ulbergs

Speciālisti, kuri nodarbojās ar sociālo problēmu analītiku, jau sen zina, ka Rietumos nekāda kreisā kustība neeksistē. Neeksistē kreisā kustība, kas balstītos uz adekvātu teorētisko un metodoloģisko bāzi. Tādu kreiso kustību Rietumos pēc II Pasaules kara nav. Eksistē vienīgi dažādu deģenerātu „kreisuma...


Viens morālais sifilitiķis te gānās, un, lietojot vairākus nikus, piecūko portālu.

Lapsas k-gs, piefiksējiet viņa IP un bloķējiet šo.
Nepārtraukta vulgāra gānīšanās brīvība nav vārda brīvība.

Atbildēt

Pomeranču vainadziņš

31.07.2017. 20:19

»

Udo Ulbergs

Speciālisti, kuri nodarbojās ar sociālo problēmu analītiku, jau sen zina, ka Rietumos nekāda kreisā kustība neeksistē. Neeksistē kreisā kustība, kas balstītos uz adekvātu teorētisko un metodoloģisko bāzi. Tādu kreiso kustību Rietumos pēc II Pasaules kara nav. Eksistē vienīgi dažādu deģenerātu „kreisuma...


Priedīšpap, laikam nav šajā gadījumā tik svarīgi, kādu "pusi" - kreiso, labo, u.c. - rakstā minēto jēdzienu piesaucēji sakās pārstāvam.

Būtiskā lieta - šie jēdzieni patiešām tiek attiecīgi izmantoti, kā nu Tu pats saki, "... vulgārā un primitīvā līmenī saskaņā ar postmodernisma vispārējo deģeneratīvo garu."

Šejienes gadījumā sītuācija vēl nav tik dramatiska, jo attiecīgie viņķeļveidīgie izstrādājumi pagaidām (!!!) ir mazākumā. Zviedrijā tas viss ir skarbāk. Zviedri tagad par to maksā ar situāciju Malmē un Malmes apkaimē.

Klasiskās kreisās kustības būtība, saki? Tā ir plika teoretizēšana, jo cilvēciskās vājības vismaz pagaidām pieveic visas teorijas. Sabiedrībās ir daudz par maz Rubika morāles vīru, kas varētu šādas lietas iznest uz saviem pleciem un "pavilkt" līdzi pārējos. Jo, galu galā - lai ka tu vilku baro (lasi - dzen iekšā teorijas, tai skaitā par kreisumu), tas tik un tā skatās uz mežu (lasi - pakļaujas savām cilvēciskajām vājībām). Jeb, saskaņā ar Tevis piesaukto aptauju - vispirms labklājība, pēc tam morāle ...

Atbildēt

IR

31.07.2017. 13:17

Šis Nikodems ir cieņā pie latviešu pederastiem "IR" kakotavā. Tur šis deģenerāts ir atstājis pamatīgu čupu. Tas ir labi. Latviešu mēsli to ir pelnījuši. Latvieši ir tādi izdzimteņi, ka viņiem der tikai deģenerātu puņķi.

Atbildēt

Nu ja

31.07.2017. 11:31

Kārtējais A.P. murmulējums?

Atbildēt

Udo Ulbergs

31.07.2017. 11:07

Speciālisti, kuri nodarbojās ar sociālo problēmu analītiku, jau sen zina, ka Rietumos nekāda kreisā kustība neeksistē. Neeksistē kreisā kustība, kas balstītos uz adekvātu teorētisko un metodoloģisko bāzi. Tādu kreiso kustību Rietumos pēc II Pasaules kara nav. Eksistē vienīgi dažādu deģenerātu „kreisuma” tēlošana vulgārā un primitīvā līmenī saskaņā ar postmodernisma vispārējo deģeneratīvo garu. Saprotams, ka tā pievelk aprobežotos latviešu jauniešus, kuri faktiski vienmēr brauc visam pa virsu, jo nav spējīgi izprast būtību nevienā sfērā. Latviešu jaunatnes intelekts ir piemērots vienīgi virspusējas smakas uztverei. Jo riebīgāka smaka, jo latviešu jaunietis izjūt lielāku baudu. Latviešu jaunatnes vissliktākās daļas intelektuālā neattīstība un neizglītotība nav spējīga ne saprast klasiskās kreisās kustības būtību, ne saprast reālo stāvokli kreisās kustības vēsturiskajā kontekstā. Latviešu nikodēmiskie deģenerāti var tikai ķēmoties, regulāri piesmirdinot internetu ar savām muļķībām. Protams, nikodēmiskajiem deģenerātiem ir piekritēji – sūdu smakas fani, kuri kāri izbauda smirdošo gardumu, kā to apliecina portāla pievēmējs Žulis, tūlīt Nikodēma kārtējās vieplības komentāros uzsākot enerģisku vemšanu sev tipiskā debila lopa tempā.

Atbildēt

...

31.07.2017. 04:40

»

...

Tas http://www.returnofkings.com saits gan ir pilns ar nogribējušos veču fantāzijām :D Ja vēl būtu tikai alt-right viedokļi, tad ok, bet tagad tikpat smieklīgi kā infowars.com ar tiem uztura bagātinātājiem (kuriem viņi liek rēcīgi absurdus aprakstus un kosmiskas cenas :D


Aizmirsu pateikt, ja grib alt-right, tad Breitbart ir daudz cienījamāka paskata. Ja grib konservatīvo republikāņu, tad http://www.weeklystandard.com/ . Bet, ja jāsaka tas, ko es uzskatu par visobjektīvāko, tad laikam The Economist, kas gan ir riktīgi liberāls.

Par pašu rakstu - mēh, atkal, ja tur būtu tikai alt-right idejas par migrāciju, nodokļu apjomu u.c., tad tas būtu interesanti, bet šeit pats raksts aiziet pretrunās. Galvenokārt jau sākumā rakstītais, ka kreisie "cenšas labi izskatīties un vienlaikus panākt, lai to pretinieki atstātu par sevi vissliktāko iespaidu." Bet, biedri, visas puses tā dara. Šis raksts to aktīvi dara. Piem., agresīvi liekot vienādības zīmi starp vēsturisko komunismu un sociāldemokrātiskām idejām mūsdienās. Neviena mūsdienu sociāldemokrātija masveidā neuzskata, ka visiem jābūt vienādiem, ka kapitālisms ir ļaunums vai ka visiem līdzekļiem jābūt atņemamiem un pārdalāmiem. Uzskata tikai, ka ir kaut kādi sākuma minimālie apstākļi, kam jābūt pieejamiem visiem un ka bagātie ir pārāk bagāti (tas traucē nodrošināt minimālo pieņemamo dzīves kvalitāti visiem).

Atbildēt

...

31.07.2017. 03:36

Tas http://www.returnofkings.com saits gan ir pilns ar nogribējušos veču fantāzijām :D Ja vēl būtu tikai alt-right viedokļi, tad ok, bet tagad tikpat smieklīgi kā infowars.com ar tiem uztura bagātinātājiem (kuriem viņi liek rēcīgi absurdus aprakstus un kosmiskas cenas :D).

Atbildēt

abc

30.07.2017. 23:28

Vienlīdzība Likuma,Taisnības,Patiesības priekšā.

Atbildēt

š

30.07.2017. 21:11

»

Idiots

Lops ŽULI, paareizi ir patoloģija! Stulbais latviešu izdzimteni


Ļoti atvainojos cienījamajam "Idiots", mans attaisnojums- maldos starp divām valodām, kur vienā vārdus neraksta tā kā izrunā,otrā pinīgi pretēji. Piedodiet, ja spējat.

Atbildēt

švamme

30.07.2017. 20:34

»

zampa

Kur tad lezbozoriskais genderisms


Uz Zemes ir tikai divi dzimumi, viss pārējais ir PRĀTA PATALOĢIJA - tas ir neskaitāmas reizes pierādīts dažādos veidos un vietnēs, un ir tikai laika jautājums, kad tas tiks noteikts ar likumu, jo absurda situācija ar ģenderismu prasa absurdus likumus. Acīmredzams, kamēr nav aizliegts sevi asociēt ar pretējo dzimumu, vai vēl trakāk, ar pretējo rasi, dzīnieku vai priekšmetu, tikmēr būs prātā apdalītie, kas uzmanības deficīta dzīti izdomās, kā sev piesaistīt masu uzmanību, un attīstot šo tēmu, pieprasa arī tiesības. "Es esmu čaiņiks un manas tiesības par to būt ir apspiestas, es jūtos diskriminēts" -- tā apmēram izskatās ar ģenderismu. Dzimumu maiņas opcijas ar varu tiek potētas jau no bērnudāza vietās, kuras tas ir apsēdis visvairāk. Stulbenim vajag LIKUMU visām dzīves situācijām. Un atkal, Latviā vēl nav epidēmija, bet sargāties vajag tagad.

Atbildēt

Pesimists

30.07.2017. 16:50

"Nikomēds" ir uzskatāms piemērs tam, kādēļ izvirtuļi panāk savu. It kā domāt spējīgs, bet galveno tā arī nesaprot un tādēļ savā ziņā var kļūt sociāli kaitīgāks par tiek, kurus kritizē.

Atbildēt

zampa

30.07.2017. 14:04

»

nez

Vai to varētu asociēt ar mūsu kreisajiem - sociālistiem no SC


Ar žīdeni Golubevu noteikti

Atbildēt

nez

30.07.2017. 11:51

»

zampa

Kur tad lezbozoriskais genderisms


Vai to varētu asociēt ar mūsu kreisajiem - sociālistiem no SC :)

Atbildēt

zampa

30.07.2017. 10:14

Kur tad lezbozoriskais genderisms?

Atbildēt

Idiots Žulis

30.07.2017. 09:01

»

Blondīne

Es gan teiktu, ka cēloņi un sekas nav viens un tas pats...


Tie ir mani murgi, esmu vieplis latvietis, kādi ir latvieši pie trolliem.

Atbildēt

Blondīne

30.07.2017. 07:33

Es gan teiktu, ka cēloņi un sekas nav viens un tas pats.
1.Pasaule nemitīgi attīstās - mainās.
2. Jebkurā laikā 1.vietā bija resursu un iegūto labumu sadale.
3.KĀ, KAS un ar KĀDU mērķi šajā resursu un labumu sadales procesā rada mākslīgas teorijas, kustības un citus cilvēku pakļaušanas un muļkošanas mehānismus ir tikai sekas.

Atbildēt

Kalna ielas samurajs

30.07.2017. 05:27

»

švamme

Iztulkots gana korekti, nekādā ziņā tie nav murgi, cita lieta, ka Latvijā liberasti (leftistu visgalējākie prātā apdalītie) nav tik daudz un ne tik nekaunīgi, kā piemēram CA. Tur tas ir ļoti aktuāli, it sevišķi "minoritātes" pasniedzot par apspiestajiem un apdalītajiem. Aizgājis jau tik tālu, ka pieprasa...


Tieši Latvijā tas izbaudāms visā pilnībā, te slepkavas un noziedznieki atrodas brīvībā, turklāt visaugstākajos varas ešolonos, bet šīs zemes asiņainie iekarotāji tiek pagodināti ar Latvijas pilsonību, kaut valsti ienīst līdz sirds dziļumiem.

Atbildēt

švamme

30.07.2017. 01:17

»

meh

Kas šos murgainos tulkojumus pasūta? Kāds par tiem maksā naudu? Jeb jūs tulkojat idejas vārdā? Sick


Iztulkots gana korekti, nekādā ziņā tie nav murgi, cita lieta, ka Latvijā liberasti (leftistu visgalējākie prātā apdalītie) nav tik daudz un ne tik nekaunīgi, kā piemēram CA. Tur tas ir ļoti aktuāli, it sevišķi "minoritātes" pasniedzot par apspiestajiem un apdalītajiem. Aizgājis jau tik tālu, ka pieprasa visu par brīvu, kā maksu par pagātnes verdzību, kaut gan no vēstures zināms, ka pirmie vergturi un vergu tirgoņi bija melnie, bet pirmie vergi (un skaitliski iespaidīgs pārsvars) baltie īri.
Tēma ļoti aktuāla pasaulē, bet ne Latvijā, vismaz man tā šķiet no tālienes. Jo leftisti par mērķi ir izraudzījušies pasaules lielākās ekonomikas valstis, mazā Latvija pagaidām nav viņu plānos un tāpēc būtu perfekta vieta, kur saglabāt un attīstīt veco lietu kārtību, nepieļaujot, aizliedzot liberasmu kā tādu, ir jau soc. tīklos par to runa, bet cik vēl tālu līdz realizācijai !!!

Atbildēt

filozofi

30.07.2017. 01:04

Vieni murgi pret citiem murgiem, jeb katrs var piemeklēt kādu filozofiju, lai attaisnotu savas aplamības.

Atbildēt

meh

30.07.2017. 00:44

Kas šos murgainos tulkojumus pasūta? Kāds par tiem maksā naudu? Jeb jūs tulkojat idejas vārdā? Sick :(

Atbildēt

Pomeranču vainadziņš

29.07.2017. 22:23

»

U.U.

Šarlatānismam brīvajā Latvijā, kurā valdošajiem bandītiem nemaz neinteresē tautas garīgā veselība, ir ļoti ērti. Buiķi ar oligofrēnu ģīmjiem redz savu bijušo dzīvi un par to neattīstītajai tautai stāsta TV, daži āksti ir visa veida iniciācijas speciālisti, daži padullie latviešu tautas dzīvi izlasa ...


Priedīšpap, būtu ļoti vērtīgi, ja tu sava prastā vēmiena vietā būtu pa punktiem šo gabalu atspēkojis.

Argumenti "iedzimta aprobežotība", "neizglītotība", uc bez argumentiem kā bumerangs vēršas pret tevi pašu. Protams, tas nav nekas jauns (kā jau viss šajā pasaulē ...).

Atbildēt

U.U.

29.07.2017. 19:24

Šarlatānismam brīvajā Latvijā, kurā valdošajiem bandītiem nemaz neinteresē tautas garīgā veselība, ir ļoti ērti. Buiķi ar oligofrēnu ģīmjiem redz savu bijušo dzīvi un par to neattīstītajai tautai stāsta TV, daži āksti ir visa veida iniciācijas speciālisti, daži padullie latviešu tautas dzīvi izlasa Lielvārdes jostā, daži intelektuālie pederasti murgo par visu kaut ko, kas ienāk prātā, salasoties citu zemju šarlatānu vēmienus, ko nav spējīgi adekvāti novērtēt savas iedzimtās aprobežotības un neizglītotības dēļ.Tā vien liekas, ka latvieši ir pelnījuši šarlatānisma barību.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: