Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

kopumā

26.07.2017. 10:05

raksts ir okei, bet - Policijas akadēmija nav vērtējama tik viennozīmīgi pozitīvi. Viņas bijušais šefs Evardsons joprojām izmantojot (tā stāsta) sakarus ar bijušajiem studentiem, lai "taisītu" nelikumīgas pasūtījumu lietas vai arī, lai piesegtu noziegumus............Izmnantojot savu pazīšanos tiesās, KNAB, prokuratūrās un policijā "taisa politiku" vietējā mērogā kādā pieRīgas pašvaldībā..........PIETIEK varētu par šo fruktu (galvanais korupcijas apkarotājs RD) painteresēties. Mani interesē mīklainos apstākļos izbeigtais kriminālprocess pret viņu..........

Atbildēt

ciniķis

24.07.2017. 09:31

Nevajag piemērus no dziļas padomju laika pagātnes par tiem neliešiem, kuri joprojām nav saņēmuši sodu par Latvijai nodarīto, labāk jādomā par tiem neliešiem, kuri Latviju un tās tautu jau pēcpadomju posmā iedzina dziļā postā un joprojām ir uz brīvām kājām te pat vai briselē - godmanis, dombrovskis un co. Viņus vajag sodīt, un jāsāk ar šiem diviem!

Atbildēt

Edge

24.07.2017. 00:26

»

L.Grantiņš LRTT

Nu nejauc Vašingtonu ar Telavivu un Maskavu.Bet, kas attiecas uz Aliku, tad zēns jūt, ka sāk briest nepatikšanas un sāk mest kažoku uz otru pusi. Aliks ir īsts 4. maija kliķes dzemdēts produkts


Man ģeogrāfijā un vēsturē vienmēr bija augstākās atzīmes. Maskavā 1991.g. antikomunistiskā puča uzvarētāji "mērkaķa" ātrumā izpildīja savu saimnieku vēlmes:" 1991.g. 24. augustā dekrētus par Lietuvas, Latvijas un Igaunijas valstiskās neatkarības atzīšanu parakstīja Krievijas prezidents Boriss Jeļcins. Tajā Krievijas prezidents aicināja PSRS prezidentu atzīt Latvijas Republikas neatkarību.
1991.g.6.septembrī rīts atnāca ar ziņu, ka PSRS Valsts Padome pieņēmusi vēsturisko lēmumu atzīt Latvijas Republikas neatkarību.
Mēs [Latvijā ievēlētie PSRS tautu deputāti] varējām braukt mājās." Nekad vēl nesvinētā jubileja ( TvNet.lv)

Atbildēt

Vai nav tā?

23.07.2017. 22:31

»

L.Grantiņš LRTT

Nu nejauc Vašingtonu ar Telavivu un Maskavu.Bet, kas attiecas uz Aliku, tad zēns jūt, ka sāk briest nepatikšanas un sāk mest kažoku uz otru pusi. Aliks ir īsts 4. maija kliķes dzemdēts produkts


Vai tad Alliks nav, nebija Škēles aizstāvis, Grūtupa audzēknis un biroja loceklis? Pietrūka saimnieka, kurš tiesu durvis vēra ar kāju un nav vairs peļņas?

Citādi vi;ņš raksta pareizi, bet prokuroru algas gan nevar salīdzināt ar policistu algām. Prokurori sēd kabinetos no plkst 09 līdz plkst 017, trīs reizes dienā kafijo un saņem vismaz divreiz vairāk, kā policisti, kuri mauj pa kriminālmēsliem no tumsas līdz tumsai.

Atbildēt

apgraizītie džedaji

23.07.2017. 19:48

Šī bilde te mētājas jau vairākkārt. Tikai šodien sapratu, ka tā ir nevis mūķene ar pumpainu degunu, bet raksta autors dziļās pārdomās :)
Par policijas, prokuroru u.tml. sistēmai pietuvināto un sistēmu sargājošo ķēmu algu paaugstināšanu var aizdomāties tikai tāds, kas pats ir ķēms.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

23.07.2017. 18:10

»

Edge

Ierindnieki gudmeni jautājumus neuzdod, viņi apzinīgi izpilda priekšniecības pavēles. Tāda ir bijusi un būs tā sauktā Vašingtonas politiskā griba:"... Vašingtonā tika iedarbinātas visas sviras, lai panāktu līguma [Latvijas-Krievija] noslēgšanu. Uz ASV galvaspilsētu tika ielūgti Latvijas ārpolitikas ...


Nu nejauc Vašingtonu ar Telavivu un Maskavu.Bet, kas attiecas uz Aliku, tad zēns jūt, ka sāk briest nepatikšanas un sāk mest kažoku uz otru pusi. Aliks ir īsts 4. maija kliķes dzemdēts produkts... .

Atbildēt

krā

23.07.2017. 16:57

Ko jūs brīnāties? Viss taču Rīdzenē sarunāts, norunāts, sabīdīts, saeļļots un nevainojami strādā jau gadiem ilgi.

Atbildēt

lihenologs

23.07.2017. 10:45

Nevajag muldēt par prokuroru mazajām algām. Daudziem no viņiem tās tiek maksātas par neadekvātas kvalitātes darbu un juridisko analfabētismu. Pats to zinu no personīgās pieredzes

Atbildēt

Edge

23.07.2017. 10:38

»

zaza

Ja jau tāds sprāgonis kā Godmanis divreiz varēja tikt par MP, tad ko jautāt


Ierindnieki gudmeni jautājumus neuzdod, viņi apzinīgi izpilda priekšniecības pavēles. Tāda ir bijusi un būs tā sauktā Vašingtonas politiskā griba:"... Vašingtonā tika iedarbinātas visas sviras, lai panāktu līguma [Latvijas-Krievija] noslēgšanu. Uz ASV galvaspilsētu tika ielūgti Latvijas ārpolitikas lēmēji un visu Saeimas frakciju priekšsēdētāji.” Latvijas delegāciju vadīja nelaiķis Mārtiņš Virsis (kurš formāli skaitījās vadītājs Latvijas delegācijai sarunām ar Krieviju) , bez astoņiem 5. Saeimas frakciju pārstāvjiem, delegācijā vēl ietilpa Ārlietu ministrs Georgs Andrejevs, valsts sekretārs Māris Riekstiņš un plānošanas departamenta darbiniece Maira Mora. L.P.Fredēns grāmatā uzskata, ka Andrejevs tolaik paļāvās uz savu vēstnieku Vašingtonā - ASV dzimušā Ojāra Ērika Kalniņa vārdiem, ka vizīte būšot nozīmīga. L.P. Fredēns: „Un tad ieradās Latvijas delegācija. Visiem nepietika sēdvietu. Tas vēl vairāk pastiprināja ārkārtas kara padomes atmosfēru. [Nikolass] Bērnss sveicināja klātesošos: „Šī ir telpa, kur ASV prezidents tiekas ar saviem tuvākajiem padomniekiem. Šī ir telpa, ko ASV prezidenti vienmēr izmanto krīzes situācijās. Tai ir skaņas izolācija un tā ir droša pret noklausīšanos.””
Neviens no šīs delegācijas, pat, tolaik, Apvienības „Tēvzemei un Brīvībai” frakcijas vadītājs Māris Grīnblats un LNNK frakcijas vadītājs Aleksandrs Kiršteins, līdz šim nav godīgi publiski pauduši, kā viņi tika apstrādāti Baltajā nama, cpeciālajā telpā ar skaņas izolāciju... Viņi atgriezās un 5. Saeima ratificēja apkaunojošos līgumus ar Krieviju - atstājot Latvijā brieduma gados atvaļinātos PSRS armijas virsniekus un nodrošinot tiem Latvijā sociālās garantijas uz mūžiem."
Andris Pauls-Pāvuls "Vai Latvija var novērst Trešo pasaules karu?" (NRA, 20.11.2016.)

Atbildēt

zaza

23.07.2017. 10:23

Ja jau tāds sprāgonis kā Godmanis divreiz varēja tikt par MP, tad ko jautāt?

Atbildēt

Hjk

23.07.2017. 08:15

Taa jau mentu pa daudz tik mazai valstij

Atbildēt

Rejejs

23.07.2017. 02:37

Sis ir kartejais kvieciens, bet ko tu piedava, Allik? Turpinasi aizstavet krapniekus un turpinasi muti virinat vai saksi darit? Zolitudes šovu nepiemini.

Atbildēt

agents

22.07.2017. 22:45

Vai nav ta ,ka augstos amatos ir salikti virini ,uz kuriem ir kompromats cekas maisos un kremla arhivos . Bet kas vel palidz musu Valstij notureties uz udens ,ir tas ka visa si slepta informacija ir ari NATO un EU rokas . Un nebusim naivi , bez sis informacijas neviens nebutu mus nemis sajas organizacijas.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

22.07.2017. 22:27

Ārprāts. Cik tomēr tie kangari ir glupi.

Atbildēt

Koments

22.07.2017. 22:24

Esmu šo to redzējis un darījis no visa tā ko esam redzējuši filmās, taču nākas atdzīt vienu ... Visi šie dienesti tie turēti "Badā", lai ar viņiem varētu manipulēt. Visi viņi ir politiski atkarīgi un pie iespējas, kad viņi sāks palikt gudri, stipri, spēcīgi un neatkarīgi tiks ātri izformēti !
Atstāti tiks, klibi, nespējīgi utt. Latvijā nevienam nav vajadzīga stipras tiesību aizsardzības iestādes, jo tad ir varbūtība nonākt viņu redzes lokā. Labāk turēt badā. Vieglāk kontrolēt !

Atbildēt

2013. ceturtdiena 28. novembris

22.07.2017. 21:52

Zvērināti advokāti Aldis Gobzems un Aldis Alliks šodien tiesā iesniegs pirmo no Zolitūdes traģēdijā cietušo prasībām pret četriem galvenajiem atbildētājiem par 100 miljonu latu piedziņu.

Atbildēt

solī

22.07.2017. 21:38

Turpini vien skatīties filmiņas, bet domas gan paturi pie sevis. Kad gribēsies pēc tieslietu vai iekšlietu ministra amata sakāroties - izsmies. laikam jau taisnība vien būs, ka filmas domāšanu notrulina.

Atbildēt

Latvijas Reģionu Apvienības

22.07.2017. 21:16

individuāli praktizējošs zvērināts advokāts un kandidāta skaidrās naudas uzkrājumi, ja to summa pārsniedz 700 euro: 7800 EUR:)

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: