Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Vārds

31.10.2017. 11:38

»

forcemajeure

bet vispār, tā diena bija kaka. pelnīti pa skuju taku. visa liberālā murgošana par eiropas vērtībām, kuras rezultātā LV ir zaudējusi pusmiljonu iedzīvotāju. pumpainie eksperti no providus un delnas. homomurgi. atceroties vien, šķērmi metas. un kā viņi ar šķēli draudzējās, pareģoja tam premjera krēslu...


>kuras rezultātā LV ir zaudējusi pusmiljonu iedzīvotāju

Pajāt par tiem iedzīvotājiem, kur 1/3 no tiem bija PSRS armija. Tu raudi pēc Krievijas armijas vai?
Latviešu skaits tik būtiski nav mainījies kā bija tā ir 1,4milj.

Atbildēt

mikropir.āns

12.10.2017. 19:14

neinteresē, absolūti!

Atbildēt

Mazpisàns

12.10.2017. 18:26

»

Pomeranču vainadziņš

Ir tāda gudrība: "Katram sava uts. Kas liedzas, tam divas


Baro savas utis, bet nestàsti par tàm citiem.

Atbildēt

Mazpisāns

12.10.2017. 15:00

»

Pomeranču vainadziņš

Mazpusāns - lai kas aiz šī personāža atrodas - šķiet normāli domājošs kēkss...


Ja šo idiotu Untūnu Mazpisānu terapijas nolūkos paslavē, tad viņš piebāž ar savam glupībām visu portālu. Šis idiots, apaļais stulbenis no Dikļiem, iedomājas kā dAži citi, ka PIETIEK (arī mani nobano pa gadam, pa pusgadam un tas ir normāli)PIETIEK.com ir sabiedriskais portāls, kur debilais CENZĒTAIS Mazpisāns TIEKOT cenzēts! Ja viņam paskaidro, ka tas ir privats portāls un privāta zona, kur viņš ir iebraucis un jāņem vērā laukuma turētāja noteikumi, ko prasa pieklājība, tad šis idiots iedomajas prasīt likumus, kas to apstiprina.Iespējams, ka likumdošana atpaliek, nosakot Internetā privato zonu tiesības, bet normāls cilvēks saprot, ka internets pēc būtības nepieder nevienam, ciktal tikai portala zona.Platforma. Atpalikušāis no dikļiem ir totāls idiots un visiem līdz kaklam jau apnicis. Diskusijās zem cita nika viņu var atpazīt pēc stūrgalvības, ietiepības un nepamatotas strīdēšanās un nervozēšānas, kas norāda uz šizofrēnijas pazīmēm. Tads nu reāli ir Klaro debešu autora portrets īsumā.Domaju, ka dzīvē viņš izskatās ar spicu degunu, mazām ausīm un lieliem vaigu kauliem.Paskaties spogulī, idiot Mazpisān!

Atbildēt

What does the fox say?

11.10.2017. 22:15

»

CENZĒTS

...


Davai, Mazpisān, uztaisi lapsu medības! Ko saka lapsa, kad tai iespiež pautus lamatās?

Atbildēt

tepat p.

11.10.2017. 20:12

Šķēles atbilde uz šo bloga ierakstu dienā:

https://www.diena.lv/raksts/latvija/zinas/skele-bez-prozaiskuma-atbild-salminam-14182480

Atbildēt

Pomeranču vainadziņš

11.10.2017. 19:26

Mazpusāns - lai kas aiz šī personāža atrodas - šķiet normāli domājošs kēkss!

Protams, visnotaļ žēl, ka ar LL kaut ko nav sadalījuši. Taču nevar gribēt (nē, nu, gribēt, protams, var ...), lai visi ceļi un sliedes ved vienmēr vienā virzienā.

Mazpusān, lai radošais gars neizsmeļamsssss!
Patiesi un no sirds!

Atbildēt

ESMAIJA

11.10.2017. 17:42

kur palika mans komentārs???????

Atbildēt

forcemajeure

11.10.2017. 17:09

bet vispār, tā diena bija kaka. pelnīti pa skuju taku. visa liberālā murgošana par eiropas vērtībām, kuras rezultātā LV ir zaudējusi pusmiljonu iedzīvotāju. pumpainie eksperti no providus un delnas. homomurgi. atceroties vien, šķērmi metas. un kā viņi ar šķēli draudzējās, pareģoja tam premjera krēslu un visādi stutēja. tūkstošiem sačakarētu smadzeņu. tagad piedevām ašeradens sačakarēs ekonomiku, ēlerte - politiku

Atbildēt

CENZĒTS

11.10.2017. 16:40

»

PIETIEK

Ja kādreiz sanāks būt Dikļos, tiešām palūgsim, lai vietējie ļaudis izrāda savu vietējo slavenību


Skat. iepr.: 10.10.2017., 19:35 - uz tevi (u.c. taml.) vietējās w-kloākas slavenībām attiecas.

Atbildēt

dalba jo biji

11.10.2017. 14:32

»

PIETIEK

Ja kādreiz sanāks būt Dikļos, tiešām palūgsim, lai vietējie ļaudis izrāda savu vietējo slavenību


Jā, nointervējiet gan. Būtu interesanti. Gan jau kādreiz pietiek.comu saimnieki uz valmieru pasauks, vai jaunām norādēm vai prēmijai, tad arī iebrauciet pie dzejnieka (protams, ja neesat kļūdījušies ar identitātēm)

Atbildēt

kas arī bija jāpierāda

11.10.2017. 14:11

»

PIETIEK

Ja kādreiz sanāks būt Dikļos, tiešām palūgsim, lai vietējie ļaudis izrāda savu vietējo slavenību


tev joprojām turpinās kārtējā hroniskās trakumsērgas lēkme, vietējā slavenība lapsa?
Eh, kā tev gan nu galīgi neiet, nabaga nožēlojamā radībiņa, t.sk. ar garīgo veselību... ;)

Atbildēt

Joske

11.10.2017. 12:45

pēc vārsmojuma manieres riktīgs sorosa putnis-šis skribelētājs,vēl arī "cīnītājs" par taisnību,tiesiskumu,caurredzamību,spožumu,spilgtumu,atspulgu spogulī.Vēl vēlēšanas tālu,šie jau šiverējas?

Atbildēt

formula

11.10.2017. 11:18

No dienas kopš ēlertes laikiem nāk tāda pretlatviska smirdoņa,ka labāk šo laikrakstu pārdēvēt.

Atbildēt

ha-ha

11.10.2017. 11:11

»

lauķis

Tāda nu ir tā biedru partijnieku sistēmas būtība un sūtība


Komunisti ir pārvērtušies par fašistiem jeb galējie kreisie par galēji labējiem jeb šitie švaļi pārdos miesīgu māti,ja maciņš pieprasis.Rezultatā-pusmiljons ārzemēs,dzīves līmenis zem okupācijas laiku,toties pašiem nauda kā spaļi un dzīve ir izdevusies.

Atbildēt

Edge

11.10.2017. 10:35

»

tepat p.

Es viņa vietā par google nesatrauktos - diezgan daudz kas nav atrodams, ja jāmeklē vecas lietas... ES likumi par datu aizmiršanu šeit darbojas un ja tev nav datu bāzes vai interneta arhīva ar šo avotu kopijām par citu cilvēku "labajiem" darbiem, tad ļoti grūti kaut ko atrast no jauna un vēl izanalizēt...


Sabiedrības domas (apziņas) veidošana sev vēlamājā virzienā nav viegls un/vai viegls darbs. Pirms holokausta, ja kas, bija inkvizīcija, koloniju iekarošana,vergu tirdzniecība un Z-Amerikas pamatiedzīvotāju indiāņu masveida iznīcināšana "progresa un Rietumu vērtību" ieviešanas procesā.
Latvijā ir viens vēstures "baltais plankums", kuru ir vērts papētīt:"Bet kāpēc 1988. jūnija plēnuma spiritus movens bija tieši Rakstnieku savienība?
Atbilde jāmeklē jau 1962. gada sākumā."
Knuts Skujenieks (Jaunā Gaita Nr. 257. jūnijs 2009.)
1989. gadā, kad Padomju Savienība jau bija uz sabrukuma robežas, Belševica par “Gadu gredzenu” posmu beidzot varēja izteikties arī publiski. Intervijā ar Rolfu Ekmani Parīzē viņa teica – “Var jau būt, ka es par augstu novērtēju mūsu radošo inteliģenci. Bet redzi: tas, ko mēs pilienu pa pilienam gatavojām, nevar notikt vienā gādā. Mēs gatavojām tautas apziņu tā, lai tā nonāktu pie tādiem slēdzieniem un tādas rīcības, kāda ir šodien. Mēs pie tā strādājām visu savu mūžu." No Rolfa Ekmaņa intervijas Parīzē 1989. gadā. Vizma Belševica, “Raksti”, 4. sējums. Rīga: Jumava, 2002.

Atbildēt

Edge

11.10.2017. 10:26

»

cilveks444

"Neatkarīgā" - 1998.gada 7.aprīls (speciālizlaidums) "Viss pa Šķēli un AVE LAT kompāniju" (Juta Hincenberga, Lato Lapsa, Kristīne Kolodzieja...


"Grūtupa likumi" - ideāli likumi, taču prihvatizācijas ēna pār 4.maija repubļiku mazāka nekļūst - par apvainojumiem "nacionālajā nodevībā" pat Šķēle nav vērsies tiesā.
"Krauklis krauklim acī neknābs" jeb "Roka roku mazgā, abas....":
"Noilguma dēļ tiks izbeigts kriminālprocess, ko prokuratūra savulaik izdalīja no tā dēvētās digitālās televīzijas krimināllietas, lai izmeklētu iespējamus noziegumus kompānijās, aiz kurām slēpās ekspremjera Andra Šķēles ģimene, vēsta Latvijas Televīzijas (LTV) raidījums «de facto»." tvnet,18.12.2016.

Atbildēt

Es

11.10.2017. 08:08

Simpātiju nav ne pret vienu. Ne pret "uzņēmēju" Šķēli, ne pret Ēlerti (brr), ne pret VID "darbinieku" Bojāru. Liberasts saņēma mīnusu automātiski.

Atbildēt

L2

11.10.2017. 07:06

»

tepat p.

Es viņa vietā par google nesatrauktos - diezgan daudz kas nav atrodams, ja jāmeklē vecas lietas... ES likumi par datu aizmiršanu šeit darbojas un ja tev nav datu bāzes vai interneta arhīva ar šo avotu kopijām par citu cilvēku "labajiem" darbiem, tad ļoti grūti kaut ko atrast no jauna un vēl izanalizēt...


Pro-po- gandēšana? Nivelieris rāda reklamēšana. Reklamē sevi, citus, preci, kurai velti uzmanību, vai naudu. Izcilais domātājs Mazpisāns apstājies pie visparezākās esības formas - klāras debess, ko reklamē pats un viens.

Atbildēt

tepat p.

11.10.2017. 04:26

»

b. Nevilks

Lielos vilcienos un mazos tramvajos puisis savu ir panācis - Diena atkal ož pēc sorosisma kā Ēlertes laikā. Tik vien kā pašam no tā ne silts, ne auksts


Es viņa vietā par google nesatrauktos - diezgan daudz kas nav atrodams, ja jāmeklē vecas lietas... ES likumi par datu aizmiršanu šeit darbojas un ja tev nav datu bāzes vai interneta arhīva ar šo avotu kopijām par citu cilvēku "labajiem" darbiem, tad ļoti grūti kaut ko atrast no jauna un vēl izanalizēt kā ir bijis īstenībā.

Interneta laikmetā papīram nav nekādas nozīmes un Diena šajā ziņā nav ne ar ko labāka par pietiek.com un virkni citiem ziņu piedāvātājiem - tāpat papīrs nekādus ienākumus nenes.


Bojāra intervija ar šo salīdzinot ir vairāk izklaidējoša un kolorītāk raksturo citas personas :) Bez tam, atšķirībā no šī ir intervēts īsts cilvēks. Pieņemu, ka Salmiņš šeit daudz ko nogludina(un atšķirībā no Bojāra teiktā, kas ir ļoti svarīgi - nav intervija), jo Diena tomēr ir viņa bizness no kā viņam ir jāpārtiek.

Ar Sorosu ir mazliet globālāka problēma - viņš nav vienīgais savas ideoloģijas pārstāvis un uz doto brīdi tā īsti nav nemaz citu ideoloģiju ko likt vietā, jo cita ideoloģija beidzās ar diezgan loģisku holokaustu. Avīžnieku otrā profesija ir propagandēšana - tāpēc ar vai bez Salmiņa, bet Diena ar to tāpat nodarbotos. Bez tam - ne jau tikai Diena sirgst ar šo problēmu. Vispār, ja mana atmiņa neviļ, tad ar šiem eksperimentiem ar sabiedrības domas veidošanu Diena sāka nodarboties pirms Sorosa - zviedru ietekmē.

Atbildēt

nē tak

11.10.2017. 03:20

»

?

Vai tas ir par to, ka publicēja šo rakstu


tas ir par to, ka sabiedrība uzzināja, ka paglupais Mazpisaans = Indulis Duka. Vot tev i bija inkognito, vot tev konfidencialitāte, anonimitāte netā... ka tavu māti, Induli!

Atbildēt

pat

11.10.2017. 03:11

»

gusiks

ar Uldi izlūkos nevajadzētu iet


uz viena lauka dirst ar viņu nevajadzētu iet!

Atbildēt

M

11.10.2017. 02:12

»

M

Salmiņš, Elksniņš, Zariņš... Salmiņš atgādina Guntu Līdaku, kura nespējot privātbiznesā sausumā spirinājās, tēloja energisko visiem un visur piekrita. Tagad vajadzīga. Pretīgi skatīties, kā žurnālisti klūst par prostitūtām


Ar šitādiem kropļiem kā tu pilna Krievija - tāpēc arī tur visi putina rokaspuiši var atļauties visu, ko grib, jo šitādi te sādžinieki kā tu priecājas, ka kungam labi.

Atbildēt

N

11.10.2017. 01:57

»

M

Induli Duka! Lapsa, lai cik apšaubāms būtu, bet talantīgāks par tevi, nožēlojamais idiot, ir 10 reizes mazākais vairāk. Tev, totālam idiotam, nav neviena darba, kas būtu lasīšanas vērts, klārais debīl, kas apsēdis Pietek un visiem esi noriebies. Man pie kājas, ja mani Lapsa nobano, man tas pie kājas...


Gribu jums sacît, nožēlojamais idiot, kas apsēdis Pietek un visiem sen noriebies - draudzèjieties vismaz ar gramatiku, klārais debīli, ja ar logiku jums, totālam idiotam, nekas nesanàk 10 reizes mazākais vairāk..

Atbildēt

cilveks444

11.10.2017. 01:17

»

Edge

Šķēlem var pārmest par 15% (kļūdas) - , bet vai par 85% (ieguvumiem) kāds spēj pastāstīt? Lūk, vēl viens reāls piemērs - priekš "cilveks444" u.c., kas spēj tos 85% apjēgt...


"Neatkarīgā" - 1998.gada 7.aprīls (speciālizlaidums) "Viss pa Šķēli un AVE LAT kompāniju" (Juta Hincenberga, Lato Lapsa, Kristīne Kolodzieja)

Ēriks Masteiko, Normunds Putāns, Andris Šķēle - trīs būtiskākie Latvijas lielākā koncerna Ave Lat grupas impērijas veidotāji - savā ekonomiskajā darbībā nav acīmredzami pārkāpuši Latvijas likumus, kaut gan darījuši visu iespējamo, lai izmantotu to trūkumus, nepilnības un īpatnības savu uzņēmumu attīstīšanā - šāds ir galvenais secinājums, ko Neatkarīgā var izdarīt pēc trīs nedēļu intensīviem pētījumiem, kuru laikā notika vairāki desmit interviju ar personām, kas bijušas vai vēl tagad saistītas ar Ave Lat impēriju. Tika izpētīti pārtikas uzņēmumu privatizācijas dokumentu arhīvi un Uzņēmumu reģistra lietas, kā arī tiesībsargāšanas iestāžu un Valsts kontroles rīcībā esošie materiāli.

Veikt šādu Latvijas preses vēsturē bezprecedentu pētījumu Neatkarīgā nolēma pēc tam, kad kļuva skaidrs: aizvien biežāk Latvijas sabiedrībā par Ave Lat koncernu - acīmredzami lielāko Latvijā - un tā saistību ar kādreizējo Ministru prezidentu un lauksaimniecības ministra vietnieku Andri Šķēli tiek barota ar mītiem, leģendām un nepārbaudītām un tendenciozām baumām. Neatkarīgā nolēma izmantot avīzes rīcībā esošos resursus , lai veiktu objektīvu un pamatīgi pētījumu šajā jautājumā.

Pētījuma gaitā Neatkarīgā sadūrās ar daudziem šķēršļiem - virkne svarīgu dokumentu Lauksaimniecības ministrijas reorganizācijas gaitā bija pazuduši, tagadējā Zemkopības ministrijas vadība neparko nevēlējās ļaut ielūkoties savos konfidenciālajos dokumentos, virkne amatpersonu, kuru sniegtā informācija par pārtikas uzņēmumu privatizāciju varētu būt diezgan svarīga, nevēlējās izteikties par šo tēmu. Taču galu galā Neatkarīgajai izdevās pārrunāt privatizācijas jautājumus ar galvenajām šajos notikumos iesaistītajām personām un piekļūt Privatizācijas aģentūras arhīviem, kur bija atrodami faktiski visi Lauksaimniecības ministrijas privatizācijas dokumenti, ieskaitot tik būtiskos un līdz šim atklātībā nenokļuvušos ministrijas privatizācijas misijas protokolus.

Neatkarīgā savos pētījumos neatrada apstiprinājumu šīm leģendām un baumām - pat aktīvākais A.Šķēles pretinieks Jānis Ādamsons nespēja sniegt nekādu papildinformāciju, kas uzrādītu kādu konkrētu nelikumību. Tāpat Neatkarīgā neatrada brēcošus likumpārkāpumus kompānijas līdzšinējā darbībā. Taču tika konstatēt virkne biznesmeņu metožu, kuru izmantošana pamatoti radījusi privatizējamo uzņēmumu darbinieku sašutumu - pārāk īsti termiņi, lai parakstītos uz akcijām, zemes īpašnieku izmantošana, lai nepielaistu uzņēmuma darbiniekus pie akciju iegādes utt.. Tāpat intervijā Neatkarīgajai A. Šķēle atzina agrāk nezināmu faktu - viņš kopā ar Masteiko savulaik ir devies uz Menas salu, lai iegādātos labi pazīstamo ārzonas firmu Quaninton Limited, kuras īpašnieki nav zināmi līdz šai dienai un kurai pieder gandrīz trešā daļa no Ave Lat koncerna mātes firmas - akciju sabiedrības Ave Lat grupa.

Tašu šie tāpat kā citi pētījumos atklāties aizdomīgie fakti no likuma viedokļa, kā Neatkarīgā noskaidroja konsultācijā ar neatkarīgiem juristiem, ir pilnīgi nevainīgi. Neatkarīgā uzskata par savu pienākumu teikt, ka pētījumu laikā tās līdzstrādnieki nav izjutuši ne mazāko spiedienu no Ave Lat koncerna vai tā amatpersonām. Tiesa, netika sniegta visa prasītā informācija, aizbildinoties ar komercnoslēpumu, taču visi sniegtie dati pēc pārbaudes izrādījās precīzi.

Atbildēt

Edge

11.10.2017. 00:39

»

cilveks444

Uldis Salmiņš cenšas ko spēj, lai piespēlētu sorosistu propagandas rupora "Ir", "Nekā personīga" un pat LTV1 (kam bija jābūt objektīvai un neitrālai) veiktajai kampaņai, kas saucas "Pie visām Latvijas nelaimēm vainīgi "oligarhi", pat pie tā, ka līst lietus", jo tā tas ir tāpēc, ka visiem jātic Ločmelei...


Šķēlem var pārmest par 15% (kļūdas) - , bet vai par 85% (ieguvumiem) kāds spēj pastāstīt? Lūk, vēl viens reāls piemērs - priekš "cilveks444" u.c., kas spēj tos 85% apjēgt:
" Sabiedrība ar atpakaļejošu datumu uzzina, ka Šķēle privatizējis virkni uzņēmumu un ar nosaukumu “Ave sol” visu paketi pārdevis Krievijas uzņēmējiem. Tā esot pasaules prakse, bet mūsu gadījumā tā bija nacionāla nodevība!"
Dagmāra Beitnere-Le Galla, kultūrsocioloģe ( Latviešiem jāgrib vara. Intervija ar Dagmāru Beitneri-Le Gallu, kura bija sapulcē pie Rīgas pils / LA,MājasViesis, 30.jūlijs, 2017.)

Atbildēt

cilveks444

11.10.2017. 00:23

Uldis Salmiņš cenšas ko spēj, lai piespēlētu sorosistu propagandas rupora "Ir", "Nekā personīga" un pat LTV1 (kam bija jābūt objektīvai un neitrālai) veiktajai kampaņai, kas saucas "Pie visām Latvijas nelaimēm vainīgi "oligarhi", pat pie tā, ka līst lietus", jo tā tas ir tāpēc, ka visiem jātic Ločmelei, Strīķe un pārējiem gaisa jaucējiem.

Nav ne jausmas, cik daudz (NE) patiesības Uldis Salmiņš ir izklāstījis, jo kopumā skatot šādu viņa "grēksūdzi", kas nāk "īstajā" laikā, lai balstītu, "Par" aktīvistu, JKP sektas un "Ir" lapeles darboņu centienus saglabāt sorosistu varu Latvijā, rodas pārliecība, ka saturs ir ne tikai tendenciozs, bet daļēji arī melīgs.

Daļēji tāpēc, ka katrs labi apmācīts propagandists zina, ka vislabāk ļaudis ir muļķot, ja kādiem 85% patiesības piekabina 15% melu, kas principā izšķir visu. Sorosam kalpojošās gvardes varas glābšanas pasākums notiek slēpjoties aiz koda vārdiem - karagājiens pret "oligarhiem", jo nekas nav iedarbīgāks uz "latvieti", kā skaudība, ka kāds ir turīgāks un veiksmīgāks.

Uz šīs pašas stīgas spēlēja arī divkosis Zatlers, kad savu līdzinātāju, tostarp Rinkēviča, mudināts rosināja atlaist Saeimu, tā veicot slēptu valsts apvērsumu, jo, kā tagad top zināms, nebija pamata atlaist Saeimu. Turklāt Saeima pat gribot nevarēja ļaut kratīt Šlesera dzīvesvietu, jo vēstuli Saeimai bija parakstījis nevis KNAB priekšnieks, kā to prasa likums, bet izmeklētājs.

Tam, ka Šķēle bija nikns uz žurnālistiem, var ticēt, bet vai viņš būtu par to runājis ar Uldi Salmiņu mēs nezinām, jo pretējās puses viedoklis Latvijas mediju vidē pārsvarā vienmēr izpaliek. Jo tā vieglāk zombēt cilvēku prātus, tā vienkāršāk iestellēt smadzenes tā, kā ir "pareizi". Un "pareizi" ir tikai tā, kā to grib liberāļi, kas citādi domājošos necieš vairāk kā necieta komunisti.

Un patiesībā, redzot, kas tagad notiek, kā rīkojas tā sauktie "žurnālisti", kas melo un apmelo, neko pārmest Šķēlem, ja viņš tā domāja, nevar. Šķēle bija un ir nacionāli konservatīvs cilvēks, kas gribēja, lai Latvijas neatkarība nav tukša skaņa, tāpēc viņš bija netīkams gan sorosistiem, gan prokrieviskajiem spēkiem. Bet, lai labāk saprastu, kā tiek veidota sabiedriskā doma, vēl nedaudz par to, ko stāstīja Ulda Salmiņa rakstā minētais Mārcis Bendiks, par to, kā tika apmelots Šķēle. Kāda ir tā tehnoloģija.

Tolaik, kad Šķēle bija politikā, Latvijā bijusi kāda lauksaimniecības tehnikas izstāde, kurā piedalījās arī daudz ārzemju kompānijas ar savu produkciju. Un Šķēles nozākātāji paziņojuši, ka viņa brālis pēc izstādes esot piesavinājies gateri. Un, kas būtiski?! Šķēlem brālis ir? Ir. Brālim gateris bija. Bija. Viss sakrīt. Vai ne? 85% taisnības. Vienīgi gateris nebija nācis no izstādes, bet kuru gan tas interesēja, jo runas jau virmoja gaisā.

Atbildēt

Pamuļķis

10.10.2017. 23:49

Autors ir pamuļķis, nesaprot, ka Šķēle un Ēlerte abi ir sorosisti, turklāt Tautas partija bija pirmie, pa lielam uzstādījumi un procesi žurnālistikā paliek tie paši. Brīnums tikai par šī autora aklumu, neko nav iemācījies, jo uztver sīkumus, tekstā aprakstīti pilnīgi nesaistīti sīkumi, kas spodrina autora ego, maza peška bez domāšanas, nav tiesības publicēties, arī loģikā 0.

Atbildēt

Aga

10.10.2017. 23:36

A ko Diena vēl eksistē?

Atbildēt

M

10.10.2017. 22:37

»

Paldies, patiešām!

Skat. viedokli 10.10.2017., 19:35 - arī uz tevi u.c. taml. jēgā "izlauztiem" personāžiem attiecas


Induli Duka! Lapsa, lai cik apšaubāms būtu, bet talantīgāks par tevi, nožēlojamais idiot, ir 10 reizes mazākais vairāk. Tev, totālam idiotam, nav neviena darba, kas būtu lasīšanas vērts, klārais debīl, kas apsēdis Pietek un visiem esi noriebies. Man pie kājas, ja mani Lapsa nobano, man tas pie kājas! Man tas nāk par labu, bet tu maini IP, cik redzu, un tādēļ no tevis nevar atkauties! Man pie kājas arī Lapsas viedoklis par mani, nobanot kādu ir viņa izvēle, jo šis portāls ir privāts un ko ielaižu tajā, ir mana izvēle. Ja man aiztaisa durvis, es nelienu, ienaidnieks ari ir jāciena.

Atbildēt

paga paga

10.10.2017. 22:03

Un kā šī raksta autors paskaidros, ka pašreizējā Dienā vispār nav ko lasīt? Tur neraksta neko par oligarhiem, vai Latvijas izzagšanu un korupciju utt. bet tikai kaut ko mazsvarīgu paļurina. Diena ir Nulle! Vairs nelasu.

Atbildēt

boom

10.10.2017. 20:50

»

Izsmiekls

Njā, lepoties ar to, kā Tu uzmeti savu darba devēju, tā ir īpaša stulbība. Kurš tad tagad tev vairs ticēs, ka stājoties darbā tu negribēsi ieriebt atbilstoši savai "nelokāmajai" liberasta pārliecībai. Pat liberastiem tu tāds "gudrinieks" neesi vajadzīgs, jo hvz ko vari sastrādāt un pēc tam stāstīt cik...


Uzmest noziedzniekus un uzmetējus skaitās slikti? Un nosaukt 3A parazītus par darba devējiem, ja viņi paši vienu dienu bez zagšanas nevar izdzīvot, ir smagi pārspīlēts. Tikpat mierīgi narkobaronus arī varētu uzskatīt par labiem darba devējiem.

Atbildēt

Vēl 10000 uzbekus?

10.10.2017. 20:30

Latvijas augstskolu profesorus, dekānus, lektorus,, rektorus gan tas neapmulsina un tie Vienotības Šadurska vadībā turpina tirgot pa lēto lielā vairumā 3. pasaules migrantiem no islāma zemēm darba un uzturatlaujas Latvijā, tādējādi izkropļojot Latvijas darba un īres tirgu, izēdot Latvijas vietējos iedzīvotājus no Latvijas trimdā, jo tāds Latvijas augstskolu zinību līmenis.

Atbildēt

ar ko vēl nodarbojas hroniskas trakumsērgas apsēstā lapsa

10.10.2017. 19:42

»

ar ko vēl nodarbojas mikropisāns

Lielākās problēmas iedzīvotājiem - saskarsmē ar VID, Rīgas domi, zemesgrāmatām, PMLP...


Lapsa Lato, dzimis 1969. gada 16. maijā, Rīgā, LV.

Dēvē sevi par "žurnālistu un publicistu", kā arī par "rakstnieku", jo ir dažu ceļojumu aprakstu un dažu politiski orientētu "atmaskojuma brošūru" autors.

Lapsas pirmās gaitas žurnālistikā sākās 1990. gadā, kad sāka iznākt laikraksts "Diena", no kura Lapsa drīz aizgājis, jau 1993. gadā. Pēc tam dažus gadus darbojies vairākos citos preses izdevumos un mediju struktūrās. Tostarp Lapsa ir strādājis arī aģentūrā LETA no 1998. līdz 2000. gadam, neilgi pat bijis LETA galvenais redaktors.

Lapsas publicistiskā darbība vienmēr ir tikusi pretrunīgi vērtēta un izraisījusi asas diskusijas sabiedrībā. Pret Lapsu daudzi ir vērsušies tiesā (tajā skaitā, piem., "Parex banka" par neslavas celšanu, 2011. gada 18. janvārī u.c). Lapsa arī daudzkārt vērsies tiesā pret citiem (piem., pret mācītāju Kārli Zuiku par neslavas celšanu, pret Einaru Repši par kļūdaini aizpildītu ienākumu deklarāciju u.c.)

Lapsa gan mēdzot žēloties, ka ar politisko publicistiku neko lāgā nopelnīt nespējot, viņam esot pat nācies ieķīlāt bankā paša divistabu dzīvokli savu politiski orientēto garadarbu izdošanas tēriņu segšanai. Šo dzīvokli Lapsa esot 2001. gadā iegādājies par 22 000 dolāru, tolaik milzu naudu. Mājoklis gan pēc tam „pārrakstīts” mātei, jo pirms vairākiem gadiem Lapsa esot sapratis, ka žurnālistika ir pietiekami bīstama nodarbe, lai neapkrautos ar īpašumiem. 2007. gadā Lapsa esot iegādājies jaunu apvidus auto Mitsubishi Pajero — operatīvajā līzingā, kas mēnesī izmaksājot apmēram 360 latu.

2010. gada septembrī Lapsa nāca klajā ar paziņojumu, ka "aizvadītajā nedēļā esmu vērsies ar iesniegumu Drošības policijā par draudiem, kas man ir izteikti attiecībā uz maniem ģimenes locekļiem un konkrēti - uz māsu un viņas bērniem". Viņam esot "izteikti ļoti "skaidri draudi", ka līdz 3. oktobrim (2. oktobrī Latvijā notika 10. Saeimas vēlēšanas) jāpārtrauc žurnālistiskā darbība un nekavējoties jāslēdz tās interneta lapas, kas tikušas uzturētas pēdējā laikā".

(Lato) Lapsas vecāki — Vito un Tamāra Lapsas, kas abi pēc profesijas ir ģeogrāfi, esot atklājis pats Lapsa, tāpat arī atzīstot, ka viņam vēl ir māsa Teika, kādas bankas sabiedrisko attiecību vadītāja, un brālis, jurists Endo Lapsa. Pašreiz Lapsa ir precējies ar izglītības portāla e-klase redaktori Ditu Lapsu (iepriekš Blaua), ar kuru savas attiecības oficiāli reģistrēja 2012. gada vasarā. Par savām attiecībām un privāto dzīvi Lapsu pāris izvairās runāt publiski, tomēr zināms, ka pirms dažiem gadiem šajās Lapsu attiecībās dzimis dēls, kuram devuši vārdu Leo.

Lapsa tiek dēvēts par "ekstrēmu ceļojumu fanātu". Pēdējā laikā arvien biežāk lapsa tiek dēvēts un, visai iespējams, pamatoti uzskatīts arī par "Kremļa aģentu" un "Kremļa trolli". Tāpat arī Lapsa piekopjot visai savdabīgu zooloģisko hobiju – ja pret cilvēkiem viņš ir "zvērīgi" cinisks un ar gadiem arvien biežāk pat histēriski ļauns, tad taču kaķi un nodarbošanās ar viņiem esot šī "publicista" vājība. Lapsa atklāj, ka viņa plānos bijis neskaitāmus "adoptētos" kaķus izaudzināt un atdot labiem cilvēkiem, bet atzīst: "Viņi ir bezcerīgi. Man ir bijuši zināmi tikai pāris gadījumi, kad kaķis jau no mazām dienām neieredz cilvēku. Bet šie (Lapsas kaķi) — kamēr manis nav mājās, dzīvojas pa visu dzīvokli, ēd, kad atgriežas saimnieks, slēpjas pagultē." Tomēr Lapsa arī "varot justies gandarīts, ka pēdējos gados simtam ar asti esmu atradis jaunus saimniekus."

L.Lapsas u.c. informācijas noplūdes avotu publiskotā Lapsas kontaktinformācija:

Lapsa Lato

Телефон:
(+371) 29277525
Код личности: 160569-13068
Регион и город:
Латвия, Рига
Домашний адрес:
Riga / улица Indranu дом 12-15, LV-1012
Дополнительные возможности:
Показать абонентов с фамилией Lapsa города Рига
Показать абонентов здания 12-15 улицы Indranu города Рига

Atbildēt

sveika, hroniskas trakumsērgas patoloģiski pārkropļotā lapsa!

10.10.2017. 18:57

»

sveiks, induli!

Duka Indulis...


Lapsa Lato

Телефон:
(+371) 29277525
Код личности: 160569-13068
Регион и город:
Латвия, Рига
Домашний адрес:
Riga / улица Indranu дом 12-15, LV-1012
Дополнительные возможности:
Показать абонентов с фамилией Lapsa города Рига
Показать абонентов здания 12-15 улицы Indranu города Рига

Atbildēt

N

10.10.2017. 18:46

»

Paldies!

Par derīgo informāciju. Kad būšu Dikļos, palūgšu, lai mani aizved un parāda šito kukū radījumu. Lai šis man kādu peršu noskaita


Vai tad Pietiek. com pašiem grūti izslavētam komentētājam Indulim Dukam izrādīt cieņu un nofotografēt viņu ar interviju? Un nopublicēt, cilvēks būtu izlauzies cilvēkos, pie reizes Pietiek ieraudzītu klārās debesis! ?

Atbildēt

b. Nevilks

10.10.2017. 17:26

Lielos vilcienos un mazos tramvajos puisis savu ir panācis - Diena atkal ož pēc sorosisma kā Ēlertes laikā. Tik vien kā pašam no tā ne silts, ne auksts.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

10.10.2017. 16:51

»

kukū

Sirdi plosošs latviešu tautas nodevēja, jeb kangara atzīšanās raksts! Liberasta grēksūdze, kurā tiek pasniegtas Sorosa intereses par visas tautas vēlmi! Tautai nav vajadzīgi ne sorosīti , ne oligarhi, tas ir skaidrs pat ezim


Precīzi. Tādiem, uz ielas satiekot, sejā jāspļauj. Parasti šie kangari melus dala vairākos melos, tad melus Nr.2 pretstata pret meliem Nr.1. Sena taktika. Sanāk diskutēt kas ir patiesība, meli vai citi meli.
Nu un protams svešas intereses paziņot par musējām, cik tipiski kangariem

Atbildēt

Lembergs un viņa pajoliņi

10.10.2017. 16:31

Kā te noķengā autoru...Nav pārsteigums, ka valsts dzīvo mēslos. Sorosīdu atmaskotāji atradušies, vai tikai pats Soross zin par savu šo it kā ietekmi Latvijā?

Atbildēt

...

10.10.2017. 16:19

Bendiks plosās :)

Atbildēt

!

10.10.2017. 15:37

Domāju ,ka Sorosa žurkas ir pat lielāks ļaunums kā oligarhi, tāds nepārprotami ir šā raksta autors, kuram patīk labi dzīvot , nododot Latvijas tautas nacionālās intereses!

Atbildēt

Paldies!

10.10.2017. 15:29

»

sveiks, induli!

Duka Indulis...


Par derīgo informāciju. Kad būšu Dikļos, palūgšu, lai mani aizved un parāda šito kukū radījumu. Lai šis man kādu peršu noskaita.

Atbildēt

forcemajeure

10.10.2017. 15:22

teksti un notikumi (krietni mazākā formātā, protams) atgādina kirhenšteinu, vili lāci un vēl dažus no tās pašas kompānijas. kangars - tā tāda izdomāta persona. bet arī turpat liekams.
no vienas puses it kā kaut ko saprot, no otras - pašlabums (naudiņa vajadzīga) un kretīniskā īpašība pievērt acis uz lielāko daļu patiesības

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: