Menu
Pilnā versija
Foto

Vai taisnība tam, kurš visskaļāk kliedz?

Pietiek lasītājs · 30.09.2017. · Komentāri (10)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Amēba

05.10.2017. 09:36

izcils eksemplārs. Bez aiztures. Par ko maksā par to arī bļauj.

Atbildēt

haralds

04.10.2017. 01:56

nebūt ne. bet lielumam (© personālais pensionārs Berjozkins - Kājiņš) tā šķiet. ar to pašu visādi popuļarņiki un populis†i arī var to taisnību ieņemties.

Atbildēt

Uģis

03.10.2017. 10:23

Cik atceros viņa bija Inga, nevis Ilga...

Atbildēt

Sprūdža reformas atrauga

02.10.2017. 16:12

Antāni vajadzētu iesūdzēt tiesā par VARAM veikto reformu. Vajadzētu no viņas privāti piedzīt visus zaudējumus, kas tagad valstij ir no DRN nodokļa administrēšanas. Un tā ir tikai redzamā daļa.
Būtu nokaunējusies un nerēgojusies....

Atbildēt

nzinām nzinām

01.10.2017. 23:36

»

Nziniet?

Kad beidzot arestēs Lembergu? Ja jau apsūdz smagos noziegumos, taču jāsēž un tad jau tiesas process virzīsies strauji...


Es tevi apsūdzu! Pedofīlijā, slepkavībā, līķa slēpšanā un apgānīšanā, kā arī kanibālismā. Gaidi, kad pēc tevis ieradīsies. Varēsi pasēdēt un pieaugt prātā, kamēr tiesa izlems, vainīgs vai nē.

Atbildēt

Ainars

01.10.2017. 18:36

Antaņei vienkārši ir spalga balss. Skaņa nāk no tās pašas vietas, no kurienes skaistums.

Atbildēt

Nziniet?

30.09.2017. 21:10

»

Ja tu draudziņ nezini

Šodien advokāts ir populārs un "spēcīgs", kurš skaļāk kliedz, t\āpat kā Lembergs un viņa advokāti. Advokāti šodien var izvirzīt jautājumu jautājumus un prasīt izpildīt - "demokrātija", jo at\lauts tas, kas nav aizliegts, tas nekas, ja tādas advokāta tiesības nav noteiktas ar likumu...


Kad beidzot arestēs Lembergu? Ja jau apsūdz smagos noziegumos, taču jāsēž un tad jau tiesas process virzīsies strauji.

Ja pantā predzēts sods - brīvības atņemšana - kay=tru reizi jāliek sēdēt, būs kārtība un taisnība. Bet pie mums organizētās noziedzības tiesu- izmeklēšanas procesi, kuri apšauba, ka notiesās - tā pakārtota pierādījumu vērtēšana, pie tam ar to sākotnēju apšaubīšanu neapcietinot. Neviens taču nezina, kā iedarbosies kukuļi, cik lieli tie būs un kā panāk pierādījumu noniecināšanu. Viss pakartots uz kukuļu izspiešanu vai, pat nevajag tos izpiest - demokrātija?!?

Nav vienotas pierādījumu vērtēšanas politikas, jo tos neļauj vērtēt izmeklētājam, pakļaujot pārvērtēt prokuriram un tiesai - kurā vietā nostrādās spēcīgāk un lielkāki kukuļi?
Pierādījumus jāvērtē izmeklētājam - ja to nepietiek un paredz, ka nevarēs aizstāvēt vai notiesāt - jebkurā stadijā krimināllietu ) nevis procesu, kas ir kustība, virzība, darbība, tā saukt k/lietas ir kārtējā stulbība, mahinācija ...?!) atgriež izmeklētājam - lai turpina strādāt vai izbeidz, lai pārsūdz un pierāda, ka viņam taisnība. Tā vajag, bet kas pie mums - vērtē pierādījumus drīzāk pēc kukuļa vai vajadzības lieluma, "pietiekamības".

Atbildēt

Ja tu draudziņ nezini

30.09.2017. 20:09

Šodien advokāts ir populārs un "spēcīgs", kurš skaļāk kliedz, t\āpat kā Lembergs un viņa advokāti. Advokāti šodien var izvirzīt jautājumu jautājumus un prasīt izpildīt - "demokrātija", jo at\lauts tas, kas nav aizliegts, tas nekas, ja tādas advokāta tiesības nav noteiktas ar likumu.

Tā ka nebrīnies. tas kurš kliedz vairāk, skaļāk, tas vinnē prāvu. Vai Lembergs nekliedz saļāk par visiem. jau 9 gadus uz apsūdzētā sola?

Atbildēt

Juhanss

30.09.2017. 19:44

Lembja dziļi pardomātā un no 1998 gada realizētā tranzītpolitka beidzot ir devusi neatgriezniskus panākumus!Lai slava mūsu Aivariņam!!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: