Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

emīls1

01.08.2017. 19:59

28. jūl

:))(zombie)(bat)(bell) Liecinieks-Kādā sarunā atšifrējot krievisko vārdu- ""Nolikumu"", kur 1917.g. Jūdu jomunistu organizētajā Krievijas impērijas apvērsumā-izteica= izkliedza jūdu vadoņi-Ļeņins, Trockis utml.... -TOVARIŠČI / TOVAR-IŠČI ! /, pieklājīgi būtu vismaz teikuši-TOVAR ISČĪĶE......tātad tulkojumā -MEKLĒ PRECI- ....un TOVAR-IŠČ=Preces meklētājs un abās dzimtēs vienādi.... Tas arī ir viens no atrisinājumiem - atšifrējumiem""Sarkanajam Teroram"" . Tātad KOMANDA ! MEKLĒ PRECI !- tā vietā , lai cilvēks veidotu-uzlabotu savus dzīves apstākļus, izdlītotos, ražotu tās pašas preces-NECILVĒKU=BIOROBOTU .../JŪDU-ŽĪDU, ĒBREJU/ pārņēmtā un organizētā cilvēku pazemojošā JŪDU KOMUNISTISKĀS SISTĒMAS vārā=LĀGERI+VESELU TAUTU PĀRVIETOŠANĀ, KĀ ARĪ TIEŠAS MASVEIDA SLEPKAVĪBAS...ar lozungu TOVAR IŠČI ! Ja tas ""Meklētājs"" NONĀCA PIE TĀS"" PRECES""-, piem .sveša cilvēka, vai pat tautas īpašuma-vajadzēja ATŅEMT=EKSPROPRIĒT...Ja kāds vēl pretojās tam-Revolūcijas Vārdā ""Galvu nost!"" Un tam ir to pašu BIOROBOTU izdomātā un realizētā jau 2000 gadus CILVĒKU ..nīšanas un slepkavību organizēšanas JŪDU KRISTIETĪBA....ja nepieņēma-ISAS=JĒZUS VĀRDĀ-ATŅEMT ĪPAŠUMU /PRECI/ un bieži tāpat-GALVU NOST ! UN VĒL CAUR J.KR. BAZNĪCU PAKALPIŅIEM-NĀCĪTĀJIEM NOZIEDZNIEKIEM nozaga CILVĒKA DVĒSELI! Un ""tĀDI...PĒCNĀCĒJI""", kas šo TERORU ..veica un organizēja-šodien vēl iR pie varas bij Krievijas impērijā un visur, kur tika vardarbīgi un ar viltu izplatīts JŪDU KOMUNISMS un JŪDU KRISTIETĪBA...Tātad komunisti., ekskomunisti, mācītāji un tiem pielīdzinātie....(highfive)(nope)(pray)

Atbildēt

VB

24.07.2017. 13:07

»

Demokrāts

Dreibanta komentāri Atgādina pieķerta zaglēna ņaudēšanu


Man arī šoreiz VID ģenerāldirektores atbilde likās visai sakarīga. Ko vēl + viņai taču tāds darbs iekasēt nodokļus.

Atbildēt

Mja

19.07.2017. 23:26

Nu novoizpechonnnaja ieredne klikjere ka iz kompartijas jugednskolas kursu teicamniekiem ! Ura,tovarischi,ura!

Atbildēt

Demokrāts

19.07.2017. 15:18

»

Guntis

Pilnīgi piekrītu. VID atbildes tiešām ir korektas un izsmeļošas


Dreibanta komentāri Atgādina pieķerta zaglēna ņaudēšanu.

Atbildēt

Demokrāts

19.07.2017. 15:16

Bāc - kārtējais restorānu piznesmenis, kurš stāsta, ka papildus 1000 EUR nopelnīšanai vajadzīgs restorāna darbs mēneša garumā, pie viena klienta čeka cenas ~100EUR (lētāk liekas 3P nevar pāēst).
Gada sākumā līdzīgi centās izcelties Elmārs Tannis - rēķināja/rēķināja - un izrēķināja ka nevar pacelt algu darbiniekiem lielāku par 400EUR - pat ne par +100EUR - tikai pretī viens skolēns sarēķināja, ka vienai picērijas maiņai, tad ir jāpārdod par 2 picām vairāk katru dienu - lai Elmāram tas varētu tomēr izdoties.

Atbildēt

Nodoklu maksatajs

19.07.2017. 00:43

Paldies VID par izsmelošajām atbildēm, bet restoranu dzeku vajag panemt ciet jau rit. Pavars ar saviem jautajumiem un komentariem varetu neapgrutināt VID laudis. Domāju, edinatajus vajadzetu sakt kratit ar steigu, lai nu kurs biznesa sektors raudatu.

Atbildēt

Guntis

18.07.2017. 12:44

»

...

Manuprāt Cīrule pilnīgi korekti atbildēja uz jautājumiem. Pavāram vnk no dusmām aizgājis ciet domājamais


Pilnīgi piekrītu. VID atbildes tiešām ir korektas un izsmeļošas.

Atbildēt

...

18.07.2017. 09:37

Manuprāt Cīrule pilnīgi korekti atbildēja uz jautājumiem. Pavāram vnk no dusmām aizgājis ciet domājamais.

Atbildēt

zinošais

18.07.2017. 08:51

»

Varbūt Dreibants vispirms pastāstīs kā viņš spēj nodrošināt divu restorānu darbu ar ne vairāk kā 8 minimālo algu saņemošiem darbiniekiem, kas izriet no uzņēmumu nomaksātajām sociālajām iemaksām


ir tāds "instruments" kā ārpakalpojums !
Darba līguma vietā var izmantot arī uzņēmuma līgumu ar pašnodarbinātu personu

Būtu jāmēģina atteikties no "latviskās skaudības" un beigt skaitīt naudu cita kabatās !
Dreibantam pašam ir jāuztraucas, ja citi strādā labāk un var nodokļos samaksāt vairāk !
"Aizliegtajā paņēmienā" reiz bija sižets par citu nozari un izrādījās, ka labākais pakalpojuma sniedzējs arī nodokļos samaksā krietni vairāk !
Lūk kur parādās pozitīvie stimuli, ko VIDam vajadzētu popularizēt izveidojot savu TOP sarakstu ar nozaru līderiem samaksāto nodok\lu apjoma ziņā uz vienu nodarbināto, nevis drukāt "makulatūru" !

Atbildēt

17.07.2017. 22:48

Varbūt Dreibants vispirms pastāstīs kā viņš spēj nodrošināt divu restorānu darbu ar ne vairāk kā 8 minimālo algu saņemošiem darbiniekiem, kas izriet no uzņēmumu nomaksātajām sociālajām iemaksām.

Atbildēt

Marks

17.07.2017. 21:49

Kā tapa "Aizliegtais paņēmiens" par restorāniem? Tiesa, sen neesmu skatījies to raidījumu, kopš pāris reizes redzēju klaju neprofesionalitāti un faktu piedzīšanu vajadzīgajam rezultātam.

Atbildēt

smiekls

17.07.2017. 21:46

Izskatās, ka pavārs ir aizvainojies:) Vajag VID pieņemt dizainerus, kas izvietos plakātus ­ēstuvēs.

Atbildēt

...

17.07.2017. 20:41

Prasi čeku jeb prasi čekas laikus atpakaļ Latvijā.

Atbildēt

švamme

17.07.2017. 20:33

"ja piedalīties ir pārāk sarežģīti vai tam nav īstais laiks -- tas parāda konkrētā uzņēmuma īpašnieka vai vadītāja attieksmi" --- kādā veidā labāka laika izvēle formē īpašnieka vai vadītāja "attieksmi"? apriori uzņēmējs atbildē tiek uzskatīts par noziedznieku, ja nevēlas piedalīties "brīvprātīgajā akcijā".
"restorānu nozarē čeku neizsniegšana ir ļoti izplatīta, šī problēma nav sveša arī daudzās citās valstīs" un "pārbaudes bez iemesla netiek veiktas" --- protams, neesmu bijusi visās valstīs, bet tajā, kur restorānos esmu gandrīz katru nedēļu (ASV), savā mūžā neesmu redzējusi NEVIENU VID ekvivalenta - IRS pārbaudi, nedz arī kādā citā apkalpojošās sfēras iestādījumā. TĀS NENOTIEK TĀ, kā pieņemts praktizēt VID.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: