Menu
Foto

Atklāta vēstule par fizisko personu datu neaizsargātību Latvijas Republikas tiesās

NĪSA, NĪLA* · 26.03.2017.

Nekustamā īpašuma speciālistu apvienība un Nekustamā īpašuma lietotāju apvienības (turpmāk – NĪSA un NĪLA) vērš sabiedrības un amatpersonu uzmanību uz sabiedrības - fizisko personu datu – neaizsargātību Latvijas Republikā un konkrēti Latvijas Republikas tiesās.

Lasīt visu... Komentāri (8)

Foto

Pietiks par DEPO

Māris Straumanis, atvaļināts Latvijas armijas kapteinis · 23.03.2017.

Jau kādu laiku presē var lasīt ziņas par un ap DEPO tirdzniecības centra būvniecību Jelgavā. Esmu zemgalietis, dzīvoju netālu un plānoju būt šī veikala apmeklētājs, līdz ar to mani droši var ievietot projekta atbalstītāju rindās.

Lasīt visu... Komentāri (46)

Foto

Kāds islāmam sakars ar teroraktu pie parlamenta ēkas Londonā?

Neticīgais · 23.03.2017.

Trešdien, 2017.gada 22.martā Londonā, pilsētā, kurā ir aptuveni 12% musulmaņu,[1] notika kārtējais musulmaņu izraisītais terora akts, kurā sabraukti un nodurti vairāki cilvēki. Saskaņā ar jaunāko informāciju, bojā gājuši 4 cilvēki un 40 cilvēki ievainoti.[2]

Lasīt visu... Komentāri (40)

Foto

Inčukalns – mūsu? “Gāzes OIK” nebūs?

Ivars Zariņš* · 21.03.2017.

Atbilde ir vienkārša un skaidra, ja ir zināms, kāds tad galu galā būs Latvijas gāzes tirgus modelis pēc tirgus liberalizācijas. Mūs kā patērētājus interesē, lai tas nodrošinātu iespēju izvēlēties sev izdevīgāko piedāvājumu un lai tirgus būtu pietiekami drošs – vienmēr būtu iespējams iegādāties gāzi sev vajadzīgajā apjomā.

Lasīt visu... Komentāri (23)

Foto

Kā mums nozog nacionālismu

Jurģis Liepnieks · 21.03.2017.

Nacionālisms ir dabiskas un cienījamas jūtas. Līdztekus ģimenei un reliģijai etniskās saknes un valoda ir viens no fundamentālajiem ikviena cilvēka identitātes balstiem. Pat nav jābūt īpaši reflektējošam un ar dzīves filozofiskajiem jautājumiem aizņemtam cilvēkam, lai apzinātos sevi kā konkrētas tautas pārstāvi un kultūras nesēju.

Lasīt visu... Komentāri (40)