Menu
Foto

Vai es varēšu?

Andris Upenieks · 13.08.2018.

Vēlēšanu kampaņu triki vairās no vārdiem “Vai es varēšu?”. Jo zina, ka iebalsosies arī tie, kas par spēju un lietpratības sentimentiem galvu nelauza un iespējas virza pa priekšu spējām. 

Lasīt visu... Komentāri (14)

Foto

Ko deputāti varētu uzdāvināt iedzīvotājiem Latvijas simtgadē

Edgars Pauls · 14.08.2018.

Vairs tikai daži mēneši līdz Latvijas simtgades atzīmēšanai. Tiek gatavotas grandiozas svinības, tērēti milzīgi līdzekļi svinību organizēšanai. Atbildīgās amatpersonas uzstājas ar patosu pilnām runām par saviem sasniegumiem, atsaucoties uz statistikas rādītājiem, kur viss ir vienkārši - ir tikai cipari, un aiz cipariem slēptās cilvēku ciešanas nav redzamas.

Lasīt visu... Komentāri (13)

Foto

Latvijas politikas asenizators brūķē muti par visiem un visu - bet vai uz šiem jautājumiem sniegs skaidru atbildi?

Edgars Rinkēvičs · 09.08.2018.

Vakar atgriezos no Gruzijas, kur kopā ar Gruzijas, Polijas, Lietuvas un Ukrainas kolēģiem pieminējām Krievijas agresijas pret Gruziju 10.gadadienu. Lai ko mēs ikdienā teiktu un domātu par sevi, mums jāsaka paldies tiem politiķiem, diplomātiem un ierēdņiem, kas pēc neatkarības atgūšanas izdarīja visu, lai mēs kļūtu par NATO un ES dalībvalsti. Mums ir jāsaka arī paldies Gruzijai un Ukrainai, kuras šobrīd cīnās par visas Eiropas un arī Latvijas drošību.

Lasīt visu... Komentāri (99)

Foto

Iesniegums LR Ģenerālprokuratūrai par tiesu datu pārpublicēšanu

Artūrs Snips* · 09.08.2018.

Ar šo atbilstoši Administratīvā procesa likuma 98. un turpmāko pantu noteikumiem lūdzu sniegt uzziņu par masu informācijas līdzekļa (MIL) “Likuma Vara” tiesībām publiskot (pārpublicēt no tiesu e-pakalpojumu publiskā portāla vietnes http://tis.ta.gov.lv/court.jm.gov.lv/stat/html/index 201808.html) MIL “Likuma Vara” interneta mājas lapā informāciju par tiesā izskatāmajām lietām, tostarp, krimināllietām.

Lasīt visu... Komentāri (24)

Foto

Viss nav slikti, var būt vēl sliktāk

Edgars Rinkēvičs · 07.08.2018.

Šis ieraksts nepatiks gan tiem, kam “viss ir slikti”, gan tiem, kam “viss ir labi”, gan mūžīgajiem pesimistiem, kam liekas, ka sliktāk vairs būt nevar, jo esmu optimists un saku, ka var būt sliktāk.

Lasīt visu... Komentāri (48)