Menu
Foto

Prezidenta kungs, prasiet Saeimai pieņemtā Veselības aprūpes finansēšanas likuma otrreizēju caurlūkošanu

Daniels Pavļuts* · 16.12.2017.

Augsti godātais Valsts prezidenta kungs! Kustība Par! aicina Jūs izmanot savas konstitucionālās tiesības un prasīt Saeimai tikko pieņemtā Veselības aprūpes finansēšanas likuma otrreizēju caurlūkošanu.

Lasīt visu... Komentāri (17)

Foto

Kultūras vai kultūrmarksisma ministrija? Atklāta vēstule kultūras ministrei Dacei Melbārdei un Nacionālajai apvienībai

Nacionālās savienības „Taisnīgums” valde · 13.12.2017.

Sekojot līdzi Kultūras ministrijas darbībai, līdzās vajadzīgām un noderīgām lietām mēs diemžēl saskatām daudz kaitniecisku aktivitāšu, kas ir vērstas pret latviešu tautas nacionālajām interesēm un latviskajām vērtībām. Īpaši tās izpaužas darbībās, kas saistītas ar tā saukto „sabiedrības integrāciju” un dažādu veida atbalsta nodrošināšanu imigrantiem, ar ko var iepazīties ministrijas interneta vietnē https://www.km.gov.lv/lv.

Lasīt visu... Komentāri (20)

Foto

Nekad neesmu sapratis iemeslus, kas Saeimām, valdībām un pieciem prezidentiem traucēja panākt lustrācijas likuma pieņemšanu

lvportals.lv · 12.12.2017.

„Neziņa un neizpratne veicina dažādus pieņēmumus,” par Valsts drošības komitejas dokumentu atslepenošanu un īpaša lustrācijas likuma nepieciešamību Latvijā saka Latvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķis Georgs Andrejevs, kurš savulaik, iemantodams sabiedrības cieņu, atkāpās no ārlietu ministra posteņa, atzīdams atskaišu rakstīšanu čekai par saviem zinātniskajiem ārvalstu komandējumiem.

Lasīt visu... Komentāri (35)

Foto

Lūgums par ekonomiskā bēgļa statusa piešķiršanu

Sabiedrisko organizāciju pārstāvji* · 14.12.2017.

Ar 1995.gada 21.jūnija likumu «Par namīpašumu denacionalizāciju Latvijas Republikā» tika denacionalizēta 10 321 māja jeb 78 046 dzīvokļi, kas skāra aptuveni 250 000 – 300 000 cilvēku.

Lasīt visu... Komentāri (17)

Foto

Tautas atmiņas horizonts, metafizika un suverenitāte

Arturs Priedītis · 15.12.2017.

Rietumu civilizācijā un īpaši tās Austrumeiropas anklāvā ir radusies jauna intelektuālā epidēmija. To var dēvēt par vārda brīvības intelektuālo epidēmiju. Tās galvenie simptomi ir negaidīti: jo lielāka vārda brīvība, jo mazāk pareizu vārdu; jo lielāka vārda brīvība, jo lielāka muldēšana; jo lielāka vārda brīvība, jo lielāka šarlatānisma gurkstēšana. Tātad kopumā: jo lielāka vārda brīvība, jo lielāks bezprāta izvirdums.

Lasīt visu... Komentāri (36)