Menu
Foto

Kāpēc "Rīgas namu pārvaldnieks" nespēj ne veikt pārrēķinu, ne atvainoties?

PIETIEK · 21.10.2013.

"Vēlējos informēt, ka zemāk aprakstītā situācija joprojām nav novērsta - Rīgas namu pārvaldnieks uz 1.oktobri joprojām nav veicis pārrēķinu un atvainojies, tā vietā esam saņēmuši "pirmstiesas brīdinājuma vēstuli" sakarā ar fiktīvu parādu, kas veidojies tikai tāpēc, ka RNP rīkojušies nelikumīgi un turklāt savas darbības sekas nav savlaicīgi novērsuši," - šādu lasītāja vēstuli Pietiek saņēmis saistībā ar jau vairākkārt aprakstīto situāciju ēkā Rīgā, Tallinas ielā 58.

Lasīt visu... Komentāri (7)

Foto

Kur pazudis Zēlustes skatu tornis?

PIETIEK · 14.10.2013.

"Nejauši ievēroju, ka no Juglas ezera piekrastes pazudis metāla skatu tornis. Agrāk tas bija publiski pieejams, tad kādu laiku stāvēja aizslēgts. Tas bija labā tehniskā stāvoklī, salīdzinoši nesen celts," - šādu vēstījumu Pietiek saņēmis no kāda lasītāja, kurš vēl piebildis - ļoti līdzīgs tornis vecajam parādījies pārsimts metru attālajā privātīpašumā, tikai publiski pieejams tas vairs nav.

Lasīt visu... Komentāri (12)

Foto

Strīķe uzprasījusies uz tikšanos ar Vilku, taču saruna neesot bijusi par VID vadītāja amata kandidātiem

PIETIEK · 19.09.2013.

Pretēji aizvadītajā nedēļā publiski apgalvotajam finanšu ministrs Andris Vilks pēdējās nedēļās tomēr neesot ticies ar Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieka vietnieci Jutu Strīķi, lai apspriestu kandidatūras Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektora postenim.

Lasīt visu... Komentāri (10)

Foto

Kāpēc "Swedbank" cenas pat pieckāršojušās?

PIETIEK · 28.08.2013.

Vairāki Pietiek lasītāji jautā - kāpēc "piesienaties" žurnāla Ir izdevējiem, kuri eiro gaidās paklusām nedaudz - par 10% - palielinājuši žurnāla cenu līdz summai, kas līdzvērtīga 1,49 eiro, ja Swedbank daudzu savu pakalpojumu cenas pat pieckāršojusi? Publicējam Swedbank skaidrojumu:

Lasīt visu... Komentāri (46)

Foto

Par aizdomīgajiem CSDD apliecību vāciņiem

PIETIEK · 22.08.2013.

Pirms dažām dienām kāds Pietiek lasītājs interesējās: "Mediji 18. augustā informēja, ka Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) veikusi iepirkumu 6 000000 eiro apjomā un par šo naudu iegādāti 5 miljoni tehniskās apskates uzlīmju un 2 miljoni transporta līdzekļu reģistrācijas apliecību vāciņu. Piegādātājs būs kāda Vācijas firma. Domāju, ka būtu ļoti vērtīgi noskaidrot, cik lietderīgs un nepieciešams ir šāds iepirkums un kāpēc šos plastmasas vāciņus un uzlīmes nevarētu piegādāt kāds Latvijas uzņēmums." Pietiek ir saņēmis izvērstu skaidrojumu par šo tēmu:

Lasīt visu... Komentāri (16)