Menu
Foto

Kur, kam un kā plūst „Meroni nauda” no SIA „Airtech” – ne jau tikai Kaimiņam vien

PIETIEK · 25.02.2017.

Uzņēmums Airtech plašāku atpazīstamību nesen guva saistībā ar Ilmāra Poikāna (Neo) iesniegumu Ģenerālprokuratūrai, kurā cita starpā tika aprakstītas arī pašreizējā Saeimas deputāta Artusa Kaimiņa „pelēkās” finansēšanas shēmas. Taču ne jau tikai Kaimiņu vien „baro” ar Šveices advokātu, Aivara Lemberga arestētās mantas apsaimniekotāju Rūdolfu Meroni cieši saistītais AirtechPietiek šodien publisko pārskatu par to, kam un kādiem oficiāliem nolūkiem vēl 2014. un 2015. gadā tikuši caur Airtech izpumpētie miljoni.

Lasīt visu... Komentāri (13)

Foto

Videoieraksts – vienīgais glābiņš no melīga policista

Lato Lapsa · 23.02.2017.

Ja ne notikušā videoieraksts, autovadītājs Grigorijs Golcs būtu kļuvis par upuri melīga policista patvaļai un būtu saņēmis administratīvo sodu par ļaunprātīgu nepakļaušanos policijas darbinieka likumīgajām prasībām.

Lasīt visu... Komentāri (41)

Foto

Par Bērnu slimnīcas vadītāju kļūst kārtējais zāļu tirgotājs

PIETIEK · 24.02.2017.

Apstiprinājusies Pietiek vakar publiskotā informācija, ka par jauno Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas valdes priekšsēdētāju kļūs jau kārtējais medikamentu tirgotājs – farmācijas uzņēmuma SIA GlaxoSmithKline Latvija valdes loceklis un Ārvalstu investoru padomes Latvijā valdes loceklis Valts Ābols (attēlā pa labi), kurš amatā stāsies 24. martā.

Lasīt visu... Komentāri (26)

Foto

Ierindas darbiniekiem grūtajos laikos Latvijas Radio valde par ienākumiem nevar sūdzēties, saņem pat 3200 eiro mēnesī

PIETIEK · 21.02.2017.

Kamēr Latvijas Radio ierindas darbinieki sākuši publiski paust izmisumu par niecīgajām algām, izrādās, ka sabiedriskā medija vadība par atalgojumu nav varējusi sūdzēties ne iepriekšējos gados, ne arī pašlaik, - pašlaik katra Latvijas Radio valdes locekļa mēneša atalgojums pārsniedz 2900 eiro mēnesī.

Lasīt visu... Komentāri (28)

Foto

Prokuratūra: tas, ka tiesa prokurori atzīst par nekompetentu, vēl neko nenozīmē: galvenais, lai nav nolaidības vai tīša likumpārkāpuma

PIETIEK · 19.02.2017.

Tas, ka tiesa prokurori un viņas rīcību konkrēta kriminālprocesa ietvaros ir atzinusi par faktiski nekompetentu vai neobjektīvu, vēl neko nenozīmē, turklāt galvenais, lai prokurore tīši nepārkāptu likumu vai nebūtu nolaidīga, - šādu oficiālu Rīgas tiesas apgabala prokuratūras skaidrojumu Pietiek ir saņēmis saistībā ar Rīgas Vidzemes priekšpilsētas tiesas lēmumu, ar kuru noraidīts prokurores Līgas Ozoliņas (iepriekš Sudakovas) ierosinājums vienkārši tāpat, bez tiesas sprieduma atdot strīdīgo Vecrīgas viesnīcu vienai no strīdā iesaistītajām pusēm.

Lasīt visu... Komentāri (11)