Menu
Foto

„Saskaņa” nogaida, kā beigsies tās pārstāvja - par liela apmēra krāpšanu tiesātā Garkalnes vicemēra prāva

PIETIEK · 21.04.2017.

Partijas Saskaņa vadība pašlaik nogaida, kā beigsies partijas pārstāvja – par liela apmēra krāpšanu tiesātā Garkalnes vicemēra Jura Silova tiesas prāva, lai atkarībā no tā lemtu, kāds būs tās saraksts daudzu iekārotās un turīgās Pierīgas pašvaldības vēlēšanām. Kārtējā tiesas sēde Rīgas apgabaltiesā paredzēta šodien.

Lasīt visu... Komentāri (14)

Foto

Lai kādi būtu LTV darbības rezultāti, tās vadībai šogad būs vēl par 25% treknāks gads

PIETIEK · 17.04.2017.

Lai kādi arī šogad būtu Latvijas Televīzijas (LTV) darbības rezultāti, viens ir skaidrs – tās vadībai būs vēl par 25 procentiem treknāks gads nekā iepriekšējais. Par to ir parūpējies Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) iepriekšējais sastāvs, „uz atvadām” nolemjot palielināt LTV vadības atalgojumu vēl par ceturto daļu.

Lasīt visu... Komentāri (14)

Foto

„Dakotas lieta” jeb jautājumu vairāk nekā atbilžu

Ritvars Raits* · 15.04.2017.

27.martā Ogres rajona tiesas tiesnese Zeltīte Kusiņa nolasīja nelabvēlīgu spriedumu Artūram Robežniekam un Egilam Helmanim lietā par 6000 latu (8537.23 EUR) izspiešanu no uzņēmēja Gunāra Kārkliņa. Jāpiebilst, ka ne Robežnieks, ne Helmanis savu vainu viņiem inkriminētajā nodarījumā neatzīst. Arī man kā žurnālistam, kurš piedalījās gandrīz visās šī procesa tiesas sēdēs, pēc tāda sprieduma jautājumu palika vairāk nekā atbilžu.

Lasīt visu... Komentāri (25)

Foto

LTV vadītājs Belte pērn pieredzējis atalgojuma rekordkāpumu, gada alga pārsniegusi 57 000 eiro jeb 4700 eiro mēnesī

PIETIEK · 12.04.2017.

Kaut gan Latvijas Televīzija (LTV) 2015. gadu Ivara Beltes vadībā beidza ar 1,19 miljonu eiro zaudējumiem, tas LTV valdes priekšsēdētājam nav bijis šķērslis pērn tikt pie rekordienākumiem – vairāk nekā 57 tūkstošiem eiro jeb vidēji 4700 eiro mēnesī. Pats Belte nekādus paskaidrojumus par savu „trekno gadu” sniegt nevēlas.

Lasīt visu... Komentāri (24)

Foto

Viltotā tiesas audio protokola lietā atsaka kasācijas sūdzības izskatīšanu

PIETIEK · 11.04.2017.

Civilprocesā, kurā par viltotu tiesas audio protokolu sākts kriminālprocess, Augstākā tiesa atteikusi kasācijas sūdzības izskatīšanu, lai gan viltots tiesas protokols ir nepārprotams procesuālo tiesību pārkāpums. Turklāt tieši viltotais protokols liedz kasācijas sūdzībā pamatot, kādēļ spriedums nav taisnīgs.

Lasīt visu... Komentāri (21)