Menu
Foto

Izgāžas Drošības policijas mēģinājums paklusām izbeigt pārbaudi saistībā ar Lembergu un specdienestu „jumtotājiem”

PIETIEK · 27.03.2017.

Ir izgāzies Drošības policijas mēģinājums "paslaucīt zem tepiķa" atstādinātā Ventspils domes priekšsēdētāja Aivara Lemberga publiskos izteikumus par kontrabandas piesedzējiem – „jumtotājiem” tiesībsargāšanas iestādēs: Drošības policijas februāra vidū pieņemto lēmumu par atteikšanos uzsākt kriminālprocesu, jo neesot konstatēts nekāds noziedzīgs nodarījums, ir atcēlusi prokuratūra.

Lasīt visu... Komentāri (6)

Foto

CFLA „projektu bendes” lieta: valsts aģentūras vadība mēģina izlocīties, pats eksperts „nav ieinteresēts”

PIETIEK · 26.03.2017.

Kamēr Anitas Krūmiņas (attēlā) vadītā Centrālā finanšu un līgumu aģentūra mēģina izlocīties no nepieciešamības sniegt konkrētus skaidrojumus saistībā ar tās piesaistītā „eksperta”, par „projektu bendi” dēvētā Kaspara Kalniņa vismaz reizēm īpatnajiem spriedumiem, pats Rīgas Tehniskās universitātes „vadošais pētnieks” pavēsta – viņš pat negatavojoties iepazīties ar iebildumiem, jo „nekas jau īpaši prātīgs tur nebūs”.

Lasīt visu... Komentāri (14)

Foto

Iegūstot „blata kapu”, Vīķe-Freiberga „ietaupījusi” 874 eiro, - tos samaksās nodokļu maksātāji

PIETIEK · 23.03.2017.

Iegūstot „blata kapu” daļēji slēgtajos Rīgas I Meža kapos, kādreizējā Valsts prezidente Vaira Vīķe-Freiberga ne tikai spējusi panākt, lai it kā bijušo Valsts prezidentu apbedīšanas vajadzībām oficiāli pieprasītā ekskluzīvā septiņvietīgā kapavieta paklusām pārvērstos par „ģimenes kapiem”, bet arī „ietaupījusi” 874 eiro.

Lasīt visu... Komentāri (76)

Foto

Aizdomas par ES fondu naudas "apgūšanu" ar pārrobežu amatnieku mājas lapu

PIETIEK · 22.03.2017.

Interneta vietnes laby.co iniciatori, izstrādāji un uzturētāji enerģiski noraida aizdomas, ka projektā notikusi Eiropas Savienības struktūrfondu līdzekļu izkrāpšana un ka par gandrīz 200 tūkstošiem eiro tapusi vien primitīva mājas lapa, kas netiek nedz īpaši lietota, nedz atjaunināta, - esot rīkota arī virkne pasākumu, lai attīstītu amatnieku pārrobežu kontaktus un sadarbību.

Lasīt visu... Komentāri (12)

Foto

Ušakovs: „Facebook” lapas ar pašvaldības informāciju savulaik izveidoju es pats

PIETIEK · 20.03.2017.

Facebook lapas ar Rīgas pašvaldības informāciju savulaik izveidoju es pats, un, tiesai pieņemot lēmumu par nepieļaujamību komunicēt citās valodās, bija tikai divi varianti – tās vienkārši slēgt vai pārņemt atpakaļ privātā kontrolē. Šādi pēc vairāku dienu klusuma Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs pirmdien Pietiek skaidroja savu redzējumu par situāciju ap Facebook lapām.

Lasīt visu... Komentāri (17)