Menu
Foto

„Rīgas satiksme” šogad „atjaunojusi parku” ar 60 jaunām automašīnām – arī luksus klases

Lato Lapsa · 14.12.2017.

Rīgas pašvaldības SIA Rīgas satiksme, kas nākamajam gadam no Rīgas domes pieprasījusi 108 miljonu eiro dotāciju, šogad līzingā ir iegādājusies sešus desmitus jaunu automašīnu, kuru vidū ir arī luksus klases transportlīdzekļi. Pats uzņēmums to dēvē par „parka atjaunošanu”.

Lasīt visu... Komentāri (16)

Foto

Apstiprinās Judina izteikumi par „partiju barotavām”: pie vislielākās siles – viņa paša frakcija

Imants Liepiņš · 13.12.2017.

Aizvadītajā nedēļas nogalē „Vienotības” Saeimas frakcijā joprojām strādājošais, lai arī uz sīkpartiju „Par” pārbēgušais deputāts Andrejs Judins publiski izteicās saistībā ar „partiju barotnēm”. Tāpēc – atgādinājums par viņa paša pārstāvētās frakcijas shēmām.

Lasīt visu... Komentāri (27)

Foto

"Trasta komercbankas" administrators Rasa saņems 30% kreditoriem izmaksājamo summu, fonā vīd arī administrators Bunkus

Lato Lapsa · 14.12.2017.

Daudzus izbrīnījusī iespaidīgā summa - 2,09 miljoni eiro, ko nu jau bijušais AS Trasta komercbanka administrators Ilmārs Krūms bija deklarējis kā pagājušā gada ienākumus šajā postenī, var izrādīties pieticīga, salīdzinot ar ienākumiem, kurus vismaz teorētiski var saņemt bankas jaunais administrators Armands Rasa ar saviem palīgiem no advokāta Mārtiņa Bunkus biroja.

Lasīt visu... Komentāri (30)

Foto

Kas patiesībā stāvēja pie OIK šūpuļa, un kādus jaunus pārsteigumus gatavo valdība?

Pietiek lasītājs · 11.12.2017.

Skandāls par obligātā iepirkuma komponenti ir viens no skaļākajiem pēdējā laikā. Pliķus un pērienus saņem pašreizējais ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens, kuram nākas visu šo ievārīto putru izstrēbt. Zem sitiena nonākušas arī mazākas koģenerācijas stacijas, kuras jau tāpat ir neapskaužamā stāvoklī valsts, maigi sakot, neizlēmības dēļ. Taču, pirms mest ar akmeni, ko pēdējā laikā dara visi, kam vien nav slinkums, ir vērts apskatīties, kas tad īsti stāvēja pie OIK idejas un izpildījuma šūpuļa.

Lasīt visu... Komentāri (27)

Foto

Kas saista „Ir” ar maksātnespējas karteļu ciltstēvu Latvijā

Imants Liepiņš · 07.12.2017.

Dažādus maksātnespējas juristus it kā „atmaskojošu” rakstu sērijas publicējošais preses izstrādājums „Ir”, kā rāda padsmit gadus veci tiesu dokumenti, radniecības saitēm patiesībā ir saistīts ar maksātnespējas shēmu „ciltstēvu” Latvijā - Mārci Ločmeli. Nav izslēgts, ka rakstu sērijas veido atriebību juridisko pakalpojumu nozarei par to, ka tā viņu no sava vidus par shēmošanu izstūmusi.

Lasīt visu... Komentāri (57)