Menu
Foto

Neraugoties uz „Krājbankā” zaudētajiem 1,2 miljoniem eiro un neveiksmīgo darbību, pērn būtiski palielinātas „Rīgas mežu” vadības algas

PIETIEK · 16.10.2017.

Neraugoties uz Latvijas Krājbankā zaudētajiem 1,2 miljoniem eiro un gada laikā seškārt sarukušu peļņu, ar Biķernieku mežā sarīkoto iespaidīgo izzāģēšanas postažu slavenā Rīgas pašvaldības uzņēmuma Rīgas meži valdība pērn tikusi pie iespaidīga atalgojuma pieauguma, - tā rāda uzņēmuma gada pārskats Lursoftdatu bāzē. Algu pieaugumam nav traucējis arī fakts, ka uzņēmuma jaunās kokzāģētavas darbības apjomi joprojām nav sasniegusi Tauriņa pirms pieciem gadiem solīto līmeni.

Lasīt visu... Komentāri (29)

Foto

Reizniece-Ozola tērē 100 000 eiro savas nodokļu reformas lielīšanai, kaut viņas ministrijā ir veseli seši labi apmaksāti „komunikācijas speciālisti”

PIETIEK · 15.10.2017.

Finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola tērē 100 tūkstošus eiro savas nodokļu reformas lielīšanai medijos, izmantojot pirktas publikācijas un reklāmas laika iegādi sabiedriskajā radio, kaut gan viņas vadītajā Finanšu ministrijā Komunikācijas departamentā strādā veseli seši „komunikācijas speciālisti”, kuri kopā atalgojumā gada laikā saņem vairāk nekā 130 tūkstošus eiro.

Lasīt visu... Komentāri (26)

Foto

Ašeradens un „Dienas” pri(h)vatizācija: kā tas īsti notika

PIETIEK · 12.10.2017.

Ekonomikas ministram Arvilam Ašeradenam publiski kļūstot ne tikai par partijas Vienotība vadītāju, bet arī par grūtus laikus piedzīvojušā politiskā spēka vienīgo cerību, vairāki Pietiek lasītāji ir lūguši atgādināt par kādreizējā uzņēmēja lomu laikraksta Diena pri(h)vatizācijā. Izpildot šo lūgumu, publicējam nelielu, bet izteiksmīgu fragmentu no trīssējumu grāmatas Mūsu vēsture: 1985 – 2005.

Lasīt visu... Komentāri (43)

Foto

„Rīgas mežu” vadītājs par uzņēmuma veikto izciršanu Biķerniekos – lieciet mieru mums un mūsu preses sekretāram

PIETIEK · 09.10.2017.

Lieciet mieru mums un mūsu preses sekretāram! – tas bija vienīgais, ko Rīgas pašvaldības SIA Rīgas meži valdes priekšsēdētājs Aivars Tauriņš (attēlā) aizvadītās nedēļas beigās vēlējās paskaidrot par Pietiek lasītāju fiksēto masveida koku izciršanu Biķerniekos.

Lasīt visu... Komentāri (42)

Foto

Naudas tērēšana un saimniekošana Čakšas stilā

Pietiek lasītājs · 08.10.2017.

Veselības nozare nemitīgi sauc pēc papildu finansējuma, taču Veselības ministrija (VM) ar savu ministri Andu Čakšu pat nedomā iegūto naudu caurspīdīgi un visiem saprotami izlietot.

Lasīt visu... Komentāri (32)