Menu
Foto

TV3 “Melu teorijas” tukšās pļāpas par "Pleskavas divīzijas bojāeju”

Sergejs Pavlovs* · 20.01.2017.

"Melu teorija" ir jauns "Nekā personīga" žurnālistu projekts, kurā autori sola pētīt un atmaskot melus un propagandu masu medijos. 8. janvārī tika demonstrēta pirmā sērija, kurā stāstīts par it kā 2014. gadā Ukrainā iznīcināto 76. gvardes gaisa desanta divīziju, kuras paliekas it kā nonākušas gūstā. Kā konstatējis "Melu detektors", raidījuma izklāstā par desantniekiem sajaukts gandrīz pilnīgi viss.

Lasīt visu... Komentāri (6)

Foto

Nagus nost no Barikādēm

Andris Upenieks · 20.01.2017.

Nebūtu tā uzvilcies, ja vakara LTV neuzstātos kāds Barikāžu dalībnieks, kuram sirds pilna un tāpēc atsakās no Barikāžu piemiņas medaļas. Ja tu, draugs, šo izlasīsi, tad lūdzu - nedari to! Jā, virsrakstā nagu vietā pieklājīgāk būtu lietot vārdu - rokas. Pieklājīgāk, bet ne piedienīgāk…

Lasīt visu... Komentāri (6)

Foto

Belēvičs turpina publiski melot arī šogad

PIETIEK · 19.01.2017.

Bijušais veselības ministrs Guntis Belēvičs, kurš pērn bija spiests pamest amatu pēc pieķeršanas publiskos melos, ar melošanu turpina nodarboties arī šogad, - tā liek secināt Ministru prezidenta Māra Kučinska oficiālais skaidrojums saistībā ar Belēviča nesenajiem paziņojumiem par asinsdonoru problemātiku.

Lasīt visu... Komentāri (22)

Foto

Tiesa izgāž prokurores ieceri atdot Vecrīgas viesnīcu sava bijušā vīra kompanjonu klientam

PIETIEK · 18.01.2017.

Rīgas Vidzemes priekšpilsētas tiesa ir atzinusi par nepamatotu un noraidījusi Rīgas tiesas apgabala prokuratūras prokurores Līgas Ozoliņas (iepriekš Sudakovas) ierosinājumu vienkārši tāpat, bez tiesas sprieduma atdot vienai no strīdā iesaistītajām pusēm Vecrīgas viesnīcu, par kuru Pietiek informējis jau vairākkārt. Šo ierosinājumu īpašu padarīja ne tikai apstāklis, ka prokurore savā ierosinājumā nebija pat pieminējusi iepriekšējos Latvijas un Skotijas tiesu spriedumus saistībā ar šo viesnīcu, bet arī fakts, ka Ozoliņa (attēlā) bija aicinājusi dārgo īpašumu atdot sava tobrīdējā dzīvesbiedra kompanjonu klientam.

Lasīt visu... Komentāri (20)

Foto

Vēl vajaga, vēl vajaga

Lato Lapsa · 17.01.2017.

Patiesībā ir briesmīgi noskatīties, ko alkatība var izdarīt pat ar neikdienišķu personību.

Lasīt visu... Komentāri (154)