Menu
Foto

Valsts ieņēmumu dienests pret atklāto „Maxima” 1,66 miljonu eiro nodokļu shēmu bijis maksimāli iejūtīgs

PIETIEK · 22.05.2017.

Valsts ieņēmumu dienests (VID) ir bijis maksimāli iejūtīgs pret SIA Maxima Latvija mēģinājumu valstij nodokļos nesamaksāt vairāk nekā 1,66 miljonus eiro, - tā rāda uzņēmuma 2016. gada pārskats, kurā pirmoreiz atklāta informācija par 2,36 miljonu eiro lielo uzrēķinu mazumtirdzniecības uzņēmumam. Pats pašlaik Ilzes Cīrules (attēlā) vadītais VID notikušo vismaz pagaidām nekomentē.

Lasīt visu... Komentāri (9)

Foto

„Maxima” mēģinājusi nesamaksāt valstij nodokļos 1,66 miljonus eiro

PIETIEK · 21.05.2017.

Gan Valsts ieņēmumu dienests, gan SIA Maxima Latvija ir noklusējuši faktu, ka jau pirms diviem gadiem šim mazumtirdzniecības uzņēmumam veiktajā nodokļu auditā ir konstatēts - Maxima ir mēģinājusi valstij nesamaksāt nodokļos vairāk nekā 1,66 miljonus eiro. Par to uzņēmumam noteikts kopējais nodokļu uzrēķins – 2,36 miljoni eiro.

Lasīt visu... Komentāri (9)

Foto

Nodokļu maksātāju nauda sāk aizplūst: jau noslēgti pirmie līgumi par „valsts atbalstu” medijiem

PIETIEK · 18.05.2017.

Nodokļu maksātāju nauda saistībā ar skandalozo konkursu par 490 000 eiro liela „valsts atbalsta” piešķiršanu medijiem sāk aizplūst: kamēr Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs un Valsts policija izvērtē informāciju par iespējamiem interešu konfliktiem un krāpšanu, Valsts kultūrkapitāla fonds jau parakstījis līgumus ar virkni izdevēju par 193 tūkstošu eiro izmaksu.

Lasīt visu... Komentāri (31)

Foto

Maizīša dators nozagts no dzīvokļa, kura izīrētāji noslēpušies Kipras ofšorā

PIETIEK · 17.05.2017.

Satversmes aizsardzības biroja direktora Jāņa Maizīša „privātais dators”, kurā saskaņā ar biroja apgalvojumiem neesot nekādas slepenas dienesta informācijas, visticamākais, nozagts no viņa īrētā dzīvokļa Rīgā, Ģertrūdes ielā 39, kura izīrētāji noslēpušies Kipras ofšorā, - tā liek domāt publiski pieejamie dati.

Lasīt visu... Komentāri (43)

Foto

"Ir" "hazamazas" un pārējā zombiju armija: publicējam pilnus datus

PIETIEK · 17.05.2017.

Kā jau solīts, šodien Pietiek nodod ikvienam interesentam lejuplādēšanai un izpētei pilnus datus par žurnāla Ir izdevēju sociālā tīkla Twitter konta @irLV auditoriju - to pašu, ko šie izdevēji kā "73 500 cilvēku" lielu uzrādīja valsts finansiālā atbalsta dalītājiem, lai šādā veidā tiktu pie 45 000 eiro no nodokļu maksātāju kabatas. Kā jau minēts, pašlaik šos datus izvērtē arī Valsts policija, kas tos saņēma jau aizvadītajā nedēļā.

Lasīt visu... Komentāri (23)