Menu
Foto

Kādi ļaudis sapulcējušies "Kaimiņa partijā" - publicējam pilnu biedru sarakstu

PIETIEK · 13.12.2017.

Turpinot publicēt Latvijas lielāko, pazīstamāko un arī interesantāko partiju biedru sarakstus, šodien kārta partijas KPV LV - plašāk pazīstamas ar savu vadītāju, no citas partijas saraksta Saeimā ievēlēto Artusu Kaimiņu, uzņēmēju Lindu Liepiņu (abi attēlos) un partijas "ētikas speciālistu" Ati Zakatistovu - biedru sarakstam. Savukārt nākamais publicējamo rindā ir Aivara Lemberga partijas Latvijai un Ventspilij biedru saraksts, - arī šī partija ir to vidū, kas mēģināja izvairīties no šāda saraksta publicēšanas.

Lasīt visu... Komentāri (63)

Foto

Kaimiņš atvieglots: partijas nelikumīgās finansēšanas kriminālprocesā viņam vismaz pagaidām nav procesuāla statusa

PIETIEK · 12.12.2017.

Saeimas deputāts, partijas KPV LV vadītājs Artuss Kaimiņš publiski paudis atvieglojumu, jo saņēmis no Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) izziņu, ka pret viņu birojs kriminālprocesu nav sācis un, ja gadījumā pret deputātu tiks veiktas procesuālas darbības, viņš noteikti par to tiks informēts.

Lasīt visu... Komentāri (24)

Foto

Es nemaz nebiju „apaļa nulle” iekšpolitikā, man bija 3458 iekšlietu aktivitātes

Vaira Vīķe-Freiberga · 09.12.2017.

Sasniedzot cienījamo 75 gadu vecumu*, esmu jau pirms pašas dzimšanas dienas datuma saņēmusi daudz apsveikumu un laba vēlējumu. Par to visiem mīļš un sirsnīgs paldies! Saistībā ar apaļo jubileju ir bijušas arī vairākas intervijas. Paldies arī žurnālistiem, kas ar šo interviju starpniecību ir devuši man iespēju izteikties.

Lasīt visu... Komentāri (91)

Foto

Atklājas Kučinska meli: patiesībā Pētersonei-Godmanei neviens atbilstošs amats valsts pārvaldē nav piedāvāts

Lato Lapsa · 12.12.2017.

Pēc ilgstošas valsts iestāžu pārstāvju izlocīšanās un stomīšanās beidzot ir kļuvis skaidrs, ka bijušajai Iekšlietu ministrijas valsts sekretārei Ilzei Pētersonei-Godmanei nevar pārmest, ka pēc valsts noslēpuma pielaides zaudēšanas viņa labprātīgi būtu pametusi valsts darbu. Vienīgais viņai izteiktais „piedāvājums” trīs mēnešu laikā ir bijis ieteikums pamēģināt piedalīties konkursā uz Austrumu slimnīcas vadītāja amatu.

Lasīt visu... Komentāri (31)

Foto

Maizīša vēstule Šadurskim „Par sadarbību ar LPSR VDK zinātniskās izpētes komisiju” – pilns teksts

Jānis Maizītis, Satversmes aizsardzības biroja direktors · 08.12.2017.

Atsaucoties uz 2014.gada 20.augusta Ministru kabineta rīkojuma Nr.433 "Par speciālās starpdisciplinārās komisijas izveidi Valsts drošības komitejas dokumentu izpētei" 8.punktu, kur noteikts, ka Zinātniskās komisijas darbu un ar to saistīto pētniecību administrē Izglītības un zinātnes ministrija, Satversmes aizsardzības birojs (turpmāk - SAB) nosūta Jums vērtēšanai un tālākai rīcībai informāciju par sadarbības rezultātiem un problemātiskajiem aspektiem ar LPSR Valsts drošības komitejas zinātniskās izpētes komisiju (turpmāk - Zinātniskā komisija).

Lasīt visu... Komentāri (54)