Menu
Foto

KNAB nevarības apliecinājums: publicējam noklausītās oligarhu sarunas, kurās „nebija nozieguma sastāva”

PIETIEK · 23.02.2017.

Atklātībā nākot ziņām, ka Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) jau pagājušā gada decembra vidū ar prokuratūras piekrišanu paklusām izbeidzis tā saukto „oligarhu lietu”, Pietiek šodien publisko 2010. gadā viesnīcā Rīdzene noklausīto oligarhu sarunu atšifrējumu, - kā tagad zināms, KNAB pēc vairāk nekā sešu gadu „darba” šajās sarunās, kas bija "oligarhu lietas" pamatā, nav saskatījis nekādu noziedzīgu nodarījumu.

Lasīt visu... Komentāri (39)

Foto

Vīķe-Freiberga tomēr negrib atdusēties izziņotajā „meža nogāzītē” un "uzziedēt ar zilām vizbulītēm"

PIETIEK · 22.02.2017.

Kad pirms pusotra mēneša sākās skandāls ap bijušās Valsts prezidentes Vairas Vīķes-Freibergas „pa blatu” iegūto ekskluzīvo septiņvietīgo kapavietu (attēlā) Pirmajos Meža kapos, kur „parastajiem cilvēkiem” atdusas vietu iegūt nav iespējams, viņa publiski nāca klajā ar paziņojumu, ka apsverot iespēju izvēlēties alternatīvu – „vizbulīšu nogāzīti” tālu no Rīgas. Taču tas ir izrādījies tikai blefs – Vīķe-Freiberga nav gatava atteikties no savas jau pamatīgi izbūvētās kapavietas.

Lasīt visu... Komentāri (70)

Foto

Rinkēviča ministrija mēnesi „apstrādājusi informāciju”, lai noskaidrotu, kā tieši tā sazinās ar vēstniecībām

PIETIEK · 20.02.2017.

Gandrīz mēnesis Edgara Rinkēviča vadītajai Ārlietu ministrijai ir bijis nepieciešams, lai tā „apstrādātu informāciju” un noskaidrotu, kā tieši tā sazinās ar vēstniecībām un iegūst no tām nepieciešamās ziņas.

Lasīt visu... Komentāri (20)

Foto

Iepirkumā uzvar uzņēmums ar nodokļu parādiem, iestāde paziņo – vēlējāmies atvieglot savu slogu

Lato Lapsa · 21.02.2017.

Ingas Koļegovas (attēlā) vadītā Valsts vides dienesta (VVD) iepirkumā ir uzvarējis uzņēmums ar Valsts ieņēmumu dienesta (VID) oficiāli fiksētiem nodokļu parādiem. Šo citādi pietiekami ikdienišķo notikumu neparastu padara iestādes oficiālais skaidrojums – tā vienkārši vēlējusies atvieglot savu administratīvo slogu.

Lasīt visu... Komentāri (13)

Foto

Kučinska un Čakšas „rotaļas” ar reformu un "rīcības" plāniem un to termiņiem

Pietiek lasītājs · 16.02.2017.

Lai atšķirtos no citiem, premjers Māris Kučinskis ministrijām lika izstrādāt rīcības plānu, kura ietvaros sākotnējie plāni tika “mesti atpakaļ” kā formāli un tika norādīts, lai tiešām ministrijas liek darbus, kas jādara un kuriem būs rezultāts. Ar vairākiem piegājieniem, kas medijos tika atspoguļoti kā norādoši uz Kučinska nopietno attieksmi un nevis tukšām runām, 26.04.2016. plāns tika apstiprināts.

Lasīt visu... Komentāri (51)