Menu
Foto

Slavenais Kaimiņa video māca: nevajag būt reizē alkatīgam, nekaunīgam un stulbam

PIETIEK · 22.06.2018.

Vairāki lasītāji jautā - kāpēc gan nekur vairs nevarot noskatīties slaveno video, kurā redzams, kā deputāts Artuss Kaimiņš kopā ar saviem kompanjoniem spriež par "štuku dalīšanu". No daudzām vietnēm "štuku dalītājiem" to patiešām ir izdevies dzēst, tāpēc Pietiek šo video publisko atkārtoti.

Lasīt visu... Komentāri (24)

Foto

Meroni un Kaimiņa shēmas: 18 500 eiro mēnesī no „Ventbunkera” maksāti fiktīvai reklāmas aģentūrai, kas reģistrēta kūdras purvā

Imants Liepiņš · 20.06.2018.

Reklāmas aģentūra AZUS aizpagājušajā gadā Šveices advokāta Rūdolfa Meroni kontrolēto A/S Ventbunkers un SIA Airtech uzdevumā finansējusi "reklāmu medijos". Ir tikai viena „nianse”: nauda maksāta, bet Ventbunkera reklāma medijos neparādās, un pati "reklāmas aģentūra" ir reģistrēta Bauskas novada Vecsaules pagasta Kūdrā, kurā tiešām ir tikai kūdra.

Lasīt visu... Komentāri (25)

Foto

Kā satelīts ir Aldis Gobzems?

Jānis Rubenis · 19.06.2018.

Nu jau otro vai trešo nedēļu masu medijos nerimstas partijas KPV LV premjera amata kandidāta Alda Gobzema izmisīgie PR centieni. No sākuma cerēju, ka Gobzema kunga populisma pietiks tikai uz pāris intervijām un reklāmrakstiem, taču, kā izrādās, esmu pamatīgi kļūdījies un priekšvēlēšanu pulvera šajā kungā ir krietni vairāk, nekā biju paredzējis iepriekš.

Lasīt visu... Komentāri (58)

Foto

Dzelzceļa elektrifikācija: vai „Vienotība” vienkārši grib izdiņģēt „savu daļu”?

Pietiek lasītājs · 18.06.2018.

Latvijas dzelzceļa elektrifikācijas projekts ir sākts un virzīts jau sen, taču tikai tagad, pēdējās nedēļās to ir „pamanījuši” partijas Vienotība pārstāvji, kuriem šis projekts sācis radīt jautājumus un neskaidrības. Manuprāt, ir tikai divas versijas, kā skaidrojama šī pēkšņā „pamošanās”.

Lasīt visu... Komentāri (15)

Foto

Elektroniskā pasta vēstule liek domāt, ka Antāne bijusi tikai Meroni marionete

PIETIEK · 17.06.2018.

Pēc tam, kad atklājās, ka Inga Antāne ir šķīrusies ne tikai Šveices advokāta Rūdolfa Meroni kontrolēto uzņēmumu organizācijas Baltijas asociācija – transports un loģistika (BATL) vadītājas posteņa, bet arī amatiem Meroni uzņēmumos, šī kādreizējā Valda Zatlera partijas biedre paziņoja gan to, ka lēmumu par aiziešanu pieņēmusi pati, gan arī to, ka Meroni viņai vispār neesot bijis nekāds priekšnieks. Taču Pietiek rīcībā nonākusi pirms diviem gadiem notikusi sarakste, kas rāda pilnīgi citu ainu, liekot domāt, ka Antāne patiesībā bijusi Meroni marionete, kas ar „priekšnieku” saskaņojusi pat sīkus jautājumus.

Lasīt visu... Komentāri (9)