Menu
Foto

Izmelošanās mēģinājumi nepalīdz, izgāžas Bergmaņa ministrijas koku iznīcināšanas plāni

PIETIEK · 14.08.2018.

Saskārusies ar negaidītu sabiedrības interesi par tās pārziņā esošā Valsts aizsardzības militāro objektu un iepirkumu centra vēlmi iznīcināt trīs kokus, kuri traucējot „teritorijas pārredzamībai pie valsts aizsardzības nozīmes objekta”, Latvijas Zaļās partijas valdes locekļa Raimonda Bergmaņa vadītā Aizsardzības ministrija mēģināja primitīvi izmeloties un izdomāt jaunu versiju par koku nociršanas nepieciešamību. Taču arī tas nav līdzējis, - pateicoties sabiedrības iesaistei, Rīgas pilsētas būvvaldes Apstādījumu saglabāšanas komisija ir aizliegusi koku iznīcināšanu.

Lasīt visu... Komentāri (10)

Foto

Politiskais cinisms: Meroni sabiedrotie izraisa ogļu putekļu katastrofu Ventspilī, lai tajā varētu vainot pilsētas domi, kurā... paši ir deputāti

Imants Liepiņš · 12.08.2018.

Ieilgstot nepārejošajai krīzei ar ogļu putekļiem un naftas smirdoņu Ventspilī, politiskā cinisma paraugstundu nodemonstrējuši Ventspils domes deputāti - brāļi Aivis un Ivars Landmaņi un Ģirts Kristovskis: viņi sākuši ekoloģiskajā katastrofā vainot pilsētas domi, kaut gan paši ilgus gadus saņēmuši desmittūkstošus no piesārņotājiem!

Lasīt visu... Komentāri (30)

Foto

Lai tualetes papīrs nesajuktu ar smilšpapīru - priekšlikumi Mārim Kučinskim saistībā ar "OIK darba grupas" ziņojumu

Ivars Zariņš, Saeimas deputāts · 11.08.2018.

Vairākus gadus mana profesionālā darbība ir bijusi saistīta ar enerģētiku. Es biju pirmā valsts amatpersona šajā valstī, kura jau savlaicīgi - gandrīz pirms desmit gadiem uzdrošinājās paust savu kritisko viedokli par to, cik neatbilstoši valsts un sabiedrības interesēm tiek īstenota subsidētās elektroenerģijas politika, un brīdināja valdošo politisko eliti par sekām, kādas šāda valdības rīcība var radīt.

Lasīt visu... Komentāri (70)

Foto

Ventspils pilsētas izpilddirektors Ābele ziloņa nogalināšanas maksu deklarācijā nosaucis par „ceļojuma izmaksām”

PIETIEK · 09.08.2018.

„Ceļojuma izmaksas” – šādi Ventspils pilsētas izpilddirektors Aldis Ābele savā 2010. gada amatpersonas deklarācijā ir nomaskējis ziloņa nogalināšanas maksu. To oficiālā pārbaudē ir noskaidrojis Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB).

Lasīt visu... Komentāri (38)

Foto

Vai Kaimiņa un Gobzema sūdzības lika „YouTube” izdzēst romāna „Vara” video?

Izdevēji · 08.08.2018.

Vai Saeimas deputāta Artusa Kaimiņa un viņa politiskā kompanjona, kādreizējā Maksātnespējas aģentūras vadītāja Alda Gobzema sūdzības ir bijušas tās, kuru dēļ sociālajā tīklā YouTube ir izdzēsts jaunā romāna „Vara” video? Izdevēju rīcībā esošā informācija liek domāt par šīs versijas patiesumu.

Lasīt visu... Komentāri (32)