Menu
Foto

Vējonis amatpersonas deklarācijā apgalvo, ka pērn esot pārticis no 283 eiro mēnesī

Lato Lapsa · 21.04.2017.

283 eiro pēc nodokļu nomaksas, - ja ticēt oficiālajiem datiem, kas minēti Valsts ieņēmumu dienesta publiskajā datu bāzē atrodamajā Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa amatpersonas deklarācijā, ar šādu summu pērn ik mēnesi spējis pārtikt Latvijas valsts galva.

Lasīt visu... Komentāri (67)

Foto

Vējoņa Kazekas "īpašie talanti" prezidenta kancelejā tūkstošos eiro mērāmu novērtējumu sākuši gūt pagājušā gada oktobrī

PIETIEK · 20.04.2017.

Pagājušā gada oktobris ir bijis laiks, kad Valsts prezidenta kancelejā īpašu ikmēneša novērtējumu ir sākuši gūt Raimonda Vējoņa bijušās biroja vadītājas, tagadējās kancelejas vadītāja vietnieces Egitas Kazekas talanti, - tā rāda Valsts prezidenta kancelejas oficiālie dati par iespaidīgajām piemaksām, naudas balvām un prēmijām, kas pār viņu sākušas birt kopš oktobra beigām.

Lasīt visu... Komentāri (63)

Foto

Vējoņa Kazeka prezidenta kancelejā tikusi pie ikmēneša 1000 eiro piemaksas par iniciatīvu, ieguldījumu un intensitāti

PIETIEK · 19.04.2017.

Egita Kazeka, par kuras īpašajām attiecībām ar tagadējo Valsts prezidentu Raimondu Vējoni tiek runāts jau kopš 2014. gada, šogad kā viņa kancelejas vadītāja vietniece regulāri ir tikusi pie vairāk nekā 1000 eiro lielas ikmēneša piemaksas ar vienu un to pašu formulējumu ik mēnesi – „par personīgo iniciatīvu un ieguldījumu, kā arī darba intensitāti un paveiktā darba kvalitāti”.

Lasīt visu... Komentāri (59)

Foto

Aizsardzības ministrija turpina stīvēties, lai nevajadzētu atklāt detaļas par Vējoņa un Kazekas braucienu uz Āfriku

PIETIEK · 18.04.2017.

Aizsardzības ministrija turpina stīvēties, lai tai nevajadzētu atklāt detaļas par kādreizējā aizsardzības ministra, tagadējā Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa 2014. gadā notikušo braucienu par nodokļu maksātāju līdzekļiem uz Centrālāfrikas Republiku kopā ar viņa biroja vadītāju Egitu Kazeku, kas tagad oficiāli pilda Vējoņa kancelejas vadītāja vietnieces pienākumus.

Lasīt visu... Komentāri (33)

Foto

Kaimiņš: jums ir dažas dienas, lai pieteiktos manis veidotajā KPV sarakstā Ventspilī

PIETIEK · 17.04.2017.

Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš netieši apliecinājis ne tikai to, ka negatavojas pamest iesildīto parlamenta deputāta krēslu par labu apšaubāmām izredzēm pašvaldību vēlēšanās Ventspilī, bet arī to, ka viņa vadītās partijas KPV LV saraksts šai pilsētai top pēdējā brīdī, tiek sastādīts vienpersoniski, turklāt kandidātu trūkums ir tik pamatīgs, ka Kaimiņš visus interesentus publiski uzrunājis ar aicinājumu – nāc sarakstā, ir vēl dažas dienas laika!

Lasīt visu... Komentāri (40)