Menu
Foto

VID cietis sakāvi vēl vienā tiesas prāvā saistībā ar „informācijas nesniegšanu”

PIETIEK · 17.08.2017.

Izrādās, jau iepriekš aprakstītā prāva, kurā Valsts ieņēmumu dienests (VID) šovasar ir zaudējis tiesā par uzņēmuma Pagastiņi saimnieciskās darbības apturēšanu, jo tas nebija sniedzis pieprasīto informāciju par citām personām, nav vienīgā. Pietiek šodien publicē administratīvās apgabaltiesas šā gada 14. jūnija spriedumu saistībā ar citu „informācijas nesniegšanas” (VID interpretācijā) lietu, - arī šajā prāvā VID otrās instances tiesā ir cietis sakāvi, un tiesa tā lēmumu par uzņēmuma saimnieciskās darbības apturēšanu ir atzinusi par prettiesisku.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Zemkopības ministrijas jaunie priekšlikumi mežu jomā – mežu laupītājizmantošanas direktīva

Jānis Počs, mežkopis · 16.08.2017.

2017. gada 18. aprīlī kļuva zināmi Zemkopības ministrijas izstrādātie „Priekšlikumi normatīvo aktu efektivitātes uzlabošanai” (turpmāk – „Priekšlikumi”), kas paredz mainīt Latvijā meža apsaimniekošanu regulējošos normatīvos aktus.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Represijas pret ģimenes ārstiem, jeb kāpēc Anda Čakša cenšas iznīdēt šo dienestu?

Pēteris Apinis* · 16.08.2017.

Premjera kabinetā sastrīdējos ar veselības ministri Andu Čakšu par viņas komandētās Veselības inspekcijas staļiniskajām represijām pret ģimenes ārstiem. Noklausījos, ka neesmu džentlmenis un pat ne vīrietis, ja varu nostāties pret viņu (sievieti) to tur (slikto) pusē.

Lasīt visu... Komentāri (112)

Foto

„Vienotības” biedru sarakste atklāj politiskās kaislības

PIETIEK · 15.08.2017.

Tuvojoties 19. augustam, kad smagā stāvoklī esošā partija Vienotība lems par jauna vadītāja kandidatūru, pārpalikušie partijas biedri aizvien drudžaināk spriež par nākotni, - Pietiek šodien publicē nelielu partijas iekšējās sarakstes fragmentu, ko esam saņēmuši no šīs sarakstes dalībnieka.

Lasīt visu... Komentāri (24)

Foto

Aizdomas par Uzbekistānas uzņēmēja „izģērbšanu” Latvijā ar viltotu pilnvaru palīdzību

PIETIEK · 13.08.2017.

Oficiālo reģistru informācija rada aizdomas, ka pēdējo gadu laikā medijos daudzkārt pieminētais Uzbekistānas uzņēmējs Akbars Abdullajevs (attēlā - tiesā Ukrainā) Latvijā ar viltotu pilnvaru palīdzību tiek pamazām „izģērbts”, viņa īpašumiem par reizēm pat smieklīgi zemu cenu nonākot citu personu rokās.

Lasīt visu... Komentāri (38)