Menu
Foto

Ieslodzījuma vietu pārvaldē nosvin 23. februāra „svētkus”, vadītāja klusē

PIETIEK · 25.02.2017.

Ieslodzījuma vietu pārvaldē ar jaukiem apsveikumiem ir nosvinēti kādreizējās padomjzemes bruņoto spēku svētki – 23. februāris, taču gan pārvaldes priekšniece Ilona Spure, gan pārvaldi pārraugošā Tieslietu ministrija un ministrs, Nacionālās apvienības pārstāvis Dzintars Rasnačs par notikušo klusē.

Lasīt visu... Komentāri (29)

Foto

Pirmdien pašvaldība sniegšot izsmeļošas atbildes uz PIETIEK jautājumiem par kapavietu Ušakova vecākiem

PIETIEK · 25.02.2017.

Rīgas pašvaldība ir solījusi pirmdien sniegt izsmeļošas atbildes uz Pietiek jautājumiem par to, kādā veidā nodrošināta iespēja Rīgas domes priekšsēdētāja Nila Ušakova vecākus apbedīt daļēji slēgtajos Rīgas I Meža kapos, kur, kā zināms, ekskluzīvu septiņvietīgu „ģimenes kapavietu”, apejot likumu, ieguvusi bijusī Valsts prezidente Vaira Vīķe-Freiberga. Šodien Pietiek publicē pašvaldības vadībai uzdotos jautājumus:

Lasīt visu... Komentāri (13)

Foto

Lielākais 2016. gada nekustamā īpašuma darījums Jūrmalā – 6 miljoni eiro

Lato Lapsa, Kristīne Bormane · 24.02.2017.

Laikraksts Dienas Bizness turpina publicēt ekskluzīvus datus – pilnu informāciju par pagājušā gada 20 lielākajiem nekustamā īpašuma darījumiem Rīgā, Jūrmalā un pārējā Latvijā. Kūrortpilsētā pērn reģistrēti 12 darījumi, kuros darījuma summa bija miljons eiro vai vairāk, un, lai gan tas ir neliels pieaugums, salīdzinot ar 2015. gada 10 darījumiem, šis rādītājs joprojām ir vairāk nekā divreiz mazāks pat salīdzinājumā ar 2014. gada 27 darījumiem (neskaitot dzīvokļus).

Lasīt visu... Komentāri (2)

Foto

Čakša patiesībā joprojām nezina, kā strādā veselības aprūpes uzņēmumi un kas tajos notiek

Pietiek lasītājs · 24.02.2017.

Šobrīd ar nebijušu aktivitāti klajā nākuši mediķi, kas praktiski strādā. Nevis galvenie speciālisti, profesori un politikas veidotāji, bet praktiskā darba veicēji medicīnā, jo netaisnīgais atalgojums veselības aprūpē jau ir tik kliedzošs, ka praktiskā darba darītāji ar saviem nieka grašiem vairs negrib samierināties.

Lasīt visu... Komentāri (21)

Foto

„Read my lips”: gudrona Zebrenē nebūs!

Dainis Lemešonoks, īpaši Pietiek · 23.02.2017.

Inčukalna piesārņojuma dīķi ir padarīti par kārtējo krāšņo ilustrāciju valsts pārvaldes mazspējai un mazgribai. Rodas uzstājīgs iespaids: sagandētās teritorijas attīrīšana Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai – drīzāk gan tagadējam ministram Kasparam Gerhardam – ir tikai iegansts „parotaļāties” ar šim nolūkam piešķirtajiem valsts budžeta un ES fondu līdzekļiem.

Lasīt visu... Komentāri (10)