Menu
Foto

Ko un kāpēc Vējonis ieaicināja uz valsts svētku pieņemšanu: publicējam pilnu "valstisko viesu" sarakstu

PIETIEK · 11.12.2017.

Gandrīz mēnesis pagāja kopš informācijas pieprasījuma Valsts prezidentam Raimondam Vējonim līdz brīdim, kad viņa kanceleja atklāja pilnu to personu sarakstu, kuras bija ielūgtas uz 17. novembrī rīkoto pieņemšanu par godu valsts svētkiem. Šodien publicējam šo sarakstu, kā arī tā izmaksu aprēķinu un Vējoņa kancelejas skaidrojumus par "valstisko viesu" atlases principiem.

Lasīt visu... Komentāri (31)

Foto

Paziņojums par divu lielo slimnīcu apvienošanu – blefs, lai nomaskētu neskaitāmās neizdarības?

Pietiek lasītājs · 10.12.2017.

Šonedēļ lielu mediķu sabiedrības daļu Rīgā pārsteidza premjera Māra Kučinska paziņojums par divu lielāko universitāšu slimnīcu - Rīgas Austrumu Klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) un Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas (PSKUS) iespējamu apvienošanu, kas jau izskanēja kā nolemts fakts.

Lasīt visu... Komentāri (18)

Foto

Informatīvais ziņojums „Par LPSR VDK zinātniskās izpētes komisijas darbības pārskatu par paveikto un problēmām VDK dokumentu zinātniskās izpētes procesā”

Kārlis Šadurskis, izglītības un zinātnes ministrs · 09.12.2017.

Informatīvais ziņojums izstrādāts saskaņā ar Ministru prezidenta 2017. gada 30. jūnija rezolūciju Nr. 1.1.1/23, kas paredz Izglītības un zinātnes ministrijai līdz 2017. gada 30. novembrim iesniegt izskatīšanai Ministru kabinetā informatīvo ziņojumu, kurā iekļaut pārskatu par komisijas paveikto VDK dokumentu zinātniskās izpētes procesā un, ja nepieciešams, priekšlikumus par grozījumiem attiecīgajos tiesību aktos.

Lasīt visu... Komentāri (15)

Foto

Jau trīs mēnešus Vējonim palīdz „slepenpadomnieks” Zaķis

Lato Lapsa · 11.12.2017.

Ja ticēt Valsts prezidenta interneta mājas lapā sabiedrībai sniegtajai informācijai, Raimondam Vējonim dažādās jomās palīdz seši vārdā un uzvārdā nosaukti padomnieki. Taču īstenībā prezidenta padomnieki ir septiņi, bet viens no tiem tiek slēpts jau kopš augusta beigām. Tad par R. Vējoņa „slepenpadomnieku” ir kļuvis neveiksmīgs reklāmas jomas uzņēmējs Zigurds Zaķis, kurš pēdējos trīs mēnešus valsts galvam dod padomus „stratēģiskās attīstības jautājumos”.

Lasīt visu... Komentāri (33)

Foto

Turpinām publicēt partiju biedru sarakstus: šodien – „Vienotība”, kura tāpat mēģināja slēpt šo sarakstu

PIETIEK · 12.12.2017.

Pietiek turpina publicēt lielāko un pazīstamāko Latvijas partiju biedru sarakstus, un šo publikāciju sēriju turpinām ar Vienotību, - šī bija viena no partijām, kas tāpat kā Nila Ušakova Saskaņa un Aivara Lemberga partija Latvijai un Ventspilij, neraugoties uz likumā noteikto, nolēma tā normas ignorēt un pati labprātīgi nevēlējās atklāt savu biedru vārdus un uzvārdus.

Lasīt visu... Komentāri (34)