Menu
Foto

„Vara” jau pirmajā nedēļā kļūst par vispieprasītāko grāmatu

Izdevēji · 14.08.2018.

Nonākot grāmatnīcu plauktos, jaunais romāns „Vara” (Bailes 2) jau pirmajā nedēļā ir kļuvis par pieprasītāko grāmatu Jāņa Rozes un Valtera un Rapas grāmatnīcu tīklos. Lasītāju interese par jauno romānu ir bijusi tik liela, ka tas apsteidzis pat pēdējo nedēļu līderi – grāmatu „Čekisti un komunisti. I daļa”.

Lasīt visu... Komentāri (21)

Foto

Žurnāls „Ir” pārvērties par ne visai rūpīgi slēptas „Vienotības” reklāmas izdevumu

PIETIEK · 13.08.2018.

Žurnāls Ir, kas sevi pozicionē kā vienu no pēdējiem godīgas žurnālistikas bastioniem Latvijā, patiesībā ir pārvērties par ne visai rūpīgi slēptas partijas Vienotība (tagad dēvētas par Jauno Vienotību) reklāmas izdevumu, - to rāda žurnāla publikāciju pārskats par pēdējām septiņām nedēļām.

Lasīt visu... Komentāri (30)

Foto

Mērniecības melnā puse: mahinācijas, blēdības un "papildu ienākumi"

Oskars Kļava · 13.08.2018.

Nesen izlasīju Valsts kontroles mājaslapā publicēto rakstu "Zemes uzmērīšana: nepietiekama nozares uzraudzība vairo kļūdas Kadastra datos" par Valsts kontroles revīzijas ziņojumu "Vai valstī tiek īstenota efektīva uzraudzība pār zemes kadastrālās uzmērīšanas pakalpojumu sniegšanu". Vēlos padalīties ar savu nelielo pieredzi un viedokli par zemes mērniecības nozari.

Lasīt visu... Komentāri (38)

Foto

„Daiļliteratūras darbs” dod skaidras norādes uz prezidenta kancelejā iznīcinātiem dokumentiem par izsaimniekošanu

PIETIEK · 12.08.2018.

Lai gan nule iznākušajā romānā „Vara” tiek īpaši uzsvērts, ka „arī šīs grāmatas – tāpat kā triloģijas pirmās daļas “Bailes” – pamatā nekādā gadījumā nav patiesi notikumi un ka tās varoņi ir izdomāti no A līdz Z”, tajā publicētas it kā izdomātas elektroniskā pasta vēstules liek domāt, ka papildus jau zināmajiem izšķērdēšanas gadījumiem Valsts prezidenta kancelejā ir bijuši arī citi, turklāt dokumenti par tiem ir tikuši tīši iznīcināti – tostarp arī par prezidentes vīra ārstēšanu slimnīcā pēc nonākšanas tajā alkohola reibumā, dārgiem pirkumiem Ņujorkā u..c. Pietiekšodien publicē fragmentus no nodaļas, kas veltīta ne tikai šiem tēriņiem, bet arī ziņām par „Ārlietu ministrijas Slepenā budžeta sadaļu par maksājumiem ASV Demokrātu partijas lobijam jau vairāk nekā desmit gadu garumā”.

Lasīt visu... Komentāri (15)

Foto

Brīnumainās pārvērtības: SIA „Kafe serviss” līdzīpašnieks no „Saskaņas” sponsora kļuvis par Nacionālās apvienības lielziedotāju

PIETIEK · 09.08.2018.

Priekšvēlēšanu laikā dažādas pārsteidzošas lietas notiek arī ar partiju ziedotājiem, - kā rāda Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) un Lursoft dati, uzņēmuma Kafe serviss līdzīpašnieks Oskars Bērziņš, kurš pirms gada noziedoja 10 000 eiro partijai Saskaņa, nu ir kļuvis nacionāli domājošs un jūlijā vairākos piegājienos ziedojis 8000 eiro Nacionālajai apvienībai.

Lasīt visu... Komentāri (16)