Menu
Foto

Par ko Rīgas dome iztērēs gandrīz pusmiljonu eiro Līgo pasākumam

PIETIEK · 22.06.2018.

Ņemot vērā lasītāju interesi, šodien bez plašākiem komentāriem publicējam iespaidīgu un detalizētu tāmi, kas rāda - par ko tieši Nila Ušakova (Saskaņa) vadītā Rīgas dome iztērēs nepilnu pusmiljonu eiro Līgo svētku pasākumam 11.Novembra krastmalā.

Lasīt visu... Komentāri (4)

Foto

Ģenerāļa Marķitāna kriminālprocesā IDB imitē izmeklēšanu jau vairāk nekā gadu

PIETIEK · 21.06.2018.

Jau vairāk nekā gads pagājis kopš pērnā pavasara, kad tika sākts kriminālprocess saistībā ar TV atspoguļoto skandalozo gadījumu, kad nu jau atvaļinātais policijas ģenerālis Guntars Marķitāns ar dienesta auto bija pārkāpis atļauto braukšanas ātrumu un pēc tam mēģināja izvairīties no atbildības. Taču Iekšējās drošības birojs vēl joprojām šajā „neērtajā” kriminālprocesā turpina izmeklēšanas imitāciju.

Lasīt visu... Komentāri (13)

Foto

Ar ko nodarbojas uzņēmējs Tamužs, pie kura veikta kratīšana „Kaimiņa lietas” ietvaros

PIETIEK · 20.06.2018.

Kas ir uzņēmējs Viesturs Tamužs, pie kura Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs šodien veicis kratīšanu Saeimas deputāta Artusa Kaimiņa kriminālprocesa ietvaros. Atkārtoti publicējam detalizētu apskatu par Tamuža „uzņēmējdarbību”, ko kāds Pietiek lasītājs bija iesūtījis pirms dažiem mēnešiem.

Lasīt visu... Komentāri (10)

Foto

Ārlietu ministrijā paslepus noteiktas iespaidīgas ikmēneša piemaksas

Lato Lapsa · 21.06.2018.

Kļūst skaidrāks, kāpēc Edgara Rinkēviča vadītajā Ārlietu ministrijā ziņām par ierēdņiem noteiktajām prēmijām un piemaksām ir noteikts ierobežotas pieejamības statuss: izrādās, jau gada sākumā virknei ministrijas darbinieku piešķirtas iespaidīgas un regulāras mēneša piemaksas.

Lasīt visu... Komentāri (25)

Foto

Prokuratūra nolemj atjaunot kriminālprocesu pret „smagi cietušo” bijušo bāreņu nama audzēkni

Lato Lapsa · 21.06.2018.

Pēc publikācijas par notikumiem Salas novada bāreņu nama Līkumi un to vienpusējo atspoguļojumu sabiedriskajos medijos prokuratūra ir nolēmusi atjaunot kriminālprocesu, kurā aizdomās par bāreņu namā notikušu seksuālu vardarbību tika turēts tā audzēknis Aivis Berģis

Lasīt visu... Komentāri (13)