Menu
Foto

Ziņā par 156 000 eiro auto Lemberga vajadzībām saskata apjomīgas priekšvēlēšanu sazvērestības daļu

PIETIEK · 19.01.2017.

Ceļu satiksmes drošības direkcijas datu publicēšana par 156 000 eiro vērto luksusauto, kuru Ventspils brīvostas pārvalde iegādājusies Aivara Lemberga vajadzībām, ir apjomīgas priekšvēlēšanu sazvērestības sastāvdaļa, - ar šādu viedokli klajā nācis Ventspils brīvostas pārvaldnieks Imants Sarmulis. Publicējam šo brīvostas pārvaldes vadītāja paziņojumu pilnībā.

Lasīt visu... Komentāri (25)

Foto

VID apgalvo, ka jādeklarē tikai pārskaitījumi virs 1425 eiro gadā, bet realitātē prasa atskaitīties par mazākām summām

PIETIEK · 16.01.2017.

Lai gan Valsts ieņēmumu dienests (VID) ir publiski apgalvojis, ka tikai gadījumos, kad Latvijas iedzīvotājs ar bankas pārskaitījumu savam tuviniekam gada laikā pārskaita vairāk nekā 1425 eiro, saņemtā nauda ir jādeklarē, realitāte ir cita: kāds Pietiek lasītājs ir iesūtījis viņa saņemtu VID „aicinājumu” sniegt paskaidrojumus par kopā 850 latiem (nedaudz vairāk nekā 1200 eiro), ko viņš pirms vairāk nekā četriem gadiem pārskaitījis pats savai meitai.

Lasīt visu... Komentāri (27)

Foto

VID Pētersones „atrakcijas” ar Kravali prasījušas 13 400 eiro no nodokļu maksātāju kabatas

PIETIEK · 10.01.2017.

Nu jau izbijušās Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektores Ināras Pētersones „atrakcijas” ap viņas vietnieka, Muitas pārvaldes direktora Tāļa Kravaļa atstādināšanu un atlaišanas mēģinājumiem prasījušas 13 400 eiro no nodokļu maksātāju kabatas, - šādu summu valsts bijusi spiesta viņam samaksāt kompensācijā.

Lasīt visu... Komentāri (9)

Foto

Mēģina pārdot zemi, uz kuras bija plānots izveidot "astoto pasaules brīnumu" – „Pasaules sienu”

PIETIEK · 11.01.2017.

Pārdošanā nonācis zemesgabals, uz kura entuziasti pirms vairākiem gadiem bija sadomājuši būvēt astoto pasaules brīnumu Wall of the World – granīta sienu, kurā būtu iegravēti viena procenta jeb 65 miljonu pasaules iedzīvotāju dati. Lai gan projekta iniciatori bija samaksājuši pat rokasnaudu, tomēr projektu īstenot nav izdevies, tādēļ zemes īpašnieks to nolēmis pārdot.

Lasīt visu... Komentāri (8)

Foto

IZM aicinājusi RPIVA vadību satikties tikai, lai vienotos par mantas pārņemšanu, bet likuma prasības „piemirsusi”

PIETIEK · 10.01.2017.

Kad pirmdien pēc Izglītības un zinātnes ministrijas ielūguma uz tikšanos tomēr neieradās likvidējamās Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas (RPIVA) vadība, ministrija to nodevēja par destruktīvu rīcību. Taču, kā liecina RPIVA vēstule, ko Pietiek šodien publicē pilnībā, tikšanās patiesībā bijusi ministrijas iecerēta vienošanās par augstskolas mantas pārņemšanu, savukārt RPIVA ministrijai norādījusi uz nepieciešamību ievērot likumā noteikto procedūru, par ko Kārļa Šadurska ministrija „piemirsusi”.

Lasīt visu... Komentāri (17)