Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    83   82   81   80   79   78   77   76   75   74   73   72   71   70   69   68   67   66   65   64   63   62   61   60   59   58   57   56   55   54   53   52   51   50   49   48   47   46   45   44   43   42   41   40   39   38   37   36   35   34   33   32   31   30   29   28   27   26   25   24   23   22   21   20   19   18   17   16   15   14   13   12   11   10   9   8   7   6   5   4   3   2   1   

Alksnis

31.05.2022. 07:09

Pietiek, vai atceraties, ka nesen dēļ Ukraiņu bēgļiem aizliedza salūtus?
Taču mācību vajadzībām sprādzieni, kuri dzirdami visā rīgā un tās apkārtnē - požaluista.
Kā tā?

Atbildēt

Zane

27.05.2022. 12:58

»

Latvija - neizdevusies valsts

Sveki, Pietiek! Iespējams, ir pamats jaunam materiālam saistībā ar RD izmaksātajām kompensācijām Agleniekiem. Cik zinu, Latvijā ir spēkā likums, ka neizmantotās atvaļinājuma dienas pēc laika (tieši pēc cik gadiem, neatceros, bet katrā gadījumā ne pēc 5 vai 10 gadiem) dzēšas, attiecīgi nekādu kompensāciju...


Izmantot atvaļinājumu var par pēdējiem 2 gadiem, pārējais zūd, bet tas attiecas uz situācija, ja cilvēks vēlas izmantot savas atvaļinājuma dienas - viņš var paņemt atvaļinājumu par tekošo gadu un iepriekšējā gadā neizmantoto. Atvaļinājuma kompensācija ir cits stāsts - izbeidzot darba attiecības ir jākompensē VISAS neizmantotās atvaļinājuma dienas, te nekas nedzēšās. Tā, ka kāds labi uzvārīsies uz Rīdzenes rēķina, jo sporta skola nav parūpējusies, lai darbinieks būtu izņēmis savas atvaļinājuma dienas.

Atbildēt

Airēšanas grupas vecāki.

27.05.2022. 09:29

Labdien, ļoti jūs lūdzam, ja iespēja lūdzu pieprasiet Rīgas domes audita un revīzijas pārvaldei Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolas Rīdzene finansiāli saimnieciskās darbības revīziju par 2017 - 2019 gadu NR - 9 un nopublicējiet lai sabiedrība un Rīgas nodokļu maksātāji beidzot redz kādos apmēros iz vienkārši zagts

Atbildēt

nu jā

26.05.2022. 08:22

Что такое рашизм? Об идеологии Кремля
26 мая, 08:03
Самые страшные войны в истории человечества те, которые ведутся не за территории, а за идеи
Їхньою метою є не просто завоювати чужі землі, але й переробити сусідів і світ відповідно до своїх уявлень. Якщо хтось заважає цим уявленням — його слід знищити.
Такими були релігійні війни у 16−17 століттях.
Такою стала Друга світова — криваве зіткнення двох тоталітарних ідеологій — нацистської та комуністичної.
Україна опинилася в епіцентрі протистояння, учасники якого хотіли загарбати не лише багаті ресурси, але й переформатувати українців чи то в покірних рабів для арійських господарів чи то в безрідних пролетарів, будівничих комуністичного раю.
Жорстокість нинішньої війни теж обумовлена тим, що росіяни ставлять собі за мету завоювати не лише Україну, але й українців. Українці потрібні Кремлю як будівничі російського імперського проєкту під назвою «Рускій мір». Саме цими словами росіяни означають своє бачення перебудови світу.
Більш влучне визначення ідеології нинішнього Кремля дали публіцисти, які нарекли її рашизмом. Термін щойно приживається в політичних дискусіях.
Саме звучання вказує на близькість до фашизму/нацизму.
І справді, в рашизмі багато спільного із цими злочинними ідеологіями — віра у вищість власного народу і відтак його право вирішувати долю інших, підкреслена антидемократичність, культ вождя, культ сили, нехтування правами людини і міжнародним правом, віра у міжнародну змову, яку слід зупинити, апелювання до героїчного минулого, славу якого треба відродити.
Естетика рашизму повна запозичень від фашизму/нацизму
Естетика рашизму повна запозичень від фашизму/нацизму — починаючи з новітніх символів російської агресії типу латинської Z, закінчуючи мітингами в Лужніках, які з радістю фільмувала б Лені Ріфеншталь. Щоправда, як все у росіян, вийшло не без глюків та кривеньких ліній.
Але рашизм — це не просто російський неофашизм. Важливу роль у ньому відіграє саме російське підґрунтя, унікальне російське звучання, особливості саме російської культури. Він отримав таку масову підтримку росіян тому, що грає на їхні так і не подоланих імперських настроях, апелює до минулої величі Росії, яку закликає відновити.
Загарбницькі війни РФ обґрунтувують «собіранієм рускіх зємєль».
«Рускій мір» явно апелює до іншого імперського проєкту — Pax Romana і одного з ключових російських історичних міфів про Москву як Третій Рим. Велику роль у просуванні ідеології рашизму відіграє російська православна церква, яка не лише освячує, а й через мережу парафій поширює ідеї і тримає контакт з адептами, зокрема й поза межами Росії. Особливо в Україні.
Великий вплив справляє й комуністична спадщина. Недарма Сталін, не лише для Путіна, але й для більшості росіян, є найвизначнішим діячем. Кремль використовує совєтські репресивні практики — ув’язнення інакодумців, розстріли цивільних для залякування, депортації та концентраційні табори.
Але не лише це.
СРСР для Путіна і його послідовників — це та «земля обітована» минулого, куди вони хочуть привести свій народ. Тому що Совєтський Союз — це найвища стадія розвитку Російської імперії, період її найбільшої могутності, яку слід відродити. Тому в рашизмі маємо химерну суміш спадщини імперії Романових та більшовиків, які її руйнували. Втім, всіх їх єднало прагнення до російської величі й віра в її месіанську роль у світі.
Протиріччя між складниками ідеології рашизму, які можуть походити з історично протилежних джерел, сприймаються цілісно, тому що адепти не використовують раціональний підхід, а лише емоційний. Для них ця ідеологія — предмет віри, замінник релігійних практик.
А ще важливим елементом, який рашизм запозичив із комунізму/більшовизму, є соціальна ненависть до заможних та успішних. Саме вона надихає їх на злочини на окупованих теренах. «Хто вам дозволив жити так добре?» — волали вони у Бучі, грабуючи, ґвалтуючи і вбиваючи місцевих українців не лише за те, що вони українці, але й за те, що успішніші.
«Ваша великоросійська мрія, — казав один з ворогів Кремля Джохар Дудаєв, — сидячи по горло в лайні, затягти туди всіх інших. Це і є русизм». Тобто те, що ми тепер називаємо рашизм.
Ця ідеологія — не просто хворобливий погляд на світ мільйонів людей. Вона перетворює нинішню війну проти України у геноцид. Це ідеологія, яка спонукає росіян стріляти не лише в українських солдат, але й у цивільних, знищувати не лише наші військові об'єкти, але й лікарні і пологові, музеї та книги.
Але рашизм програє, бо він не має майбутнього, бо суцільно обернений у минуле, намагається повернути історію назад. Це вимагає колосальних зусиль, коштує великих жертв тих, до кого він дістанеться, але врешті закінчиться цілковитим колапсом Росії країни без майбутнього.




Kas ir rašisms? Par Kremļa ideoloģiju
26. maijs, 08:03 49
Visbriesmīgākie kari cilvēces vēsturē ir tie, kas notiek nevis par teritoriju, bet gan par idejām. Viņu mērķis ir ne tikai iekarot svešas zemes, bet arī pārtaisīt kaimiņus un pasauli pēc saviem priekšstatiem. Ja kāds traucē šai idejai - tā jāiznīcina. Tādi bija 16. un 17. gadsimta reliģiskie kari. Tāds bija Otrais pasaules karš – divu totalitāro ideoloģiju – nacistu un komunistu – asiņaina sadursme.
Ukraina nokļuva konfrontācijas epicentrā, kuras dalībnieki vēlējās ne tikai sagrābt bagātus resursus, bet arī pārformatēt ukraiņus vai nu par āriešu kungu padevīgiem vergiem, vai par bezsakņu proletāriešiem, komunistiskās paradīzes cēlājiem. Pašreizējā kara brutalitāte ir saistīta arī ar to, ka krievu mērķis ir iekarot ne tikai Ukrainu, bet arī ukraiņus. Kremlim ir vajadzīgi ukraiņi kā Krievijas impērijas projekta, ko sauc par ,,Krievu pasauli”, cēlēji. Tieši ar šiem vārdiem krievi domā savu pasaules rekonstrukcijas vīziju.
Precīzāku pašreizējā Kremļa ideoloģijas definīciju sniedza publicisti, kas to nosauca par rašismu. Šis termins tikai iesakņojas politiskajās debatēs. Pati skaņa norāda uz tuvumu fašismam/nacismam. Patiešām, rašismam ir daudz kopīga ar šīm noziedzīgajām ideoloģijām - ticība savas tautas pārākumam un līdz ar to tiesībām lemt citu likteņus, uzsvērta antidemokrātija, līderības kults, varas kults, cilvēktiesību neievērošana un starptautiskās. likums, ticība starptautiskai sazvērestībai, lai apturētu.aicinājums uz varonīgo pagātni, kuras godība ir jāatdzīvina.
Rašisma estētika ir pilna ar aizguvumiem no fašisma/nacisma. Rasisma estētika ir pilna ar aizguvumiem no fašisma/nacisma - no jaunākajiem Krievijas agresijas simboliem, piemēram, latīņu Z, līdz mītiņiem Lužņikos, kas labprāt filmētu Leniju Rīfenstālu. Tomēr, tāpat kā viss Krievijā, tas izrādījās ne bez kļūmēm un līkām līnijām. Bet rašisms nav tikai krievu neofašisms. Svarīga loma tajā ir krievu fonam, unikālajam krievu skanējumam, krievu kultūras īpatnībām. Viņš saņēma tik milzīgu atbalstu no krieviem, spēlējot uz viņu nebeidzamajiem impēriskajiem noskaņojumiem, apelējot pie Krievijas pagātnes varenības, kuru viņš aicināja atjaunot. Krievijas Federācijas agresijas kari tiek attaisnoti ar "krievu zemju savākšanu".
"Krievu pasaules" nepārprotami apelē uz citu impērisku projektu - Pax Romana un vienu no galvenajiem Krievijas vēsturiskajiem mītiem par Maskavu kā Trešo Romu. Krievijas pareizticīgo baznīcai ir svarīga loma rašisma ideoloģijas veicināšanā. It īpaši Ukrainā. Ļoti ietekmīgs ir arī komunistu mantojums. Nav brīnums, ka Staļins ne tikai Putinam, bet arī lielākajai daļai krievu ir visievērojamākā personība. Kremlis izmanto padomju represīvo praksi, tostarp disidentu ieslodzīšanu, civiliedzīvotāju sodīšanu ar nāvi iebiedēšanas nolūkā, deportācijas un koncentrācijas nometnes. Bet ne tikai tas. Putinam un viņa sekotājiem PSRS ir pagātnes "apsolītā zeme", kurp viņi vēlas vest savu tautu. Jo Padomju Savienība ir Krievijas impērijas augstākais attīstības posms, tās lielākās varas periods, kuru vajadzētu atdzīvināt. Tāpēc rašismā mums ir dīvains Romanovu impērijas mantojuma un boļševiku, kas to iznīcināja, sajaukums. Taču viņus visus vienoja tieksme pēc krievu diženuma un ticība tās mesiāniskajai lomai pasaulē. Pretrunas starp rašisma ideoloģijas sastāvdaļām, kas var nākt no vēsturiski pretējiem avotiem, tiek uztvertas kopumā, jo piekritēji neizmanto racionālu pieeju, bet tikai emocionālu.
Viņiem šī ideoloģija ir ticības objekts, reliģisko prakšu aizstājējs. Vēl viens svarīgs elements, ko rašsms ir aizguvis no komunisma/boļševisma, ir sociālais naids pret bagātajiem un veiksmīgajiem. Tieši viņa viņus iedvesmo uz noziegumiem okupētajās teritorijās. — Kurš tev ļāva tik labi dzīvot? - viņi kliedza Bučā, aplaupot, izvarojot un nogalinot vietējos ukraiņus ne tikai tāpēc, ka viņi ir ukraiņi, bet arī tāpēc, ka viņi ir veiksmīgāki.
"Jūsu lielais krievu sapnis," sacīja viens no Kremļa ienaidniekiem Džohars Dudajevs, "ir visus pārējos vilkt tur aiz rīkles sūdos." Tas ir rusisms." To mēs tagad saucam par rašismu. Šī ideoloģija nav tikai sāpīgs skatījums uz miljoniem cilvēku pasauli. Tas pārvērš pašreizējo karu pret Ukrainu genocīdā. Šī ir ideoloģija, kas mudina krievus šaut ne tikai uz ukraiņu karavīriem, bet arī civiliedzīvotājiem, lai iznīcinātu ne tikai mūsu militāros objektus, bet arī slimnīcas un dzemdību namus, muzejus un grāmatas. Bet rašisms zaudē, jo tam nav nākotnes, jo tas ir pilnībā pagriezts pagātnē, cenšoties atgriezt vēsturi. Tas prasa milzīgas pūles, tas maksā lielus upurus tiem, kas to sasniegs, bet beigās tas beigsies ar pilnīgu Krievijas - valsts bez nākotnes sabrukumu.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

25.05.2022. 14:07

Sveki, Pietiek! Iespējams, ir pamats jaunam materiālam saistībā ar RD izmaksātajām kompensācijām Agleniekiem. Cik zinu, Latvijā ir spēkā likums, ka neizmantotās atvaļinājuma dienas pēc laika (tieši pēc cik gadiem, neatceros, bet katrā gadījumā ne pēc 5 vai 10 gadiem) dzēšas, attiecīgi nekādu kompensāciju par 200 vai 300 neizņemtām atvaļinājumu dienām nevar būt pēc definīcijas. Ja Jums ir laiks, iespējas un vēlēšanās, papētiet! Ja atmiņa mani nav pievīlusi, tad šīs kompensācijas ar lielu varbūtību ir vismaz ierēdņu nolaidība.

Atbildēt

PVO gatavo kontroli

18.05.2022. 17:18

https://twitter.com/CriticalSway/status/1526464386386345984

Atbildēt

PIETIEK

01.05.2022. 06:15

»

Kāds

Kas jums ar portāla hostēšanu? Pēdējās nedēļas laikā dažkārt raksti verās vaļā gandrīz minūti


Islandē tika nomainīts serveris, pārcelšanās laikā tā gadās. Atvainojamies.

Atbildēt

Tā ir kā raksta hm

23.04.2022. 09:00

mūsu mikrorajonā Rīgā , šie bēgļi no Ukrainas, kuri runā krieviski ir vairumā un savā starpā veikalā Maxima nācies dzirdēt kā še Ukrainai nelojālie krievu bēgļi slikti izskās par ukraiņiem un naidīgi uzlūko latviešus (bija neliels gdījums pie Maxima kases ) Krievu bēgļi no Ukrainas nicinosi izsakās par latviešiem, priecājoties, ka viņiem ir lielāki ienakumi nekā vietējiem latviešiem, to sakot ar ļauni priecīgu intonāciju.

Atbildēt

Kāds

20.04.2022. 23:15

Kas jums ar portāla hostēšanu? Pēdējās nedēļas laikā dažkārt raksti verās vaļā gandrīz minūti.

Atbildēt

hmm

12.04.2022. 23:12

Mūsu policija atklāti ignorē E Veidemanes pieminētos faktus. Tie paši personāži tagad saimnieko Ainažos. Pretīgi, ka izmanto Ukraiņu atbrīvošanās cīņu , lai izvērstu vienkāršu zagšanu un draudus vietējiem. It ķā atgriežas jautrie 90 gadi. Šie pilsoņi ir Ukrainas valsts nodevēji un marodieri, kas izmanto mūs , un pēc tam sabojā attiecības ar patiesajiem bēgļiem. Policijas neizdarība ir vnk graujoša. Kā murgs nāk atmiņā 90 gadu beigas, kad reketieri nāca attālās zemnieku saimniecībās kopā ar policistiem, lai izslēgtu mūsu iespējas pretoties. Laiki atgriežas, diemžēl. Pēteris

Atbildēt

lūgums noskaidrot

23.03.2022. 13:25

Lūgums redakciju noskaidrot būtisku faktu. No pirmā aprīļa deputātiem vairs nevajadzēs uzrādīt vakcinācijas sertifikātu darba vietā. Un kā ar pārējo Latvijas iedzīvotāju darba vietām ?

Latvijas deputātiem vakcinācijas sertifikātu nevajadzēs darba vietā, bet pārējiem Latvijas iedzīvotājiem vajadzēs.
Lūdzu palīdziet noskaidrot, kāpēc ir šāda netaisnīga situācija,

Atbildēt

girts

21.03.2022. 20:48

brigis nav sorosa mauka!

Atbildēt

valsts iedzivotajs

14.03.2022. 09:25

Aitu zeme ari kada sapratiga zinja https://www.tvnet.lv/7476015/partraukts-zakusalas-televizijas-torna-parbuves-iepirkums

Te es noradu nevis uz tv tornja remonta un modernizacijas izmaksam, bet jaunu, ta isti nevajadzigu eku buvniecubu /laika,kad valstij pieder un pa leto tiek iztirgoti nekustamie ipasumi + darbinieku algam naudu aiznjemas arzemes/, debila izskata parka buvniecibu, pasaule lielaka Fuko svarsta izbuvesana /bac, kur latvija ir Zinatnes muzejs/ :F

Atbildēt

valsts iedzivotajs

14.03.2022. 09:14

Aitu zeme ari kadasapratiga zinja https://www.tvnet.lv/7476015/partraukts-zakusalas-televizijas-torna-parbuves-iepirkums

Atbildēt

liberty

11.03.2022. 22:51

Iepriekš atklātībā ir nonākušas liecības, ka rebaltica izmanto interneta platformu , lai par maksu izplatītu varai nepieciešamus vēstījumus.

Atbildēt

Hcjjbvcse

11.03.2022. 02:35

Retaa lapa kur var uzrakstit , neesmu krievu fans bet Krievija patik tapat kaa Ukraina ( esmu gana ceļojis) kas buus tālāk? No kurienes Ua tik daudz ieroču? Ok bizness, tas tagad ir kaput, bet putikam un batkam ir milakas valstis lv - karogs un jaunais vilnis, ja tiks reali izsautas trakas raketes uz atvadam, vai lv un lt( blonda prezindente bijusi PSRS darbone) ko mums darit?????? Kur tas 5 pants buus spējīgs izdarīt???? Patika smidres teiktais biju aizdomājies???? Kapeec tik daudz darbonu pēkšņi lv domats premjeri vietnieki uttt???? Lai nebuutu raketes vai neslēdz vienosanos jeb arī ir cits variants. Esmu satraucies ja putikam nav plāns bun c un d? Tad e vai nav raketes iepriekš paldies , piezīme dienvidamerika un afrikaa ir kautkadas robezas , piezimeju patika Apiņa rakstitais ( domāts cilvēks ar reālam zināšanām un pieredzi , šaubos vai vietējais pūdelis ko taadu zināja- isak sakot pateica prieksaa, kas jāglābj , par iespēju ja nav dzesesanas uttt isak sakot putikam 3 iespējas haga , palaist pukiti pa dambi , vai uzvareet. Vai tagadējiem jenotiem ( tie paši vēži tikai cita kulītē)ir jau atbildes uz šiem vienkāršiem jautajumiem- laiks radis un veel domaju ja buus reāla saize ??? Cik ir drosmes un vai paliks lv ?? Vai nav laiks pazinot , ko daris vadosie x stundaa???? Velesanas tuvojas pēc sadiem labiem paziņojumiem tauta aizmirsis 3 gadu kovidu, starp citu vai kongresa namaa ir daudz sertifikatu?????

Atbildēt

Es

10.03.2022. 16:27

Runājot par noticēšanu karā.

https://twitter.com/MaajidNawaz/status/1501668838848536576

Ar subtitriem, kam vajag. Vai šo tēmu un materiālu kāds var nokomentēt? Kas ir runātājs? Kāda ir teiktā praktiskā jēga un izpausmes?

Atbildēt

vice

08.03.2022. 01:06

Izraēla nav publiski nosodījusi Krievijas iebrukumu Ukrainā.....Kādam no žurnālistiem, sabiedriskajiem medijiem pietiek drosmes uzdot šo jautājumu Izraēlas vēstniecei Latvijā?

Atbildēt

nata

05.03.2022. 18:37

esmu nopirkusi un izlasijusi gramatas Bailes.Nave4 e gramatas 1.dalu.
Kad bus iespejams nopirkt 2.dalu?

Atbildēt

Lacitis Puks

05.03.2022. 05:37

Vai ir vēl kāds lietas kursā par šādu informāciju?
https://www.youtube.com/watch?v KfaAyiP8Wuc
https://www.youtube.com/watch?v hmTL5xzAFFQ

Atbildēt

Jbvc

01.03.2022. 09:47

Es saprotu karsss, kur pazuda kovid un , kaadu meslus taisa vietējie ierēdņi un cik tiek zagts,

Atbildēt

?

25.02.2022. 17:42

https://titania.saeima.lv/LIVS13/SaeimaLIVS2_DK.nsf/0/4C9959D74A87F646C22587F3006AFC9A?OpenDocument

https://www.satv.tiesa.gov.lv/press-release/tiesraide-plkst-12-00-satversmes-tiesas-priekssedetaja-velesanas/ (Kusiņš - vismaz šobrīd - netika ievēlēts ST priekšsēdētāja amatā)

Atbildēt

Anna

23.02.2022. 18:49

iegāju pa ilgiem laikiem pietiek. com... Zeme, atveries. šizoīda lapa, nebaudāmi pārspīlēti, zultaini teksti. teikšu kā ir; šitāds stiliņš redzēts tikai psihenē, prakses laikā. Tur daži tā sevī paši vārās.

Atbildēt

?

22.02.2022. 18:44

https://timenote.info/lv/Arturs-Prieditis-26.08.1946

Atbildēt

shilds rotvaabss

18.02.2022. 21:04

Kas ir selmas levrences sutiners? var kāds pateikt?

Atbildēt

gribuzinats

17.02.2022. 15:19

UZRAKSTIET PLAŠĀK PAR JŪRMALAS DOMES JAUNU SKANDĀLU (KRIMINĀLLIETU ? )

Atbildēt

Ainis

11.02.2022. 12:44

https://novayagazeta.ru/articles/2022/02/10/vneshnee-upravlenie-rossiei

Nemaz nezināju, ka Šlesers ir Krievijas dzelzceļa valdē (vai padomē)

Atbildēt

Jautājums

11.02.2022. 11:11

Anglijā cilvēki ir pārsteigti par pēkšņo HIV tēmas akcentēšanu, un šķiet, ka šī tēma dominēs veselības "aprūpē" kā nākamā lielā tēma. Varbūt kādam ir laiks un patika izpētīt, vai tur nav redzama saistība ar pārpotēšanos pret c19.

Atbildēt

Informēts

10.02.2022. 19:17

Man beidzot pieleca, kur Ainārs dabūja tādu pižiku. Sk.Novaja Gazeta pētījumu:
https://charter97.org/ru/news/2022/2/10/454197/

Atbildēt

andris

07.02.2022. 18:59

Lūdzu vēl rakstus par centralcietumu un vadību

Atbildēt

vice

04.02.2022. 17:41

Kāds varētu būt iemesls SPKC slēpt informāciju par nevakcinēto mirušo skaitu?......Atsakās izsniegt!!!......Vienlaicīgi publicē informāciju par pilnībā vakcinētiem.......Kaut arī tāda informācija ir (plus valsts iestāde), nesniedz informāciju par no Covid mirušiem sadalījumā: nevakcinētie, vakcinacijas kursu nepabeigušie, pilnībā vakcinētie!!!

Atbildēt

Valdis Rudzītis

29.01.2022. 14:51

Esmu pārliecināts, ka katrā, jebkurā partijā ir sakarigi domātspējīgi, kā arī rīcībspējīgi pilsoņi. Lielākā tautas kļūda un aklums ir tur, ka nespēj vienoties un ievēlēt tikai vienu partiju. Uzticot tai 65-75 krēslus. Tajā brīdī nevienam nebūtu iespēja manipulēt ar atrunām, ka nevar vienoties ar kādu citu paartiju. Varētu strādāt un lemt likumus visai valstij vajadzīgus , nevis kādām 5 partijām vajadzīgus. 5 darbadienu laikā varētu likvidēt 65-70% valsts aparātu. Apvienot, savienot visas policijas un zemessardzes sistēmas vienā, tātējādi iegūt 1 priekšnieku nevis 5 ar uzpūstu aparātu. Tādu iespēju ir 100tiem 2-3 gadu laikā dubultot budžetu ar netīrās naudas legalizēšanu . To visu var izdarīt, ja TU pilsoni nesadalīsies 7 partijās, bet ievēlēsi vienu. Tikai tā. Savādāk nekā. Deķīti viņi(tie) ir iemācījušies raustīt uz visām debesspusēm.........


Atbildēt

Tiesa

25.01.2022. 12:48

Arī Apgabaltiesa 20.janvārī noraidīja Ģenerālprokuratūras prasību par pagaidu aizsardzības līdzekļa nodrošināšanu — baznīcas “Jaunā paaudze” darbības izbeigšanu pirms lietas iztiesāšanas.

Lietas “kartīte”:
https://manas.tiesas.lv/eTiesasMvc/e-pakalpojumi/tiesvedibas-gaita

Pats lēmums publiski nav pieejams.

Atbildēt

jautajums

21.01.2022. 23:18

Vai Selma Lavrence ir latviešu Grēta Tūnberga?

Atbildēt

JR

21.01.2022. 11:01

Sveicināti! Saprotu kā grāmatām par valstgribi ir savs laiks nolikts, kad tās iznāks, tomēr, būtu jauki redzēt kādu "kacekli", kas būs gaidāms.
:)

Atbildēt

Plāndēmijas atmaskošana

18.01.2022. 22:14

Te kāds pavecs raksts, taču ir vērts to izlasīt un pārpublicēt latviski tagad notiekošā kontekstā; tas arī labi atsedz farmācijas uzņēmumu ētisko pusi:

https://www.theguardian.com/commentisfree/2009/may/09/bad-science-medical-journals-companies

Atbildēt

Guna K

09.01.2022. 01:07

»

Atbilde

Nākošruden 2022 bùs cita Saeima un cita valdība


Ko nu ievēlēsim... Domāju +/- tos pašus... Diemžēl.

Atbildēt

Tiesa

06.01.2022. 04:38

Noraidīts Āgenskalna biedrības pieteikums par Lidl veikala būvniecības atļaujas atcelšanu.
https://manas.tiesas.lv/eTiesasMvc/nolemumi/pdf/466483.pdf

Spilgts citāts:
“…arhitekta /pers. O/ saistība ar pieteicēju un iepriekš publiski paustais viedoklis, attiecībā uz veikala būvniecību zemesgabalā lietojot tādu apzīmējumu kā „pusmēsls”, „psiholoģiski kalkulēta, muzikalizēta patērētāju slaukšanas līnija”, liedz uzskatīt /pers. O/ par objektīvu un neatkarīgu ekspertu.”

Atbildēt

Laucinieku prese ziņo -

04.01.2022. 11:34

"Žurnālists Lato Lapsa, kas patlaban uzturas Centrālās Āfrikas valstī Kongo Demokrātiskajā Republikā, saķēris kādu nezināmu kaiti."
Vai tā ir taisnība ?

Atbildēt

chils

30.12.2021. 15:39

vai tik superīgā portālā kā šajā, nevarētu iztikt bez šo atsevišķu bezsmadzeņu 90'to gadu tupo vāveru raudāšanu uz pleca..... te vairak ir politiski un politiķu meli, shēmas utt. nevajag sajaukt ētiskus cilvēkus ar šaursliežu pierītēm.

Atbildēt