Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

nu kaa taa var,nu kaa taa var

27.09.2018. 15:14

kaitinat viens otru? Protams,nekas netiks atverts ari pec veleshanam,kamer nebus nospradzi peedejais chekists valsti. Shis nolaapitais zirneklju tiikls ir paarak stiprs un vinju rokaas ir daudz kas,saakot ar augsham. Ta ka izdariet secinajumus pashi un veleshanaas neveliet par komunistiem,kas izagushi musu valsti un atkal kandide uz saeimu,bljad! Citu vardu nav prieksh shiem kurvaam.

Atbildēt

es visu laiku domaaju

27.09.2018. 15:10

»

Kuilis

Viņš taču ir dzērājs un nav nekāds pētnieks. Ap sevi ir savācis tādus pašus


kapec vinjam tik sarkans feiss...a izradas vinsh ir dzeerajs veel...

Atbildēt

Lasītpratējs

26.09.2018. 18:05

Sasmējos: likumu taisās pieņemt 4.oktobrī, K.Kangeris tajā paredzējis veselu kaudzi nesaprotami formulētu dokumentu, kas publicējami līdz 6.oktobrim. Jautājums, vai pētnieks dzīvo paralēlajā realitātē un pētījumi arī tikpat nopietni?

Atbildēt

agents

25.09.2018. 15:03

Nesiet naivi! tas viss ir teatris ! Bez kremla atjaujas , neviens mats no vecajam sksotu galvam nenokritis . Bet viss ir veletaju rokas , ja velesiet par vecajiem komunistiem ,tad arhivi paliks tur kur bijusi .

Atbildēt

vips

25.09.2018. 14:04

Komisijai viss bija jāiesniedz līdz 31.maijam!
Maisi ir steidzami jāver vaļā!
Jebkādi novilcinoši priekšlikumi ir tikai kārtējā novilcināšana/atlikšana!
Bez tam likumu vēl var pieslīpēt arī vēlāk!

Atbildēt

Kangerim taisnība

25.09.2018. 08:14

»

Deputāti joprojā blefo

Kārlim Kangerim 100 % taisnība. Tiesnesim Jurim Stukānam 100 % taisnība, bet deputātiem viņu lēmumi pie vienas vietas, nospļauties...


Nav noslēpums, ka PSRS komunistu augstākā nomenklatūra sadarbojās gan ar ASV iluminātiem, gan Izraēlas cionistiem, kuri praktiski diktēja PSRS politiku, VDK politiku.

Šodien zinām, kāpēc sabruka PSRS - lai ilumināti un cionisti izlaupītu bij. PSRS teritorijas ekonomiku - maldinot ar saukļiem par demokrātiju un atklātību.

12. Saeima realizē cionistu politiku slēptām metodēm - tostarp ar pielaidi valsts noslēpumiem, CVK balsis un skaita un personas Saeimā izvēlas pēc kritērijiem, kas atbilst cionistu un iluminātu prasībām. Politiķim Saeimā jābūt vadāmam vajadzīgo likumu pieņemšanā. Visu pie varas esošo partiju Saeimas deputāti tam atbilst. Atbilst arī jauno partiju Saeimas kandidāti, jo neviena jaunā partija nav radusies no tautas, bet ir veco partiju kloni vai DP projekti.

Tādēļ arī paredzams, ka 13. Saeima atkal apstiprinās likuma grozījumus tā, ka čekas maisu saturs būs noslepenots. Atklātības likumam, ko piedāvā Kangeris, nav vietas Saeimas deputātu darbā, jo neatbilst cionistu Gudro stratēģijai un taktikai. Oiki un pareksi jau ir ceļā pie mums tkai ar citu saturu, padziļinot valsts parādu, tautas nabadzību.

Atbildēt

Deputāti joprojā blefo

24.09.2018. 22:03

Kārlim Kangerim 100 % taisnība. Tiesnesim Jurim Stukānam 100 % taisnība, bet deputātiem viņu lēmumi pie vienas vietas, nospļauties.

Joprojām Saeima raustās agonijā, baidās no čekas maisu atklāsmes kā VELNS NO KRUSTA.

Tātad taisnība, ka Saeimā ir vairāk kā 50 komunistu un čik ir bijušo stukaču?

Stukači un komunisti pie varas. Vēlētāji, tauta, nepalieciet mājās un nobalsojiet par JAUNĀM PARTIJĀM, nomainiet komunistiski čekistisko šlaku. Laik ir balsot par jaunajiem. Neņemiet rokā ZZS, Vienotības, NA (TB/LNNK) un Saskaņas sarakstus un nemeklējiet tajos "labos cilvēkus"vai "sliktos", lai to it kā izsvītrotu. Zini, ka no saraksta izsvītrot nevar, bet tikai pabīdīt kadu uz leju vai augšu. Ja balsosi _ "izsvītrošu, lai netiek Saeimā"- tu būsi nobalsojis par nevēlamo partiju un gaudosi - atkal ievēlēti tie paši blēži.

Atbildēt

klons

24.09.2018. 16:40

kangerim jāatskaitās Zviedrijas “vēsturniekiem”, tāpēc streso kā kāmītis burī.

Atbildēt

Pēteris

24.09.2018. 15:56

Baibai atkal velk uz kašķi? Nieze?

Atbildēt

Baiba

24.09.2018. 13:55

Vai dzērājam Kangerim ir jau 13.saeima?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: