Menu
Pilnā versija
Foto

1939. gada 17. septembris

Ex-seržants* · 18.09.2023. · Komentāri (96)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ASV protektorāts Latvija

21.09.2023. 19:27

»

...

Varbūt der iepazīties ar dokumentu juridiskā spēka likumu


Tam, kas piesauc kādus likumus, vajag elementāru sajēgu, kas vispār ir likums un kā tas darbojas. Starpvalstu attiecības nekāds dokumentu jurisdiskā spēka likums neietekmē, tuklāt Ribentropa- Molotova parakstīšanas un Satversmes pieņemšanas laikā tāds likums vispār nebija pienemts. Varbūt, prātvēder, vēl sāksi stāstīt, ka Satversme nav spēkā?

Atbildēt

Prese

20.09.2023. 12:49

Propagandas raksts, atlasot jau daudzkārt lasītus štampus, noklusējot faktus, kas neiederas rakstā. Baltie un pūkainie poļi paši piedalījās Čehoslovākijas dalīšanā, un vairākkārt paši ierosināja Vācijai doties kopējā karagājienā pret Krieviju. Tiesa gan- par to neatdodot Dancigu un koridoru...Pēc Beka demarša angļu-franču delegācijai vairs nebija, ko darīt Maskavā, un sarunu turpināšanu var nosaukt vienīgi par polittūrismu. Un, pēdējais. Pēc vācu-poļu attiecību saasinājuma 1938.g. vasarā Polijā sākās represijas pret vācu tautības iedzīvotājiem. Pagūglējiet Brambergas slaktiņu. Tas tikai paātrināja kara sākumu. Un, kas notiktu, ja Polija piekristu un atdotu Koridoru Vācijai? Varbūt arī notiktu kopīgais karagājiens pret Krieviju? Ticami, ka šāds WW-2 nebūtu.

Atbildēt

Nu

19.09.2023. 19:10

»

...

Jā,gribētos tos redzēt,kaut vai fotogrāfijas


Jāiet bija uz izstādi, ja netā klejojošās bildes neapmierina. Zīmogu tur nav un nav paredzēti, bet paraksti ir.

Atbildēt

...

19.09.2023. 17:51

»

Nu

Vispār gan ar abiem


Jā,gribētos tos redzēt,kaut vai fotogrāfijas.

Atbildēt

Nu

19.09.2023. 17:47

»

...

Oriģināli bez parakstiem un zīmogiem


Vispār gan ar abiem.

Atbildēt

...

19.09.2023. 17:38

»

ASV protektorāts Latvija

Vai tu, plānprātiņ, maz saproti, ka Satversme ir kā likums. Tai nav pirmā un otrā eksemplāra, bet Molotova Ribtropa pakts bija rakstveida vienošanās ar parakstiem un zieģeļiem, kuru tie, kam vajag, ir redzējuši, bet tev, plānprātiņ, neviens nedos rokās ne Latvijas Republikas Satversmi, ne Molotova Ribentropa...


Varbūt der iepazīties ar dokumentu juridiskā spēka likumu?
Neviens arī nav redzējis ne Satversmes kopijas ne Molotova Rībentropa pakta kopijas.
Koloniju pārvaldniekiem nav tiesību parakstīt nekādus dokumentus,tikai īpašniekiem un beneficiāriem.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

19.09.2023. 16:21

»

...

Ir,ir,Latvijas Satversme arī ir tikai dokumentu neviens nav redzējis


Vai tu, plānprātiņ, maz saproti, ka Satversme ir kā likums. Tai nav pirmā un otrā eksemplāra, bet Molotova Ribtropa pakts bija rakstveida vienošanās ar parakstiem un zieģeļiem, kuru tie, kam vajag, ir redzējuši, bet tev, plānprātiņ, neviens nedos rokās ne Latvijas Republikas Satversmi, ne Molotova Ribentropa pakta oriģinālu.

Atbildēt

va vellos

19.09.2023. 14:26

Aizmirsi piebilst, ka poļi no 1934 bija Hitlera SABIEDROTIE un 1938 kopīgi ar vāciešiem uzbruka Čehoslovākijai. Tas maina skatupunktu, ko?

Atbildēt

Jautājums

19.09.2023. 14:25

»

...

Ir,ir,Latvijas Satversme arī ir tikai dokumentu neviens nav redzējis


Vai tā satversme ir tas kur tas lāčplēsis plosās?

Atbildēt

Tad kas ir covid- 19?

19.09.2023. 14:23

»

Marika

"Tas beidzās ar kovidvīrusa bioloģisko ieroci pret cilvēci...


Ir versija, ka tas ir modificēts bioloģiskais ierocis un bakterijas Sintija bāzes. Sintiju radīja, lai likvidētu izplūdušo naftu okeānā pēc British Petroleum tankera avārijas. Bojā sāka iet krasta aptīrītāji un putnu un dzīvnieku glābēji. Pamanīts, ka covid vairāk ķer aptaukojušis cilvēkus..

Atbildēt

Žanis

19.09.2023. 14:22

»

nesaturēts saturs

Tos korumpētos vojenkomus sākuši dzenāt un pat sēdināt tikai nupat. 8 gadus viņi nevienam netraucēja, un arī visu laiku kopš iebrukuma netraucēja. Kas noticis


Ukri varonīgi bēg no frontes uz visām pusēm un visiem līdzekļiem.Vojenkomi un dakteri raksta baltās zīmes(ja naudas nav automāts kaklā un uz fronti atdot galus).Pa to laiku ģenerāļi bāž portfeļos jeņķu ļimonus(nesmādē arī latvijas kapeikas).

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

19.09.2023. 12:20

»

...

Vispār jau ne Vācija Krievijai ne Krievija (PSRS) Vācijai karu nepieteica un Molotova Rībentropa pakts eksistēja tikai masu medijos,neviens dzīvais tos dokumentus nav redzējis un neredzēs,tādu nebija.Vācija kapitulācijas aktu parakstīja bet miera līgumu ne un joprojām juridiski ir ASV okupācijas zona...


Vispār jau bija Vācijas nota par kara pieteikšanu PSRS. To notu visu vakaru un nakti pirms kara sākuma Vācijas vēstnieks mēģināja iesniegt Molotovam, tikai Molotovs viņu pieņemt nesteidzās. Notu tāpēc iesniedza nākošājā dienā pa dienu. Notu bija parakstījis Ribentrops. Tur bija pārmetumi PSRS arī par Baltijas valstu okupāciju. Tas, ka Vācija uzbruka pēkšņi bez kara pieteikšanas un tāpēc PSRS karam nebija gatava, tas bija PSRS propagandas mīts, ko prātvēderi kā šamais visur atgremo. Patiesībā jau viss bija pavisam citādi. Molotova Robentropa pakts eksistē un nekur nav pazudis. Un starp citu bija arī līdzīgs Muntera Ribentropa pakts. VFR ir jopraojām ASV okupēta. Tur jorpojām atrodas ASV okupācijas karaspēks. Krievija izveda no Vācijas savu okupācijas karaspēku, bet ASV savu okupācijas karaspēku no Vācijas izvest netaisās.

Atbildēt

Latiš

19.09.2023. 11:15

Beidziet dirst.

Atbildēt

vv

19.09.2023. 10:21

Jā, pirms 1939 poļi brauca batrakos uz LV, būtu mums tagad strādīgi vergi.

Atbildēt

...

19.09.2023. 10:04

»

ASV protektorāts Latvija

No ko, vecais dirsēj, gribi izpausties arī par Hitlera karu ar PSRS. Tad izlasi vispirms Vācijas notu PSRS par kara pieteikšanu. Tur viss bija uzrakstīts, tajā skaitā arī tas, ka PSRS ir pākāpusi Molotova-Reibentropa pakta slepeno protokulu un iebrukusi Somijā, jo Somijai bija jāpaliek Vācijas ietekmes...


Vispār jau ne Vācija Krievijai ne Krievija (PSRS) Vācijai karu nepieteica un Molotova Rībentropa pakts eksistēja tikai masu medijos,neviens dzīvais tos dokumentus nav redzējis un neredzēs,tādu nebija.Vācija kapitulācijas aktu parakstīja bet miera līgumu ne un joprojām juridiski ir ASV okupācijas zona.

Atbildēt

Хм

19.09.2023. 09:22

Поляки любят говорить о том, когда их "Обижали": нападали и делили. Но стараются не акцентировать, что и сами были любители повоевать с соседями, попретендовать на чужие земли. До сих пор любят вспоминать о былом величии Речи Посполиты от моря Балтийского до моря Черного.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

19.09.2023. 09:19

»

Imperātors impis

Kāds tev bruņinieku ordenis, visīstākā Romas slepkavu orda, kas sastāvēja no vācu krustnešiem


Starp citu tāds pats bruņieku ordenis arī Rīgu un Iksķili nodibināja. Tā paša ordeņa pilī pašreiz ir iemitinājies arī Latvijas prezis. Tā jau nav nekāda prezidenta pils, bet bruņieku ordeņa pils. Jā, visi viņi runāja un rakstīja vācu valodā. Rīgas ordeņa pēdējais vadonis bija arī Prūsijas pirmā karaļa brālis. No šiem bruņiniekiem arī sākās Latvijā muižnieki. Neviena latvieša starp muižniekiem nebija. Visi viņi bija vācieši, poļi un pēdējos 200 gados paradījās arī krievu muižnieki.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

19.09.2023. 09:10

»

Ex-seržants

Lai kāds noziedznieks Hitlers arī nebija, viņa prasības bija saprotamas- viņš prasīja atdot Vācijai tās vēsturiskās zemes...


No ko, vecais dirsēj, gribi izpausties arī par Hitlera karu ar PSRS. Tad izlasi vispirms Vācijas notu PSRS par kara pieteikšanu. Tur viss bija uzrakstīts, tajā skaitā arī tas, ka PSRS ir pākāpusi Molotova-Reibentropa pakta slepeno protokulu un iebrukusi Somijā, jo Somijai bija jāpaliek Vācijas ietekmes zonā. Par Latviju tur starp citu arī bija minēts. Tikai nepļūtī, ka šādas notas nebija. Bija, tikai tās esamību PSRS visu laiku noklusēja. Un starp citu Mein Kampf par karu ar Krieviju nekas nav rakstīts. Tas viss bija plānprātiņiem kā tu domāti izdomājumi, kurus tu te tagad atgremo. Tu neko no vēstures pa lielam nezini, tikai atgremo kā zampoļits politiskus lozungus.

Atbildēt

valdis i

19.09.2023. 08:36

Viss jau lōti labi ar ex-seržanta rakstu. Vien piemirsies norādīt datumu, kad "Polijas valdība pieņēma lēmumu evakuēties caur Rumāniju...".

Atbildēt

nesaturēts saturs

19.09.2023. 08:24

»

Osips

Ukraiņu piemērs rāda ka pārāk liela plātīšanās noved pie bikšu pielikšanas ar lācīšiem.No ukraiņiem var ņemt piemēru korupcijā un zagšanā


Tos korumpētos vojenkomus sākuši dzenāt un pat sēdināt tikai nupat. 8 gadus viņi nevienam netraucēja, un arī visu laiku kopš iebrukuma netraucēja. Kas noticis?

Atbildēt

😂

19.09.2023. 08:14

Tik pirms tam Vācija ar Poliju iebruka Čehoslovākijā

Atbildēt

Jautājums

19.09.2023. 08:10

Kas kur un kad dalīs ukriju?Vai latvānijai arī kādu hektātu iedalīs?Vai dirsējseržant būs dalīšanas komisijā?

Atbildēt

...

19.09.2023. 06:54

»

Marika

"Tas beidzās ar kovidvīrusa bioloģisko ieroci pret cilvēci...


Virusoloģija aizsākās pagājušā gadsimta sešdesmito gadu vidū,līdz tam jēdzienu vīrus neviens nezināja.Dīvainā kārtā vienlaicīgi aizsākās hlorēšana un hlora preperātu izplatība visā pasaulē.Iesaku painteresēties par fosgēnu,pašlaik tā ir visražotākā viela pasaulē un ķīmiskā pneimonija (covid) ir realitāte.

Atbildēt

Marika

19.09.2023. 06:40

»

ASV karu Ukrainā uztver snobiski

tādas kā kara spēles. Blue team and red team. Slikta nonauta, ar ko tas var beigties...


"Tas beidzās ar kovidvīrusa bioloģisko ieroci pret cilvēci"---
Vīrusi, kā tie tiek definēti no BigFarma, vispār neeksistē (eksistē, bet tie nav slimību izsaucēji, bet sekas). Virusoloģija kā tāda ir pseidozinātne. Tā tika "hijacked" (sorry, nezinu kā latviski) gadsimtus atpakaļ, kad formējās BigFarma un sāka pasūtīt pētījumus lai atrastu mistisku slimību izsaucēju, kam piedāvāt ārstēšanu !!!!

https://mega.nz/file/VNIAgK4a#fG7kOEFSs4WWhl_vQY3ZCRZBt9of_wtVDgeqrpiQIEQ

Atbildēt

Patiesais

19.09.2023. 06:37

Poļiem nevajadzēja būt divkosīgiem. Ja noslēgtu kopēju Aizsardzības līgumu ar Francijy, Angliju Krieviju, tad Hitlers poļiem neuzbruktu. Paši iedzina sevi stūrī.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

19.09.2023. 06:08

... nu, tas ir līdzīgi kā latviešiem pašiem ... Kad runa par PSRS laikiem, tad visiem jānotrauš asariņas par nelietīgo okupāciju, izsūtīšanām, utt. Toties, kad Bušs pasauc palīgā izvarot Irāku, Afganistānu un Mali, tad divas reizes nav jāsaka, - aizskrien palēkdamies.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

19.09.2023. 06:05

Kā jau vienmēr šādos propagandas raksteļos, puspatiesības, puspatiesības puspatiesības ... Autors "aizmirsa", ka tad, kad tika dalīta Čehoslovakija, nabaga "miermīlīgie" poļi nekavējās pievākt sev daļu tās teritorijas.

Atbildēt

lauķis

19.09.2023. 05:11

»

Ex-seržants

Lai kāds noziedznieks Hitlers arī nebija, viņa prasības bija saprotamas- viņš prasīja atdot Vācijai tās vēsturiskās zemes...


Ilgi dzīvoju,daudz esmu dzirdējis.
Pirms tā saucamā otrā pasaules kara presē bija karikatūras kur zem līgavas plīvura Staļins ar Hitleru,bet bija arī karikatūras kur kopā ar Staļinu un Hitleru bija Rūzvelts un Čērčils.
Nevienai no pusēm mērķis nebija kādu iekarot,mērķis bija iznīcināt cilvēkus,balto rasi.

Atbildēt

ASV karu Ukrainā uztver snobiski

19.09.2023. 05:01

»

Marika

Gandrīz 4 stundas nav iespējams noskatīties bez pārtraukumiem.. vakariņas, trauki, vakarēšana ar vīru un beidzot es to video pievarēju. Ļoti labs un tajā kanālā ir daudzi citi vērtīgi video


tādas kā kara spēles. Blue team and red team. Slikta nonauta, ar ko tas var beigties.

2019. gadā Uhaņā bija kara spēles. Puedalījās Ķīna, Krievija, ASV. Tas beidzās ar kovidvīrusa bioloģisko ieroci pret cilvēci. Un Eiropas komisijas un ANO lēmumu globāli divitalizēt ikviena pasaulē. medicīnisko uzskaiti un pasi, pie kā strādā. ANO PVO plāno slēgt līgumus Bigfarmas interesēs starp ANO PVO un valstīm.

PVO Latvijas biroja adrese Rīga, Pils 21. Vadītājs U. Mitenbergs, kas jau bijis Bigfarmas darbinieks.

Atbildēt

Osips

19.09.2023. 04:52

»

Čemodan vokzal

Krievu urkus nāksies izķemmēt ārā kā utis no visām okupētajām zemēm. Ukraiņi rāda labu piemēru


Ukraiņu piemērs rāda ka pārāk liela plātīšanās noved pie bikšu pielikšanas ar lācīšiem.No ukraiņiem var ņemt piemēru korupcijā un zagšanā.

Atbildēt

Marika

19.09.2023. 04:49

»

No raksta nav nekādas jēgas

Kāpēc jātic, ka nav ātomieroču? Ir . Un kā vēl


Gandrīz 4 stundas nav iespējams noskatīties bez pārtraukumiem.. vakariņas, trauki, vakarēšana ar vīru un beidzot es to video pievarēju. Ļoti labs un tajā kanālā ir daudzi citi vērtīgi video.
Sevišķi vērtīgs, ja vajag kremļatniku propagandu atspēkot.
Paldies par saiti.

Atbildēt

izcilības plaģiāts

18.09.2023. 23:06

»

Ex-seržants

No o1.09.1939 līdz pat Vermahta iebrukumam Francijā 1940.gadā reāla karadarbības Rietumu frontē nebija, tāpēc arī vēsturē šis periods ir pazīstams zem nosaukuma "Dīvainais karš" un ar PSRS propogandu šeit nav nekāda sakara. Pat latviešu Vikipedia tas ir minēts- https://lv.wikipedia.org/wiki/D%C4%ABvainais_kar...


Kā ta nebija. Pie Daunkerkas, kas netālu no Lamančas, bija aktīva blīkšķināšana, un arī afrikānijā smiltiņās starp palmām britnijiešiem bija apšaudes ar hitleriešiem, tāpēc nevarētu teikt ka kaut kādas saistības netika pildītas, un karošana neapšaubāmi bija gandrīz visu laiku.

Atbildēt

Nu

18.09.2023. 22:51

»

Ex-seržants- Pirātu partijai

Neņem galvā. Tas koments 22:04 nav mans. Vate satrakojusies ne pa jokam. Aha, ha, ha


Jā, jā. Var rakstīt visādas blēņas, bet ja kāds oponē vai pajautā no kurienes tādi dati, tad "vate satrakojusies". No kurienes, piemēram, ziņas par Vācijas piedāvājumu Polijai sadarboties PSRS apstrādāšanā? Un kad tāds piedāvājums izteikts?

Atbildēt

No raksta nav nekādas jēgas

18.09.2023. 22:49

»

Marika

Par to ka ātomieroči neeksistē - īsākais, ko varēju atrast


Kāpēc jātic, ka nav ātomieroču? Ir . Un kā vēl!

Karš ir bezgalīgas viltības ceļš. Sāc ar to, purms sāc kam ticēt kara propagandā.

Atbildēt

Marika

18.09.2023. 22:39

Par to ka ātomieroči neeksistē - īsākais, ko varēju atrast
https://www.big-lies.org/NUKE-LIES/www.nukelies.com/forum/father-of-nuclear-revisionism-roger-desjardins.html

Atbildēt

Marika

18.09.2023. 22:32

»

No raksta nav nekādas jēgas

NATO un ASV uzdod jautājumu mūsdienās un paši atbild


Mana atbilde, augstāk, bija domāta Jums, ...

Atbildēt

Un tu nāc to ēst

18.09.2023. 22:30

»

Starp citu

Ej dirsējseržant vienkārši dirst


Raksts perfekts !

Atbildēt

Ex-seržants

18.09.2023. 22:25

»

ASV protektorāts Latvija

Turklāt rakstītājs nezina vai negrib zināt vēsturi. Piemēŗam, par Vācijas pieprasījumu pēc "koridora" uz Dancigu. Tas "koridors" jau nebija nekādas vēsturiskās Polijas zemes. Tā visa teritorija vēl viduslaikos piederēja Vācu bruņinieku ordenism uz kura bāzes tika vēlāk izveidota Prūsija. Šīs zemes Prūsijai...


Lai kāds noziedznieks Hitlers arī nebija, viņa prasības bija saprotamas- viņš prasīja atdot Vācijai tās vēsturiskās zemes.
----------------------
Nu ko pieklusi, vecais kapli. Davaj , ja pateici A tad pasaki arī B- Hitlers uzbruka PSRS, jo baidījas , ka “sabiedrotais” iedurs dunce mugurā kamer būs aizņēmt ar britiem. Patiesībā tas nebija vienīgais iemesls- palasi fīrera apcerējumus par dzīves telpu vāciešiem.
Runas par “vēšturiskām zemēm” priekš to paudējiem nekad labi nav beigušās un kremļa žurka nebūs izņēmums.

Atbildēt

Marika

18.09.2023. 22:24

Tā video otrajā daļā salīdzina krievu un ASV atomieroču kvantitāti.
Ātomieroči dabā neeksistē, avīzēs par to neraksta, jo ar ko tad biedēs..??
Te it liste ar pētījumiem, viena sadaļa ir par ātomieročiem, kur savukārt ir liste ar materiāliem par tēmu, grāmatām un pētījumiem, kas sākās jau kopš Japānas laikiem, kas arī tika pierādīts, ka tur nebija ātombumbu, bet kaut kādas termiskās (neesmu specs), bet fiziķi saka, kas ir ārkārtīgi viegli pierādāms.
https://docs.google.com/document/d/1FKjXScNVfVdvXjG7UjwYzxbtNjnnwt33G9sPEwfrNuE/edit

Atbildēt

Imperātors impis

18.09.2023. 22:24

»

ASV protektorāts Latvija

Turklāt rakstītājs nezina vai negrib zināt vēsturi. Piemēŗam, par Vācijas pieprasījumu pēc "koridora" uz Dancigu. Tas "koridors" jau nebija nekādas vēsturiskās Polijas zemes. Tā visa teritorija vēl viduslaikos piederēja Vācu bruņinieku ordenism uz kura bāzes tika vēlāk izveidota Prūsija. Šīs zemes Prūsijai...


Kāds tev bruņinieku ordenis, visīstākā Romas slepkavu orda, kas sastāvēja no vācu krustnešiem.
https://lv.wikipedia.org/wiki/Sv%C4%93t%C4%81_Romas_imp%C4%93rija
Svētā Romas impērija no 962. gada līdz 1806 gadam.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: