Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Sarkanie komisàri

14.01.2023. 10:05

Celojums ur norietu pilsétu.Vilis Làcis & Màrtins Stakis.

Atbildēt

Kaža

17.12.2022. 15:22

Mani sevišķi pārsteidza ārsta telefoniskais atteikums izrakstīt antibiotikas pie reāliem simptomiem,kuri neizslēdz plaušu karsoni.Vienmēr esmu lietojis kādu antibiotikas tableti sākoties problemām rīkles augšgalā vai arī zemāk un līdz šim nekādi plauši karsoņi nav bijuši.Ar ko var beigties antibiotiku nepieejamība un kādēļ ārsts atsaka iegādes iespēju riska grupas nevakcinētam senioram nav vērts pat minēt,jo šādi veci kraķi nevienam nav vajadzīgi un ārsts tikai pilda totāli pārprasto sabiedribas attīrīšanas misiju.

Atbildēt

un

08.12.2022. 12:21

Apiņa Ārstu biedrībai tāpat kā visām citām NVO vajag atņemt valsts finansējumu...

Atbildēt

ROFLMAO

07.12.2022. 13:51

Un tā arī būs, kamēr Latvijā valdīs partijbandas, par "valsts prezidentu" saeima iecels kārtējo iebraucēju un kaut kādi krievu PIZDJ varēs Latvijā darboties pretēji latviešu interesēm.

Kamēr latvieši neies ar dakšām atlaist partiju saeimu, nekas nemainīsies.

Atbildēt

vv

06.12.2022. 20:43

Par visu medicīnā pacientiem ir jāmaksā, nekas nav par velti, kāpēc tādu naudu no budžeta tērē, retais paziņa apmeklē ārstus, jā kāds smagi slims, nav ko tērēt naudu, lai dodas uz labākām mājām, īpaši tie kuri savu nodzīvojuši, kāpēc lieki izgāzt naudu.

Atbildēt

vice

06.12.2022. 11:18

Veselības menedžeris atkal par to pašu - galvenais naudas daudzums!!!

Tomēr problēma ir nevis daudzumā, bet saimnieciskā tērēšanā jeb "biznesa" vadīšanā.

Arī 1,6 miljardi ir krietni pārmaksāts par to, ko iedzīvotāji saņem pretim!!!

Un atalgojums ir maza sadaļa no kopējiem izdevumiem!!!

Atbildēt

pašu kopā ar fašistiem

05.12.2022. 15:29

»

doloi

parašu kopā ar parašistiem


doloi naXYi

Atbildēt

Gints Pēterim Apinim

05.12.2022. 14:21

Beidz tukši muldēt-sāc darīt ko vērtīgu: PARAKSTIES WWW.MANABALSS.LV PAR CCCP IMIGRANTU REPATRIĀCIJU UZ RODINU....

Atbildēt

bet Pēteri Apini

05.12.2022. 11:24

kamēr medicīnas sistēmā daži saņems 8-10-30 tūkstošus, bet vairums knapināsies ar algām-tikmēr tā būs. Un Tu esi viens no tiem, kas kā Veselības ministrs šo sistēmu radīja, bet par to protams Tu klusē..

Atbildēt

Jons

04.12.2022. 20:56

Kam tad ir vajadzīga sliktā mediciniska aprūpe,pensionēto arodivalīdu spidzināšana,bezkaunīgā sociālās nevienlidzības audzēšana,nestabilà izglìtìbas sistèma,cilvēktiesību ignorēšana un kuri vairāk,ka 30gadu garumā, dara visu lai Latvija vibrētu šādā uzkarinātā,pusbeigtā pozicijā,turētu iedzīvotājus nepārtrauktā stresā un bailēs par rītdienu un kuri no visām negācijām, no labklājības pārpilnības gudro arvien jaunas riebēklības?Šeit nekas jauns nav iespējams,jo visā šajā cirkā nekas nav mainījies un galveno ekvilibiristu lomā uzstājās tie paši pārkrāsotie padomju okupantu atlasītie un sagatavotie komsorgi,partorgi,vietējas pašpārvaldes nomeklatūra ar kompartijas,čekistu apliecībam ,okupantu armijas uzpleču zvaigznēm uz pleciem.Ideāls nacionālo partizānu medību objektu saraksts,kuri paši ir kļuvuši par medniekiem,bet no kuriem nez kāpēc gaidam žēlastību un labklājibu,kaut žēlsirdīgi šos monstrus pasargājam no lustrācijas un atbildibas par kolaborāciju.Tagad nu plūcam savas mīkstmiesības un gļēvuma augļus,jo vilku kā barotu,tas vienalga skatīsies uz Kremļa zvaigznēm un darīs savus vilka darbus plosot Latviju kā upura jēru.

Atbildēt

Latvija var

04.12.2022. 19:01

Latvijas valdošai Levit/Kariņ klīķei tautas veselība ir pie kājas! Šiem maitām citas prioritātes: 1)pašiem savu kontu uzpildīšana un 2)kara Ukrainā uzkurināšana!

Atbildēt

Doma ....

04.12.2022. 18:46

Но об изменении одного конкретного гена говорят редко, если вообще говорят. Вместо этого, меняются группы сегментов взаимосвязанных генов, причем изменяются так, чтобы привести к желаемому результату с точки зрения контролеров.Можно изменить всю генетику или просто какую-то одну ее часть. Необходимо лишь изменить ментальность индивидуума, его восприятие, его концепции того, что реально, а что нет.

В 1990-х годах в США проводился эксперимент, который в итоге был засекречен и не раскрывался общественности. Взяли группу пожилых людей и изолировали ее в сообщество, структурированное как городок 1950-х годов. Всем участникам было за 80 лет. В общем, в городке все было как в 1950-х годах – автомобили, пища, музыка и даже радиостанции. За несколько недель все они помолодели. Все недуги по большей части исчезли. Через три месяца все энергично ходили, не пользуясь палками для ходьбы. Через 6 месяцев структура физического тела стала по крайней мере на 10-20 лет моложе, а в некоторых случаях моложе лет на 25.

Вывод: все в уме. Те люди ментально вернулись в 1955 год. А их тела, их генетика делали все возможное, чтобы приспособиться к восприятию ума. Да, они все еще пребывали в 1990-х годах, но из-за восприятия там не были. Они вернулись в 1955 год.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: