Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Nekā personīga

03.05.2022. 19:56

»

Valdis Kurats

Mārtiņš Vilsons...


Pie varas nav bijuši latvieši, kas spēj domāt par citiem un par valsti. Pie varas bija pārkrievoti komuņagi, komsorgi un okupanti, kas nedomā tādās kategorijās kā valsts un līdzcilvēki. Tie ir bara cilvēki un tiem ir bara instinkti kas tos vada.

Atbildēt

Nekā personīga

03.05.2022. 19:47

Krievu okupantiem jēdziens valsts, neapzīmē to, ko valsts nozīmē tautām. Krievu okupantiem valsts ir pagaidu teritorija un pagaidu mītnes vieta, kuru pamet, kad barveži (komunisti) ir iekarojuši labāku vietu. Komunisti nekad nav bijuši saimnieki, bet tikai labumu sadalītāji. Komunisti ienīst saimniekus un radītājus, jo tad tauta novērsīsies no šiem parazītiem - dalītājiem. Skaļas runas un darba imitācija ir viss, ko šie parazīti - barveži prot. Meli un solījumi, krievijas bandītu investīcijas un aizņēmumi no ārvalstīm rada ilūziju par panākumiem, bet patiesībā Latvija ir nodzīvota tikpat nabadzīga kā krievija un balstās uz nedaudziem fanātiķiem, kam vēl ir spēka cīnīties pret vampīru nebeidzamo apetīti parazitēt.

Atbildēt

Valdis Kurats

03.05.2022. 19:37

Mārtiņš Vilsons
Pieminot Līcīti, atceros viņa izteikumus par Latvijā esošo piekto kolonnu. Tik apjomīgas kolonnas nav ne Lietuvā, ne Igaunijā. Un tas nav tāpēc, ka esam pa vidu un mums ir izdevīgs ģeogrāfisks stāvoklis. Vienkārši pie mums ir tādi cilvēki, kādi tie ir – gan valdībā, gan biznesā. To mēs labi redzam arī šobrīd. Šie cilvēki ir nekādi. Viņi ir tādi, kuriem sava kabata ir svarīgāka par principiem. Un tikai tad, kad viņus piespiež pie sienas, viņi bailēs sāk runāt citu valodu. Un tāda kārtība pie mums jau ir trīsdesmit gadus. Tieši tik ilgi mēs tiekam čakarēti.
Latviešiem ir virkne labu īpašību, bet ir arī sliktas. Un viena no tām – nepārvarama tieksme nogrābt to lielāko speķa gabalu. Un tieši šī tendence trīsdesmit gadus ir dominējusi Latvijas politikā. Sekas šai politikai mēs labi redzam Latgalē – vai tās ir rūpes par cilvēkiem? Vai tās ir rūpes, lai cilvēki Latgalē justos kā latvieši, kā Latvijas valsts piederīgie? Mēs esam viņus atgrūduši un ļāvuši kulties, kā viņiem pašiem sanāk.
Tagad runā, ka beidzot pienācis laiks izglītībā pāriet tikai uz latviešu valodu. Mēs paši sev esam uzlikuši traucējošas bremzes. Tas ir nožēlojami, ka tikai trīsdesmit gadus pēc neatkarības atgūšanas mēs runājam par latviešu valodas ieviešanu skolās. To vajadzēja izdarīt jau sen. Ja tā būtu noticis, tad tagad neviens par to nerunātu. Tas ir idiotiski, ka ir noticis tā, kā ir noticis.

Atbildēt

smagums

03.05.2022. 19:33

Vides aizsardzības kluba prezidents Arvīds Ulme, kurš pagājušā gada 12. decembrī rīkoja Tautas sapulci, ir spiests pārdot savu Triju Zvaigžņu ordeni, lai samaksātu sodu par šīs protesta akcijas rīkošanu.
1995. gadā A.Ulme apbalvots ar piektās šķiras Triju Zvaigžņu ordeni, savukārt 2000. gadā — ar trešās šķiras Triju Zvaigžņu ordeni kā persona, kuras devums bijis nozīmīgs Latvijas valstiskās neatkarības atjaunošanai.
Taču tagad A. Ulmem jāšķiras no ordeņa.
"Sakarā ar to, ka par Tautas sapulces 12.12.2020 11. novembra krastmalā organizēšanu biedrības „Vides aizsardzības klubs” (VAK) konts nobloķēts pēc zvērināta tiesas izpildītāja nolēmuma Nr.00540/040/2021, kamēr tā kontā neparādīsies 5962.32 EUR, pārdodu savu Trīszvaigžņu ordeni Nr.23," ierakstā "Facebook" pauž Arvīds Ulme.
Valsts Policija (VP) skaidroja, ka pērn 12.decembrī divās savstarpēji nesaistītās sapulcēs pie Brīvības pieminekļa un 11.novembra krastmalā, kuras rīkoja biedrība "Stabilitātei - Jā!" un Vides aizsardzības kluba prezidents Arvīds Ulme, pulcējās vairāk nekā valstī tobrīd atļautie 25 cilvēki. Sapulcēs tika pārkāptas gan epidemioloģiskās drošības prasības, gan sabiedriskās kārtības noteikumi un konstatēti citi pārkāpumi.
"Šāds administratīvais sods, ko represijām padevīgā Tiesa apstiprināja, faktiski ir vērsta uz 1987. gadā dibinātā Atmodas sasaucēja un pirmo pretpadomju demonstrāciju un mītiņu organizētāju - Vides aizsardzības kluba iznīcināšanu nevis sodīšanu. Kā citādi, lai izskaidro, ja par vienas sapulces sasaukšanu, piemēro - pieckārtīgu !!! (5000+5000+500+250+50) naudas sodu? Kur represīvais aparāts iet roku rokā ar tiesu - tur Atmodā izcīnītai demokrātijai ir beigas", raksta A. Ulme.
VP par šīm protesta akcijām piemērojusi sodus 56 personām kopumā par 23 815 eiro.

(https://tautaruna.nra.lv/slavenibas/359687-arvids-ulme-pardod-savu-triju-zvaigznu-ordeni/)

Atbildēt

Es

03.05.2022. 19:16

"Diemžēl pēdējo 30 gadu laikā valstī nav radīta visaptveroša ideoloģija (...)."

Hahahahahahahaahhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! Cilvēks var pamest totalitāru valsti, bet aizmirst tās mācības tas nevar. Tas sēž šajā tantē dziļi iekšā.

Atbildēt

labāk tāds

03.05.2022. 19:11

»

Indullis Durka

Esmu ideāli stulbs


nekā izcili gudrs

Atbildēt

Ložmetējkalna, Nāves salas klejojošā dvēsele

03.05.2022. 19:10

Sabiedriskās organizācijas “Lāčplēsis” piešķirtās “goda zīmes”, ko saņēmuši daudzi politiķi, ir nopērkamas.
To noskaidroja Latvijas Televīzijas (LTV) raidījums “De facto”, kura rīcībā ir nonācis slepeni tapis ieraksts, kas apliecina – goda zīmi var vienkārši nopirkt.
Šādu apbalvojumu ir saņēmuši daudzi politiķi. Piemēram, Rēzeknes mērs Aleksandrs Bartaševičs vai Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs ir saņēmuši visas trīs pakāpes. Apbalvojumus saņēmuši arī Jēkabpils mērs Leonīds Salcevičs, Rēzeknes novada pašvaldības priekšsēdētājs Monvīds Švarcs, Jelgavas novada pašvaldības priekšsēdētājs Ziedonis Caune, Saeimas deputāti Romāns Naudiņš un Aldis Adamovičs. Sociālajos tīklos ar apbalvojuma piešķiršanu partijas politiķiem lepojusies arī Zaļo un Zemnieku savienība.
“De facto” iegūtajā ierakstā ir redzams, kā pie biedrības vadītāja atnāk kāds vīrietis un stāsta, ka gribot uzdāvināt goda zīmi savam paziņam. Un vadītājs uzreiz gatavs piešķirt. Dāvinātāju īpaši neiztaujā, par ko tad paziņa pelnījis “goda zīmi”, neinformē arī par to, ka biedrības valdei būtu vēl par to jābalso. Biedrības vadītājs uzreiz piezvana un noskaidro, cik ātri var noorganizēt apbalvošanu vajadzīgajā pilsētā.
Nosauc arī cenu – 400 eiro.
Biedrības vadītājs ir Latviešu strēlnieku apvienības aktīvists Jānis Kasparsons, tajā darbojas arī bijušais Satversmes tiesas priekšsēdētājs un politiķis Gunārs Kūtris un “saskaņiete” Zenta Tretjaka. Sarunā ar “de facto” biedrības vadītājs Kasparsons apgalvo, ka par goda zīmi jāmaksā esot tikai dažiem. “Cits saka, ka neko nevar samaksāt, mēs neko neprasām. Cits var samaksāt viņš dod,” saka Kasparsons.
“De facto” uzrunātie goda zīmes saņēmēji apgalvo, ka par to, lai varētu dižoties ar “Lāčplēša apbalvojumu”  nav maksājuši un nav zinājuši, ka goda zīme maksā noteikto naudas summu.
“Es viņu nevalkāju, un jūs arī neredzēsiet nekur, ka es dižojos ar viņu”, raidījumam pauda Ogres novada domes priekšsēdētājs Egils Helmanis. Sarunā ar LTV jebkādas zināšanas par šo situāciju  noliedz arī Jānis Dūklavs: “Kāpēc man viņa būtu jāpērk? Kāpēc man vajadzētu pirkt ordeni, vai nav jocīgi jūsu jautājumi?”.
LTV atzīmē, ka likums neaizliedz nevalstiskajam organizācijām veidot savus apbalvojumus un tos var  iesniegt apstiprinājumam Valsts prezidenta kancelejas heraldikas komisijā. Taču šāds solis ir brīvprātīgs un fondam “Lāčplēsis” šāda apstiprinājuma nav.
(https://puaro.lv/politika/daudziem-latvijas-politikiem-pieskirtais-apbalvojums-ir-noperkams/)

Atbildēt

ss lv

03.05.2022. 18:54

uzpērku ordeņus, titulus, krāsaino metālu, dzintaru un melnzemi vairumā - lētāk nekā pie konkurentiem

Atbildēt

Izbijis jaunsaimnieks

03.05.2022. 18:46

»

grafēna dioksīds

grāfs monete kristo maksā labi, bet viņš vēl netiek ārā no ierobežojumiem...


Skaidrs!Jautajumu vairāk nav. iešu tad apjautāties uz ciema padomi.

Atbildēt

Tirdzniecības Halles Reklāmu Plakātu Maketētājs-70%

03.05.2022. 18:43

»

lauku bode

Viss atkarīgs no Jūsu darījuma: ja pērkat no manīm, tad 2x2 5, ja es pērku, tad 2x2 3


5 dalīts uz 3 divi man - pārējiem trijiem - pa vienam

Atbildēt

grafēna dioksīds

03.05.2022. 18:40

»

Izbijis jaunsaimnieks

Varbūt zināsiet teikt cik tāds grāfs maksā?Ja nebūtu pārāk sālji paņemtu vēl dēlam vikontu


grāfs monete kristo maksā labi, bet viņš vēl netiek ārā no ierobežojumiem.
grāfs - paragrāfs tikai visu laiku kaut ko diktē!
bet abrenes grāfiste, savu (abrenes) grāfisti, pārrakstīja uz kaimiņa vārda, jo citādi tikt pie bedres vietas Lielajos Meža Kapos praktiski nebija iespējams.
pārējos grāfus "paņēma" kolhozs

Atbildēt

Un

03.05.2022. 18:35

»

:)

Pēc pavasara ziema neiestājas, varētu būt tikai cīruļputenis. Un kviecēji esat jūs -tie no krievu orku troļļu fermas


no kuras fermās vai kūts tu te padod balsi?Ja visur radās krievi varbūt parkrusties vai iedzer tabletīti!

Atbildēt

lauku bode

03.05.2022. 18:33

»

gribu zināt

Kuri ir tie MĒS


Viss atkarīgs no Jūsu darījuma: ja pērkat no manīm, tad 2x2 5, ja es pērku, tad 2x2 3.

Atbildēt

Izbijis jaunsaimnieks

03.05.2022. 18:31

»

Ipiķu monētu nams

Mēs tur tiem zēniem pārdevām šo ideju par labu naudu. Bet grāfu titulus tirgo Atis Silaroze, to nišu mēs atdevām viņam


Varbūt zināsiet teikt cik tāds grāfs maksā?Ja nebūtu pārāk sālji paņemtu vēl dēlam vikontu

Atbildēt

latvieši ar ukraiņiem un citi

03.05.2022. 18:25

»

gribu zināt

Kuri ir tie MĒS


atkarīgs no situācijas

Atbildēt

ko te piebilst...

03.05.2022. 18:15

Sviests...kur tad ir tā "brīvība" un "neatkarība"...ir palikušas tikai tiesības būt kalpiem pie citiem kungiem.
Cilvēku aprobežotībai, lētticībai un nespējai analizēt nav robežu...tāpēc arī šis vājprāts to rīcībā !

Atbildēt

Atis Priedītis

03.05.2022. 18:11

Es pats lūdzu masu medijus mani pārāk nepopularizēt

Tā tiešām ir patiesība. Parasti jau ir tā, ka jebkurš radošais cilvēks cenšas kļūt pēc iespējas populārāks kaut vai tā iemesla dēļ, lai viņa radītos darbus cilvēki zinātu un pirktu. Ar mani ir savādāk. Mans mērķis ir lai es kaut vai nedaudz tomēr Latvijā būtu zināms, savukārt peļņas gūšana tirgojot savus radošos darbus mani sevišķi neinteresē.

Tad kad man pēc 30 gadu klusēšanas radās iespēja sākt publicēties es ļoti labi sapratu kādas varētu būt sekas, ja mana radošā darbība cilvēkos raisītu ļoti lielu interesi. Lai to saprastu ir jāizlasa manas garāmatas "Kristaps - slepenie protokoli" noslēguma nodaļa. Pēc šādiem notikumiem, kuri tiešām ir patiesi ir gandrīz neiespējami turpināt dzīvot kā vienkāršam, parastam cilvēkam. Man tas ir izdevies, nu jau 30 gadus un centīšos darīt visu lai tā tas arī paliktu.

Tie cilvēki, kuri šo manu grāmatu ir izlasījuši un sapratuši, ka rakstītais nav fantāzijas reizēm man atraksta e-pasta vēstules vai arī velta man komentārus. Man ļoti spilgti atmiņā ir palicis viens ar apmēram šādu tekstu - "Pēc šādiem notikumiem tev mieru neliks nekad". Un ar to es sakaros ļoti regulāri. Ir bijuši pat draudi, bet visbiežāk bijušie VDK darbinieki mani sūta pie psihiatra. Jo izrādās, ka viņu cilvēku vajāšanu instrukciju grāmatā mans gadījums pieminēts nav. Man bija jāizdara tas, ko parasti izdarīja citi šādi vajātie cilvēki - vai nu pašnāvība vai nonākšana uz mūžu psihiatru aprūpē un regulāra ļoti stipras iedarbības "nervu zāļu" lietošana.

Patiesībā man no tā visa ir izdevies izvairīties. Pēc 1991.gada notikumiem, kuru laikā man izdevās apmuļķot VDK psihiatrus un atgriezties normāla, parasta cilvēka dzīvē neesmu ne reizi izmantojis kāda psihes ārstniecības speciālista pakalpojumus un nekad arī neesmu lietojis "nervu tabletes".

Un paskaidrojums par virsraksta tekstu. Es tiešām visiem lielajiem masu medijiem izsūtīju e-pasta vēstules ar pietiekami izsmeļošu 1991.gada notikumu aprakstu un lūgumu - "Jūs taču saprotiet, ka es nedrīkstu kļūt pārāk populārs". Šobrīd tas arī īstenojas - es esmu tikai "mazliet" zināms un nekādā gadījumā "ne populārs".

Atbildēt

no Vaidemanes leksikas

03.05.2022. 18:11

krievu kroplim":"Kad man katru reizi, izejot pilsētā, jāosta pa ciskās tekošo izjāto anālo vagīnu sekrēta smaku, nevaru par tevi nedomāt" "

Atbildēt

Dusmīgā

03.05.2022. 17:55

»

Kaža

Netiek domāts par tiem,kuri balsoja par neatkarïbu.Izrādäs,ka gandrīz visi bijušie brīvprātīgie okupantpartijas t.i.PSKP biedri,okupantarmijas virsnieki,represīvo orgānu darboņi.Par to tauta nebija informēta un šī informācija joprojam tiek slēptā.Tā,šodien man nevilšus gribās teikt-iebāziet to komunistu...


Kaža, Tu tak esi viens dulburis: parādi man to izmisušo un nabadzīgo tautu! Vai tā būtu sastopama lielveikalu stāvvietās vai kaut kur laukos? Vai varbūt tā ir "izmisusī" tauta, kas TV kameru priekšā saka: "Nekas, ka benzīns sadārdzinājies, tik un tā braukšu ar auto."
Beidz te vienreiz d...t! Piekrītu, vientuļam vecam pensionāram šodien iet grūti, vientuļam vecākam ar bērniem - tiem vajag palīdzēt, un to jau valsts dara, bet kopumā mēs te dzīvojam tik labi, kā vēl nekad pēdējos 100 gados neesam dzīvojuši!

Atbildēt

patriotiskus saukļus bļaujot

03.05.2022. 17:54

un kara aizsegā: "Latvijas valdīkļi nezog tikai siltus sūdus un karstu dzelzi, tā vienā lugā teica kapteinis Kihno Jens ko tēloja Kārlis Sebris."

Atbildēt

NU jā

03.05.2022. 17:48

»

nāriņa

Ja uz šī idejas āķa uzķertos rauda, nu pati vainīga ka esi badā. Bet uzkodās bijušais augstākais Satversmes tiesas priekšsēdētājs, nu tas gan trūkumu nejūt


Puisis gribēja izjust sevi kā uzņēmējs. Bleķa piespraudes tirgot lutaušiem nav gods, bet nav arī grēks. Tagad tās vizuāli apliecina nēsātāju lutausību.

Atbildēt

nāriņa

03.05.2022. 17:32

»

Ipiķu monētu nams

Mēs tur tiem zēniem pārdevām šo ideju par labu naudu. Bet grāfu titulus tirgo Atis Silaroze, to nišu mēs atdevām viņam


Ja uz šī idejas āķa uzķertos rauda, nu pati vainīga ka esi badā. Bet uzkodās bijušais augstākais Satversmes tiesas priekšsēdētājs, nu tas gan trūkumu nejūt.

Atbildēt

Kaža

03.05.2022. 17:31

Netiek domāts par tiem,kuri balsoja par neatkarïbu.Izrādäs,ka gandrīz visi bijušie brīvprātīgie okupantpartijas t.i.PSKP biedri,okupantarmijas virsnieki,represīvo orgānu darboņi.Par to tauta nebija informēta un šī informācija joprojam tiek slēptā.Tā,šodien man nevilšus gribās teikt-iebāziet to komunistu un čekistu brīvības deklaraciju Mildai pakaļā,jo 4. maija balsojuma rezultatā čekisti un komunisti ir kļuvuši par miljonāriem,izdzinuši no valsts 100 tūkstošiem latviešu,pārējos nostādījuši nabadzībā un izmisumā.Pateicoties 4.maijam, jau otro gadu desmitu mocos nepārtrauktās,darbā gūtās saslimšanas sāpēs,no kurām deklarantu mediķi gūst bezgalīgu iespēju izrādīt savu nekompetenci un ksenofobiju, atsakoties ārstēt,veikt izmeklēšanas un citas šādos gadījumos veicamas darbības,padarot 4.maiju par sēru dienu.

Atbildēt

Nu jā

03.05.2022. 17:16

»

reptilis

Tieši tā..un ideoloģiju -Tu bēgi,es bēgu,mēs bēgsim arī iesaka ""draugi


Dzemdēts rāpot nelidos. Vai arī- ļoti zemu, kā krokodīls.

Atbildēt

reptilis

03.05.2022. 17:04

»

Fakts

Ar Abreni toreiz bija tāpat kā ar 40 miljoniem šogad: nenosaukti ārvalstu spēki esot likuši to darīt, lai mūs pieņemtu NATO


Tieši tā..un ideoloģiju -Tu bēgi,es bēgu,mēs bēgsim arī iesaka ""draugi"":)))))

Atbildēt

pasmaidiet, latviešu strēlnieku mazmazbērni

03.05.2022. 17:00

»

karjera caur Abreni

Satversmes tiesas priekšsēdētājs...


Lāčplēša dienā daudzi valsts un pašvaldību darboņi svinīgos apstākļos saņēma īpašu apbalvojumu – Lāčplēša goda zīmi. Šī “ordeņa” piešķiršanu un “apsaimniekošanu” nodrošina biedrība “Lāčplēsis”, kurā rosās Latviešu strēlnieku apvienības aktīvists Jānis Kasparsons, bijušais Satversmes tiesas priekšsēdētājs un politiķis Gunārs Kūtris, bet Saskaņu šajā raibajā kompānijā pārstāv Zenta Tretjaka.

Tomēr, kā izrādās, goda zīmei ir sava garoziņa – to var vienkārši nopirkt, par zemāko kategoriju samaksājot 400 eiro. To noskaidroja LTV raidījums “De facto", kuri tā arī neatbildēja uz Kasparsona kunga tiešo un godīgo jautājumu: ”Nu, kāpēc jābūt tādam zinkārīgam?”

Cita starpā noskaidrojies, ka šādus “apbalvojumus” var reģistrēt, bet tas nav jādara obligāti, līdz ar to ikviens var saražot visdažādākos “medaļus”, lai tie, kas alkst goda un slavas, par nelielu, bet taisnīgu samaksu var šo vēlmi apmierināt. Laba niša biznesam. Valsts apbalvojumu prestižs nav īpaši augsts, arī piedāvājums neliels, bet šī ir iespēja izpausties radošiem cilvēkiem, turklāt apliecina, ka saņēmējs ir maksātspējīgs… Nākamais solis varētu būt titulu tirgošana. Maz ticams, ka likums aizliedz kādai sabiedriskai organizācijai iecelt firstus, ķoniņus vai virsaišus. Kā smejies, #teirbizness

Un tad var sanākt kā austrumvācu mākslinieka Bidstrupa slavenajā karikatūrā…
(https://www.lsm.lv/raksts/arpus-etera/komiksi/lsm-komikss-katram-latvietim-ordeni-un-titulu.a306149/)

Atbildēt

nu jā

03.05.2022. 16:39

»

varas gaiteņos pazaudētā ideoloģija

Vēl viens no Neatkarības deklarācijas autoriem - Tālavs Jundzis - LV portālam atzina: var diezgan droši apgalvot, ka nevienam no AP deputātiem, kas 1990.gada 4.maijā nobalsoja par neatkarību, pat prātā nevarēja būt doma par atteikšanos no Abrenes. Jautājums par šī apgabala piederību aktualizēts jau ...


Spēks rada starptautiskās tiesības. Bezspēcība tās atņem. Abrenes lieta iegūstot bija saistīta ar spēku. Atņemšana arī notika ar spēku. Bet par atgūšanu - var palasīt: https://nv.ua/ukraine/politics/gur-minoborony-chto-izvestno-o-hersone-i-donbasse-intervyu-nv-novosti-ukrainy-50238690.html

Atbildēt

karjera caur Abreni

03.05.2022. 16:37

»

varas gaiteņos pazaudētā ideoloģija

Vēl viens no Neatkarības deklarācijas autoriem - Tālavs Jundzis - LV portālam atzina: var diezgan droši apgalvot, ka nevienam no AP deputātiem, kas 1990.gada 4.maijā nobalsoja par neatkarību, pat prātā nevarēja būt doma par atteikšanos no Abrenes. Jautājums par šī apgabala piederību aktualizēts jau ...


Satversmes tiesas priekšsēdētājs

1983. gadā absolvējis Latvijas Universitātes Juridisko fakultāti, bet 1994. gadā turpat ieguvis tiesību maģistra grādu.

Profesionālo kvalifikāciju paaugstinājis ASV Federālā izmeklēšanas biroja Nacionālajā akadēmijā, ASV Federālo tiesībsargājošo iestāžu apmācību centrā, Japānas Tieslietu ministrijas Pētījumu un apmācību institūtā, kā arī dažādās starptautiskās konferencēs, semināros un mācību kursos.
(https://www.satv.tiesa.gov.lv/satversmes-tiesa/vesture-un-parskati/tiesas-vesture/gunars-kutris/)

Atbildēt

parazītu rīts

03.05.2022. 16:37

Šā gada Neatkarības diena brīdina par briesmām, kādas neesam pazinuši pēdējo 32 gadu laikā.

Tad, jau, izskatās, ka tomēr bijāt atkarīgi! Un pats briesmīgākais, ka vēljoprojām esat atkarīgi.
"sākot ar ceturto maiju, visa mūsu partija vairāk nedzer", protams, izklausās vienkārši izcili, bet vismaz vienam bija "jānoraujas". Bet notika, "neiespējamais", kam nespēj noticēt tikai Kremlini.... "nenorāvās" neviens (vai arī dzeršanu neatmeta neviens). Priecīgas Lomkas, Priecīgu Parazītu diršanas dienu

Atbildēt

varas gaiteņos pazaudētā ideoloģija

03.05.2022. 16:22

Vēl viens no Neatkarības deklarācijas autoriem - Tālavs Jundzis - LV portālam atzina: var diezgan droši apgalvot, ka nevienam no AP deputātiem, kas 1990.gada 4.maijā nobalsoja par neatkarību, pat prātā nevarēja būt doma par atteikšanos no Abrenes. Jautājums par šī apgabala piederību aktualizēts jau pirmajā no Latvijas Tautas frontes AP ievēlēto deputātu sapulcē, kura notika 1990.gada 21.martā tūlīt pēc vēlēšanām, taču neviens no klātesošajiem 90 parlamentāriešiem nav iebildis pret Abrenes atkalpievienošanu Latvijai. Šaubas par Satversmes tiesas argumentāciju, uz kuru pamata Latvija noslēdza robežlīgumu, atsakoties no Abrenes, jau ir izteikuši pērn izdoto Satversmes komentāru autori, norāda T.Jundzis, kura redakcijā 2000.gadā iznācis apjomīgākais darbs par šo tēmu - "4.maijs. Rakstu, atmiņu un dokumentu krājums par neatkarības deklarāciju". Tādējādi Abrenes atdošanas juridiskie aspekti bijuši gana paradoksāli, lai jau tiktu uzlūkoti kā Latvijas konstitucionālā ranga aktu interpretēšana par sliktu Latvijas konstitucionālajiem principiem.
(https://lvportals.lv/norises/270802-ka-latvija-ieguva-un-pazaudeja-abreni-2015)

Atbildēt

Baltu vikings(ieņemts neoficiāli)

03.05.2022. 16:14

Kas ar ciri nāks ,tas to ciri pats arī mugurā dabūs.To es skaidri pasaku!Un batjka arī šoreiz atbildēs!Polockas zemes ar visiem polocaniem pievienos Latvijai.Austrumu robežu pārcelsim vismaz līdz Lielajiem Sīpoliem vai vēl tālāk.Mūsu lieta ir taisna!Udins ir ar mums! mēs visi tiksim Valhalla,bet moskovitu līķi mēslos un darīs auglīgu mūsu zemi!Uz priekšu līdz pilnīgai uzvarai!

Atbildēt

nu jā

03.05.2022. 16:09

»

Dr.No

Iesaku pashai temperatuuru izmeeriit. Kazi, buus trubas paarkarsushas


Krievs štellē ar žīdiem uzkāpa uz tā paša Hitlera grābekļa. Tad arī saņems to pašu iespēju dabūt ,,po morde ļica" - latviski ,,pa sejas purnu".

Atbildēt

lauķis

03.05.2022. 16:08

Tur jau tā lieta ka nebija nekādu ideālu,bija vēlēšanās ēst garšīgāku kotleti kā "civilizētajos" rietumos un atļauts bija viss kas nav aizliegts,arī melot..Par vērtību sistēmu vispār nerunāja jo tā daļēji jau bija degradēta PSRS laikā.Par galveno vērtību tika pasludināts zelta Teļš.

Atbildēt

Laika zīmes

03.05.2022. 16:02

Ziema iestāsies ,tikai visiem ,Elita un pārejie kvieceji stāstīs,ka tas ir visjaukākais pavasaris.Tas ir tikpat droši ,ka šovakar satumsis un no rīta atkal būs gaišs.Vai gandrīz tikpat droši

Atbildēt

Dr.No

03.05.2022. 15:56

Iesaku pashai temperatuuru izmeeriit. Kazi, buus trubas paarkarsushas.

Atbildēt

nu jā

03.05.2022. 15:55

Kāda var būt runa par mākslas vērtībām, ja ir sācies Civilizētās pasaules karš pret krievu barbariem. Krievu mēslu propaganda ir jāiznīcina. Rašizms vairs neiet cauri. Viņi pacēla cirvi pret žīdiem. No cirvja arī kritīs.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: