Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skolnieciņš no svētavota

15.06.2021. 17:33

Ir aizvadīta Komunistiskā genocīda upuru piemiņas diena. Ir aizvadīts 14. jūnijs. 1941. gada 14. jūnijs ir viena no traģiskākajām un drūmākajām dienām latviešu tautas vēsturē. Tieši pirms 80 gadiem iesākās pirmais Latvijas iedzīvotāju deportāciju vilnis. Noziedzīgais un despotiskais Padomju Savienības okupācijas režīms 1941. gada jūnijā izsūtīja uz Sibīriju un citiem attāliem Krievijas ziemeļu apgabaliem vairāk nekā 15 424 nevainīgus cilvēkus, kā arī daļu no šiem cilvēkiem cietsirdīgi nogalināja. Latviešu tauta cieta klusējot. Vairāk nekā pusgadsimtu par šiem notikumiem nācās klusēt, tamdēļ ka naidīgā Padomju Savienības okupācijas vara apspieda jebkurus tautas kliedzienus pēc patiesības. Paldies Dieviem, šie skumjie laiki mūsu tautai ir beigušies! Tagad mūsu valsts ir brīva. Mūsdienu Latvijas iedzīvotāji dzīvo drošībā, jo mūsu valsts robežas aizstāv NATO (Ziemeļatlantijas līguma organizācija). Cerēsim un ticēsim, ka šie traģiskie notikumi nekad vairs neatkārtosies. Lūgsim Sentēvu Dievus, lai Sentēvu Dievi dāvā mūsu tautai gudrību. Lūgsim Latvju Dievus, lai Latvju Dievi dāvā mūsu tautai spēku. Lūgsim likteņa Dievieti Laimu, lai Dieviete Laima dāvā mūsu tautai laimīgu un priekpilnu nākotni. Lūgsim nāves un dzīvības Dievieti Māru, lai Dieviete Māra dāvā Latvijai Saules mūžu! Lūgsim visvareno Pērkonu – Debesu Tēvu, lai Dievs Pērkons pasargā latviešu tautu un latviešu zemi no posta, bada un iznīcības! Lai Latvju Dievi mūs svētī! Lai Latvju Dievi pasargā mūs no ļauna!
Ar cieņu pret sentēviem, Skolnieciņš no svētavota [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#Latvija #LatvijasRepublika #LatvijasOkupācija #LPSR #deportācijas #represijas #nacionalizācija #vardarbība #SarkanaisTerors #Maskava #Kremlis #KomunistiskieNoziegumi #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #Māra-VeļuMāte #Māra-ZemesMāte #LatvjuDievuSvētība #saticība #iecietība #miers #svētavots

Atbildēt

Сколниециньш из святого ручейка

15.06.2021. 17:32

Вчера был день памяти жертв Коммунистического геноцида. Вчера был 14. июнь. 14. июнь 1941. года это один из самых мрачных дней в истории Латвийской Республики. Именно 80 лет назад началась первая волна депортаций жителей Латвии. Жестокая и деспотичная советская власть в июне 1941. года отправила на высылку в Сибирь и другие северные регионы Советского Союза больше, чем 15 424 человека, а также часть этих людей советская власть жестоко убила. Эти люди были невиновны, они были и остаются жертвами кровожадности советской власти. Латыши страдали молча. Более чем полвека жертвам репрессий приходилось молчать, потому что враждебная оккупационная власть (Латвийская ССР) запрещала им говорить о ихним горе. Хвала Богам, эти грустные времена закончились! Наша срана теперь свободна. Жители теперешний Латвии живут в безопасности, потому что границы нашего государства защищает НАТО (Североатлантический альянс). Будем надеяться и верить, что эти жуткие события больше некогда не повторяться. Помолимся древним языческим Богам, чтобы древние языческие Боги одарили наш народ мудростью. Помолимся Латвийским Богам, чтобы Латвийские Боги даровали нашему народу силу и храбрость. Помолимся великой Богине судьбы Лайме, чтобы Богиня Лайма принесла нашей стране достаток и процветание. Помолимся древний Богине жизни и смерти Маре, чтобы Богиня Мара благословила наш народ на долгую жизнь! Помолимся древнему и могучему Богу громовержцу Пэрконсу, чтобы Бог Пэрконс защитил Латвию и латышей от голода, мора и уничтожения! Вознесём свои молитвы древним языческим Богам. Да благословят нас Латвийские Боги! Да защитят нас Латвийские Боги от зла!
С уважением к пращурам, Сколниециньш из святого ручейка [сын Латвийских Богов]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Да прибудет с нами мудрость Латвийских Богов!!!
#Латвия #ЛатвийскаяРеспублика #оккупацияЛатвии #ЛатвийскаяССР #депортации #репрессии #национализация #насилие #КрасныйТеррор #Москва #Кремль #КоммунистическиеПреступления #ЛатвийскиеБоги #Пэрконс #БогПэрконс #Лайма #БогиняЛайма #Мара #БогиняМара #Мара-ВэлюМатэ #Мара-ЗэмэсМатэ #БлагодатьЛатвийскихБогов #язычники #святойРучей

Atbildēt

Z

25.02.2020. 00:29

Nezinu gan, vai kāds no Latvijas oficioziem, izņemot Vairu, ir rāves apmeklēt šos svētkus. Uzskatu, ja negrib apsveikt no sirds, tad nevajag braukt. Krievijai - priecīgus svētkus! Tie ir viņu svētki.

Atbildēt

Admirālis Togo

22.02.2020. 18:44

Kā es zģipīju kvieru floti cusimā:)

Atbildēt

to Mārtiņš

21.02.2020. 11:59

»

Mārtiņš

Latvija jau vienreiz pieļāva šo kļūdu - 1939.gadā piekāpjoties krieviem. Labāk par Čērčilu nepateiksi - You were given the choice between war and dishonour. You chose dishonour, and you will have war


Tikai vienu reizi, kad asinskārais alkašs un plānprātiņš, kurš sūtot savus tautiešus nāvē, pazaudēja impēriju, kur agrāk nekad nenorietēja saule, acīmredzot nebija pārdzēries, pateica taisnību: “We have killed the wrong pig!” Čemberlens atveda britiem mieru, bet Čerčils karu. Ja būtu rīkoti referendumi ne briti ne amerikāņi nebūtu izteikuši vēlēšanos karot un vergot Staļina kara mašīnai.
Par godu un karu teiciens labs. Kad 1936. gadā krievi iebruka Spānijā, eiropieši kopīgiem spēkiem varēja sagraut Absolūto ļaunumu, izbeigt visus komunistus, čekistus un armijas virsniekus, jo tad Rūzvelts un ASV cionisti vēl nebija tik pamatīgi apbruņojuši Staļinu, izvēlējās negodu un dabūja drausmīgo karu, kur tika nonāvēti desmitiem miljonu mierīgo iedzīvotāju, sagrautas pilsētas un kara netaisnīgais iznākums 1/3 cilvēces noveda pie bada un vājprātīgu sadistu diktāta.

Atbildēt

fakts

21.02.2020. 09:34

Paskatiesinternetā, kā 9.maiju svin krievi Berlīn ē un 8.maiju Francijā.

Atbildēt

Mārtiņš

20.02.2020. 23:16

Latvija jau vienreiz pieļāva šo kļūdu - 1939.gadā piekāpjoties krieviem. Labāk par Čērčilu nepateiksi - You were given the choice between war and dishonour. You chose dishonour, and you will have war.
Lai vai kas nedraudētu, vismaz gods būtu jāsaglabā.

Atbildēt

to nutak

20.02.2020. 14:11

»

nutak

ārstē savu iepuvušo ūdensgalvu dermoliberastu "ņedobitok


Liberasts, pakaļā drāztais Makrons brauks pie pederastu virsaiša, Putina, svinēt Staļina asiņaino uzvaru un liberaste, štazi kuce Merkele, droši vien arī.

Atbildēt

to lasītājs

20.02.2020. 14:03

»

Lasītājs

Amerikāņi Latvijā neko lielu neinvestēja! Arī tavā matuškā nē! Amerikāņi pārdeva taviem tautiešiem par zeltu


Pēc WWI un Pilsoņu kara, pēc tam, kad intelektuāļi bija nogalināti vai aizmukuši, kad bija iznīcināta zemniecība, jūs bijāt pliki un nabagi un badā. Bez amerikāņiem vācieši jūs, staļiniskos izdzimteņus pus gada laikā būtu norakuši Urālu kalnos un noslīcinājuši Japāņu jūrā. Abiem nolādētiem fiziskiem un morāliem kropļiem: Staļinam un Rūzveltam, kuri mūžīgi degs ellē, pat prātā nevarēja ienākt ka Hitlers ar tik niecīgiem spēkiem varētu uzbrukt. Tas bija izmisuma solis, kad atklājās, ka blusainie primāti gatavojas sagrābt Ploješti naftas laukus.
Beidz debilizēties no krievu fašistiskiem propagandoniem un palasi Suvorovu un Soloņinu!

Atbildēt

Lasītājs

20.02.2020. 13:34

»

to lasītājs

Bez amerikāņiem jūs, nolādētie staļiniskie izdzimteņi, skrandaiņi, būtu nosaluši un nosprāguši badā, Bez ASV miljardu investīcijām jums par prātā nebūtu ienācis kādam uzbrukt


Amerikāņi Latvijā neko lielu neinvestēja! Arī tavā matuškā nē! Amerikāņi pārdeva taviem tautiešiem par zeltu!
Investīcijas arī bija minimālas. Citādi Hitlers nebūtu sadomājies, jūs krievus, pusgadā iekarot un iznīcināt.

Atbildēt

Ceterum censo Mosquam esse delendam

20.02.2020. 12:53

»

Vēsturniex

Tā viš ir. Nevajadzēja angļiem un frančiem pieteikt Vācijai karu. Hitlers būtu paņēmis Dancigas koridoru, nu varbūt Silēziju un mierīgi gatavojies gājienam uz Maskavu. Franči par savu lepnību 1940.g. atrāvās pēc pilnas programmas. Nesaprotu, kā viņiem 1945.g. izdevās piesmērēties uzvarētājiem- jo Višī...


Lielbritānija un Francija, pateicoties savu vadoņu agresijai, pazaudēja milzu teritorijas visā pasaulē. Par to krietniem angļiem un francūžiem būtu jāuzrauj uz āķa visu lopu tuviniekus.

Atbildēt

to lasītājs

20.02.2020. 12:48

»

Lasītājs

Krievi vācieti uzvarēja, jo krieviem bija labāka tehnika. To Jūs komunikāņi negribat atzīt, kā arī Rietumi, jo rietumniekiem vienkārši kauns


Bez amerikāņiem jūs, nolādētie staļiniskie izdzimteņi, skrandaiņi, būtu nosaluši un nosprāguši badā, Bez ASV miljardu investīcijām jums par prātā nebūtu ienācis kādam uzbrukt.

Atbildēt

Vēsturniex

20.02.2020. 01:23

»

Autoram

"Un neviens arī nenoliedz, ka Minhenes vienošanās bija liktenīga kļūda un faktiski cūcība...


Tā viš ir. Nevajadzēja angļiem un frančiem pieteikt Vācijai karu. Hitlers būtu paņēmis Dancigas koridoru, nu varbūt Silēziju un mierīgi gatavojies gājienam uz Maskavu. Franči par savu lepnību 1940.g. atrāvās pēc pilnas programmas. Nesaprotu, kā viņiem 1945.g. izdevās piesmērēties uzvarētājiem- jo Višī Francija taču bija naciķu sabiedrotā.

Atbildēt

Niknais

19.02.2020. 15:23

ko tu te smeksti par maskavu, maita, paskaties vispirms, ko buržuāzistiski reakcionārā hunta dara ar Latviju un tās iedzīvotājiem!!!!

Atbildēt

kāds "brūnais mēris"?

19.02.2020. 11:05

»

Lasītājs

9. maijs ir PSRS uzvaras svētki pār brūno mēri Eiropā. Tikai PSRS, jo sabiedroto palīodzība bija ļoti niecīga


staļiniskais "ņedobitok"? Sarkanais mēris plosījās kopš 1917. gada un tikai pateicoties Vācijai, jums Staļina aziātiem - cilvēkēdājiem, neizdevās izrīt visu eiropiešu asinis. Bez ASV cionistu PSRS industrializācijā un militarizācijā investētiem miljardiem, ASV tehnoloģijām, inženieriem, kara materiāliem un visa pārējā, jūs, mūsu civilizācijas drausmīgākā antropoloģijas un demogrāfijas kļūda, joprojām artu zemi ar koka arkliem un nebūtu varējuši pat Baltijā iebrukt, bet šodien jūs jau vairs nemaitātu mūsu brīnišķīgās planētas gaisu, jo pateicoties dabīgai atlasei, civilizācijas attīstītākā daļa jūs jau sen būtu izstūmusi.

Atbildēt

Lasītājs

19.02.2020. 10:23

9. maijs ir PSRS uzvaras svētki pār brūno mēri Eiropā. Tikai PSRS, jo sabiedroto palīodzība bija ļoti niecīga.

Atbildēt

to Apim

19.02.2020. 09:05

»

Apim

Postcilvēks A.P. izsakās par postcilvēkiem. Kāda jēga to darīt


Postcilvēks, tas jau būtu homo sapiens nākamais līmenis. Smirdīgais staļiniskais lops, Priedītis, ir neandertālietis jeb nedacilvēks.

Atbildēt

smirdīgam pastalpiemīzējam uldim-muldim

18.02.2020. 20:12

»

smirdīgam vaņuškam

Nav tādas "rusofobijas", jo no jums, slimām, tumsonīgām, agonējošām "dohoģjagām", neviens nebaidās


"dohoģjaga" ir netulkots tiešais patapinājums no krievu cilmes valodas kroplīga slenga, ko parasti lieto tādi civilizācijas atkritumi no slimas, tumsonīgas, asinskāras un sātana apsēstas fašistisko izdzimteņu vergu nācijas, kuru nicina visa cilvēce, totāli nozombēti krievžīdu postsavoki, pravoslavnutizēti mongoloīdi, sliktās sievietes defektīvās idiotu atvases, bomžaru izkārnītas dizentērijas gļotas, dizentērijas lēkmē izdzimuši plānprātiņi, zemāko primātu izdzimteņu pabiras, krievu militāristu atvases, okupantu garnizona "podsobkā" taisīti bastardi, krievu kazarmās taisītie kropļi, fašistu līdzskrējēji, maukas bērnu mēsli, maukas un atkritumu krustojumi, krievžidu spermas produkti, absolūti bezprincipa mērgļi, degradēti bidlas, čekas kurmji, prokremliskie zagļi, pederastu skapja fanāti, defektīvi fekāliju stumdītāji, kolorado lenteņi, nospeķotie vatņiki, sasmirdušās partjankas, defektīvi bezvārda bezsugas organismu izkārnījumi, Solsberijas balagāna stipendiāti, reakcionāri Staļina sadisti, masu slepkavas, marodieri, kodol, ķīmiskie un civilās aviācijas teroristi, prātu izkūkojuši politbiroja locekļi, vergojošas lielgabalgaļas smerdeļi, badrijīgi siles sugasbrāļi, alkatīgi OIK afēristi gazpromizatori, bērnu andelētāji, latenti pedofiili, čekas kājslauķi, debiilie Šarikova-Švondera purni, fašisma - rusisma trako suņu izkārnījumi, rusofobie defekti, kuliirado lenteņi, margiināli proāmuriikāniski peediņi, fašistisko naciķu izdzimteņi, zilo draudziņu pidderillas un fašisti no dermoliiberastu zombiju skapja, slepkavību un terora aktu apoloģēti, morāli kropļi, delīrijā murgojošu alkašu šaļavas, sadistu un pederastu smrdeļi, zvēriski tumsonīgi un sātana apsēsti bendes, netīru fašistisko izdzimteņu bidlostānas pērtiķi, vājprātīgi sātana apsēti absolūtā ļaunuma nesēji, degradētās sugas negatīvās selekcijas trakie suņi, asinskāru vienšūnnieku organismi, tumsonīgi lupatgalvas, atklāti fekāliju stumdītāji, bērnībā no incesta cietušie, ne tajā caurumā "izbubinātie", kas grib bāzt savus niecīgos izaugumus visur kur nevajag un nepārtraukti rokās paši savu mēslu kaudzēs, zarnu infekciju perēkļi un tamlīdzīgi koprofili homo pederastus sūdabrāļi, kā tu.

Atbildēt

Autors

18.02.2020. 20:07

»

autoram

Vācija nav postā tāpēc, ka krieviem neizdevās izgriezt visas Eiropas tautas, kā bija plānots. Kas attiecas un denaci-fekāciju, Eiropa mostas un nacistisko valstu savienība, kā vienīgā iespēja izdzīvot, ir tuvākā Eiropas nākotne, jeb valdīs melnādaini krievvalodīgi pederasti. Krievijā dekomunizācija ...


Eiropa mostas, ha ha. Parīzē melnīgsnēja izskata ļaudis ir biežāk sastopami nekā eiropieši ., bet Merkele ir gatava laizīt Putina pēcpusi Vācijas uzņēmēju lobija iedvesmota ( nav skaidrs kāpēc to dara, ja jau taisās iet pensijā. Varbūt tāpēc, lai nodrošinātu sev un bērniem bezrūpīgu dzīvi). Vecajai Eiropai ir vāks. Vienīga cerība ir Austrumeiropas valstu savienība ar ASV atbalstu. Pastāv vēl diezgan miglaina cerība , ka Krievijā čekistiski mafiozais režīms tiks gāzts un varētu veidoties normālas attiecības, kaut gan personīgi tam neticu.

Atbildēt

autoram

18.02.2020. 19:52

»

Autors

Vācija arī tāpēc nav postā, ka tur tika veikta denacifikācija, atšķirībā no padomijas, kur dekomunizācija un lustrācija netika veikta


Vācija nav postā tāpēc, ka krieviem neizdevās izgriezt visas Eiropas tautas, kā bija plānots. Kas attiecas un denaci-fekāciju, Eiropa mostas un nacistisko valstu savienība, kā vienīgā iespēja izdzīvot, ir tuvākā Eiropas nākotne, jeb valdīs melnādaini krievvalodīgi pederasti. Krievijā dekomunizācija un lustrācija ir nonsens, jo krievi, tas ir kolektīvais staļins.
Polijā Eiropas renesanse ir sākusies.

Atbildēt

Mācīties vajadzēja, pirms rakstīt

18.02.2020. 19:31

»

Autors

Un kas man būtu jāmācās? To, ka Putins izgāzās kā veca sēta ar saviem "vēsturiskajiem atklājumiem" un "dzelžaini-loģiskajiem" secinājumiem?. Tak tas jau sen bija zināms


Par Putiniem nezinu, bet Jums vajadzētu izlasīt skolā neapgūto vēstures grāmatu.

Atbildēt

Autors

18.02.2020. 19:30

»

nezināt nav kauns

Kauns ar to plātīties. Lai sagrābtu Ungāriju, Čehoslovākiju, Balkānus un daļu Turcijas, asiņainam Koļanam II (tajos laikos vēl) bija vajadzīgs formāls konflikts un tam vislabāk derēja bratuškas, turku taisītie krievi - serbi. Cara ohrankas aģents, serbu fašistiskās organizācijas "Црна Рука" dalībnieks...


Savdabīgs notikumu traktējums. Nenāktu par ļaunu, ja tiktu pievienotas atsauksmes uz kādiem dokumentiem vai pētījumiem, kas apstiprinātu komentā teikto. Savādāk sanāk tāds bla,bla.
Attiecībā par Hitlera "ģēniju". Dažiem psihopātiem izdodas kaut kādā nesaprotamā veidā iespaidot apkārtējos. Feldmaršali Guderians un Manšteins savās atmiņu grāmatās atzīmē, ka Hitlera klātbūtnē nevarēja muti pavērt, lai tam oponētu, kaut gan iepriekš bija sagatavojuši pamatotus argumentus , lai atturētu virspavēlnieku-jefreitoru no aplamiem lēmumiem.

Atbildēt

autoram

18.02.2020. 19:19

»

Autors

Kaut arī uz Hitleru tiek karināti visi pasaules grēki, tomēr jāatdzīst, ka bija psihiski slims avantūrists, kuram sākotnēji vienkārši nenormāli veicās. Vāciju viņš būtu iegrūdis postā jebkura kombinācijā- ar Staļinu pret Rietumiem, ar Rietumiem pret Staļinu vai ka sanāca beigās- viens pret pus pasauli...


Hitlers izglāba ne tikai vāciešus, Eiropas tautas un pats sevi, jo viņu gaidīja liktenis, kādu piedzīvoja Kārlis Ulmanis un ne 45. bet daudz ātrāk, bet Eiropas tautas bija paredzēts iznīcināt vai padarīt pēc krievu atbaidošiem zvēru ģīmjiem un līdzības.
Vācija šodien nav nekādā postā, bet krievu pasaulītei gan tūlīt būs pīzģec.

Atbildēt

nezināt nav kauns

18.02.2020. 19:10

»

Autors

Taisnība, Vācijas teritoriju apgraizīja WWI rezultātā un uzlika vel papildus slogus Versaļas līguma rezultātā. Bet loģiski, jo Vācija tak bija zaudētāja. Tad jau būtu jāpēta jautājums , kurs vainīgs WWI uzsākšanai un Vācijai tur tālu nebija pēdējā loma. Cits jautājums, ka šādi pazemojoši miera nosacījumi...


Kauns ar to plātīties. Lai sagrābtu Ungāriju, Čehoslovākiju, Balkānus un daļu Turcijas, asiņainam Koļanam II (tajos laikos vēl) bija vajadzīgs formāls konflikts un tam vislabāk derēja bratuškas, turku taisītie krievi - serbi. Cara ohrankas aģents, serbu fašistiskās organizācijas "Црна Рука" dalībnieks, Gavrilo Princips, Sarajevā noslepkavoja Austroungārijas kroņprinci, lai Austroungārija nolemtu sodīt serbus un krievi varētu iejaukties. Lielie plāni izjuka, brīnišķīgā Stambula nesaucas Carjgrad un Zilās mošejas vietā nav krievu sātanistu templis, jo vācieši neatļāva darīt pāri saviem tautiešiem.
Ja karā nebūtu iejaukušies Francija un Lielbritānija un vēl ASV, karš būtu bijis ātrs, ar maziem cilvēku upuriem un Krievijas parakstīto kapitulācijas aktu kaut kur Urālu kalnos un tas būtu bijis pēdējais karš Eiropā.
Ja Hitlera ģēnijs nebūtu atkodis divu fizisko un morālo kropļu: Staļina un Rūzvelta, plānus, paverdzināt visu cilvēci, nebūtu konsolidējis vācu tautu un kaut daļēji sagatavojies karam, vēl līdz 1941. gada beigām sarkanarmieši būtu salauzuši visus Vestminsteres abatijas solus, izlakušu Porto vīna pagrabus un no Eifeļa torņa dirsuši uz parīziešu galvām, bet turpmāko 5 gadu laikā Eiropas civilizācija būtu beigusi pastāvēt.
Kas vainojams WWII sarīkošanā, vēl 1918. gadā savā poēmā
Мы на горе всем буржуям
Мировой пожар раздуем,
Мировой пожар в крови —
Господи благослови!
uzrakstīja Bloks, bet toreiz krievu negatīvā selekcija vēl pat nebija sasniegusi savu apogeju.
Ja nepietiek informācijas, iesaku izlasīt vismaz visu Suvorovu un Soloņinu.

Atbildēt

Autors

18.02.2020. 19:00

»

Mācīties vajadzēja, pirms rakstīt

Kas tad pienācās Polijai, Ungārijai no Čehoslovakijas? Un tādu jautājumu ir pusei Jūsu sarakstījumā


Un kas man būtu jāmācās? To, ka Putins izgāzās kā veca sēta ar saviem "vēsturiskajiem atklājumiem" un "dzelžaini-loģiskajiem" secinājumiem?. Tak tas jau sen bija zināms.

Atbildēt

!

18.02.2020. 18:46

»

pamuļķim

Protams atceros, bet tu, debilizējoties no krievu MZL (masu zombēšanas) tos nekad neesi zinājis


Ko tu idiot vari atcerēties, ja neko nevari!Tev sūdi galvā!

Atbildēt

Uldis

18.02.2020. 18:44

»

to Q

Jūsu, civilizācijas atkritumu, pēc cilvēku asinīm izslāpušo staļinisko izdzimteņu, noziegums bija tas, ka Latvija, kura 39. - 40. gadā savā ekonomiskā attīstībā Eiropā bija krietni virs vidējā un ar procentuāli lielāko studentu skaitu, iebrūkot Ordas orkām, tika atsviesta atpakaļ uzreiz par gadiem 40...


Atkal tas bābiski histēriskais rusofobs muldis izbēdzis no garīgo slimnieku stacionāra sevišķi agresīvo pacientu izolatora, kur visu laiku slēpjas histērisko margināļu skapī kopā ar saviem aktīvajiem un pasīvajiem viendzimuma partneriem.

Atbildēt

Autors

18.02.2020. 18:41

Kaut arī uz Hitleru tiek karināti visi pasaules grēki, tomēr jāatdzīst, ka bija psihiski slims avantūrists, kuram sākotnēji vienkārši nenormāli veicās. Vāciju viņš būtu iegrūdis postā jebkura kombinācijā- ar Staļinu pret Rietumiem, ar Rietumiem pret Staļinu vai ka sanāca beigās- viens pret pus pasauli. To saprata arī vācu virsniecība, kas sarīkoja vismaz 10 atentāta mēģinājumus un Štaufenberga rīkotais ir tikai viens no tiem.

Atbildēt

Autors

18.02.2020. 18:32

»

Autoram

"Un neviens arī nenoliedz, ka Minhenes vienošanās bija liktenīga kļūda un faktiski cūcība...


Taisnība, Vācijas teritoriju apgraizīja WWI rezultātā un uzlika vel papildus slogus Versaļas līguma rezultātā. Bet loģiski, jo Vācija tak bija zaudētāja. Tad jau būtu jāpēta jautājums , kurs vainīgs WWI uzsākšanai un Vācijai tur tālu nebija pēdējā loma. Cits jautājums, ka šādi pazemojoši miera nosacījumi varēja dot negatīvu rezultātu, kas arī notika un ļāva nacistiem izmantot vāciešu pazemoto nacionālo pašlepnumu varas iegūšanai. Beigās jau Versaļas organizētāji saprata, ka pāršāvuši pār strīpu un tas var būt skaidrojums, kāpēc izrādīja Hitleram pretimnākšanu, cerot ka pēc Sudetu okupācijas Hitlera apetīte būs apmierināta, bet laikam nebija lasījuši Mein Kampf, savādāk nebūtu lolojuši šādas ilūzijas.
Attiecībā par Sudetu apgabalu. Sākot ar 13.gadsimtu šo Čehijas apgabalu sāka apdzīvot etniskie vācieši. Šis apgabals vēsturiski nekad nav piederējis Vācijai. Austroungārijas impērijā, kura ietilpa arī Čehija, vāciešiem bija priviliģēts stāvoklis, kas ,protams nepatika čehiem, kur arī meklējams konflikta sākums. Pēc Austrijas anšlusa Vācija sāka mērķtiecīgi veicināt šī konflikta saasināšanos. Britu un franču spiediena rezultātā čehi piekrita piešķirt šim apgabalam plašu autonomiju, taču Hitleru tas vairāk neapmierināja. Vēl vairāk, Hitlers pat nebija īpaši priecīgs par Minhenē panākto vienošanos, jo gribēja paradīt pasaulei Vērmahta ieroču spēku. Pie tam runa vairs negāja tikai par Sudetiem , bet par visu Čehoslovākiju. 1938.gad maijā Hitlers apstiprina plānu par visas Čehoslovakijas okupāciju (plāns Grjun). Sudetu okupāciju bija jāpabeidz līdz oktobrim.

Atbildēt

Autoram

18.02.2020. 17:34

»

Autors

Vispār jau mana raksta 2 lpp apjomā uzdevums nebija aptvert visus WWII notikumus , ko pat vienā monogrāfija nav iespējams izdarīt . Žēl , ka to nepamanīji. Runa bija par konkrētu lietu- V.Putina mēģinājumiem sagrozīt vēsturi . Cilvis ķeras pie jautājumiem par kuriem nav dziļāku zināšanu un publiski ...


"Un neviens arī nenoliedz, ka Minhenes vienošanās bija liktenīga kļūda un faktiski cūcība"
-------------
"Cūcība", ka vācieši atguva savu zemi, ko WWI agresori tiem bija atņēmuši? Kā nosaukt to, ka Eiropas sabiedrība pēc krievu 1936. gada iebrukuma Spānijā, to norija, tā vietā, lai kopīgiem spēkiem pēdējo sarkanarmieti, komunistu, komisāru un NKVDešņiku noslīcinātu Japānu jūrā, jo tad vēl fiziskais un morālais kroplis Rūzvelts nebija Staļinu tik pamatīgi apbruņojis, kā 1941. gadā un cilvēce būtu izvairījusies no drausmīgā kara?
Čemberlens atveda britiem mieru, bet alkašam Čerčilam bija tik zvērīgs naids pret vācu valsti un tautu, ka viņam nekas nebija pretī sūtīt suņa nāvē savus tautiešus un pazaudēt impēriju, kur līdz tam nekad nenorietēja saule. Ja būtu rīkots referendums, 70% nekādi nebūtu piekrituši liet asinis par nodzērušos plānprātiņa ambīcijām.

Atbildēt

to Q

18.02.2020. 17:20

»

Q

Kremļa lielākais noziegums ir tas , ka 70-80 gados Latviešu tauta sasniedza savu augstāko dzīves līmeni, attīstījās latviešu zinātne, māksla un sports, bija pozitīvs tautas pieaugums, attīstīta lauksaimniecība , rūpniecība, no tā visa palikušas tikai atmiņas


Jūsu, civilizācijas atkritumu, pēc cilvēku asinīm izslāpušo staļinisko izdzimteņu, noziegums bija tas, ka Latvija, kura 39. - 40. gadā savā ekonomiskā attīstībā Eiropā bija krietni virs vidējā un ar procentuāli lielāko studentu skaitu, iebrūkot Ordas orkām, tika atsviesta atpakaļ uzreiz par gadiem 40. Krievu oficieru - deģenerātu kuces ar no latviešu un žīdu veikalos nolaupīto uzvilkto sieviešu apakšveļu, gāja uz ballēm. Staļina sarīkotā WWII pravoslavnutijie mongoloīdi noslepkavoja ceturto daļu Latvijas iedzīvotāju.
Kas smirdīgās fašistu cūkas iebruka Gruzijā, pirmās marodieru trofejas, protams, bija nauda, pēc tam vīna veikali un vēl bidlas, kas visu mūžu bija dirsušas zemē izraktā bedrē, kur bieži vien arī noslīka, no gruzīnu mājām salaupījās līdz tam neredzētos atejpodus.

Atbildēt

Q

18.02.2020. 14:26

Kremļa lielākais noziegums ir tas , ka 70-80 gados Latviešu tauta sasniedza savu augstāko dzīves līmeni, attīstījās latviešu zinātne, māksla un sports, bija pozitīvs tautas pieaugums, attīstīta lauksaimniecība , rūpniecība, no tā visa palikušas tikai atmiņas!

Atbildēt

Autors

18.02.2020. 13:54

»

ha-ha

1) Autor, tu un trollis, kas lamājas, kas visā atbalsta tevis rakstīto un pat Trampu netieši sauc par padirseni, esat viena un tā pati persona...


Vispār jau mana raksta 2 lpp apjomā uzdevums nebija aptvert visus WWII notikumus , ko pat vienā monogrāfija nav iespējams izdarīt . Žēl , ka to nepamanīji. Runa bija par konkrētu lietu- V.Putina mēģinājumiem sagrozīt vēsturi . Cilvis ķeras pie jautājumiem par kuriem nav dziļāku zināšanu un publiski izsaka spriedumus balstītus uz atsevišķiem, no konteksta izrautiem dokumentiem, un kā rezultātā izliek sevi par apsmieklu. Labāk saviem pietuvinātajiem propogandistiem un vēsturniekiem būtu to atstājis. Tāpat nekur nemēģinu attaisnot rietumvalstis. Un neviens arī nenoliedz , ka Minhenes vienošanās bija liktenīga kļūda un faktiski cūcība (vienošanās parakstīšanas laikā Čehoslovākijas pārstāvis tika turēts aiz durvīm).
Par to ,ka briti uzmeta pēc kara poļus , kas palīdzēja cīņā pret nacistiem, par poļu valdības galvas ģenerāļa V.Sikorska mīklaino nāvi virs Gibraltāra un dažam citam lietām plānoju rakstu, ja laiks atļaus.
PS. Šis ir mans, liekas ka trešais koments, tā kā par pārējiem neatbildu.

Atbildēt

ha-ha

18.02.2020. 12:47

»

Autors

Lūdzu uzraksti. Ja raksts būs argumentēts, tad labprāt pieslēgšos diskusijai. Iesākumā gan atgādināšu, ka genocīds pret baltiešiem (šeit neiet runa par ebrejiem), ja tāds tiešām bija nacistu plānos, realizēts netika. Diez vai latviešu piespiedu izvešanu uz Vāciju var saukt par genocīdu, ņemot vērā to...


1) Autor, tu un trollis, kas lamājas, kas visā atbalsta tevis rakstīto un pat Trampu netieši sauc par padirseni, esat viena un tā pati persona?
2) Ja tu raksti objektīvi, tad tev jāmin dažādi vēsturiski fakti,( piemēram, ka latvieši karā zaudēja ap 700 000 cilvēkus ...)ja tu izrauj no vēsturiskā konteksta vienu notikumu vai faktu un ar šo faktu vispārini, tad tad to sauc par demagoģiju vai propagandu.
3) Tu taču esi izaudzis no autiņiem un saproti, ka vienmēr pastāv vēsturiskais konteksts. Kas notika tai laikā. Anglijā nēģerus turēja zoodārzā, Amerikā viņus šāva kukluksklans, Spānijā valdīja Franko, Francijā darbojās giljotīna....
Jā, Krievijā beidzās asiņainais pilsoņu karš, jā Ruzvelts un Čerčils devās uz Jaltu, lai draudzīgā gaisotnē vienotos ar Staļinu par pēckara robežām, tai skaitā Baltijas.
4) Karš. Var atainot jebkuru notikumu, gan krievu, gan vācu zaldātu izpildījumā. Taču tas, objektīvi ņemot, nedod tiesības
ar vienu notikumu vispārināt karu kopumā. Kur Hirosima, Drēzdene, kur japāņu eksperimenti, kur miljoni ķīniešu un arī 27 miljoni krievu?

Atbildēt

Autors

18.02.2020. 12:32

»

autoram

Ja sāksi diskutēt ar staļinisko kropli par viņa samurgotām tēmām un pieļausi kaut niecīgāko iespēju, ka Vācija būtu varējusi sarīkot etnocīdu, līdzīgu "Baigam gadam", tad jau esi nonācis ienaidnieka pusē


Ir novērots, ka ļaudis cenšas lasīt un klausīties to , kas atbilst viņu uzskatiem tādā vai citādā jautājuma un ignorēt to , kas tam neatbilst.. Tas nozīme , ka trūkst apņēmības atzīt savas kļūdas un maldus, ja tādi ir bijuši. Personīgi man ir izveidojies skats uz WWII un ar to saistītiem jautājumiem iepazīstoties ar dažādiem viedokļiem. Neviens jau neliedz šajā portālā publicēt argumentētus viedokļus vai rakstus. Pagaidām tikai redzu tupus “uzbraucienus”, kā to dara tas “ visu jomu speciālists” A.Priedītis un viņam līdzīgie.

Atbildēt

autoram

18.02.2020. 12:09

»

Autors

Lūdzu uzraksti. Ja raksts būs argumentēts, tad labprāt pieslēgšos diskusijai. Iesākumā gan atgādināšu, ka genocīds pret baltiešiem (šeit neiet runa par ebrejiem), ja tāds tiešām bija nacistu plānos, realizēts netika. Diez vai latviešu piespiedu izvešanu uz Vāciju var saukt par genocīdu, ņemot vērā to...


Ja sāksi diskutēt ar staļinisko kropli par viņa samurgotām tēmām un pieļausi kaut niecīgāko iespēju, ka Vācija būtu varējusi sarīkot etnocīdu, līdzīgu "Baigam gadam", tad jau esi nonācis ienaidnieka pusē.

Atbildēt

Puļķis

18.02.2020. 11:46

»

pamuļķim

Vari rakstīt, ka divreizdivi ir pieci, ka zeme ir plakana, ka saule riņķo apkārt zemei, kas krievu bidļjaķinai liekas normāli, es pat netaisos pārliecināt par pretējo


Pasaki to āboltiņi, lembergam, šķēlem škeseram un dombravam ar dzintaru, jā vēl rimševicam un citiem ha ga ha

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: