Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Slava Staļinam un komunistiem!

17.02.2020. 18:34

»

>plānprātiņam

Plānprātiņ! Ja 2.pasaules karā nebūtu uzvarējusi PSRS, bet Vācija, tad Tu te vis datortaustiņus neklabinātu, tāpēc, ka vispār nebūtu piedzimis...


Man arī prieks, ka pašu izraisītājā karā uzvarēja PSRS un prieks, ka pie varas nāca osetīns Staļins, kurš pēc 1945.gada PSRSu padarīja par vergu un nabagu valsti, un paldies Staļinam, ka viņš cietumos iznīcināja vēl 20 miljonus krievu noziedznieku.
Kopā krievu-vāciešu kara rezultātā tika iznīcināti 50 miljoni krievu. Šī iznīcināšana turpinājās līdz 1991.gadam.

Atbildēt

>plānprātiņam

17.02.2020. 18:27

»

plānprātiņ!

Liberasti ir Merkele un Makrons, kas, droši vien, piedalīsies Putina rīkotā Staļina asiņainās uzvaras pār cilvēcību un veselo saprātu, kas noveda 1/3 cilvēces pie bada un vājprātīgu sadistu diktāta, slavināšanas pasākumā. Nav izslēgts, ka liberasts - pederasts, Makrona zilais draudziņš Trudo, arī piedalīsies...


Plānprātiņ! Ja 2.pasaules karā nebūtu uzvarējusi PSRS, bet Vācija, tad Tu te vis datortaustiņus neklabinātu, tāpēc, ka vispār nebūtu piedzimis!

Vēstures zinātņu doktors Kārlis Kangeris ir Vācijas arhīvos atradis fašistu plānus latviešus iznīcināt kā nevērtīgu tautu. Tas notiktu pēc fašistu uzvaras II Pasaules karā.
Hitlers bija uzdevis stratēģiski gādāt par iekaroto tautu un zemju apsaimniekošanu Austrumu okupēto teritoriju valsts ministram Alfrēdam Rozenbergam. No viņa attieksmes lielā mērā bija atkarīga mūsu tautas nākotne pēc kara.
Kā zināms, Rozenbergs ir „mūsējais”. Viņš dzimis Igaunijā, mācījies Rīgā. Ziņojumos fīreram viņš salīdzina igauņus un latviešus. Vadās no savas pieredzes. Igauņi tiek raksturoti kā prasmīga, taupīga un visādā ziņā godīga tauta. Savukārt latviešiem esot nepilnvērtības komplekss. Viņi nav pelnījuši reiha saudzīgi organizētu nākotni. To ir pelnījuši tikai igauņi.

Atbildēt

protams

17.02.2020. 18:27

»

Kāpēc Staļins ļāva uzbrukt Krievijai hitleriskajai Vācijai,

zinot, ka tiek gatavots uzbrukums? Jo bija zināms, kas izraisīja un organizēja 2 PK. ASV. Staļina rīcībā bija slepana informācija par to, ka ASV gatavojās vienai no karojošām pusēm palīdzēt, lai kara posts būtu lielāks. ASV bezjēdzīgi, jau karam beidzoties, no zemes virsas ar bumbvedējiem noslaucīja...


Bez ASV cionistu miljardu lielām investīcijām, tehnoloģijām, inženieriem, kara materiāliem un visa pārējā, Krievijā joprojām artu zemi ar koka arkliem un tā nebūtu uzdrīkstējusies pat Baltijā iebrukt.
ASV, melīgais kuces bērns, vēl kad Staļins ar Hitleru bija formāli draugi, iesaistījās karā, bumbojot Vācijas kara rūpnīcas un apgādājot ar visu vajadzīgo karojošo Lielbritāniju.

Atbildēt

nesapratu

17.02.2020. 18:18

»

Arturs Priedītis - Nācijas kroplis

Nācijas kroplis (NK) Arturs Priedītis, kā izbijis čekas stukačs, izliekas muļkis un izliekas nezinām, ka 2.Pasaules karu uzsāka krievi kopīgi ar vāciešiem...


1. Kāpēc nācijas kroplis? Normāls krievs, kurš vienkārši ir drusku vairāk lasījis nekā pārējā bidlomasa, bet tik pat zvērīgs visa dzīvā uz planētas nīdējs.
2. Varbūt tomēr ne kopīgi ar vāciešiem, bet gan 1936. gadā, iebrūkot Spānijā un ja nebūtu Franko ģēnijs un spāņu tautas konsolidācija un Spānija būtu kritusi, tai sekotu Francija un tad spāņu un franču komunisti, kopā ar jebkādas cilvēcības pazīmes zaudējušiem Ordas orkiem, būtu visu Eiropu izgriezuši vēl kādā 1937 - 38. gadā.
3. Ja "krievu zemcilvēki" sēdētu savās sādžās un nodarbotos ar pašu lietām, bet nealktu pierīties cilvēku asiņu, tad viņi nebūtu krievu zemcilvēki, bet gan normāla labsirdīga attīstīta Eiropas tauta.

Atbildēt

Kāpēc Staļins ļāva uzbrukt Krievijai hitleriskajai Vācijai,

17.02.2020. 18:12

zinot, ka tiek gatavots uzbrukums? Jo bija zināms, kas izraisīja un organizēja 2 PK. ASV. Staļina rīcībā bija slepana informācija par to, ka ASV gatavojās vienai no karojošām pusēm palīdzēt, lai kara posts būtu lielāks. ASV bezjēdzīgi, jau karam beidzoties, no zemes virsas ar bumbvedējiem noslaucīja Drēzdeni ar 40 000 civiliedzīvotājiem. 2. PK mērķis bija iznīcināt Krievijas un Vācijas ekonomikas un iedzīvotājus. Staļins nogaidīja, lai Hitlers iznīcina cik iespējams daudz cilvēku no Krievijas armijas. ASV iesaistījās tikai Staļingradas aplenkuma kulminācijā. Līdz ar to palīdzot sakaut hitlerisko Vāciju. Jau 1944. gadā žīdu cionisti nodibināja SVF - starp. valūtas fonds, lai valstis uzsēdinātu uz parādu adatas pēckara periodā.

Kapitālisms ir neizdibināms jautājums, jo PSRS valsts forma bija valsts kapitālisms.

Atbildēt

plānprātiņ!

17.02.2020. 18:07

»

Raksta autor!

Vai laikā, kad Jūs driķelējāt šo "ŗakstu", Jums gadījumā ar dunci pie rīkles nestāvēja kāds rietumu liberasts? Bet ja nē, un Jūs to visu esat samurgojis pats, pēc Rietumu pašlaik sagrozītās vēstures parauga, tad vienīgais secinājums, ka nozombējums Jums ir pēdējā stadijā


Liberasti ir Merkele un Makrons, kas, droši vien, piedalīsies Putina rīkotā Staļina asiņainās uzvaras pār cilvēcību un veselo saprātu, kas noveda 1/3 cilvēces pie bada un vājprātīgu sadistu diktāta, slavināšanas pasākumā. Nav izslēgts, ka liberasts - pederasts, Makrona zilais draudziņš Trudo, arī piedalīsies, jo kur gan vislabāk pederastiem sapulcēties, kā pederastijas un sadisma metropolē pie pederastu virsaiša?

Atbildēt

vispār jau

17.02.2020. 18:05

»

Autors

Priedīša k-gs, lūdzu konkretizēt, kur manā rakstā ir vēstures kropļošana


pat latvānijas pamuļķu nozākātajos padomju laikos netika atbildēts anonīmiem stukačiem.

Atbildēt

Arturs Priedītis - Nācijas kroplis

17.02.2020. 18:02

»

Arturs Priedītis

Latviešu postcilvēku miljons nekad nesapratīs, ka padomju armija izglāba nevērtīgo latviešu tautu no nacistu plāna - latviešu holokausta. Tas, pirmkārt. Otrkārt, latviešu postcilvēku miljons nekad neatzīs, ka latviešu tautas kultūrā kulminācija tika sasniegta XX gs. 70.gados - padomju laikā.Treškārt...


Nācijas kroplis (NK) Arturs Priedītis, kā izbijis čekas stukačs, izliekas muļkis un izliekas nezinām, ka 2.Pasaules karu uzsāka krievi kopīgi ar vāciešiem.
Latviešu tauta zeltu un plauktu, ja krievu zemcilvēki sēdētu savā sādžā un nenodarbotos ar kaimiņu tautu un kaimiņu zemju okupēšanu.

Atbildēt

Raksta autor!

17.02.2020. 17:39

Vai laikā, kad Jūs driķelējāt šo "ŗakstu", Jums gadījumā ar dunci pie rīkles nestāvēja kāds rietumu liberasts? Bet ja nē, un Jūs to visu esat samurgojis pats, pēc Rietumu pašlaik sagrozītās vēstures parauga, tad vienīgais secinājums, ka nozombējums Jums ir pēdējā stadijā!

Atbildēt

?!

17.02.2020. 17:39

»

!

Šitais labs


kas tavējiem nepielec,nevajadzēja 1944 aizmukt,ka kājas vien zibēja?!

Atbildēt

kaķa lāsti

17.02.2020. 17:38

»

!

Šitais labs


debesīs nekāpj, bet nedacilvēka, staļiniskā izdzimteņa Priedīša, paziņojumiem nav svara.

Atbildēt

tomēr

17.02.2020. 17:35

»

tad jau redzēsim, kam noziedznieki draugi

...............................staļins hitlers putins


par visu varu, pieminot Hitleru, gribi leģitimizēt kremļa noziegumus! Ja Hitlers arī nebija tas gaišākais tēls, bez viņa bija daudz lielāki agresori, kā Rūzvelts, Čerčils, Mao, Ho Ši Min, Kim Irsen, Kim Čenir, Kim Čonin, Pol Pot un citi.

Atbildēt

hm

17.02.2020. 17:29

»

2- 3% pasaules padibeņu

Noteikti nesastādīs cilvēces lielāko daļu, bet ja Trampa kungs vēl piedraudēs ar sankcijām "pobedobesijas" dalībniekiem, gribētāju kopā ar Putinu ar lapkjām strēbt skābo kāpostu zupu, nesalasīsies pat 0.5% tirānu


Tavs augstākais priekšnieks - Tramps taču arī ir saņēmis ielūgumu ierasties uz svinībām!
Ja nu viņš ierodas? Atteicies taču nav! Vai nav bail, ka visus, kas viņu apsaukājuši par padibeni, izlidinās no siltām vietiņām.
Bērni, ģimene.... aldziņa.

Atbildēt

pietieklapsītāj, lasi likumus

17.02.2020. 17:27

KRIMINĀLLIKUMS

78.pants. Nacionālā, etniskā un rasu naida izraisīšana

(1) Par darbību, kas vērsta uz nacionālā, etniskā, rasu vai reliģiskā naida vai nesaticības izraisīšanu, — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 3 gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

(2) Par tādu pašu darbību, ja to izdarījusi personu grupa vai valsts amatpersona, vai uzņēmuma (uzņēmējsabiedrības) vai organizācijas atbildīgs darbinieks vai ja tā izdarīta, izmantojot automatizētu datu apstrādes sistēmu, — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 5 gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

(3) Par šā panta pirmajā daļā paredzēto darbību, ja tā saistīta ar vardarbību vai draudiem vai ja to izdarījusi organizēta grupa, — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 10 gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Atbildēt

2- 3% pasaules padibeņu

17.02.2020. 17:22

»

hm

9. maija svinībās Krievijā ar valstu prezidentiem varētu būt pārstāvēta cilvēces lielākā daļa


Noteikti nesastādīs cilvēces lielāko daļu, bet ja Trampa kungs vēl piedraudēs ar sankcijām "pobedobesijas" dalībniekiem, gribētāju kopā ar Putinu ar lapkjām strēbt skābo kāpostu zupu, nesalasīsies pat 0.5% tirānu.

Atbildēt

hm

17.02.2020. 17:10

9. maija svinībās Krievijā ar valstu prezidentiem varētu būt pārstāvēta cilvēces lielākā daļa.
Tas, runājot par šī pasākuma vispasaules nozīmību.

Atbildēt

tad jau redzēsim, kam noziedznieki draugi

17.02.2020. 16:59

...............................staļins hitlers putins

Atbildēt

Žulis

17.02.2020. 16:58

Domāju, ka nekāda 9.maija svinību izmantošana par līdzekli Kremļa noziegumu leģitimācijai nesnāktu, ja vien tie "valstu līderi", līdzīgi kā savulaik mūsu VVF, neskrietu pēc Putina svilpiena tos svētkus uz Maskavu svinēt.

Atbildēt

kādā otrā grāvī?

17.02.2020. 16:49

»

nevajag braukt vēstures otrā grāvī

Par Polijas izdarībām 38.gadā pret Čehoslovākiju un arī pret Lietuvu, es tik pozitīvās domās neesmu. Polijas ultimāts Lietuvai ar pirms un sekojošām darbībām, par to poļiem paldies jāsaka


Vēl pirmā tu esi līdz nāsīm dūņās. Polijas un Lietuvas un Polijas un Čehoslovākijas attiecībām nav nekāda sakara ar visbaisāko noziegumu pret cilvēci, ko ar ASV cionistu atbalstu īstenoja visu krievu krievs, izdzimtenis ar saaugušiem kāju pirkstiem un nokaltušo roku, Staļins.

Atbildēt

vai nu tu

17.02.2020. 16:44

»

...

Rūdolfs Hes bija žīds.Ka Aušvices komendants bija atbildīgs par žīdu pārsūtīšanu no Aušvices uz Palestīnu.Tas nav viņa vienīgais nopelns cionisma laba,bija daudzi citi ,,varoņdarbi


esi pilnīgs idiots, vai arī centies leģitimizēt Staļina un krievu fašistisko izdzimteņu noziegumus pret cilvēci. ASV cionisti kopš 1927. gada industrializēja Krieviju un apbruņoja planētas drausmīgāko briesmoni, Staļinu, cerībā kopā sagrābt un paverdzināt visu planētu. Redzu, tev smadzenes galīgi sagājušas klīsterī no krievu propagandas, ka neatšķir vācu lidotāju Hesu, no Aušvices komendanta Hesa.
Žīdu pārsūtīšana uz Palestīnu būtu bijis humāns pasākums, bet taisnīgāk tos būtu bijis repatriēt uz Krieviju, ko nepieļāva Staļins.

Atbildēt

nevajag braukt vēstures otrā grāvī

17.02.2020. 16:38

Par Polijas izdarībām 38.gadā pret Čehoslovākiju un arī pret Lietuvu, es tik pozitīvās domās neesmu. Polijas ultimāts Lietuvai ar pirms un sekojošām darbībām, par to poļiem paldies jāsaka?

Atbildēt

...

17.02.2020. 16:30

»

to ...

Par izcilo vācieti Rūdolfu Hesu tu zini tik vien, cik esi sagrābstījies no padumjām mācību grāmatām un PBAnāla un RT


Rūdolfs Hes bija žīds.Ka Aušvices komendants bija atbildīgs par žīdu pārsūtīšanu no Aušvices uz Palestīnu.Tas nav viņa vienīgais nopelns cionisma laba,bija daudzi citi ,,varoņdarbi,,.

Atbildēt

to ...

17.02.2020. 16:20

»

...

Kāda atšķirība,Hes vai Putins,abi sadistiski žīdu cionisti


Par izcilo vācieti Rūdolfu Hesu tu zini tik vien, cik esi sagrābstījies no padumjām mācību grāmatām un PBAnāla un RT.

Atbildēt

to Q

17.02.2020. 16:17

»

Q

Autoram ieteiktu apmeklēt galvas dakteri, bet diez vai ko varēs labot, kā man zināms ,iedzimta plānprātība nav ārstējama


Pat nespēju iedomāties, ka tumsonīgā, sātana apsēstā un pederastijas pārņemtā krievu pasaulīte spētu nokāpt no Putanika, kas to ved uz elli klausīties Aleksandrova orķestri un liso krievu pederastu, Kabzdonu.

Atbildēt

Arnolds Bebra dēls

17.02.2020. 16:15

Atkal tā Ilga Kreituse jau iznesusies ēterā!

Atbildēt

nacisms

17.02.2020. 16:11

»

...

Veca dziesma,veca.Inteliģentajam Priedītim takšu vajadzēja saprast ka nacisms,komunisms un cionisms ir viens un tas pats,latvieši visu laiku ir viena un tā paša zvēra nagos,mainās tikai nosaukumi.Tagad zvēra vārds ir demokrātija,no vārda dēmons


Tā ir stāja, tā ir atbildība, tā ir mīlestība pret savu tautu un cieņa pret pārējām, atšķirībā no drausmīgākiem fašistu veidiem: rusisma, cionisma, komunisma un nēģeru rasisma.
Neliksi taču vienos svara kausos izcilo vācu lidotāju, nacistu Rudolfu Hesu, ar mazo paranoidālo sadistisko masu slepkavu, pedofīlu un staļina pielūdzēju, Putinu.

Atbildēt

to Arturs Priedītis

17.02.2020. 16:05

»

Arturs Priedītis

Latviešu postcilvēku miljons nekad nesapratīs, ka padomju armija izglāba nevērtīgo latviešu tautu no nacistu plāna - latviešu holokausta. Tas, pirmkārt. Otrkārt, latviešu postcilvēku miljons nekad neatzīs, ka latviešu tautas kultūrā kulminācija tika sasniegta XX gs. 70.gados - padomju laikā.Treškārt...


Vācu armija 1941. 22. jūnijā, izdarot preventīvo uzbrukumu, izglāba ne tikai latviešus, bet arī pārējās Eiropas tautas no jums, staļiniskiem civilizācijas atkritumiem, blusainiem asinskāriem izdzimteņiem.
p.s Postcilvēks vēl nav izveidojies, bet jūs nedacilvēki - subhuman, "dohoģjagas "gan vēl pagaidām smirdiet uz mūsu mīļās pasaules.

Atbildēt

...

17.02.2020. 15:36

»

Arturs Priedītis

Latviešu postcilvēku miljons nekad nesapratīs, ka padomju armija izglāba nevērtīgo latviešu tautu no nacistu plāna - latviešu holokausta. Tas, pirmkārt. Otrkārt, latviešu postcilvēku miljons nekad neatzīs, ka latviešu tautas kultūrā kulminācija tika sasniegta XX gs. 70.gados - padomju laikā.Treškārt...


Veca dziesma,veca.Inteliģentajam Priedītim takšu vajadzēja saprast ka nacisms,komunisms un cionisms ir viens un tas pats,latvieši visu laiku ir viena un tā paša zvēra nagos,mainās tikai nosaukumi.Tagad zvēra vārds ir demokrātija,no vārda dēmons.

Atbildēt

lauķis

17.02.2020. 15:23

Šo notikumu izmantošanu sagrozītā veidā izmanto arī t.s. demokrātiskā pasaule,un izmantoti tiek kā vieni tā otri,uzvarētāju nav,ir tikai upuri.Toties izredzētie valda gan viena gan otrā pusē.

Atbildēt

Q

17.02.2020. 15:16

Autoram ieteiktu apmeklēt galvas dakteri, bet diez vai ko varēs labot, kā man zināms ,iedzimta plānprātība nav ārstējama!

Atbildēt

?!

17.02.2020. 15:12

sorosnažuk āksta murgojums,bet tas jau neko nenozīmē,SUPERLIELVALSTS KRIEVIJA ko vēlēsies to arī atzīmēs un eiropa un janki ieklausīsies.Jau ukropabanderiju,izņemot polus un tribaltus,neviens neklausās.Tā vis ir.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: