Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Jaunās grāmatas Cits ķēķis: zem likumīgā „jumta” solītā papildtirāža ir nodrukāta, un gaidāms, ka jau pirmdienas pēcpusdienā vai otrdien to atkal varēs iegādāties grāmatnīcās.

Grāmatas izdevēji vēlreiz atvainojas visiem lasītājiem, kam grāmatu nebija izdevies iegādāties, jo visa pirmā tirāža negaidīti tika izpirkta dažu dienu laikā. Tagad nodrukāts vēl 3000 eksemplāru, ar ko vajadzētu pietikt visiem interesentiem.

Ja pieprasījums netiks pilnībā apmierināts arī pēc tam, tiks lemts par Cita ķēķa izdošanu e-grāmatas formātā, kuras cena būtu demokrātiska tāpat kā drukātajam variantam. Arī visa grāmatas papildtirāža tiks pārdota par izdevēju pašizmaksu, kam klāt nāks tikai grāmatnīcu uzcenojums.

Cita ķēķa izdevēji izsaka arī patiesu pateicību visiem labas gribas cilvēkiem, kuri dažu dienu laikā saziedoja nepieciešamo summu, lai jauno grāmatu būtu iespējams uzdāvāt arī Nacionālās drošības komisijas priekšsēdētājam Valdim Zatleram, kuram citādi tā būtu palikusi neatšķirts sapnis, un pārējām 99 Saeimas gudrajām galvām.

Jau tuvākajās dienās viņi visi tiks pie sava grāmatas eksemplāra ar vislabākajiem izdevēju novēlējumiem viņu grūtajā un atbildīgajā darbā.

Novērtē šo rakstu:

0
0