Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Ralfs-Dīters Montāgs-Girmess, kas kā "finanšu investors no Vācijas" piesaistīts nacionālās aviokompānijas airBaltic finanšu problēmu īstermiņa risināšanai, pirmās investīcijas Latvijā jau veicis, - kā rāda Ceļu satiksmes drošības direkcijas dati, viņa uzņēmums Aircraft Leasing 1 sava īpašnieka vajadzībām Latvijā iegādājies jaunu luksus automašīnu Maserati Grancabrio Sport.

Kā zināms, pēc ilgstošas vilcināšanās Montāgs-Girmess ceturtdien parakstīja līgumu par investīcijām airBaltic, apņemoties 52 miljonus eiro aviokompānijā ieguldīt līdz šī gada marta beigām.

Taču vienu investīciju Montāgs-Girmess Latvijā jau ir veicis": CSDD  dati rāda, ka jau pērn viņa uzņēmums Aircraft Leasing 1 iegādājies jaunu luksus klases automašīnu Maserati Grancabrio Sport, kura uz ielas atpazīstama ar valsts reģistrācijas numuru AR1255.

Automašīna, kuras cena ir no 139 līdz 145 tūkstošiem eiro, skaitās oficiāli nodota lietošanā kādai fiziskai personai - kā zināms Pietiek, pašam Montāgam-Girmesam.

"Elegants un bagātīgi aprīkots četrvietīgs kabriolets. Žēl, ka vietas bagāžai ir pamaz, arī braukšanas piedzīvojums nav tik elpu aizraujošs kā auto izskats," - tā investīciju objekts tiek aprakstīts reklāmas materiālos.

Saskaņā ar Lursoft datiem 2014. gada beigās reģistrētās SIA Aircraft Leasing 1 oficiālais īpašnieks ir Īrijā reģistrētā kompānija IALH LIMITED, bet Montāgs-Girmess ir uzņēmuma valdes priekšsēdētājs.

Novērtē šo rakstu:

0
0