Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

1976. gadā dzimušais Jānis Butevics - tā sauc kārtējo Pietiek noskaidroto "galvas invalīda" auto BMW X6 saimnieku: šis kungs ir vienīgais īpašnieks uzņēmumam PVC Auto, kura lietotā automašīna 29. novembra vakarā bija novietota tirdzniecības centra Mols invalīdu stāvvietā.

"Sveiki! Svētdienas vakarā ap 19:00 t/c Mols stāvvietā piefiksēju šādu te galvas un laikam arī redzes invalīdu (jo zīme spīdēja tieši acīs, kā bildē redzams). Kā redziet, pazīšanās zīmju logā nav. Varbūt ir interese pačekot, kurš varonis tautai šoreiz jāzina?" - šādu pavadvēstuli Pietiek iesūtītajām fotogrāfijām bija pievienojis Mola apmeklētājs, kurš bija fiksējis kārtējo "galvas invalīdu".

Lursoft datu bāze un Pietiek rīcībā esošie dati rāda, ka balto 2012. gada izlaiduma BMW X6 automašīnu ar valsts reģistrācijas numuru KD-1777 pašlaik lieto uzņēmums PVC Auto, kas izmantojis AS Privatbank finansēšanas pakalpojumus. Savukārt vienīgais uzņēmuma īpašnieks un valdes loceklis ir Jānis Butevics.

"Galvas invalīdu" auto saimniekam, kuram dzimta puse ir Madona, kur viņš vismaz savulaik mitinājies Gaujas ielā 24, ir vēl pāris uzņēmumi: viņam vienpersoniski pieder arī tikpat mazzināmie uzņēmumi SIA Flaeron un SIA Mariane, savukārt SIA PVC Darbi un arī SIA Mariane viņš ir valdes loceklis.

Savukārt uzņēmums PVC Auto, spriežot pēc publisko datu bāzu ziņām, ir bijis īpašs vienā ziņā - tas dibināts tikai šā gada jūlijā, un "galvas invalīdu" auto iegāde lietošanai bijusi tā faktiski vienīgā vērā ņemamā uzņēmējdarbības aktivitāte. 

"Būvuzņēmējam vissvarīgākā ir reputācija," - tā uzņēmuma PVC Darbi mājas lapā izsakās pats Butevics.

Foto no PVC Darbi mājas lapas.

Foto

FotoFoto

Novērtē šo rakstu:

0
0