Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   



Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

BBB

20.12.2022. 09:53

»

He

Nedaudz šķībi aizgāja autoram. Latv un AB monopols vainojams pie nespējas pelnīt? Nu gan


Neredzu, kur rakstā kas tāds pieminēts, tur skaidri rakstīts, ka supervaroņu valdes samainot vietām, nekas uzņēmumos reāli nemainīsies.
Reāli, elektrība, kurināmais un degviela ir papildus slēptie nodokļi no iedzīvotājiem, apejot VID, naudas plūsmas uzreiz aizvadot vajadzīgajās kabatās.
Piekrītu autoram, ka tiešām pastāv risks mākslīgi izraisītai Latvenergo un/vai AT privatizācijai, kā tas jau tika aprobēts un realizēts ar slimnīcām. Pēkšņi rodas grāmatvedībā mākslīgi izraisītas naudas plūsmas problēmas, vajag investoru, kurš nopērk uzņēmumu, par kuru tālāk samaksā ar pašas slimnīcas naudu, jo līgums noslēgts garš un ik gadu maksājamās summas niecīgas, pat kredītu nav jāņem...

Atbildēt

RECK

20.12.2022. 08:52

Uz elektroenerģijas patērētāju rēķina ir samaksāta dāsna atlaišanas kompensācija pagājušā gada rudenī faktiski atlaistajam AS Latvenergo valdes priekšsēdētājam Ārim Žīguram, kurš amatu zaudēja pēc tam, kad publiski kļuva zināms, ka viņš iesaistīts tā sauktajās „Taureņu sarunās”.

Kā rāda Ā. Žīgura amatpersonas deklarācija par 2020. gadu, viņš AS Latvenergo algā kopā saņēmis 224 758 eiro. Turklāt runa ir nevis par visu gadu, bet par būtiski īsāku laika periodu, – lai gan deklarācijā minēts, ka Ā. Žīgurs darbu beidzis 21. decembrī, oficiāli Latvenergo pagājušajā gadā informēja, ka no amata viņš šķīries jau 30. oktobrī.

Tas nozīmē, ka visa 2019. gada laikā Ā. Žīgurs algā Latvenergo saņēmis 179 161 eiro, savukārt par desmit 2020. gada mēnešiem jau daudz iespaidīgāku summu – 224 758 eiro. Aptuveni aprēķini rāda, ka, visticamākais, atlaišanas kompensācijā Ā. Žīgurs saņēmis 75 tūkstošus eiro.

Atbildēt

He

20.12.2022. 08:40

Nedaudz šķībi aizgāja autoram. Latv un AB monopols vainojams pie nespējas pelnīt? Nu gan..

Atbildēt

HT

20.12.2022. 08:25

Autors nepareizi spriež tā, it kā Latvenergo būtu Latvenergo padomes privātīpašums.

Latvenergo ir valsts uzņēmums.

Tie, kuri atrodas padomē ar lielajām algām, tiek iecelti ar valdošo partiju gādību un saņem ziefojumus partiju melnajās kasēs. Bet kuru tas interesē?

Mūsu acu priekšā ir redzama valsts finanšu korporācija, kuras partijas finansē no valsts budžeta un valsts kapitāldaļu uzņēmumu padomju amatu ieņēmēju algām partiju melnajāz kasēs.

Ja KNAB pārrauga Ministru prezidents, tad citādi nemaz nevar būt. Tikām valsts slīgst bezgalīgos parādos un parādu procentu maksājumos.

Tieši šo parādu un procenta maksājumi tiek uzlikti uz visas ekonomikas un tautas pleciem, ar monopola cenām diktējot elektrības cenu, sagraujot tautsaimniecību.

V. Dombrovska un K. Kariņa iekļaušanā kapitālisma neietilps ekonomikas atgriešana pirmspandēmijas stāvoklī, bet jaunā, iekļaujošā kapitālisma apstākļos, nabadzības mazināšanu atstājot pašu nabago brīvā ziņā.


Šāda politika pa tiešo vērsta uz elektronisko koncentrācijas uzraugošo nabago pūli nometni ar sociālā QR koda reitingu punktiem un “helikopteru ESB digitālo naudu” katram bezdarbniekam gudrajās “15 minūšu pilsētām”, par kādām tiek veidotas Parīze, Melnburna un citas lielās pasaules. Šveicē jau ir 1 minūte pilsēta.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: