Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Zee

03.10.2023. 22:51

Saule aust no Austrumiem.

Atbildēt

++

28.09.2023. 17:48

»

+

jaaizliedz ir krievu pirtis.pindosi un pastalu podpindosniki tas nelieto


Jaja, dasistfantastiš! Un nevajag arī aizmirst vienu no galvenajām Krievijas (PSRS) nelietībām - sliktajos padomjlaikos uzbūvētās apmēram 40.000 daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas (neskaitot vēl daudz vairāk citu ēku, tostarp skolas un bērnudārzus, rūpnīcas u.c. ražošanas ēkas, kultūras un sporta būves, veikalus un sabiedriskās ēkas), kā arī autoceļu un dzelzceļu sistēmu, kuģniecības un aviācijas būvniecības / tehnisko nodrošinājumu, elektro, gāzes un NP, hidrosistēmas, notekūdeņu sistēmas u.c. infrastruktūru, u.t.t., u.t.j.pr., un taml. – to VISU vajag jaukt nost NAXYI, lai iespītētu kaimiņu ienaidnieku valstij, kas to visu sabūvēja okupācijas nolūkos!!!!

Bet visiem bez pajumtes u.c. taml. okupekļiem palikušajiem latvijāņiem vajag sakāpt atpakaļ kokos, kur atkal turpināt grauzt zaru uz kura paši tupēs.

Slava vispārējai iekļaujošai debilizācijai! Deģenerācijai slava!

Atbildēt

neparspile

28.09.2023. 11:05

»

ome

Lūdzu nerakstiet šeit komentārus krievu valodā, jūs tikpat šeit neviens nesaprot


Krievu valoda ir starpnacionalas sazinasanas valoda !

Atbildēt

pēdējais laiks

25.09.2023. 20:50

»

Ir laiks...

Par kravāšanos nezinu, bet ka iegādājušies ir, tas gan ir taisnība. Kaut lēni, taču liela daļa orku sāk apjēgt, ka mūsu zemē nav tiem mājas! Maskavas nams, ir jānodod Ukrainas bēgļu centram, kā kompensācija, par krievu pastrādātajiem noziegumiem Ukrainā


pamest globālās konfrontācijas buferzonu, poligonā var izdzīvot tikai mēra žurkas un līķutārpi. Gudrākie pamet degošu māju, kamēr muļķi pagaidām vēl priecājas par to. Drīz koferi vairs nebūs nopērkami un pat lauks.prod. 50 kg maisi būs deficīts.

Atbildēt

Ir laiks...

25.09.2023. 19:11

»

ha ha ha

Brīnišķīgs klusums, 5.kolona kravā koferus


Par kravāšanos nezinu, bet ka iegādājušies ir, tas gan ir taisnība. Kaut lēni, taču liela daļa orku sāk apjēgt, ka mūsu zemē nav tiem mājas! Maskavas nams, ir jānodod Ukrainas bēgļu centram, kā kompensācija, par krievu pastrādātajiem noziegumiem Ukrainā!!!

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

25.09.2023. 16:16

»

Raivis

Vienlaikus nekavējoties jāaizliedz Moskovskaja vodka, Krievijas siers, krievu sinepes un Kievu pelmeņi. Pelmeņi vispār jāaizliedz kā tādi, kas ir krievu nacionālais ēdiens. Un Daugavas Krievu sala jāpārsauc par Mazo Čūsku salu


Domino jāaizliedz spēlēt, pašvaldībām jāuzdod par pienākumu saistošajos noteikumos iekļaut punktu, ka īpašumu žogiem, kuri iziet uz ielu, ir jābūt krāsotiem tikai un vienīgi dzelteni zilās krāsās. Jāaizliedz lamāties krieviski, nolūkā atmaskot slēptos krievu valodas aizstāvjus, uz ietvēm jāizvieto maskēti grābekļi un jānorīko pie katra viens zeltīts vai cits nacionāli domājošais un policijas brigāde ar automašīnu. Ja garāmgājējs, uzkāpjot uz grābekļa un dabūjot pa pieri lamājas skaļi un krieviski, - tūlīt mašīnā iekšā un uz policijas iecirkni prom. Jālabo attiecīgi krimināllikums, lai bargi sodītu par šadiem nodarījumiem.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

25.09.2023. 16:02

»

IM

Nezinu ko tur sociālisti. Zinu tikai vienu, skaidra nākotnes redzējuma uz šodienu nav nevienam politikas virzienam. Visi tik to vien zin kā apmuļļāt vakardienas līķus un tad tie kam tas vislabāk izdodas izsaka tās drūmākās prognozes par nākotni. Par nākotni runā izejot no līķu apmuļļāšanas rezultāta...


Kādu skaidrību sagaidāt apstākļos, kad kolonija LV nodarbojas tikai ar komandu no metropoles uzcītīgu izpildīšanu? Vai tad kāds var būt tik gaišredzīgs, lai precīzi prognozētu, ko pavēlēs darīt no vēstniecības pēc gada, diviem vai vēl tālākā nākotnē?

Atbildēt

Хм

25.09.2023. 12:48

»

Raivis

Vienlaikus nekavējoties jāaizliedz Moskovskaja vodka, Krievijas siers, krievu sinepes un Kievu pelmeņi. Pelmeņi vispār jāaizliedz kā tādi, kas ir krievu nacionālais ēdiens. Un Daugavas Krievu sala jāpārsauc par Mazo Čūsku salu


Тяжело будет с "Маскачкой". Ведь любому настоящему патриоту на все 1000% понятно, что если русский говорит о районе Риги и называет его "Маскачко", то это только исключительно из имперских амбиций

Atbildēt

Raivis

25.09.2023. 12:04

Vienlaikus nekavējoties jāaizliedz Moskovskaja vodka, Krievijas siers, krievu sinepes un Kievu pelmeņi. Pelmeņi vispār jāaizliedz kā tādi, kas ir krievu nacionālais ēdiens. Un Daugavas Krievu sala jāpārsauc par Mazo Čūsku salu.

Atbildēt

Хм

25.09.2023. 09:27

Lai šeit nebūtu "Maskavas namu", kuru telpās visi šie Latvijas ienaidnieki satiekas un prāto, kā Mārupi pārvērst par Buču un Rīgu par Mariupoli.

Если автор уверен, что там собираются и так думают, то это уже психическое. Так можно и плохо кончить, как тот американский генерал с криком "Русские идут".
Следующий шаг, по мнению автора-запретить говорить на русском?

Atbildēt

he, he

25.09.2023. 07:22

»

Fui tev vatnik

Labāk Tūkstoš launas amerikas nekā viena smirdoša rus


Ja tev patīk pidari, nēģēri un narkomāni, tad ASV priekš tevis ir īstā zeme.

Atbildēt

fui vatnikam

24.09.2023. 22:59

»

Fui tev vatnik

Labāk Tūkstoš launas amerikas nekā viena smirdoša rus


esi uzmanīgs ar savām vēlmēm- tās var piepildīties..

Atbildēt

Fui tev vatnik

24.09.2023. 21:08

»

anti soross

latviesu tautai latvija visbistamakais ir asv okupacijas rezims ,kas samazina latviesu skaitu latvija kops 1990 gada


Labāk Tūkstoš launas amerikas nekā viena smirdoša rus.

Atbildēt

von Schönhausen

24.09.2023. 15:59

»

Fon Bismarks

Valsts neatkariba? Latvijas varas augstākie ešeloni pilni ar nodevējiem un sarkanajiem slepkavām


Bet vieni no lielākajiem kaitniekiem ir nacionālie atkritumi un citi fašisti kā zeltiņš. Tie nodos dzimto māti, lai tikai amerikosiem ielīstu vienā vietā.

Atbildēt

Fon Bismarks

24.09.2023. 14:18

Valsts neatkariba? Latvijas varas augstākie ešeloni pilni ar nodevējiem un sarkanajiem slepkavām!

Atbildēt

he, he

24.09.2023. 13:10

»

ha ha ha

Esat pārāk augstās domās par sevi, ja uzskatat, ka kādam interesē diskutēt ar nodevējiem un sarkanajiem slepkavām


Zeltiņa fašistu biedrība nevienu Latvijā neinteresē tāpēc viņš no biedrības aktivitātēm kēries pie propagandas rakstu rakstīšanas. Un iebaidīt arī jums nevienu ar koncentrācijas nometnēm un dzeloņdrātēm neizdosies. Fašisms ir pagājis etaps, neveiksmīgs eksperments, kas nekur nav izdevies tāpat kā komunisms.

Atbildēt

Peķka Čupujājefss

24.09.2023. 12:02

Гиркин выступил с предвыборной программой: нужно репрессировать Путина, Шойгу и Скабееву...:)))))

Atbildēt

va vellos

24.09.2023. 11:43

Malacis puisīt, grantu rīšanas reflexs labs!
Tikai, sorry, Jenkistāna samazina palīdzību Ukrainai, Polija to pārtrauc pavisam. Tā ģeopolitiskā nākotne, kas iezīmējas, ir trakoti vienkārša. Var gadīties, ka tev nāksies iemācīties runāt krieviski, var negadīties. Bet, tādā gadījumā būs jāmācās runāt poliski un pani polaki ir sliktāki saimnieki pat par vāciešiem. Bet vēl jau ir viena iespēja - doties uz Bahmutas fronti par sapieri un ieiet vēsturē vai debesīs.
Tā vai citādi - saulainīt, paldies, ka smīdināji.

Atbildēt

Kā āmen baznicā

24.09.2023. 11:30

»

IM

Kaut kas par jauno ģeopolitisko pasaules kārtību, pēc manas saprašanas protams...


Nebūs jums ne jauna ne veca derība, bet tiesiskas Latvijas Republikas atjaunošana ar visām no tā izrietošajām sekām. Ļoti ļoti daudziem tas nepatiks un kur tad vēl 30 gados sazagtā konfiskācija.

Atbildēt

Rudens

24.09.2023. 11:09

Parakstos zem katra vārda! Briesmīgākās krievu okupācijas sekas ir tas, ka izaudzināta nodevēju- ar Stokholmas sindromu sirgstoša-paaudze, kura jau no Latvijas neatkarības atgūšanas brīža savu priekšstāvju vadīta cīnījusies PRET mūsu valsts neatkaribu.

Atbildēt

pirmais asv uzdevums

24.09.2023. 10:44

»

IM

Nu bet, ja Krievija sāk brukt amerikāņu pirmā sāpe būs Krievijas kodolieroču kontrole. Tā teikt, ir gribas, ir negribas


labak ,lai asv saraksta saviem partneriem vacijai un anglijai konstituciju,ka vini gribot izlaupit Krieviju to izdarija 1993 gada !

Atbildēt

Miķelis

24.09.2023. 10:35

»

Kikareka

jo cilvēce nav pašnāvniece.;cilvēce nē,bet atseviški bunkuros sēdošie par cilvēci nedomā.Jauna vai veca derība te neiespaido neko


Tas gan tiesa, un vēsture to pierāda: ka visbiežāk politikā lielvaras vada duraki un personisko slavu un ambīcijām pārņemti sīki cilvēciņi, bet par viņu grēkiem maksā visi...Un Krievijā tā ir gadsimtiem sena tradīcija.

Atbildēt

IM

24.09.2023. 10:32

»

Kikareka

jo cilvēce nav pašnāvniece.;cilvēce nē,bet atseviški bunkuros sēdošie par cilvēci nedomā.Jauna vai veca derība te neiespaido neko


Nu bet, ja Krievija sāk brukt amerikāņu pirmā sāpe būs Krievijas kodolieroču kontrole. Tā teikt, ir gribas, ir negribas.

Atbildēt

Kikareka

24.09.2023. 10:20

»

IM

Kaut kas par jauno ģeopolitisko pasaules kārtību, pēc manas saprašanas protams...


jo cilvēce nav pašnāvniece.;cilvēce nē,bet atseviški bunkuros sēdošie par cilvēci nedomā.Jauna vai veca derība te neiespaido neko.

Atbildēt

IM

24.09.2023. 10:15

Kaut kas par jauno ģeopolitisko pasaules kārtību, pēc manas saprašanas protams.
Jaunā pasaules ģeopolitiskā kārtība balstās uz to ka vispārējs pasaules kodolkarš, pretēji līdz šim uzskatītajam, nav iespējams, jo cilvēce nav pašnāvniece. Līdz ar to paveras jaunas iespējas. Būtiskākā iespēja ko piedāvā jaunā kārtība ir tā ka nozīmīgāku vietu ieņem dzīvošana pēc Jaunās Derības, tas ir atteikšanās no savstarpējiem kariem par labu sarunu vešanai. Tai pat laikā (ja sarunas nevedas) jaunā kārtība kodolvalstīm dod iespējas nesodīti sakārtot savas attiecības ar kaimiņvalstīm militāru operāciju ceļā, nu izņemot pašu operāciju izmaksas.
Manuprāt jau tagad ir skaidrs ka jaunā kārtība būs jo vecajai kārtībai ilgstoši tai pretoties nav nekādu iespēju.

Atbildēt

sertifikāts

24.09.2023. 09:40

»

uzgrauz saindetos ukrainas graudus

vai pastaldaunu fasisti pirks hoholu saindetos graudus? polu kurva duda atteicas no tiem


Britnijiešu munīcijas lādiņi ar vājināta urāna piešprici?

Atbildēt

izcilības plaģiāts

24.09.2023. 09:36

»

IM

Skaidrs ir viens, Latvijas ģeopolitiskais kurss joprojām ir galīgi garām jo ir virzienā uz "mirušo vakardienu". Krievija kā reiz Ukrainā jau realizē dzīvē jauno ģeopolitikas kursu. Un ko Baidens? Baidens: Pasaule to nedrīkst pieļaut! Pagaidām nepieļauj ar ukraiņu cīnītāju palīdzību bet kas notiks kad...


Vidējais latvietis, rēķinot pēc iedzīvotāju skaita un ekonomikas lieluma, kijivijas atbalstīšanai tērē daudzreiz vairāk nekā vidējais amerikānijietis vai vidējais vācijietis.

Atbildēt

Idiots Indullis Dirka patc sevi atkal

24.09.2023. 09:31

»

Teicamas dzejas rindas !

Malacis dzejnieks visiem notikumiem atrod vistrapigakas dzejas rindas mulku zeme


slavē. Savus idiotismus. Šādas dirkas vajag deportēt.

Atbildēt

Teicamas dzejas rindas !

24.09.2023. 09:14

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Malacis dzejnieks visiem notikumiem atrod vistrapigakas dzejas rindas mulku zeme !

Atbildēt

uzgrauz saindetos ukrainas graudus

24.09.2023. 08:44

»

Huhuruzņiks arī ir ļidmašīns

Vai sarkanie mankurti un krievu orki taisās noturēt okupētās teritorijas ar tanku fosīlijām un kim čeņiņa antīkajām patronām


vai pastaldaunu fasisti pirks hoholu saindetos graudus? polu kurva duda atteicas no tiem.

Atbildēt

IM

24.09.2023. 08:44

»

vice

Nav šaubu, ka sociālisti nekur un nekad nav tik labi dzīvojuši kā kapitālismā


Nezinu ko tur sociālisti. Zinu tikai vienu, skaidra nākotnes redzējuma uz šodienu nav nevienam politikas virzienam. Visi tik to vien zin kā apmuļļāt vakardienas līķus un tad tie kam tas vislabāk izdodas izsaka tās drūmākās prognozes par nākotni. Par nākotni runā izejot no līķu apmuļļāšanas rezultāta. Absurds!

Atbildēt

vice

24.09.2023. 08:25

»

IM

Skaidrs ir viens, Latvijas ģeopolitiskais kurss joprojām ir galīgi garām jo ir virzienā uz "mirušo vakardienu". Krievija kā reiz Ukrainā jau realizē dzīvē jauno ģeopolitikas kursu. Un ko Baidens? Baidens: Pasaule to nedrīkst pieļaut! Pagaidām nepieļauj ar ukraiņu cīnītāju palīdzību bet kas notiks kad...


Nav šaubu, ka sociālisti nekur un nekad nav tik labi dzīvojuši kā kapitālismā!!!

katrs "kārtīgs" marksists fano par "jauno realitāti", precīzi līdz nākamai neveiksmei, tad seko "grēku nožēlošana" un jaunais "kurss"!!!

Un tā pa apli!!! Gadsimtiem!!! Visās pasaules daļās!!!

Atbildēt

ha-ha

24.09.2023. 08:23

Kauliņa vidusskola Kauliņa piemineklis un slavas aleja-lūk NA un Co atbilde,kā saprast varas latviešu izpratni par patriotismu,kolaborāciju.

Atbildēt

IM

24.09.2023. 08:18

Skaidrs ir viens, Latvijas ģeopolitiskais kurss joprojām ir galīgi garām jo ir virzienā uz "mirušo vakardienu". Krievija kā reiz Ukrainā jau realizē dzīvē jauno ģeopolitikas kursu. Un ko Baidens? Baidens: Pasaule to nedrīkst pieļaut! Pagaidām nepieļauj ar ukraiņu cīnītāju palīdzību bet kas notiks kad ukraiņi beigsies? Kas vēl būs gatavs aizstāvēt vakardienas mirušo ģeopolitiskā kursa līķi? Latvieši? Ja nē tad kāpēc tāds ģeopolitiskais kurss vakardienas mirušo virzienā.
Un vēl, kāpēc mēdiji Latvijā tik vien kā vakardienas mirušās lietas riņķī un apkārt muļļā? Par nākotni tikai fantastikas stilā - Krievijas sabrukšana, marsieši pārņem Krievijas kodolieročus u.t.t.. Par reālo nākotni un jauno ģeopolitisko kursu pasaulē ne vārda?

Atbildēt

rutina

24.09.2023. 08:10

»

Specifiski smirdošais elektorāts

Jevgēņija Aļbac nu gan ir īstā kremļa dzeguze kuru klausīties


ebreji vienmer ir pret Krievijas valstiskumu.Tapec Stalins pec 2 pasaules kara ka vienigo izeju sim jautajumam redzeja izraelas dibinasanu un bija sis idejas autors.

Atbildēt

kurvas sak mocit fasista zeltisa draugus

24.09.2023. 08:04

duda nenems ebreja zelenska graudus,nedos vairs polu brunojumu un pieprasis pilnu samaksu par lidz sim iedoto ,,palidzibu,,. hoholu ,,beglus,, polija vairs neuznems un naudu ari vairs nedos.

Atbildēt

Antūns Mazpisāns

24.09.2023. 07:37

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Kas arī bija jāpierāda:

tu neesi nekas un saukt tevi nekā, caurums nullē, derdzīga smirdoņa bez sugas un dzimuma.
tavs vienīgais "talants" ir padarīt 100% visus normālus cilvēkus par saviem ienaidniekiem, neatkarīgi no dzimuma, tautības, ticības, izglītības, nodarbošanās utt.

Atbildēt

Haralds Kalns

24.09.2023. 07:02

Portālā "Skaži Gordejevoi" noklausījos interviju ar Jevgēņiju Aļbac, kurā uzzināju precīzu Krievijas specdienestu (turklāt piemītošu arī Latvijai) definīciju. Tiesiskā, demokrātiskā valstī specdienesti kalpo sabiedrības labumam, bet totalitārās, diktatoriskās iekārtās tie pilda politiskās policijas lomu, režīma apkalpošanai un neaizskaramībai!!! P.S. Pati par sevi intervija ir īstena žurnālistikas meistarklase žurnālistiem un var noderēt arī politiķiem, kā esošiem tā topošiem

Atbildēt

...

24.09.2023. 06:45

»

IM

Sarkanie slepkavas - mirusī vakardiena. Vietējie plebeji ar tieksmi uz fašismu - šodienas realitāte


Rotšildu klana karogs arī ir sarkans ar sirpi un āmuru un Marks radīja pirmo politisko partiju ka arī ir daudzpartiju sistēmas autors.

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

24.09.2023. 00:00

»

Dekolonizāciju derusifikāciju un kolaboracionistu lustrāciju

Maskavas nams ir tikai sekas neveiktajai dekolonizācijai. Tāpat kā novāktais uzvareklis vai aizliegtie PSRS simboli, katrs no tiem ir tikai viena skaidiņa, lielajā okupantu jūrā. Tie iznīktu paši no sevis, ja nebūtu dzīvās okupantu un kolaboracionistu masas, kas to uztur un transformējas jaunos veidolos...


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-----------
Ir sacīts: “Tautai, kura nezina vai pat ignorē savu pagātni, NAV nākotnes.”

Un, arī: "Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo "kaujas uz dzīvību un nāvi" ar stipr(āk)u pretinieku (vai pat iedomātu "ienaidnieku"), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu šķietamu "pretinieku / ienaidnieku" padarīt par savu sabiedroto."

Savukārt, kā zināms: “Katra tauta (t.sk. arī euro.latvĀNijas lumpenamēbu “titulnācijas” zombiji) ir pelnījusi tādu “valsti” un tādus “vadošos locekļus” (t.i pie valsts / pašval.d(au)ņu SILES tŗekni stŗebjošus “vienlīdzīgĀKos cūk.lopus”), kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi iz(tolerēt) visās atverēs, uz riņķi griežot.”

-----------

Mediju ziņa (2008. gads): Sīkpartijas «visu Latvijai!» ( VL! jeb “latvānijas sūdmalēji” ) kongress, kurš notika 7.12.2008. viesnīcā “Rīga”, esot “noslēdzies ar kautiņu starp partijas biedriem un kādas reliģiskas organizācijas biedriem”, esot apstiprinājis šī politekonomisko interešu sīkgrupējuma “priekšsēdētāja biedrs” R. Dzintars ( VL! jeb “tūdaliņi radikālie” ). Konflikta laikā esot tikuši “salauzti ziedi, norauti karogi, apgāzts galds un sasistas glāzes, kā arī kādam no VL kongresa norises traucētājiem nācies kautiņā zaudēt zobu”…
-------

“Bez ‘klopes’ – Pī-āR ‘štelles’ vājas…”
( O.M.© “Hŗoniskais pjedestāls” – 10.12.2008., Nr.6. )

Stīvs 'feisā' & ('bļin!') ar ‘zilu aci’,
Dveš “bāliņš” ‘mesidžu’ par traci,
Kurš sīkpartijai iegadījies ~
Pats (privāti) tur piedalījies:

“Mums kongress ‘nobeidzās ar klopi’:
Pēc “progmēra” – jau sākām ‘dropi’,
Bet – ‘zapadlo’ tak’ dzirdīt kaušļus,
Kas ‘svešā(!!!) mēlē’ citē Baušļus!

Šie sāk ‘uz dullo tekstus bīdīt’,
Balt-sārtās krizantēmas mīdīt,
Gāzt riņķī galdus, dauzīt glāzes ~
‘Bļin, izpildās pēc pilnas fāzes’!

Kad ‘biedriem’ “laipni” paskaidrojām,
Lai svešie ‘purni lasās’ projām ~
Šie ‘ieziepējās palaist nagus’:
Mums “piedāvāja” ‘aplauzt ragus’.

Uz šito – paudām, lai ņem vērā,
Ka – “rikošets” var sanākt ‘zvērā’:
Kurš ‘leksies’, tam – pa ‘mordu’ sitīs,
Līdz ‘huļigāns’ gar zemi kritīs!

To “proponējām” pieklājīgi,
Un “korekti” – ne ‘burlacīgi’:
Bez ‘mazcenzētiem uzbraucieniem’,
Vai ‘nacistiskiem iespraudieniem’.

Bet – diez ko nelīdzēja teksti:
Šie, ‘petuhi’, vēl ‘slēja seksti’,
Un ‘motivēja (mūs!?) pa māti’ ~
Ar “trīsstāvīgiem”, ‘renegāti’!

To, dabiski, vairs nepacietām,
Un (bailēs) ‘trūkāmies’ no vietām,
Lai demonstrētu “stingru stāju”,
Šiem ‘izrakstot pa’... (pakaļkāju).

Pēc rumpju skaita vairāk bijām,
Dēļ tam - (sev) ‘zobus pārskaitījām’,
Bet - izsviedām tos ‘ur(l)as’ ārā ~
Lai ‘nelien’ kongresā kā bārā!...”
...
Bez ‘muzona’ – nav balle forša,
Bez ‘bairīša’ – sprūst rīklē ‘dorša’,
Bez pastalām – ‘pa pliko’ kājas,
Bez ‘klopes’ – Pī-āR ‘štelles’ vājas...

-------

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: