Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Baiba

19.08.2018. 20:19

Tiešām malači NSL ,laba programma. Ne par velti Sudrabu jau no sākta gala nomelno citas šobrīd pie varas esošas partijas, jo jūt, ka viņa darbojas tautas labā, tādēļ būs liels atbalstītāju skaits vēlēšanās. Viņa arī būdama Valsts kontrolieres amatā daudziem uzkāpa uz varžacīm. Vēlu veiksmi!!!

Atbildēt

Skats no malas

18.08.2018. 15:59

Sudraba ir tā, kura apmeklē zīlnieku-ekstrasensu salonus un reklamē šarlatānu biznesu Memory Water. Vai šādai ezotēriskai būtnei var uzticēt kaut ko vairāk par apkopējas grīdlupatu?

Atbildēt

X

14.08.2018. 07:57

Sudraba ir godīga, darbspējīga dāma, bet nav komandas!

Atbildēt

Tā neesmu es

12.08.2018. 01:33

Sūd`draba graši.

Atbildēt

Jazy

11.08.2018. 14:01

»

Heinis

Nulle izredžu ir tikai Tavos izcilības centra reitingos.Sudraba ir saglabājusi cilvēkus, partija kļuvusi lielāka un sazarotāka..Programma gana radikāla- pa vidu starp austriešu labējiem un ungāriem..Protams, ka aizrullēs , viņas cilvēki ir daudz labāk audzināti par kaimiņiem


Visi normāli cilvēki, kuru nebija daudz, jau aizgāja no viņas pēc iepriekšējām vēlēšanām un palika tik diletanti. Tur shēma kā visām partijām - 10 cilvēki kustās, bet 200 ķeksīšiem.

Atbildēt

Rinkēviča zilam draudziņam

10.08.2018. 18:04

»

to muldi

nerātnais aktīvais vai pasīvais


Kas jums, Vienotības fekāliju stumdītājiem par modi, izkārnīties ne par tēmu?

Atbildēt

leopards

10.08.2018. 15:29

Krievijas specdienesta brūte!

Atbildēt

west

10.08.2018. 11:26

»

west

Tā arī man liekas, vērojot šo dīvaino? veceni


Un vispār, vecenes, piedošan, sievietes??? politikā un valsts pāvaldē u.c. vadošos amatos ir briesmīga muļķība un nejēdzība! Merkele, klintone, tečere, vīķene, viņķele, rubese, potapova, demagogova, broka, koļegova, čigāne, āboltiņa...ak dies!

Atbildēt

Žulis

10.08.2018. 06:36

»

Profesors Haoss

Tauta balso pēc reitingiem, kuri ir fikcija. Reitingi tiek popularizēti un vēlētājs baidīts ka balsojot par nepopulārām partijām tu "pazaudēsi balsi"(sirdsapziņu - jā) - nevis pazaudēsi, bet tev to nozags, izkrāps. Vēlēšanu likums paredz vairākas viltības, kā tevi apkrāpt - tu gribi nobalsot "PRET". ...


Tātad, ja tu sēdīsies pie galda spēlēt kārtis ar blēžiem, tu būsi piekrāpts, bet ja nesēdīsies ar viņiem spēlēt, būsi piekrāpts vēl vairāk????
Dīvaina loģika!
Iet uz šo partiju rīkoto vēlēšanu farsu ir tas pats, kas sēsties spēlēt kārtis ar blēžiem.
Vēl vairāk ar savu dalību vēlēšanās, tu apliecini ka šīs vēlēšanas ir brīvas, demokrātiskas, tādas, kas atspoguļo patieso tautas gribu.

Atbildēt

GG

09.08.2018. 22:24

Es par Sudrabu!!! Jo ir mar militāro izdevumu samazināšanu!!

Atbildēt

janis

09.08.2018. 18:50

Kā tad ar latviešiem?-jautājums visiem pūderētājiem.

Atbildēt

vari

09.08.2018. 17:13

»

varis

Izredzes - 0


TU VARI un O nažukiem!

Atbildēt

Heinis

09.08.2018. 16:43

»

varis

Izredzes - 0


Nulle izredžu ir tikai Tavos izcilības centra reitingos.Sudraba ir saglabājusi cilvēkus, partija kļuvusi lielāka un sazarotāka..Programma gana radikāla- pa vidu starp austriešu labējiem un ungāriem..Protams, ka aizrullēs , viņas cilvēki ir daudz labāk audzināti par kaimiņiem

Atbildēt

Profesors Haoss

09.08.2018. 16:07

»

varis

Izredzes - 0


Tauta balso pēc reitingiem, kuri ir fikcija. Reitingi tiek popularizēti un vēlētājs baidīts ka balsojot par nepopulārām partijām tu "pazaudēsi balsi"(sirdsapziņu - jā) - nevis pazaudēsi, bet tev to nozags, izkrāps. Vēlēšanu likums paredz vairākas viltības, kā tevi apkrāpt - tu gribi nobalsot "PRET". kādu izsvītrojot, lai "netiek Saeimā" un tu esi iekritis - nobalsoji par "blēžu"partiju.

Vienalga - UZ VĒLĒŠANĀM JĀIET, ja neiesi, tu būsi piekrāpts vēl vairāk.

Atbildēt

varis

09.08.2018. 12:43

Izredzes - 0

Atbildēt

Atbilde

09.08.2018. 09:27

»

Jautājums

Programma jau atbalstāma, tikai kā jūs to īstenosiet nebūdami 51% no deputātu skaita. Un tad jau saprotams, ka tie ir tikai solījumi. Bet reāli būs tas, kas sanāks! Ja vispār sanāks


Redzi, es nesaskatu loģiku tagad pārmest, ka tie ir tikai tukši solījumi, jo bez 51% nevar īstenot neko. Tas izklausās vājprātīgi, jo tauta jau ir atbildīga par to, lai būtu tas 51%, ne jau partija to nosaka. Piemēram, ja cilvēki vēlas, lai šī programma realizējas, tad ir nepieciešams balsot par NSL. Šeit jau ir tās uzpirktās SKDS statistikas ietekme: "Redziet, šiem tur 3%, tie neko nevarēs izdarīt, nav jēgas balsot. Balsosim par vecajiem ZZS, Vienotību, NA utt., lai tik turpina pildīt savus lieliskos solījumus" :)

Atbildēt

Vasja

09.08.2018. 09:11

»

Stulbenis

Tā var teikt tikai tipisks latviešu lielstulbenis- pilnīgi dumjš lops, kas dzīvo pietaisītā aizgaldā un citu neko nezina. Sudraba ir latviešu vislielākā lielzagļu atbalstītāja brīvbedrē, kad Latviju pietaisa brīvie latviešu auni. Lopi latvji nezina, aizmirsuši, ka šī lielzagļu uzturētāja bija tautas...


Kurš te tik skaidri pateicis par Eiropas lieliskāko tautu - pēdējo vietu karali visās ailēs? Nedrīkst aiztikt tautu, kuras devīze ir "zagt no rīta līdz rītam ar stulbu galvu un truliem ģīmjiem, visu vainu par savu neattīstību uzvelt ivaniem".

Atbildēt

Viks

09.08.2018. 08:28

Nu jāsāk ar to, ka vajag izlasīt visu partiju programmas! Lai ķengātu, ka kāds ir darījis vai nē - iestājies kādā partijā vai izveido savu (ej nu sapulcini vismaz 500 biedrus, kurš Tev spēs nākt līdzi). Paskatiet, kas ir sarakstos esošie kandidāti un viņu ieņemamie amati. Pat neesot politikas guru var ar Latvieša vieduma saprātu izlobīt esenci un tomēr nobalsot par sev tuvāko.

Atbildēt

lily

09.08.2018. 07:34

A kas teica, ka nav izpildàma programma? Izpildàma! Kam svarìgs Latvijas uzplaukums, balso par NSL!!!!!!!! Es par!

Atbildēt

:D

09.08.2018. 07:03

Cionisti laikam visus par galīgiem idiotiem uzskata. :D

Atbildēt

A

09.08.2018. 04:18

Tā kā sorosītu un zagļu ietekmē esošā prese nogāna Sudrabu, tad uzskatu, viņa būtu labākā izvēle!

Atbildēt

džošua

09.08.2018. 00:37

»

Un

kur tad palika Rīdzenes sarunu izmeklēšanas ākstības Sudrabas vadībā? Aizmirsi, kungs? Tauta jau aizmirsusi


Ja KNAB desmit gados, rūpīgi noklausoties, spēj savākt milzu sējumus, kuros nav neviena tiesai derīga pieradījuma, tad var būt, ka jautājumus ir jāuzdod Jurašam un Strīķei??
Sudraba izdarīja to , ko varēja - nosūtīja lietas uz papildu izmeklēšanu un pierādījumu vākšanu, jo telefonu sarunas nav pierādījumi, tas skaidrs pat idiotam..Jev viņai vajadzēja tomēr sarīkot oligarhiem linča tiesu - tā teikt , nonāvēsim uz vispārējas nepatikas pamata..Tad būtu čotko , vai ne?

Atbildēt

Parex

09.08.2018. 00:12

»

Stulbenis

Tā var teikt tikai tipisks latviešu lielstulbenis- pilnīgi dumjš lops, kas dzīvo pietaisītā aizgaldā un citu neko nezina. Sudraba ir latviešu vislielākā lielzagļu atbalstītāja brīvbedrē, kad Latviju pietaisa brīvie latviešu auni. Lopi latvji nezina, aizmirsuši, ka šī lielzagļu uzturētāja bija tautas...


lietuvens.com “Kostya, just how prevalent are former KGB members in the Latvian Government?”

“The are as common as gutter rats. Of course, the KGB is gone now. But the old network still exists. What can I say? It never really left Latvia. There are Deputies of the Saeima who are former KGB agents. Some of them have held ministerial positions over the years.”

“Any presidents? Prime Ministers?” asked Delta.

“Yes. There have been.” replied Kostya with a solemn tone.

“Quite a lot of Latvia’s most powerful businessmen were part of it, too. The whole system here has evolved to protect the richest and most powerful scoundrels in the country from ever facing justice for their frauds and thefts, while outwardly creating the appearance of being a democratic Rule of Law member of the European Union, and a NATO ally. Sickening, isn’t it? But that’s the system. It’s the system that Latvians must rectify if they are ever to get true freedom and true prosperity.”

Delta asked, “What do you want from us?”


“I want to see Valērijs K dragged screaming through the Gates of Hell!”

(to be continued Sunday 12th August, 2018)

Atbildēt

Robots

08.08.2018. 23:14

Par kuru tautu tieši iet runa?

Atbildēt

?

08.08.2018. 22:55

»

Una

Pilnībā piekrītu visam,ko saka šīs partijas vadītāja Sudrabas kundze.Esmu viņu vērojusi kopš daudziem gadiem,kad viņa vadīja VK.Ticu šai kundzei,domāju,ka viņas partijā ir tikpat tīri un godprātīgi arī citi cilvēki,balsošu tikai par viņu partiju


Kam piekrīti? Tam, ka Šlesers uz atceltā IIN ietaupīs kādus daždesmit tūkstošus un vēl tikpat nekustamā īpašuma nodoklī, bet daudzbērnu ģimene laukos ietaupīs 5 eiro gadā?

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

08.08.2018. 21:08

»

Žulis

Varēja taču tos melus uzrakstīt īsāk - vienā teikumā: "Mēs izdarīsim pilnīgi visu, ko vien jūs katrs vēlaties." Tas būtu tieši tik pat reāli, kā šie atsevišķie sadzejotie punkti...


90-tajos gados TV sāka rādīt importa reklāmas: veļaspulveri, šampūni, zobu pastas, utt. Katra nākamā "jaunā proukta" reklāma solīja drēbes izmazgāt par 30% tīrāk, jo sastāvā esot "aktīvās zilās daļiņas", "inteliģentās molekulas" un Tibetas mūku pihiskās enerģijas. Saskaitot aizgājušos gadus un solītos % kopā, tagad drēbēm būtu jāpaliek mirdzoši tīrām tikai no atrašanās blakus veļas pulverim vien :D Tādēļ, ko Tu cepies par reklāmu - koks ir zināms, un tā augļi arī. Un būtībā jau ir vienalga, kuri purni tiek pie budžeta sadales pīrāga un Saimnieka rīkojumu noziņošanas. 6.oktobrī mainīsies tikai aktieru spēlējošais sastāvs: luga un režisori jau paliks tie paši...

Atbildēt

Ojārs

08.08.2018. 21:05

»

> Una

Kā Jums patika viņas darbība Parex bankā


Zinu, ka viņa nodarbojās ar vietējo uzņēmumu kreditēšanu. Gan banka, gan klienti ar viņas paveikto bija apmierināti.

Atbildēt

atvainojos ,

08.08.2018. 20:54

jālasa uzvārds.

Atbildēt

Repše

08.08.2018. 19:50

Nu kā var nesolīt!
Briljanta roka:,,Da ņe vinovataja ja,,.

Atbildēt

Klik

08.08.2018. 19:18

Programma varbūt pat ir ļoti sakarīga, tikai kurš to īstenos? Sudraba? Saeimā būs grūti atrast līdzīgi domājošus, kuriem ir svarīga Latvijas suverenitāte.

Atbildēt

hi hi

08.08.2018. 18:36

viedums,biedums,biedrums,briedums----pagrimums.

Atbildēt

Žulis

08.08.2018. 17:34

Varēja taču tos melus uzrakstīt īsāk - vienā teikumā: "Mēs izdarīsim pilnīgi visu, ko vien jūs katrs vēlaties." Tas būtu tieši tik pat reāli, kā šie atsevišķie sadzejotie punkti.
Ja kāda partija, iekļūstot Saeimā, solās izdarīt veselu rindu kardinālu pārkārtojumu, tad ir tikai divi varianti - vai nu šī partija sastāv no neko nezinošiem un nesaprotošiem naivulīšiem, kam nav ne mazākās nojausmas par patreizējās Saeimas darbu. Vai arī šī partija sastāv no bezkaunīgiem neliešiem un krāpniekiem, kas labi zinot, ka Saeimā NEVIENA atsevišķa partija, kas saņēmusi mazāk par 51 vietu NEKO nevar pārkārtot un izmainīt, APZINĀTI muļķo vēlētājus ar tukšiem solījumiem. Par cik tie "Latvijas no sirds mīlētāji" Saeimā ir jau gana labu laiku izsēdējušies un to drēbi tīri labi pārzina, tad atliek secināt, ka šis ir otrais variants. Bet, ja jūs neesat krāpnieki un nelieši, tad lūdzu paskaidrojiet man, kā konkrēti jūs pēc iekļūšanas Saeimā panāksiet šajā programmā minēto punktu izpildi.

Atbildēt

Joske

08.08.2018. 17:10

Vai var vēlēt par vīņu,kad sevi nepazīst,braucot uz Maskavu.

Atbildēt

Una

08.08.2018. 16:38

Pilnībā piekrītu visam,ko saka šīs partijas vadītāja Sudrabas kundze.Esmu viņu vērojusi kopš daudziem gadiem,kad viņa vadīja VK.Ticu šai kundzei,domāju,ka viņas partijā ir tikpat tīri un godprātīgi arī citi cilvēki,balsošu tikai par viņu partiju.

Atbildēt

Arturs Priedītis

08.08.2018. 16:16

Šī "partija" ar reti smieklīgi sentimentālu nosaukumu vispusīgi un masveidā atsedz latviešu garīgo stāvokli - politiskās apziņas un vispār dzīves realitātes izpratnes totālo nevērtību. Šajā "partijā" var iestāties un par tās kandidātiem var balsot vienīgi fundamentāli nederīgs cilvēciskais materiāls. Jau pats "partijas" nosaukums atbaida! Atbaida tās "kabatas partijas" misija! Atbaida Sudrabas nelietība, viņas agrākā noziedzīgā darbība, tēlojot valsts kontrolieri un atbalstot visus tos noziegumus, kuri tika pastrādāti viņas amata izpildes laikā. Tēlot svēto nevainību šajā gadījumā spēj tikai dziļi amorāls cilvēks. Savukārt viņas "argumentiem" var noticēt tikai vēl lielāki nekauņas, vēl aprobežotāki, ciniskāki tipi nekā pati Sudraba. Dotā "partija" labi parāda, cik lielā mērā var apmuļķot latviešu elektorātu un cik lielā mērā tas tiek praktiski apmuļķots. Noteikti jāatceras, ka Sudraba nav vienīgā noziedzniece savā agrākajā amatā. Tādi ir arī izcili nekaunīgie bijušie priekšnieki"knābisti" Strīķe un Jurašs no Bordāna kompānijas. Arī viņi apmuļķo latviešu elektorātu. Rīgā tas jau izdevās. Nav šaubu - izdosies arī visā Latvijā. Rīgā dominē jaunie dauni, provincē - lētticīgi patrioti.

Atbildēt

Stulbenis

08.08.2018. 15:44

»

!

Laikam vienīgā partija bez lielzagļiem par kuru balsot normāliem cilvēkiem


Tā var teikt tikai tipisks latviešu lielstulbenis- pilnīgi dumjš lops, kas dzīvo pietaisītā aizgaldā un citu neko nezina. Sudraba ir latviešu vislielākā lielzagļu atbalstītāja brīvbedrē, kad Latviju pietaisa brīvie latviešu auni. Lopi latvji nezina, aizmirsuši, ka šī lielzagļu uzturētāja bija tautas kontroliere ilgu laiku, kuru nedrīkstēja neviens kontrolēt. Šī cūka bija atbildīga tikai savai sirdij un nevienam citam nebija atbildīga. Vai viņa noķēra kādu lielzagli no latviešu laupītājiem? Nenoķēra! Kas viņai to neļāva? Neļāva vienošanās, draudzība ar lielzagļiem latviešu smirdēkļu kalnā. Stulbiem latviešiem jau visu var iestāstīt, jo šiem jau 2x2 5, ja var kaut ko nozagt un stulbu izdarīt. Laimīga stulbeņu tauta, nav jāstrādā ar galvu, jo tajā ir tikai čuras.

Atbildēt

Jautājums

08.08.2018. 15:34

Programma jau atbalstāma, tikai kā jūs to īstenosiet nebūdami 51% no deputātu skaita. Un tad jau saprotams, ka tie ir tikai solījumi. Bet reāli būs tas, kas sanāks! Ja vispār sanāks...

Atbildēt

!

08.08.2018. 15:29

Laikam vienīgā partija bez lielzagļiem par kuru balsot normāliem cilvēkiem!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: