Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

tantiņa

24.11.2023. 16:02

»

Jukums

Domāju, ka dzelzceļu uzbūvēs. Gan jau nāksies šo to koriģēt, termiņi arī pamainīsies. Savu tiesu kavējumu dos arī Krievijas karš. Nākas steidzami domāt par valsts aizsardzības spēju celšanu, par to pašu militāro rūpniecību. Ļoti uzskatāmi ir tas, ka šis projekts ļoti nepatīk kremļa atbalstītājiem, tie...


tas ka iebilst pret bezjēdzīgu naudas tērēšanu uzreiz ir ar Kremli? Var ja
u mājas lapā apskatīties Salaspils multimodālais centrs tik'sot viedots lai modificētu kravas no Austrumiem.....Projekts tak skaidri redzams ir izdevīgs tikai un vienīgi igauņiem, kuri saņem 2 pilnvērtīgas stacijas bez kādiem līkumiem,drusku leišiem jo būs dzelzceļš uz Kauņu

Atbildēt

atbilde

23.11.2023. 13:59

»

bet

ko gan var gribēt no Imanta Burvja-Slesera, Niluskas, gobzema biedru drauga


tikai to pašu kādi bija līdz šim...

Atbildēt

stalins

22.11.2023. 14:41

Šī projekta ekonomiskais pamats ir iespēja šauram personu grupējumam zagt grandiozos mērogos. Kādas drupačas atmetot citiem.Viss cits pamatojums ir makaroni uz ausīm.

Atbildēt

Pag

22.11.2023. 13:29

Strakšas, beidz blefot: Tev gan miera nav-laukam sagribējies atpakaļ pie siles, kuru tagad pats apsaukā.

Atbildēt

harijs

22.11.2023. 12:35

no 2007 līdz 2023 gadam ķīna izbūvēja 42000 km ātrgaitas dzelzceļa pa kuru var pārvietoties vismaz 350 km/h. latvijā jau projektēja tehniski novecojušu un atpalikušu projektu. bez autoceļiem un infrastruktūras tas ir kā belamorkanal krievijā.

Atbildēt

?

22.11.2023. 11:41

»

!

Tāpēc, ka tu, stulbeni, neko jēdzīgu no savas tupās galvas izspiest nevari, tikai no zarnu trakta. Ja tu spētu regulāri uzrakstīt ko sakarīgu, publicētu arī tevi


Labi jau ka tu mums te esi tāds šausmīgi gudrs. Taču uz dažiem vienkāršiem jautājumiem ar visu savu gudrību tā arī atbildēt nespēj. Vai tomēr ir kas slēpjams? Tad kas. Vienalga jau kaut kad skelets no skapja izlīdīs.

Atbildēt

Хм

22.11.2023. 10:46

»

Хм

Ļoti uzskatāmi ir tas, ka šis projekts ļoti nepatīk kremļa atbalstītājiem, tie vai paši gatavi gulties uz sliedēm, lai tikai kavētu tā būvniecību...


Очевидно, поэтому теперь уже так смело смета из 2 млрд в 8 превращается, потому что есть чем рот критикам заткнуть

Atbildēt

Хм

22.11.2023. 10:45

»

Jukums

Domāju, ka dzelzceļu uzbūvēs. Gan jau nāksies šo to koriģēt, termiņi arī pamainīsies. Savu tiesu kavējumu dos arī Krievijas karš. Nākas steidzami domāt par valsts aizsardzības spēju celšanu, par to pašu militāro rūpniecību. Ļoti uzskatāmi ir tas, ka šis projekts ļoti nepatīk kremļa atbalstītājiem, tie...


Ļoti uzskatāmi ir tas, ka šis projekts ļoti nepatīk kremļa atbalstītājiem, tie vai paši gatavi gulties uz sliedēm, lai tikai kavētu tā būvniecību.

а вот и уже обкатанный аргумент, который широко использовался уже при строительстве замка света. Любое критическое мнение тут же встречалось "ага, только кремлинам не нравится идея библиотеки". И совершенно видно было, что аргумент эффективный, многие уже лишний раз старались рот не открывать. Даже когда всплывали факты об укладке канадского паркета ценой в 100 лат/м2

Atbildēt

Jukums

22.11.2023. 00:36

Domāju, ka dzelzceļu uzbūvēs. Gan jau nāksies šo to koriģēt, termiņi arī pamainīsies. Savu tiesu kavējumu dos arī Krievijas karš. Nākas steidzami domāt par valsts aizsardzības spēju celšanu, par to pašu militāro rūpniecību. Ļoti uzskatāmi ir tas, ka šis projekts ļoti nepatīk kremļa atbalstītājiem, tie vai paši gatavi gulties uz sliedēm, lai tikai kavētu tā būvniecību.

Atbildēt

!

21.11.2023. 21:54

»

?

Kāpēc sākuši regulāri publicēt Strakšasu? Kuram un ar kādu mērķi to vajag? Kurš par to maksā


Tāpēc, ka tu, stulbeni, neko jēdzīgu no savas tupās galvas izspiest nevari, tikai no zarnu trakta. Ja tu spētu regulāri uzrakstīt ko sakarīgu, publicētu arī tevi.

Atbildēt

fiselav62

21.11.2023. 16:36

𝑰 𝒎𝒂𝒌𝒆 𝒐𝒗𝒆𝒓 13𝒌 𝒂 𝒎𝒐𝒏𝒕𝒉 𝒘𝒐𝒓𝒌𝒊𝒏𝒈 𝒑𝒂𝒓𝒕-𝒕𝒊𝒎𝒆. 𝑰 𝒍𝒊𝒔𝒕𝒆𝒏𝒆𝒅 𝒕𝒐 𝒅𝒊𝒇𝒇𝒆𝒓𝒆𝒏𝒕 𝒉𝒖𝒎𝒂𝒏𝒔 𝒕𝒆𝒍𝒍𝒊𝒏𝒈 𝒎𝒆 𝒉𝒐𝒘 𝒂 𝒈𝒐𝒐𝒅 𝒅𝒆𝒂𝒍 𝒐𝒇 𝒄𝒂𝒔𝒉 𝒕𝒉𝒆𝒚 𝒎𝒂𝒚 𝒎𝒂𝒌𝒆 𝒐𝒏𝒍𝒊𝒏𝒆,𝑵255 𝒔𝒐 𝑰 𝒘𝒂𝒔 𝒅𝒆𝒕𝒆𝒓𝒎𝒊𝒏𝒆𝒅 𝒕𝒐 𝒍𝒐𝒄𝒂𝒕𝒆 𝒐𝒖𝒕. 𝑾𝒆𝒍𝒍, 𝒊𝒕 𝒕𝒖𝒓𝒏𝒆𝒅 𝒊𝒏𝒕𝒐 𝒂𝒍𝒍 𝒂𝒄𝒕𝒖𝒂𝒍 𝒂𝒏𝒅 𝒊𝒕 𝒂𝒃𝒔𝒐𝒍𝒖𝒕𝒆𝒍𝒚 𝒎𝒐𝒅𝒊𝒇𝒊𝒆𝒅 𝒎𝒚 𝒍𝒊𝒇𝒆. 𝑬𝒗𝒆𝒓𝒚𝒃𝒐𝒅𝒚 𝒎𝒖𝒔𝒕 𝒕𝒓𝒚 𝒕𝒉𝒊𝒔 𝒋𝒐𝒃 𝒏𝒐𝒘 𝒃𝒚 𝒋𝒖𝒔𝒕 𝒖𝒔𝒊𝒏𝒈 𝒕𝒉𝒊𝒔 𝒔𝒊𝒕𝒆.. 𝐖𝐰𝐰.get.salary49.𝐜𝐨𝐦

Atbildēt

Хм

21.11.2023. 15:27

»

?

Kāpēc sākuši regulāri publicēt Strakšasu? Kuram un ar kādu mērķi to vajag? Kurš par to maksā


Знакомые вопросы.. Восточный сосед любит при неудобных вопросах не отвечать по сути, когда дело написано, а сразу "а кто у нас тут автор, а почему пишет?".
А какая разница, если вопросы по сути правильные?
Или есть желание составить списки правильных авторов, кому можно задавать вопросы, а кому нет? МОжет еще и тексты вопросов заранее согласовывать? Ну чтобы не "раскачивать лодку в такой важный исторический момент, когда партия и народ должны быть едины и непобедимы"?;)

Atbildēt

ko? Ko tu saki?!

21.11.2023. 13:21

»

un

Puķins paņirgs par latvāņu stulbumu


"Puķins paņirgs par latvāņu stulbumu!"? Es viņam ar slapjiem krūšturiem tā sadošu, tā sadošu!

Atbildēt

fhffgh

21.11.2023. 13:03

»

Žulis

Nav ne pirmais, ne pēdējais projekts, kur iesākumā projekta nozīmīgums ir pamatīgi pārpīlēts un izmaksas pamatīgi pazeminātas. Tālāk seko nenovēršams projekta sadārdzinājums un blējieni "mēs neparēdzējām", "netika ņemts vērā", "kas to varēja paredzēt"u.tml. Protams, tas notiek pēc tam, kad krietna projektam...


Pieminēsim kaut vai Gaismaspils projektu. Pēkšņi izrādījās, ka nu noteikti nepieciešama tā otra tehniskā ēka ar visām apkures, ventilācijas un vēl kaut kādām funkcijām, bez kuras bibliotēka fiziski nevar funkcionēt, bet kas sākotnējās projekta izmaksās vispār neparādījās. Un gan jau iespējams atrast, cik šī noklusēšana izmaksāja.

Atbildēt

?

21.11.2023. 12:51

»

!

Tevi tas ahūni interesē? Labāk māju iztīri


Ja jau jautāju, tātad interesē, un ne tikai mani. Bet tu ko tā satraucies? Baidies, ka atbildot uz maniem viekāršajiem jautājumiem atklāsies kas slēpjams? Taču šis portāls kā reizi ir tā vieta, kur apslēptais bieži kļūst zināms.

Atbildēt

pilsonis

21.11.2023. 12:33

Skola maksaa naudu! Praatiigaakais vispaar atteikties no shii projekta, jo vinjsh nav realizeejams. Jaareekjinaas arii , ka saniknoti EE un LT baalelinji brauks uz Riigu linchot atbildiigos par nerealizeeto RB.

Atbildēt

Žulis

21.11.2023. 12:00

Nav ne pirmais, ne pēdējais projekts, kur iesākumā projekta nozīmīgums ir pamatīgi pārpīlēts un izmaksas pamatīgi pazeminātas. Tālāk seko nenovēršams projekta sadārdzinājums un blējieni "mēs neparēdzējām", "netika ņemts vērā", "kas to varēja paredzēt"u.tml. Protams, tas notiek pēc tam, kad krietna projektam paredzētās naudas daļa jau ir "apgūta". Un tad šī apgūtā nauda kalpo par argumentu projektu nepārtraukt, bet gāzt tur iekšā papildus līdzekļus, jo "citādi taču projektā ieguldītā nauda tiks zaudēta".
Lieki piebilst, ka nekādas kļūdīšanās vai neparedzēšanas šeit nav. Parasti jau šādu projektu izvirzīšanas brīdī gan speciālisti, gan pat vienkāršie pilsoņi publiski pauž būtiskas iebildes un argumentus kas norāda uz aplamībām gan sastādītajās projekta izmaksās, gan pārspīlētajā projekta nozīmīgumā. Tikai projekta virzītāji ir kurli un akli pret šādām norādēm un iebildumiem. Un visi ļoti labi zin, kāpēc tā notiek. Arī tie simts ģīmji, kas sēž Saeimā to ļoti labi zin.

Atbildēt

he, he

21.11.2023. 11:34

Izskatās, ka tie ministri un ministrijas ierēdņi, kas virzīja projektu un lika savus parakstus ar 2 miljardu izmaksām, domāja, ka mēs joprojām dzīvojam PSRS vai ka ES ir tas pats kas PSRS, bet ES naudu skaita un izmānīt no ES naudu ar melošanu un blefošanu nav iespējams.

Atbildēt

nav taču smadzeņu

21.11.2023. 09:47

zagt nav darbu darīt

Atbildēt

po špalam, pļa, po špalam ...

21.11.2023. 08:53

Zelta vērti padomi! Žēl, ka Strakša k-ga viedums neļāva glābt no kraha jau esošo dzelzceļu, taču DižRailim šis vēl noderēs. Nu vismaz par padomnieku, ja pilnīgi nepelnīti netiks ievēlēts kādos deputātos ...

Atbildēt

?

21.11.2023. 08:23

Kāpēc sākuši regulāri publicēt Strakšasu? Kuram un ar kādu mērķi to vajag? Kurš par to maksā?

Atbildēt

jurisx

20.11.2023. 23:42

Galvenais , ka tagadējais satiksmes ministrs sācis domāt!!!!Ne viņš domā , neko sakarīgu nevar pateikt , jo ir valdošās kliķes ieliktenis .Tādus ,,ministrus ,, drīzāk par govju ganiem deleģēt..

Atbildēt

Students

20.11.2023. 23:38

Viens piemineklis mums jau ir- viadukta fragments Daugavgrīvas ielā virzienā uz Ķīpsalu. Tagad būs otrs- veloceliņa estakāde gaisā uz neuzbūvēto tiltu.

Atbildēt

Celtnieks

20.11.2023. 23:36

Kad projektu sāka prezentēt ar visādām multenēm, jau tad bija skaidrs, ka ar Latvijas celtniecības kapacitāti to būvēs 50 gadu. Tagad mums piedāvā ņirgāšanos par Latvijas tautu- vilcienu, kas brauks garām Rīgai par 8 miljardiem mūsu naudas un radīs lielas neērtības un zaudējumus lauksaimniekiem, lauku iedzīvotājiem, atsavināmo māju īpašniekiem, izpostīs Latvijas ainavu un traucēs meža zvēru migrācijai.

Atbildēt

Egīls 1007

20.11.2023. 23:22

Par 4 Dienvidu tiltu cenu gribēja uzcelt būvi, kas ir 20-30x apjomīgāka? Un nosauciet , kaut vienu lietu, kas ir palikusi 4x dargāka izņemot NI, kas ir jauzpērk.

Atbildēt

āda

20.11.2023. 21:00

»

vv

Nu bet protams, Putins vainīgs, baigi ērti


Kā nevar- pat ļoti vajag! Valdība taču šā'da

Atbildēt

Anrii

20.11.2023. 20:33

murgprojekts kas apturams momentali

Atbildēt

++

20.11.2023. 20:18

»

Samarietis

Vari pietekties šaurā domubiedru grupā un pirmais dabūt izteikties. Ne viss tiek pārpublicēts pietiek. Vari kaut ko svarīgu palaist garām. https://www.facebook.com/AStraksas


tur arī ostiet strakšus šaurā savējo lokā, nevis tie jāizplata citur. domubiedri varētu palīdzēt saturēt strakšošanu.

Atbildēt

rb

20.11.2023. 19:53

»

beidzo sāk pielekt pat īpaši tupiem

RB no paša sākuma bija dažu valsts noziedznieku biznesa projekts valsts apmuļķošanā un apzagšanā


bija citskovskis cits

debiiem demokrātijai ticīgie dot iūziju

akmeņmūrnieka nouk sapnis

uk vide

tur apspiestie un paverdzinātie latvieši un cerību tilts (tilc)

Atbildēt

beidzo sāk pielekt pat īpaši tupiem

20.11.2023. 19:30

RB no paša sākuma bija dažu valsts noziedznieku biznesa projekts valsts apmuļķošanā un apzagšanā!!!
Ir versijas, ka tas ir Kremļa inspirēts!

Atbildēt

Samarietis

20.11.2023. 19:09

»

++

atkal pasprucis strakšs. nav varējis pēc svētkiem saturēt. varbūt strakšu palaišanu vajag veikt šaurā domubiedru lokā, lai visiem tie nav jāosta


Vari pietekties šaurā domubiedru grupā un pirmais dabūt izteikties. Ne viss tiek pārpublicēts pietiek. Vari kaut ko svarīgu palaist garām. https://www.facebook.com/AStraksas/

Atbildēt

++

20.11.2023. 18:52

atkal pasprucis strakšs. nav varējis pēc svētkiem saturēt. varbūt strakšu palaišanu vajag veikt šaurā domubiedru lokā, lai visiem tie nav jāosta?

Atbildēt

autors sajucis strakašas

20.11.2023. 18:27

jautājums

tu lochs?

Ministru kabinetā jāvirza jautājums par projekta finansējuma nodrošināšanu, ekonomisko lietderību un iespējamajām izmaiņām, ja netiek garantēts atbilstošs ES līdzfinansējums. Tas netika izdarīts.

Lochs?

kada sūda pēc latvijai tas reil baltic?

tas nav latvijas interesēs piedirst dabu ar migrantiem un viņu līķiem nošpricēto letiņu piemiņu kapos

cēloņsakarībās ja tas nav latvijas projekts tad lai pasaules globalizētāji par to maksā paši

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: