Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Krievija-izdevusies valsts

20.06.2024. 10:09

»

Latvija - neizdevusies valsts

“Tā kā līdz šim – turpināt nevēlos


Tas labi ka nevēlies: Tad tev atliek braukt mājās uz našu rodinu...

Atbildēt

va vellos

19.06.2024. 09:43

»

brīvmūrnieks

Gribētos uzzināt tā mērkaķa vārdu, kas izdomāja, ka Eiropas platuma sliežu uzlikšana uz vecās trases Tallina-Rīga-Viļņa būs dārgāka kā jaunas trases būvniecība sākot ar NĪ atpirkšanu, visas infrastruktūras izbūvi un nejēdzīgi dārgu staciju būvēšanu. Būtu jāpārbauda vai iecerētā stacija no zelta nebūtu...


Atbildību jau 1990 uzņēmās kāds par latviešu tautsaimniecības vadoni ar čekas polkovņika Mavrika Vufzona (kaujas vārds - Volk) rīkojumu ieceltais toreiz par ebreju sevi deklarējušais (uzņemts Tautiņas Frontītes vadībā ar ebreju kvotu) Ivars Godmanis.
Visi pārējie mērkaķi ne ar ko neatšķīrās no mērkaķiem ko pēc 1934 Latvijai uzrīdīja kāds Kārlis Ulmanis (nezinīšiem - tā tos ar Ulmaņa švanča ņemšanu pagodinātos lielkungus, sākot ar viceministru Frīdu Bērzīti - Bērziņu, tautā arī sauca)
Tā gadās.

Atbildēt

asv abram tankus kara pret Krieviju neizmantos.

19.06.2024. 09:26

»

brīvmūrnieks

Gribētos uzzināt tā mērkaķa vārdu, kas izdomāja, ka Eiropas platuma sliežu uzlikšana uz vecās trases Tallina-Rīga-Viļņa būs dārgāka kā jaunas trases būvniecība sākot ar NĪ atpirkšanu, visas infrastruktūras izbūvi un nejēdzīgi dārgu staciju būvēšanu. Būtu jāpārbauda vai iecerētā stacija no zelta nebūtu...


rail baltic buvnieciba zaudejusi savu jegu ,nato tanki ukraina deg ka brinumsvecites,asv abram tankus kara pret Krieviju neizmantos,tapec to parvietosana pa rail baltic dzelzcela sliedem zaudejusi savu jegu.

Atbildēt

brīvmūrnieks

19.06.2024. 00:02

Gribētos uzzināt tā mērkaķa vārdu, kas izdomāja, ka Eiropas platuma sliežu uzlikšana uz vecās trases Tallina-Rīga-Viļņa būs dārgāka kā jaunas trases būvniecība sākot ar NĪ atpirkšanu, visas infrastruktūras izbūvi un nejēdzīgi dārgu staciju būvēšanu. Būtu jāpārbauda vai iecerētā stacija no zelta nebūtu līdzvērtīgā cenā.

Atbildēt

Хм

18.06.2024. 11:47

Интересно, в самом отчете есть же наверно уже детальные расчеты, на сколько вырастет стоимость недвижимости и почему именно? Квартира в Риге станет дороже, потому что массово начнут на поезде приезжать немцы и покупать квартиры? Потому что на самолете им было неудобно? Они будут каждые выходные на поезде приезжать? или переедут жить?
Если на выходные-так сильно дешевле снимать номера в гостиницах. А это рост туризма.

Про военную составляющую. Не будет так, что в случае военного конфликта железная дорога первая попадет под удар? А все перевозки будут морским транспортом и по автодорогам, сеть которых достаточно широкая? Предполагаю, что автотралами перевезти 20 танков будет быстрее, чем через жд. От которой их потом опять на тралах повезут. Особенно учитывая наши небольшие расстояния.

Atbildēt

va vellos

18.06.2024. 08:54

Krautmani, jūs neesat informēts. Vēstures institūta Arheoloģijas nodaļa savulaik tika nolīgta veikt izpēti par trases arheoloģisko stāvokli un smuki uz tā nopelnīja, vismaz tā viņējie vairākus gadus Rīgas krogos un tusiņos plātījās. Oficiāli trase ir arheoloģiski izpētīta.
Varbūt aizejiet pie toreizējā arheologu bosa Gerharda (varen slepens kungs, pat internetā nerādās ārpus oficioza) un pajautājiet, kā tur īsti bija.

Atbildēt

Haralds Kalns

18.06.2024. 07:38

Kādas vēl investīcijas un attīstība - kamēr valstī Stūkāns ar savu šaiku piestrādā par slepkavnieku melioratoru, Rukša policaji pagaldē pa stūriem zortē papīriņus čaukstošos, bet Lībiņas Engurē izpildekļi nopērkami ar visām ķidām!!!

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

18.06.2024. 07:24

“Tā kā līdz šim – turpināt nevēlos”

... un tāpēc visai drīz tiks atkal celti nodokļi. :)

Atbildēt

aa

18.06.2024. 03:40

vai pie mums notiek kas normāls????

Atbildēt

Labais

18.06.2024. 00:25

Oligarhu zagšana pret šo avantūra vienkārši nobāl. N E Z I N Ī Š I!!!

Atbildēt

mūžīgais miers garantēts

17.06.2024. 19:32

Daudz racionālāk un tālredzīgāk būtu, ja par šo naudu Latvijas ministru kabinets iegādātos atombumbu, un tās palaišanas poga droši glabājas pie viltīgā Viļa , tas kurš Krištopāns .

Atbildēt

po latviski saimnieki pasi sava zeme !

17.06.2024. 19:03

LPSR laika Maskava tadu bardaku mulku zeme nebutu pielavusi.

Atbildēt

opā!

17.06.2024. 18:56

vispār jau būvniecības process paredz vispirms galīga un detalzēta būvprojekta izstrādi aiz tā naivā iemesla, ka tur parādās objekta faktiskās izmaksas. Tad seko reāls finansējuma nodrošinājums un tad tikai var durt zemē lāpstu. šodien viss Rīgas centrs ir savandīts, bet nav ne projekta, ne faktisko izmaksu cipars

Atbildēt

jaajaa

17.06.2024. 18:39

...:)..."un pat Marokā ir ātrvilciens"....:)

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: