Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

žo

12.03.2016. 15:55

Un kā tur palika ar tiem "nano tehnoloģiju" ūdeņiem un izsaimniekotajiem 11 miljoniem, ko atklāja valsts kontrole? Kāpēc par šīm lietām šajā portālā netiek rakstīts? Manuprāt, izkatās ka šo portālu pilnībā apmaksā par salašņu centra naudu. Ieteiktu pārsaukt no pietiek.com uz pretrižosolvitu.com Lai kā man besītu rižā, tomēr Ušaka darbības manuprāt ir desmitiem reižu noziedzīgākas!

Atbildēt

w

08.03.2016. 19:28

.šogad plāno aizpildīt tukšās stāvvietas, iznīcinot konkurentus, nākamgad politmafiozais monopols varēs celt cenas!

Atbildēt

NEMAKSĀT REKETAM

08.03.2016. 14:59

Maksu paaugstināja par Rīgas domes organizēto noziedzību - reketu, nelikumīgi pieprasot naudu par AUTO NOVIETOŠANU BRAUKTUVES MALĀ! Saskaņā ar satiksmes noteikumiem to vai nu drīkst, vai nedrīkst, atkarībā no apstākļiem un satiksmes intensitātes attiecīgajās ielās. Par šo KOPLIETOŠANAS CEĻU izmantošanu jau ir samaksāts visādu nodokļu un nodevu veidā un to BRĪVU LIETOŠANU garantē SATVERSME!
Rīgas Satiksmes savilktās strīpas un bezjēgā saliktās ceļa zīmes ir patvaļa un naudas izspiešana - organizatori jātiesā un jāliek aiz restēm par noziedzīgu līdzekļu iegūšanu sevišķi lielā apmērā.
Aicinu nevienu NEMAKSĀT izspiedējiem, jebkuru uzlikto "sodu" apstrīdēt un pārsūdzēt - kaut vai līdz Eiropas cilvēktiesību tiesas līmenim - vinnēsiet garantēti!

P.S. Vēl ļoti ispaidīgs paņēmiens cīņai ar RD laupītājiem būtu Europark piebremzēt savu peļņas kāri un atļaut būvvaldes aizliegtajos laukumos brīvi bez maksas novietot auto no apkārtējās ielās esošajām Rīgas Satiksmes slauktuvēm - un te nu vairs RD nav nekādas teikšanas, ja tas nav maksas pasākums!

Atbildēt

Viesturs

08.03.2016. 13:33

Viss pareizi ! Šogad neplāno !
taču ir jau arī nākamais gads un mēdz gadīties arī lēmumi, kas tiek pieņemti neplānoti !

Atbildēt

Daunis Auers

08.03.2016. 11:46

Tas ir labi! Latviešiem ir jāpārvietojās ar savām mašīnām. Tas dod iespēju latviešiem ātrāk kārtot biznesu un kļūt bagātiem.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: