Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

super

26.10.2014. 21:49

Es par Ryanair uzvaru. Nemaz nav žēl lidosta Riga, pozicionē sevi kā paši augstākie un gudrākie. Paskatās kas Kaunas notiek, Ryanair atvēra bāzi, uzbūvēja 4 angārus, kuros veic lidmašīnu apkopi(tādi ir tikai daži Eiropā), vietējiem cilvēkiem ir darbs, maksā nodokļus utt. Latvijā tikai skandē, ka vajag investicijas, tad radisies darba vietas, pfeee, tas viss ir sviests, tukšu salmu kulšana. Latvijā ir korupcija, Ryanair atteicās maksāt kukuļus, tāpēc drīz aizies no Rigas arī pavisam.

Atbildēt

par šitiem kadriem jau bija rakstīts

22.10.2014. 23:07

"Mēs jau esam pieraduši, ka priekšā būs Ozoliņš, kurš, ja gribēs, nobremzēs," pietiek.com neoficiāli izteicās avots kādas SM kapitālsabiedrības vadībā. Tāpat zināms, ka drīz pēc Ozoliņa ierašanās lidostā viņš panācis jauna - Juridiskā departamenta - izveidi, kuras vadītājas amatam atvedis valmierieti Laumu Jenču. Ozoliņš pietiek.com kategoriski atteicās komentēt, kādas attiecības viņu saista ar Jenču un kur abi iepazinušies.

Atbildēt

manuprāt

22.10.2014. 00:26

»

anonīms

īstenībā jau pie tā visa vainojams būtu šlesers, neviens cits. viņš jau šos visus slepenos līgumus saslēdza. neviens par tādu līgumu esamību ilgi neko nezināja un arī tagad tā visa informācija, lai advokātu kantori varētu pelnīt, tiek no visiem slēpta, pat no KNAb un prokuratūras...


Es joprojām domāju, ka "Sleseram šajā jautājumā varam teikt tikai Paldies, ka atveda uz Rīgas lidostu Ryanairu. Un domāju, ka daudzi piekritīs, ka valdība (? Rīga? lidosta? es nezinu, kuri tieši tur ir visaktīvākie) galīgi "sačakarēja" to, ko "Slesers tik labi bija aizsācis (un plānoja vēl paplašināt lidostu, kā atceramies). Neatkarīgi no citām viņa aktivitātēm, un pat nesākot vērtēt, cik godīgi un cik daudz viņš aizstāvēja pats sava naudasmaciņa intereses - vienkārši Rīgai šie reisi ir ļoti vajadzīgi.

Atbildēt

biedris tālredzis

21.10.2014. 18:40

visi jautājumi pie šlesera.Tas jau sen zināms ka viņš sen bīdija rebes lidostā. smerdelis

Atbildēt

anonīms

21.10.2014. 18:16

īstenībā jau pie tā visa vainojams būtu šlesers, neviens cits. viņš jau šos visus slepenos līgumus saslēdza. neviens par tādu līgumu esamību ilgi neko nezināja un arī tagad tā visa informācija, lai advokātu kantori varētu pelnīt, tiek no visiem slēpta, pat no KNAb un prokuratūras.

Atbildēt

manuprāt

21.10.2014. 15:40

Manuprāt pats pamats ir tas, vai tiesājas par godīgu vai negodīgu lietu. (un- es nedomāju, ka valstij/lidostai te vajadzēja strīdēties ar aviokompāniju. Bet tās ir manas subjektīvās domas, jo ļoti vēlos, lai Ryanair arī turpmāk par arvien lētākām cenām ļauj lidot uz/no Rīgas, lai neiaziet uz kaut kādu nostūri, kur būsim spiesti regulāri doties uz Pampāļmuižas International lidostu vai braukt uz Kauņas vai Tallinas lidostām.) Bet - var lamāt advokātu, ja nav pietiekami daudz izprasījis, kad tev taisnība, vai ka nav pietiekami samazinājis sodu, kad esi vainīgais. Bet nevar lamāt advokātu kantorus, lai cik tie augstu apmaksāti vai zemu atalgoti, ja gribēji, lai tiesvedībā uzvarētu nepatiesība. jautājums ir- vai advokātiem tika uzdots aizstāvēt taisnību, vai arī- iestāties par pēc iespējas mazu sodu, soda samazināšanu ?

Atbildēt

nakfutrumds

21.10.2014. 11:26

pieredzes bagātā advokāte baiba broka pastrādājusi kārtīgi ...

demonstrējusi daudzas reizes un arī šoreiz kārtējo savas prasmes un lojalitāti rīkojoties ...

Atbildēt

nakfutrumds

21.10.2014. 11:26

»

jan

Normālā valstī šāds advokātu kantoris jau būtu bankrotējis.Mums sarodas visādi juristeļi un pa blatam dabū labus pasūtījumus,padalās un... zaudē


pieredzes bagātā advokāte baiba broka pastrādājusi kārtīgi ...

demonstrējusi daudzas reizes un arī šoreiz kārtējo savas prasmes un lojalitāti rīkojoties ...

Atbildēt

lohs

21.10.2014. 10:02

karalistes kompanija uzvar karalistes tiesa.

kaut kas negaidits...

Atbildēt

7V

21.10.2014. 09:12

Un cik uzvarējušai pusei izmaksāja advokāti? Cik parasti Londonā maksā advokāti šāda mēroga lietās? Vai tikai mūsu pusei advokāti nav bijuši par lētu. Nevar starptautisku biznesa tiesvedību mērīt latvānijas aldziņās.

Atbildēt

NNN

21.10.2014. 02:49

Šitas kantoris lidostā parādījās sen, kad iepriekšējo pékšņi pasūtīja.

Atbildēt

donats

20.10.2014. 23:31

mans paziņa nolīga vienu zvērināto advokātu no galvaspilsētas. Honorārs,protams,iespaidīgs, bet vienīgais,ko tas advokātiņš izdarīja lietā - tiesai uzrādīja tiesājamā raksturojumu (nu ļooti pozitīvu) no darba vietas,kurā ...tiesājamais nekad mūžā nebija strādājis :-)))

Atbildēt

jan

20.10.2014. 22:27

Normālā valstī šāds advokātu kantoris jau būtu bankrotējis.Mums sarodas visādi juristeļi un pa blatam dabū labus pasūtījumus,padalās un... zaudē.

Atbildēt

Zinātājs

20.10.2014. 22:05

Šis birojs pārstāv arī Sia Hipotēku bankas nekustamā īpašuma aģentūru Satversmes tiesā apstrīdot normu par šķīrējtiesām:) Interesanti, cik maksā šis "pārstāvības" darbiņš, ņemot vērā, ka Privatizācijas aģentūras valdes locekļi ir paralēli arī sev piederošās Sia Hipotēku bankas nekustamā īpašumu aģentūras valdes locekļi un valsts amatpersonas?

Atbildēt

tie

20.10.2014. 21:42

»

AA

Un kur skatās Satiksmes ministrija - Džineta Innusa un Kaspars Ozoliņš - neko nedara tāpat vien, vai ir kāds cits iemesls


abi tak, iespējams, no vienas bandas. Ozoliņš, Jenča, Lukaševičs tak ir raudzes juristi.Kas tad nu, vai`t visi 3 nevar pārstāvēt lidostu un uzvarēt? :)

Atbildēt

Re

20.10.2014. 21:18

»

AA

Un kur skatās Satiksmes ministrija - Džineta Innusa un Kaspars Ozoliņš - neko nedara tāpat vien, vai ir kāds cits iemesls


Katru baltu dienu domā tikai par valsti un valsts attīstību :))))))))))))))

Atbildēt

vai

20.10.2014. 20:22

par šito šļuru Šleseru cietumā neliks, ko prokurors Pundurs, tas tak izmeklē, nē?

Atbildēt

AA

20.10.2014. 20:12

Un kur skatās Satiksmes ministrija - Džineta Innusa un Kaspars Ozoliņš - neko nedara tāpat vien, vai ir kāds cits iemesls?

Atbildēt

jauki..

20.10.2014. 19:44

Tikmēr lidostas darbinieki strādā garas stundas ar atalgojumu ~ 2,-€ lai kaut kā izdzīvotu... Vai Lidosta ar saviem super dārgajiem advokātiem ir vinnējusi kādu nopietnu lietu...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: