Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Es

07.12.2018. 00:11

Muļķības, skribent.

Atbildēt

aizmirstais Ameriks

06.12.2018. 21:25

Raksta autors, rakstot par Saskaņas pretvalstisko darbību, aizmirsis pieminēt pašu galveno latviešu šķēlēju un valsts gremdētāju, izslavēto misteru Twenty jeb Ameriku.
Pie vispieticīgākajām aplēsēm, Ameriks strādājot Rigas domē un brīvostā ,ir kļuvis tikpat, ja ne bagātāks par Lembergu. Šobrīd tieši Ameriks, nevis Lembergs, šķēle vai Šlesers ir visīstākais oligarhs un vēl trakāk! Viņš savu oligarha lomu izspēlē par glupās latviešu daļas nodokļu naudu, jo viņam bez neizmērojamām bagātībām, visticamāk ne mazāk kā pusmiljarda eur vērtībā, faktiski pieder preses izdevumi un ietekme radio un tv. Viņš par nodokļu naudu nemitīgi nodrošina savu it kā pozitīvā tēla atražošanu. Pat Latvijas TV 1 par naudu un pazīšanos producāšanas grupā nemitīgi pāraida sižetus ar Ameriku un viņa rokaspuisi Burovu ikreiz, kas Rīgā ir kāda būvbedre vai par rīdzinieku naudu tiek izķiņķelēta nauda cēlam būvniecības objektam (skolai, muzejam, teātrim), no kā viņi nosmels kārtējo krējumu! KNAB, ja vien gribētu un Drošības policija, ja vien nebūtu krievu GRU struktūrvienība, ātri atklātu Amerika pretvalstiskās darbības rezultātā iegūtos līdzekļus ārzonu firmu kontos. Tāpēc, runājot par Rīgas domi, nevajag pļāpāt par to niecību Ušakovu, kas ir nulle savā ļaunprātībā un iespējās pret Ameriku un viņa klanu- faktiski dzelžainu mafiju ar capo regime un naudas iekasētājiem, melnās naudas turētājiem-kordiriģentiem un tamlīdzīgi.
Īpatnēji, ka drošības struktūrām sen šis Amerika astoņkājis ir zināms, bet nav sperti nekādi pretsoļi. Bet vai tas ir īpatnēji? Nauda dara savu, Ameriks visus nopircis, citu iemeslu nevar būt. Lūk kur ir Latvijas vēža centrs!

Atbildēt

DEO

06.12.2018. 16:47

Man gan šķiet, ka 2012.gada valodas referendumu sarīkoja Vienotības pārstāvji specdienestos, jo citādi viņiem draudēja LC un TP liktenis. Tā nu viņi uz tā un 2014.gada Krimas rēķina novilka vēl 6 gadus. Šodienas jauno vienotību par partiju vairs neuzskatu; tā ir biedru grupa, kas pagaidām vēl sēž siltos krēslos. Tieši tāpēc viņi ar savu aģentu paristu un Pārtikas Pamatproduktiņa palīdzību cenšas novilcināt jaunas valdības veidošanu, jo kopš tā brīža viņu pārstāvniecība pie siles dramatiski saruks.

Atbildēt

Grrr

06.12.2018. 15:02

»

eksis

vēl pie sarkanajām līnijām pierakstiet latviešu minoritātes diskrimināciju Rīgā, rindu garumu atšķirības uz pašvaldības bērnudārziem ar izglītību latviešu valodā un krievu valodā, kā sabiedriskā transporta autobusu tehnisko stāvokli un pasažieru komforta līmeni maršrutos, kas iet cauri mikrorajoniem...


Par autobusiem nezinu, bet fakts, ka krievu plūsmu dārziņus nepārprofilē par latviešu. Lai arī latviešu plūsmā ir tādas rindas, ka pat uz 4 gadiem nevar tikt, savukārt krievu ir pustukši.

Te es pat domāju, problēma ir ne tik daudz nacionālajā aspektā, kā tajā, ka krievu b/d vadība dāsni ziedo Saskaņai, līdz ar to daudzus no viņiem kā feodāļus vasaļus tur kā ienākumu avotu.

Atbildēt

eksis

06.12.2018. 11:45

vēl pie sarkanajām līnijām pierakstiet latviešu minoritātes diskrimināciju Rīgā, rindu garumu atšķirības uz pašvaldības bērnudārziem ar izglītību latviešu valodā un krievu valodā, kā sabiedriskā transporta autobusu tehnisko stāvokli un pasažieru komforta līmeni maršrutos, kas iet cauri mikrorajoniem, kur pārsvarā dzīvo krievu vai latviešu valodā runājoši rīdzinieki.

Atbildēt

Хм

06.12.2018. 11:42

Это да..Для отмечающих 16 марта 9 мая, конечно, неприятное напоминание. Да, да, именно отмечающих! Не надо рассказывать сказки, что это просто день памяти павших. День памяти павших отмечают в Лестене, а не шествием к памятнику свободы под флагами с возложениями цветов.

Atbildēt

Lauku pāķis

06.12.2018. 10:46

Viens pats "latviskais" hūte no Puzes "pārspļauj" Saskaņu ar atliektiem galiem... Tā taisnība, ka ja Saskaņā tiktu pie varas Latvijā "latviskās" partijas uz pārdesmit gadiem būtu tikai opozīcijā... Rīgai naudas pietiek un vēl pārsimt miljonus katru gadu iemaksā pašvaldību izlīdzināšanas fondā...

Atbildēt

agents

06.12.2018. 00:16

Autors ir meistars. Ja stalinisti -usakoviesi tiktu pie varas Latvija ,tad demokratiska cela vinus nekad nevaretu dabut ara . Un par valodas referendumu vajag uzteikt Lindermamu . Tapec jau vinu DP nedauz pabridina ,bet nesedina. Par to ,ka LR putinisti pasi par savu naudu nodeva sarakstus labpratigi DP.

Atbildēt

Krišam

05.12.2018. 23:36

Sirsnīgs paldies par rakstu!Kabanovam,starp citu,nav nekādas izglītības,bet Saeimā ir iešmaucis.Apbrīnas vērts ir fakts,ka tomēr atrodas latvieši,kuri balso par šo kompāniju un pat aicina šos ņemt valdībā.Tādiem zariņiem būtu Jūsu teksts jāpārlasa katru vakaru,kamēr "pielec."

Atbildēt

ed

05.12.2018. 22:12

vaajpraata murgi...

Atbildēt

!

05.12.2018. 21:33

kriss ,tu par gari muldi.

Atbildēt

jaajaa

05.12.2018. 19:58

...bet tas taču tas pats Dombrovskis, kas kopā ar Straujumu Parexu tirgoja !!!...toreiz tikai S bija pret...uzskatu, ka Elksniņš par to cīņu Trīszvaigžņu ordeni ir pelnījis !...un šito tagad S liek par premjera kandidātu ??!!...ārprāts, ārprāts, kas te Latvijā notiek !...:D

Atbildēt

autoram

05.12.2018. 19:45

Vājonis ir visu Saskaņas deputātu ievēlēts Prezidents. Vēl balsoja visi zaļie no ZZS, daļa Vienotības, jo bija apsolīta Premjera vieta Āboltiņai, un daži no sirsniņām!. Viņa tēvs ir PSRS armijas virsnieks un māte krieviete no Opočkas! Kur te sarkanās līnijas? Arī Mūrniecei dziļi jāklanās Saskaņai par savu 2x ievēlēšanu, jo Saskaņa to nodrošināja ar nebalsošanu! Vismaz šiem abiem vajadzētu paklusēt par sarkanajām līnijām!

Atbildēt

Vai to līniju nav par daudz?

05.12.2018. 19:24

Līdzībās runājot, raksta gaisotne, šķiet, ir līdzīiga šābrīža valdības veidošanas situācijai, - nosacīti tiek vilktas līnijas ap leģitīmi vairāk balsu ieguvušo partijām un to premjeram kandidātiem dēļ tā vien, ka nosacīti "vecajiem" varas-ietekmes partijām un to "saimniekiem" šie jaunie esošo "kārttību" mainīt gribošie nav pieņemami. Tas jau nekas, ka tās jau nav prokrieviskās, bet gan pašu tautiešu partijas! Tātad, - nevis darbs valsts labā, bet gan izmisīgi centieni saglabāt esošo ietekmi par katru cenu?

Atbildēt

lauķis

05.12.2018. 19:08

Ir maza niansīte , tas SC ir ļoti stipri nepieciešams bāleliņklaniem , ar ko tad baidīs vēlētājus.

Atbildēt

Andris

05.12.2018. 18:52

Lasīju, lasīju, tiku līdz Otrajam pasaules karam, un tika skaidrs, ka autors ir "naturāls lohs". Kara sākumu jāskaita vismaz no Minhenes vienošanās un Čehijas okupācijas 1938. gadā, ko draudzīgā vienotībā veica Vācija, Polija, Ungārija. PSRS piedāvāja Čehoslovākijai aizsardzību, bet Polija aizliedza bruīoto spēku tranzītu. No šodienas skatu punkta daudzi 1. Un 2. skaita kopā vienā 30 gadu karā.

Principā pie raksta neko vairāk piebilst nevēlos. Ar lūgumiem par atvainošanos viņš sevi apkauno atkal un atkal, tā ka pie "lohs" var pievienot "terpilo". Tfu!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: