Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

"Ja jūs balsosiet par "Latvijai un Ventspilij" sarakstu, varat mierīgi meklēt sev jaunu dzīvesvietu" - tādu "sveicienu" šajās dienās saņēmuši ventspilnieki Užavas ielā 3 un vēl vairākās vietās, kur namīpašnieks ir Māris Kalniņš. 

"Es balsošu par JKP un iesaku arī jums", tā Māra Kalniņa parakstītā paziņojumā raksta namu īpašnieks, kurš pēdējos gados iepircis arī nekustamos īpašumus Rīgā uz Abrenes un Lāčplēša ielas stūra. 

Ventasbalss.lv portāla forumā M. Kalniņš atzīst, ka tiešām ir izplatījis šāda satura aģitāciju. "Saņēmējiem ieteicu griezties Valsts policijā par draudu izteikšanu," tajā pašā forumā raksta Andris Lapukoks. 

Iepriekšējās vēlēšanās M. Kalniņš bija viens no "KPV LV" četriem kandidātiem Ventspilī, bet šie kandidāti kopā savāca pārsimt balsis un nebija tuvu ievēlēšanai. Tagad, kā redzams, viņš kļuvis par Jaunās konservatīvās partijas atbalstītāju. 

Par "Latvijai un Ventspilij" pretinieku astoņas klases beigušais pašnodarbinātais Māris Kalniņš kļuva pēc tam, kad Ventspils dome lauza līgumu ar viņa privāto suņu patversmi "Rembo". Kad Ventspils iedzīvotāji 2016. gada ziemā ieraudzīja, kādos apstākļos suņi patiesībā tur tiek turēti, dome suņus no turienes izglāba un pārtrauca maksāt M. Kalniņa patversmei, savukārt tās vadītājs tautā ieguva apzīmējumu "suņu bende". 

Tā kā dome par suņu ķeršanu un turēšanu antisanitāros apstākļos un aukstumā vairs nemaksāja, M. Kalniņš sāka atbalstīt jebkādus politiskos spēkus, ka tikai tie nostājas pret domi. Ja tagad kāpņu telpās lasāmi draudi iedzīvotājiem vai nu balsot par JKP, vai meklēt jaunas mājvietas, tad 2017. gada vēlēšanās M. Kalniņš braukāja pa Ventspili ar autoevakuatoru, uz kura platformas uzmontēta mazmājiņa, kas pēc tuvākas aplūkošanas tomēr izrādījās domāta suņubūda: atsauce uz "KPV LV" toreizējā līdera Artusa Kaimiņa raidījumu. 

Ventspils iedzīvotāji par saņemtajiem draudiem izlikt no dzīvokļiem jau informējuši Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroju, lai sāk procesu par nelikumīgu aģitāciju JKP labā. 

Savukārt aizvadītajā svētdienā pašvaldības policija sastādīja protokolus par nelikumīgu aģitāciju starp Paceļamo tiltu un tirdzniecības centru "Tobago", kur JKP nodarbojās ar iepriekš nesaskaņotu un nepaziņotu aģitāciju. Arī par šo gadījumu informācija nodota tālāk KNAB. 

Novērtē šo rakstu:

69
8