Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

badžoo

31.05.2021. 18:37

»

to Kasiņam

Dzīvnieku pasaulē tādas lietas notiek, tikai tas nenozīmē, ka cilvēkam tāpēc jāpaliek par lopu


Viņi drīzumā tiks iznīcināti kā Sodoma un Gomora.

Atbildēt

bidok75121

25.05.2021. 12:54

Change Your Life Right Now! Work From Comfort Of Your Home And Receive Your First Paycheck Within A Week. No Experience Needed, No Boss Over Your Shoulder... Say Goodbye To Your Old Job! Limited Number Of Spots Open... Find out how HERE......... https://www.Cash.Works68.com

Atbildēt

Lapsa

24.05.2021. 15:20

Čekiste Beinerte varētu savus čekā apgūtos murgus te negvelzt. Brīnos, ka vēl neprasa, lai te ir kā padomju laikā, kad visus gejus sauca uz čeku un lika cietumos. Gribētu gan Beinerte tos laikus atgriežamies, kad kā LKP nomenklatūrā ietilpstošas mātes Bokalovas (CK darbiniece) meita priviliģeti iepirkās cekas bufetē un tika pie padomju laika labumiem.

Atbildēt

Viedais Manels

21.05.2021. 01:54

LGBTQ protokoli dzīvē

Atbildēt

pis ārā

20.05.2021. 00:57

pis laukā

Atbildēt

kasjauns.lv

19.05.2021. 21:47

,,kasera rita rutina,,karteja ikdienas homosexsualisma propoganda sorositu portala kasjauns.lv

Atbildēt

Tā ir

19.05.2021. 10:41

»

Lapsene

Lielisks, gudrs un pārliecinošs raksts, kurš visu noliek savās vietās. Cik patīkami, ka pietiek.com publicē gudru un izglītotu cilvēku pardomas un spriedumus. Vairāk tādu rakstu


Jā, cilvēkam pamatīga vecā , klasiskā izglītība . Ne kā moderno laiku rakstītājiem , kas pāris mēnešus vakarairopas vai aizokeāna figviņzin koledžas koridorā patusējuši.

Atbildēt

Kasiņam

18.05.2021. 20:43

»

Kasiņš

Nu, varbūt ar savu stulbumu lepoties nevajadzētu, homoseksuālas attiecības ir diezgan plaši izplatītas arī dažādu dzīvnieku sugu vidū


nevajag te izgudrot jaunu zooloģiju propogandas nolūkos.Neviens zoologs neapstiprinās redzētu reālu,fizisku aktu divu vienas sugas viena dzimuma starpā.Tas,ka lec virsū un imitē kustības,dzīvnieku pasaulē nozīmē daudz ko citu-dominanci,vecākā dzīvnieka pārākumu,pieķeršanos sava bara loceklim,prieku uc.Govis lec viena otrai virsū,jo nav buļļa pieejama,kuces tāpat.Zemnieks tad zina,ka govs jāapsēklo.Bet suns nekad nekopojas ar suni, tāpat ne laivas,peles un citi zvēri.Nevajag jau citus gluži par idiotiem uzskatīt,kam sveša daba un dzīvnieki.

Atbildēt

Derdz

18.05.2021. 20:38

Dievs laikam aizgāja atpūsties no cilvēkiem, ļaujot izpausties evolūcijas kādas daļas posmā

Atbildēt

Aizies

18.05.2021. 20:33

»

ko var gribēt

ja mums Saeimas prezidijā sēž tāda Golubeva,kura vēl vakar"Aizliegtajā paņēmienā"publiskajā telpā centās ieblēdīt tekstus,ka Latvijā bieži notiekot homofobiski uzbrukumi un noziegumi.Nebrīnīsimies,ka tādi tiešām sāksies un pieņemsies spēkā.Pēc lgtb aktīvistu un algotņu neatlaidīgajām pūlēm uzdot vēlamo...


uz to pašu vietu Maskačkā,kur tusē cietumnieki,dzērāji un narkomāni,meitene mini bruncīšos ,dabūs dzirdēt un redzēt ne to vien ko Hanovs,pie tam krievu valodā.Vai nostāsies pie Centrāltirgus 15 trolejbusa pieturā,tas pats.

Atbildēt

varbūt

18.05.2021. 15:18

»

Kasiņš

Nu, varbūt ar savu stulbumu lepoties nevajadzētu, homoseksuālas attiecības ir diezgan plaši izplatītas arī dažādu dzīvnieku sugu vidū


cilvēki tiešām ir deģenerējušies, jo dzīvnieku mātītes no laba prāta nepamet savus mazuļus, neatdod audzināšanā nezin kam. Un mūsu kultūrā, masu medijos arī notiek dīvaini procesi. Nav runa par atsevišķiem īpatņiem, kas vērojams arī pie dzīvniekiem, bet par ko plašāku, par modernismiem, sātanismiem kultūrā, vai kā lai to sauc.

Atbildēt

normāli

18.05.2021. 15:09

»

Gunča no Kokorevas.

ir jau dīvaini, kad divi geji dzīvo mīlā, bet oficiāli viņiem ir sievas katram , un bērni uztaisīti :D


Šlesers, Birkavs, Sončiks, jau atņirgušais Daudišs un, droši, ka vēl puse bijušo LC, LPP, ZRP un Vienotības un A/Par siles lopi.

Atbildēt

Gunča no Kokorevas.

18.05.2021. 14:26

ir jau dīvaini, kad divi geji dzīvo mīlā, bet oficiāli viņiem ir sievas katram , un bērni uztaisīti :D

Atbildēt

un tie ir atavismi

18.05.2021. 13:58

ja parādās cilvēkam un tā ir patoloģija, piem, var būt aste, žaunu loki.............

Atbildēt

Es

18.05.2021. 12:58

»

pederastam

Tad nesauciet sevi par cilvēkiem un neprasiet sev cilvēktiesības


Netraucējiet indivīdam augt! Mērķis lopa izskatā ir acīmredzams. Ja vēl pieķers kaut ko no praida realitātes klāt, piemēram, ka lauvu tēviņi mēdz nogalināt citu tēviņu mazuļus, tad no viņa sanāks cilvēku sabiedrībai īpaši saprotams indivīds. Vai arī nē.

Atbildēt

Es

18.05.2021. 12:55

»

Kasiņš

Nu, varbūt ar savu stulbumu lepoties nevajadzētu, homoseksuālas attiecības ir diezgan plaši izplatītas arī dažādu dzīvnieku sugu vidū


Tu pats sevi pielīdzināji dzīvniekam. Tagad tev ir uz ko tiekties. :) Katram savs - vienam mērķi cilvēciski, augsti, kādam citam - dzīvnieciski primitīvi.

Atbildēt

mēslam

18.05.2021. 12:10

»

žanis

Nevajag melot, ar pederastiem Krievijai nav nekāda sakara, tagad parādi komandē galvenais pasaules pederasts Baidens


Visās valstīs ir pederasti, bet ir tikai viena, Pederastu valsts, tā ir fašistisko lopu Krievija, jo pederastija ir to sātaniskās ideoloģijas pamats. Ja tu, lops, esi viņu pusē, tava vieta uz mieta.

Atbildēt

ir liela starpība

18.05.2021. 11:16

starp rakstnieka fantāziju,kad rezultātā rodas Andersena pasakas un jūdaismu un jūdu vēsturi.Vēsture ir vēsture,bet pasakas ir pasakas.Kā var vilkt kait kādas paralēles...

Atbildēt

Līga

18.05.2021. 10:46

»

Zete

Cienītā, izlasiet Mozus piecas grāmatas-Veco derību


Zete, tas būtu līdzvērtīgi tam, ja es ieteiktu Andersena (vai kādas citas) pasakas izlasīt.

Atbildēt

ko var gribēt

18.05.2021. 09:44

ja mums Saeimas prezidijā sēž tāda Golubeva,kura vēl vakar"Aizliegtajā paņēmienā"publiskajā telpā centās ieblēdīt tekstus,ka Latvijā bieži notiekot homofobiski uzbrukumi un noziegumi.Nebrīnīsimies,ka tādi tiešām sāksies un pieņemsies spēkā.Pēc lgtb aktīvistu un algotņu neatlaidīgajām pūlēm uzdot vēlamo par esošo.Neko jau Golubeva nevar pavēstīt,izņemot stāstu par huligānu piesiešanos tādam Hanovam.Tas nu tiks daudzināts pa visu pasauli tāpat,kā "dzīva geja sadedzināšana".Tautas kalpone Golubeva un žurnāliste Veinberga diskreditē Latviju,bet tas nekas.Tas esot viedoklis.

Atbildēt

Kasiņš

18.05.2021. 09:00

»

varbūt

cilvēki tiešām ir tik deģenerējušies, ka nesaprot, ko un kā Dievs ir nolicis, tad ejiet dabā, skatieties, ko dara dzīvnieki un putni, kā audzina savus bērnus


Nu, varbūt ar savu stulbumu lepoties nevajadzētu, homoseksuālas attiecības ir diezgan plaši izplatītas arī dažādu dzīvnieku sugu vidū...

Atbildēt

Harijs Poters

18.05.2021. 08:13

Raksts ir ļoti labs. Tikai mūsu samaitātā tolerēšana rāda daudzas lietas izkropļotā gaismā. Runa ir par "mīlestību" starp viendzimuma cilvēkiem. Sorry, tā NAV nekāda mīlestība :) Mīlestību atpazīst pēc augļiem. Un šīs mīlestības augļi ir bērni, kuri ir ģimenes pamats, tās cements. Kuriem var nodot savu pieredzi, zināšanas un visu pārējo mantojumu. Viendzimuma pāriem bērnu nevar būt. Jo nav mīlestības. Drīzāk šīs jūtas starp viendzimuma pāriem vajadzētu saukt par infekciju, jo tā izplatās un agrāk vai vēlāk sagrauj visu, pat valstis un impērijas. Tāpēc tāda izmisīga cīņa, lai tos atzītu par ģimeni.

Atbildēt

žanis

18.05.2021. 07:29

»

to ?

Tā kā krievu armija ir izteikti pederastiska, tad 9. maija svinēšana ir uzskatāma par sadistisku praidu


Nevajag melot, ar pederastiem Krievijai nav nekāda sakara, tagad parādi komandē galvenais pasaules pederasts Baidens!

Atbildēt

IM

18.05.2021. 05:57

Heterocūkas ir rietumos. Pie mums jau vēl tādas īstas heterocūkas būs maz , un tad ar tikai valdošajos aplokos. Bet tā, heterosivēni kas heterosivēni, homokuiļu priekšā trīc. Kam mums audzēt hetero cūkas ja no mums prasa tikai hetero sivēnus? No mums prasa tikai sivēnus, kurus pēc tam augstākās instancēs jau pārtaisīs par īstiem, augsti cienījamiem homoķuiļiem.
Sazvērestības teorijas? Kādas tur vairs sazvērestības teorijas, ja tās teorijas jau sen ir ieviestas un strādā praksē.

Atbildēt

lauķis

18.05.2021. 03:42

»

Zete

Cienītā, izlasiet Mozus piecas grāmatas-Veco derību


Tās Mozus piecas grāmatas varbūt ir saistošas jūdiem,bet ne cilvēkiem.Cilvēkiem jādzīvo pēc kosmosa un kopienas likumiem un tikumiem.

Atbildēt

to ?

17.05.2021. 22:25

»

?

varaviksnes karogus asv vestniecibu logos neaiztikt


Tā kā krievu armija ir izteikti pederastiska, tad 9. maija svinēšana ir uzskatāma par sadistisku praidu.

Atbildēt

Vecmamma

17.05.2021. 21:44

»

un vēl

Krists Kalniņš-mācītājs,Elita Veidemane


Veidemanei un viņas teātra draugiem tā pārliecība jau ir paranojas līmenī. Kas tas ir mūsdienās ar tiem žurnālistiem, ka viņi neaprunājas ar cilvēku, bet dod savu slēdzienu? Vai arī tā doma ir tāda - ja tev nepatīk mūsējie (oligarhi), tad tu esi zils vai rozā. Vidusceļa (priekš normāliem, godīgiem cilvēkiem) nav?

Atbildēt

Ja gribi līdzdarboties

17.05.2021. 21:21

»

Liec miera Nilu !

Ja gribi lidzdarboties,raksta tekstu ierakstita vestule suti saeimas deputatei marijai golubevai


Tad traucies uz roģinu un sāc ar Pūķina "Nakts Vilkiem", turpini ar armijas pederastiem, bet saldajam ēdienam pietaupi ieslodzījuma vietas, kas ir lielākais pederastu inkubātors.

Atbildēt

Skaldi un valdi

17.05.2021. 21:07

»

1000 balles

asv jau baznīcas nojauc


Tad ideju pārtvēra KGB, izpušķoja pēc sava ģīmja un līdzības un laida darbā eiropā un bijušajās soc.bloka valstīs. Tieši krievijā nojauc baznīcas un izposta klosterus, tieši krievijā atzīst tikai vienu ticību, kas nemaz nav ticība, bet noziedznieku sekta.
Komunistiem un čekistiem kalpojošās V.Beitneres uzdevums ir novērst uzmanību no patiesajiem vainīgajiem un uzrīdīt ruskij mir zombijus uz ASV.

Atbildēt

Paldies Vijai

17.05.2021. 20:38

Lai ASV tā būtu bijusi parodija, pasaka, tam visam ir nozīme, uz kāda fona, kādā sakarā tas teikts un rakstīts. Tā, varētu būt, bija propaganda. Fakts, paliek fakts, šie eksemplāri, kuri cenšas uzbrukt tradicionālai ģimenei, kurina naidu, ir krimināli sodāmi. Skaidri raksta Vija, ka nevienu no gejiem, lesbietēm sabiedrība nenosoda - LAI DZĪVO SAVĀ GULTĀ KĀ GRIB, VIENĪGI NOŽĒLA, KA CILVĒKAM IZVEIDOJUSIES ŠĀDA ESĪBA.

Tie ir meli, tas ir nekaunīgs uzbrukums, ka kāds viņus diskriminē, vajā vai šajā sakarā uzbrūk.

KRIEVU LAIKĀ, okupācijas laikā arī neviens gejus un lesbietes nevajāja, bet tikai tos, kuri veidoja izvirtības perēkļus, pulcināja kopā svešas personas, tajos iesaistīja , aizskāra, iemānīja nepilngadīgos, vai bērnus, vai citus ģimeņu locekļus, vai izplatīja slimības, traucēja sabiedrisko mieru un kārtību.

Ir iemesli, kādēļ šie izdzimteņi, kas ievilina citus un izplata savus netikumus:
1) Lai radītu atmosfēru, kurā netiktu sodīta vai nosodīta rīcība brīvi paust savas anomālijas jebkurā veidā, pat staigāt ar atvērtu pakaļu;
2) Lai veidotu saietus "perēkļos" un popularizēto tos savu seksuālo tieksmju apmierināšanai;
3) Lai radītu apstākļus ar plašu sabiedrības locekļu iesaistīšanu savās orģijas, kur var rast jaunus "kadrus", aktīvos pederastus - partnerus, kuri spējīgi būt kā ģimenes locekļi un kuri var būt noderīgi, lai apmierinātu pasīvo pederastu

Blaj kus iemesli var būt arī citi.

Ja salīdzina, arī narkomāni, alkoholiķi, kriminālo sektu pārstāvji, spēļu automātu atkarīgie utt., pie tādiem pašiem noteikumiem varētu prasīt reabilitāciju, legalizāciju. Tas ikr tas pats - VIENS pret VIENS.

Tā ir sērga, tajā iesaistās aizvien vairāk, aizvien vairāk kliedz, ka viņus diskriminē.

Tā ir bīstama parādība - jāievieš kriminālatbildība par naida kurināšanu, perversiju izplatīšanu, savu anomāliju izplatīšanu masu medijos un tml.

Atbildēt

Neklusēsim

17.05.2021. 19:52

Latvijā ir sācies forsēts deģenerātu uzbrukums.Uz cīņu!

Atbildēt

Haralds Kalns

17.05.2021. 19:39

Svētos Rakstos ir teikts:Kam acis redzēt,lai redz;Kam ausis dzirdēt,lai dzird! Acīmredzot,tāpēc ir draudzēs mācītāji,lai "Līgām" skaidrotu tekstu nozīmi.Vijai Beinertei-dziļa pateicība! Taisnie uzvar Dieva vārdā!

Atbildēt

1000 balles

17.05.2021. 19:23

asv jau baznīcas nojauc

Atbildēt

Anonīmais Šakālis

17.05.2021. 18:05

Raksts balstās uz M. Svifta tekstu no astoņdesmitajiem gadiem. Minētais M. Svifta "geju manifests" ir PARODIJA, kas uzrakstīts, lai izsmietu bailes no gejiem!!!

"Gay Revolutionary" article
In 1987, Michael Swift published an article in the Gay Community News entitled "Gay Revolutionary".[4] The newspaper's editors had requested that Swift write an article as satirical proof of the so-called "gay agenda" that conservative right-wing Christians were establishing. Thirty years after the article's publishing date, conservative religious groups continue to quote "Gay Revolutionary", but omit the crucial first line of the piece, "This essay is an outré, madness, a tragic, cruel fantasy, an eruption of inner rage, on how the oppressed desperately dream of being the oppressor." /Wikipedia/

Atbildēt

nesapratu

17.05.2021. 17:52

kāpēc arī šeit bija jāiebāž tas Zālītes kundzes teksts.Kāds sakars Levitam ar homīšu draudiem un gānīšanos.Vai tā jums kāda dīvaina kaite?

Atbildēt

nezālītis

17.05.2021. 17:44

»

un vēl

Krists Kalniņš-mācītājs,Elita Veidemane


Egils Levits ir kā spoža zvaigzne. Spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, ceļas no dziļas inteliģences, no izcilas izpratnes par Latvijas vietu un lomu Eiropas un pasaules kontekstā. Latvijai ir ļoti nepieciešama zvaigzne, kas apspīd mūsu valsts tumšos beztiesiskos kaktus. Viņš spēj visus putnus, kam nošļukuši knābji, ar savu lielo ticību Latvijas valstij un latviešu nācijai atkalt celt spārnos.

/Māra Zālīte/

Atbildēt

un vēl

17.05.2021. 17:23

»

AB

Šobrīd nav daudz cilvēku Latvijā, kuri atļaujas


Krists Kalniņš-mācītājs,Elita Veidemane.

Atbildēt

lauķis

17.05.2021. 17:10

»

AB

Šobrīd nav daudz cilvēku Latvijā, kuri atļaujas


Vispirms nodefinējiet kas ir cilvēks.

Atbildēt

AB

17.05.2021. 17:08

Šobrīd nav daudz cilvēku Latvijā, kuri atļaujas.
Vanags, Beinerte, Hermanis....
Paldies par to.

Atbildēt

motorhead 1916

17.05.2021. 16:57

Es jau neko. Bet, ja nu savajagas, varu izsniegt piilaadzha mietus. Bezmaksas.

Atbildēt

Vecais

17.05.2021. 16:40

Kas ir ""Ķvīrs""?
Putnu suga,radniecīga ķīrim ?

Atbildēt

atbildi konkreti !

17.05.2021. 16:14

»

Beta

Visticamāk drīz saskries pieckapeiku troļļi ar divu pirkstu pierīti, lai aizķēzītu jēgu


Tu esi par ,vai pret homosexsualisma propogandu Latvija ?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: