Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

kauns

06.12.2019. 15:06

»

Patriotiskais gars

Krievijā tagad ļoti daudz sakarīgu un patiesu grāmatu par bijušās psrs vēsturi,arī par Latviju.Grāmatnīcas,vairāk krievu grāmatu,tur arī atmaskota sorosistu propaganda.Lai veicās,zināšanas GAISMA,bet neizglītošanās TUMSA


var pārmest sorosītiem un citiem, bet... viņi cilvēkus uz nāves nometnēm neved, vergu darbos nedzen, neliek gultā ar mūžam dzīvo vistautu vadoni. Ja krievi nav okupanti, kāpēc mums būtu ar viņiem jāsarunājas krieviski?

Atbildēt

č stulbi bija un tādi paliek

06.12.2019. 14:30

no maugļiem nekas nevar izaugt

Atbildēt

Atis Priedītis

06.12.2019. 14:27

»

ziemele

Pārlasīju Pumpura eposu "Lāčplēsis...


Ja kādam pietiktu drosme papētīt, kas notiek radošo organizāciju vidē. Atklātos, ka tās joprojām atrodas zem "bijušo" zābaka. Līdzīgi arī visas Latvijas pašvaldības un masu mediji. Katrā no tiem ir kāds "bijušo" "pelēkais kardināls", kurš rūpīgi visu uzrauga un kontrolē. Acīmredzot, jau tieši tāpēc mēs neesam plaukstoša valsts bet gan uz bezdibeni ejoša valsts.

Atbildēt

ziemele

06.12.2019. 14:02

»

Atis Priedītis

Ir atklāti jāatzīst, ka pie mums pilnībā ir atjaunota tā pati informācijas izplatīšanas vide, kas okupācijas laikā. Ir atļautie masu mediji un izdevniecības, kuras kontrolē "bijušie" un ir pagrīdes literatūra. Tikai šobrīd vairs nav jāraksta uz žogiem un "samizdatā". Ir neatkarīgās izdevniecības, tikai...


Pārlasīju Pumpura eposu "Lāčplēsis"

“Es apņemos pilnīgi Pērkonu aizliegt
Un par savas tautas nodevēju palikt!
Palīdzēt tautas varoņus samaitāt,
Še svešas ticības mācītājus ievest,
Tautiešus pierunāt svešiniekiem klausīt,
Vispārīgu verdzību beidzot še ievest!”

un saskatāmām sakritība ar padomju karjeristiem Romualdu Vonsoviču, Andri Guļānu,Ivaru Bičkoviču, Gvido Zemribo, kuri kalpoja Padomju okupācijas režīmam kā tiesneši ar Komunistiskās partijas biedra kartēm kabatā.

Atbildēt

paklau

06.12.2019. 13:38

tas jau pa traku. kaut kāds dzeltens, smirdīgs dzīvnieks mācīs komersantam ko tirgot un ko netirgot veikalā. gribās atpakaļ pēeseresā? malači Valters & Rapa. nav ko grāmatveikalā sūdus tirgot.

Atbildēt

Pilsonis

06.12.2019. 10:14

»

Paija

Ha, bet vai tas normāli , ka iepretim Ārlietu ministrijai līdz šim brīdim ir kafejnīca ar uzrakstu krievu valodā Ļeņingrad , bez tulkojuma latviešu valodā - kā izsmiekls visai Satversmei un valsts valodas likumam, un mūsu Ārlietu ministrija pat neprotestē


Bauru un to vadoņu kangaru griesti ir kautko aizliegt vai nojaukt pieminekļus. Ā, vēl protams izlaizīt stratēģisko partneru dibenus, aizverot savas bankas, vai simts un vienā citā veidā

Atbildēt

Patriotiskais gars

06.12.2019. 09:50

Krievijā tagad ļoti daudz sakarīgu un patiesu grāmatu par bijušās psrs vēsturi,arī par Latviju.Grāmatnīcas,vairāk krievu grāmatu,tur arī atmaskota sorosistu propaganda.Lai veicās,zināšanas GAISMA,bet neizglītošanās TUMSA!

Atbildēt

Atis Priedītis

06.12.2019. 07:54

Ir atklāti jāatzīst, ka pie mums pilnībā ir atjaunota tā pati informācijas izplatīšanas vide, kas okupācijas laikā. Ir atļautie masu mediji un izdevniecības, kuras kontrolē "bijušie" un ir pagrīdes literatūra. Tikai šobrīd vairs nav jāraksta uz žogiem un "samizdatā". Ir neatkarīgās izdevniecības, tikai to izdotās grāmatas tiek pilnībā ignorētas, cilvēki vienkārši par tām gandrīz neko nezina. Protams, ir sociālo portālu iespējas, bet tas ir piliens jūrā salīdzinot ar reklāmu lielajos masu medijos. Un vēl, kas. Daudzas neatkarīgajās izdevniecībās izdotās grāmatas ir daudz augstāka līmeņa literatūra, nekā "bijušo" kontrolētajās izdevniecībās izdotās. Un pats lielākais paradokss - manuprāt, popularitāti visā pasaulē kaut kad iekaros tieši kāds autors, kurš šobrīd publicējas mazajās izdevniecībā un kuru lielie masu mediji pilnībā ignorē. Jo atšķirībā no "dižajiem" rakstniekiem nav bijis saistīts ar VDK un kompartiju.

Atbildēt

Vaira3000

06.12.2019. 07:45

Valters un Rapa- tas sodien izklausaas kaa divu Rimsevicveidigo paaris

Atbildēt

sekretāre

06.12.2019. 01:30

V&R telpas no sendienām bija Lemberga īpašums.

Atbildēt

jurisx

06.12.2019. 00:59

»

jurisx

Ko tu , mēsls , tur muldi?Iemācies rakstīt, tad bāz purnu ārā no midzeņa


es ar spoguli sarunājos atkal , šizas lēkme , atvainojiet.

Atbildēt

lapsene

06.12.2019. 00:51

Malači - Valters un Rapa!

Atbildēt

khm !

06.12.2019. 00:20

"latvietis" Zigmunds Spāde ... :))

Atbildēt

Pircējs

05.12.2019. 23:06

Varbūt var tirgot ar interneta starpniecību? Interneta veikalā?

Atbildēt

Spāde - Krievijas specdienestu aģents"?

05.12.2019. 23:04

Vai Spāde gadījumā nav Krievijas specdienestu aģents? Varbūt arī čekas maisos atrodams? Ko dara Maizītis? Galīgi aptaukojies, ka nevar pārbaudīt?

Atbildēt

Patriotiskais gars

05.12.2019. 22:55

Ļoti nožēlojami,ka maz krievu grāmatu grāmatnīcās,sevišķi ar novirzi uz vēsturi,daudz arhīvi atvērti.Vairāk grāmatu no KRIEVIJAS,nav ko raustīties,latvuviešu grāmatās viss sagrozīts pēc kādu norādījumiem.Vienkārši sorosa propaganda.Tagad zinās kur pirkt sakarīgu grāmatu.

Atbildēt

Latvijas nodevējs Spāde

05.12.2019. 22:45

Vun R īpašnieks Spāde ir Latvijas valsts nodevējs un ienaidnieks. Citādi nevar vērtēt šo gadījumu. Viņa veikali ii jāslēdz kā hibrīdkara instrumenti. Vismaz tur nav jāiepērkas pilnīgi noteikti.
Kur drošības institūcijas? Kāpēc Spāde nav apcietināts? Vai tad vismaz VID nevar nosūtīt vairākās ārkārtas pārbaudēs? Nav neviena attaisnojuma šo grāmatu tirdzniecībai nevienā Latvijas veikalā. Nekāds tur izziņas process par ienaidniekiem. Ienaidnieks ir šo grāmatu izplatītājs.

Atbildēt

Truba

05.12.2019. 21:42

Autors pilnīgi pamatoti raksta par šo problēmu.
JR arī visādus mēslus un deģenerātu murgojumus tirgo, ne tikai kremlim patīkamus propogandas sacerējumus.

Atbildēt

Paija

05.12.2019. 21:23

Ha, bet vai tas normāli , ka iepretim Ārlietu ministrijai līdz šim brīdim ir kafejnīca ar uzrakstu krievu valodā Ļeņingrad , bez tulkojuma latviešu valodā - kā izsmiekls visai Satversmei un valsts valodas likumam, un mūsu Ārlietu ministrija pat neprotestē...

Atbildēt

Annītis

05.12.2019. 21:06

"Valters un Rapa" pieder - vismaz agrāk piederēja - ar ventspilnieku grupējumu saistītam advokātam Spādem vai Miķelsonam (vai abiem).

Atbildēt

A

05.12.2019. 20:26

ko naudas dēļ nedarīsi? Tipiski...

Atbildēt

motorhead

05.12.2019. 20:24

Man domāt, privāta grāmatnīca var tirgot vai netirgot, ko vien vēlas. Likumu ietvaros, protams. Žēl, ka neizdod no jauna MEIN KAMPF. Man ta ir, bet dikti daudz cilvēku meklē.

Atbildēt

ha-ha

05.12.2019. 18:08

Bijušās okupētājvalsts propoganda grāmatnīcās,ar valsts atbalstu tiražētā nedraudzīgā kaimiņvalsts TV propoganda lepno latviešu televīzijas aparātos,izbijušie okupantu pakalpiņi pārrauga visu šo naidīgās propogandas lavīnu,kura adresēta tautu tēva pašrocīgi atstātajiem sevišķi kvalificētiem okupantu armijas civilistiem un viņu ģimenēm,Pārdaugavas monstra pielūdzējiem,kā arī visiem latviešu kangariem,kā cerību nākotnei,kad viņi ,kā ķirmji ,būs sagrauzuši latviešu cerības uz eiropiskām vērtībām,kuras šie ķirmji pašlaik aprīj ar apskaužamu apetīti,lai kāda drusciņa netiktu glupjajai latvju tautai.

Atbildēt

to hihi

05.12.2019. 17:52

Vai tad Valters un Rapa arī ir būvnieku pasūtījumā, vai arī atteikums tirgot ''grāmatu'' tik ļoti ķērās pie sirds Lapsam, ka tagad jāsāk ķengāties arī par viņiem?

Atbildēt

P.

05.12.2019. 17:02

Un vispār - attēlā paverieties.

Grāmata, kas apgalvo, ka Krievija maksā nodevas Amerikai un viss ir slikti, esot "Kremļa propaganda".

Tikpat labi PIETIEK varētu būt "Rīgas pils propaganda".

Atbildēt

P.

05.12.2019. 16:55

> šovinista Nikolaja Starikova grāmatas

Ai, nu beidziet tak. Ja Starikovs ir šovinists, tad mūsu Saeimā sēž kāds ducis "naturālu Hitleru".

bt

Atbildēt

pasūtījuma grāmata

05.12.2019. 16:48

Apskatīju Kolaborantu. Pilns ar veciem krievu laiku sakopētiem protokoliem. Kam tas šodien interesē? Pie tam ievadu raksta par kriminālgeitu sodītais Kampēja roklaiža Liepnieks, kurš plānoja ar veciem dekoderiem apzagt nabadzīgos iedzīvotājus. Nav dzirdēta viņa nožēla par izdarīto. Tagad citus nozākā!

Atbildēt

ierosinājums

05.12.2019. 16:43

»

>

Demokrātiskā valstī ir normāli, ja netiek ierobežota vārda brīvība. Latvijā nianse ir tāda, ka šī grāmatnīca, ko grūti būtu dēvēt par latviešu grāmatnīcu, faktiski atļauj pārdot Kremļa progapandas grāmatas, bet grāmatas, kas, piemēram, atmasko kolaborantus un korumpētas tiesas radītājus neļauj pārdot...


Absolūti nav pareizi, ka Padomju laikos kompartijas ieceltie tiesneši Gvido Zemribo, Andris Guļāns (Romualda Vonsoviča draugs), Ivars Bičkovičs (aizvien nav kliedētas aizdomas par Latvijas Republikas pilsonības iegūšanas likumīgumu) vadījuši un vada Augstāko tiesu vai skaitās advokātu autoritātes.
Ierosinam Valsts prezidentam (viņam pēc Satversmes ir tādas tiesības) iesniegt likuma grozījumus Saeimā par šiem jautājumiem.

Atbildēt

>

05.12.2019. 16:31

Demokrātiskā valstī ir normāli, ja netiek ierobežota vārda brīvība. Latvijā nianse ir tāda, ka šī grāmatnīca, ko grūti būtu dēvēt par latviešu grāmatnīcu, faktiski atļauj pārdot Kremļa progapandas grāmatas, bet grāmatas, kas, piemēram, atmasko kolaborantus un korumpētas tiesas radītājus neļauj pārdot. Kāds ir iemesls? Vai veikala īpašnieka daba, draudzība ar Vonsoviču, zvans no augšas un bailes? Labi, ka Lato Lapsa šos gadījumus apraksta un Latvijas Republikas pilsoņi var uzzināt vairāk par kolaborantu un Kremļa apkalpotāju patieso ietekmi Latvijā vēl 30 gadus pēc PSRS sabrukumas.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: